تعداد بازدید : 31365

فروش دور کننده , سوسک و سایر حیوانات و حشرات موذی

تهران
پارس الکترونیک دفتر مرکزی
021-22134014 , 021-22134016 , 09122788004
چت واتساپ
تصویر اول
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5

گروه پارس الکترونیک دفتر مرکزی مجری دستگاه های دافع جانوران موذی و پرندگان درایران و خاورمیانه .
نماینده انحصاری دستگاههای دفع موش و پرنده و جانوران موذی از کمپانی pest repeller تایوان درایران.
ارائه دهنده محصولات التراسونیک , فرا صوت فراری دهنده حیوانات موذی , پرندگان مانند دستگاه فراری دستگاه دهنده کلاغ , دستگاه فراری دهنده کبوتر از سوله , دستگاه فراری دهنده گنجشک از باغ ها و مزارع کشاورزی , دستگاه فراری دهنده و دور کننده جوندگان مانند موش و رت .دستگاه های از بین برنده و دافع حشرات دستگاه دفع انواع سوسک , پشه , مگس , ساس , کک , کنه , مار , عقرب , گربه , سگ , گرگ و گراز می باشد.
دستگاه های دفع موش و دستگاه دفع ساس با گواهی رضایت مشتری ارائه می گردد . در صورت راضی نبودن از دستگاهها پول خود را پس بگیرید .
شرکت پارس الکترونیک (سعادت آباد) با بیش از20 سال تجربه تخصصی و با اختیار داشتن کارشناسان مجرب و خبره در خدمت هم وطنان گرامی می باشد .
دستگاه های فراصوت دافع موش و حشرات و دستگاههای التراسونیک فراری دادن پرندگان جهت انواع مصارف صنعتی ، کارخانجات ، فرودگاهها ، بیمارستانها ، نظامی ، کارخانجات مواد غذایی ، بیمارستانها ، منازل طراحی شده است .
پارس الکترونیک مفتخر به تجهیز صدها پروژه بزرگ صنعتی , تجاری , اداری , مسکونی , بهداشتی و غیره درایران و خارج از ایران می باشد که قابل ارائه مستندات مربوطه به مشتریان عزیز است.
از ویژگی های متمایز شرکت پارس الکترونیک:
نصب و خدمات پس از فروش و همچنین مشاوره رایگان کارشناسان مجرب می باشد .
لازم به ذکر است که اگر از مشاوره کارشناسان ما استفاده کردید و با توجه به نظر آنها دستگاه تهیه نمودید گواهی رضایت مشتری نیز دریافت خواهید کرد ینی اگر چنانچه از دستگاههای دفع موش و حشرات و دستگاههای فراری دهنده پرندگان راضی نبودید می توانید دستگاهها را عودت داده و پول خود را پس بگیرید .
ارائه دستگاههای دفع موش از انبار،دستگاه های دور کننده موش از سوله ،دستگاههای فراری دهنده موش از کلیه فضاهای کارخانجات صنعتی،دستگاه دفع کبوتر از سوله ،دستگاه دفع پرنده از انبار،دستگاه فراری دهنده انواع پرنده از زمین های کشاورزی و استخرهای پرورش ماهی،فراری دهنده مار و عقرب از انبار و از زمین کشاورزی , دستگاه دفع کننده وو از بین برنده ساس 100 درصد تضمینی .
ارائه دستگاهها فقط با ارائه گواهی نامه اصالت کالا
ارائه مشاوره تخصصی توسط کارشناسان باتجربه این مرکز امکان پذیر است لازم به ذکر است بازدید از مکان شما برای ارائه مشاوره بهتر و یا جا نمایی دستگاههای دفع کننده موش و دستگاه های فراری دهنده حشرات و دستگاههای فراری دهنده پرندگان امکان پذیر است .
پارس الکترونیک دفتر مرکزی فروش و خدمات پس از فروش دستگاههای فراصوت فراری دهنده موش و حشرات با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب ایمنی و بهداشت امکان ارائه مشاوره جهت بهسازی محیط شما را نیز دارد .
شرکت پارس الکترونیک در زمینه های بهداشت محیط و محیط زیست در ارتباط مستمر و مفید با جامعه دانشگاهی کشور می باشد از اینرو در کارنامه خود خدمات ارزنده بیشماری را دارد .
لازم به ذکر است دستگاههای التراسونیک ارائه شده توسط شرکت پارس الکترونیک در انواع مدل های مختلف موجود است ; دستگاه دور کننده موش و جوندگان در 10 مدل مختلف . دستگاه التراسونیک فراری دهنده سوسک در 10 مدل مختلف دستگاهی .دستگاه دفع سوسک، سوسک ریز، سوسک امریکایی ، سوسک آلمانی
دستگاه فراری دهنده انواع پرندگان
دستگاه دفع کننده کبوتر
دستگاه دور کننده یاکریم
دستگاه فراری دهنده مرغ ماهی خوارا ز استخرهای پرورش ماهی
دستگاه فراری دهنده گربه
دستگاه دور کننده سگ
دستگاه دفع سگ پرتابل
دستگاه دور کننده سگ ثابت
دستگاه فراری دهنده انواع پرندگان از مزارع
کشاورزی
دستگاه فراری دهنده گرگ , گراز و خرس
دستگاه فراری دهنده حشرات موذی
کلیه دستگاههای التراسونیک ارائه شده بر روی انسان هیچ گونه تاثیری بدی نداشته و سازگار با محیط زیست می باشد.دستگاههای فرا صوت بر عکس دستگاههای الکترو مغناطیس که متاسفانه امروز به جای دستگاه فراصوت و یا التراصونیک توسط برخی افراد سود جو ارائه می گردد بر روی کسانی که از سمعک استفاده می نمایند و یا کسانی که باتری قلب دارند هیچ تاثیری ندارد .
لطفا و باز هم لطفا در هنگام خرید به اصالت کالا دقت کنید چرا که یک سهل انگاری کوچک می تواند ضرر های زیادی به شما برساند.
لازم به توضیح است که هر موجودی یک دامنه شنوایی مخصوص به خود دارد مثلا موش توانایی این را دارد که دامنه بسیار گسترده تری از انسان بشنود و همینطور پرندگان دارای توانایی شنیداری بسیار گسترده تری از انسان هستند از این رو دستگاههای التراسونیک و فراصوت ارائه شده توسط پارس الکترونیک دستگاهی ارائه می دهد که مجهز به بلند گوی التراسونی باشند که صداهایی را تولید کند که انسان توانایی شنیدن ان صدا را نداشته باشد در نتیجه صدای تولید شده هیچ گونه آسیبی به انسان نمی رساند و در محدوده ی شنیداری موش و حشرات موذی می باشد و هیچ گونه آسیبی به انسان و حیوانات خانگی مانند سگ های خانگی و گربه و یا پرندگان زینتی نمی رساند .
از آنجایی که محدوده شنیداری پرندگان به انسان نزدیک است دستگاههای دور کننده پرندگان نیز در چند مدل مختلف ارائه می گردد که میکسی از دستگاههای سونیک و التراسونیک می باشد .
با توجه به نیاز کاربران کارشناسان ما دستگاه تخصصی دور کننده پرنده مورد نظر را پیشنهاد می دهند . بطور مثال دستگاهی که برای دور کردن کبوتر از تراس و حیات منزل استفاده می شود برای سوله مواد غذایی و یا انبار کارخانه و یا زمین های کشاورزی کاربرد ندارد در عوض دستگاههای بسیار تخصصی برای دور کردن کبوتر و دور کننده کلاغ از زمین کشاورزی و باغ ها و یا سوله ها و انبار ها موجود است که بسیار کاربردی می باشد .
باید توجه داشته باشیم که سموم شیمیایی باعث کشته شدن حیوان شده و جدا از اینکه سبب بوی بد و تعفن می گردند در ضمن اینکه موش ها بسیار موجودات باهوشی هستند و پس از استفاده از سم یا به ان ادت می کنند و یا دیگر ان را استفاده نمی کنند . خود سم که یک ماده شیمیایی است برای انسان و محیط زیست بسیار خطر ناک می باشد . و اما استفاده از دستگاههای فراری دادن موش و دیگر حیوانات موذی و یا دستگاه دور کننده پرندگان با روشی نوین و علمی نه تنها باعث کشته شدن نمی شود بلکه باعث فراری دادن و دور شدن این حیوانات از محل کار و زندگی شما می گردد .
امروز در جوامع پیشرفته از سموم خطرناک شیمیایی استفاده نمی شود بلکه با استفاده از فن اوری های نوین محیط خود را مجهز می نمایند .
دستگاههای الکترونیکی دور کننده موش و حشرات در دو مدل برقی و باطری قابل ارائه می باشد . مصرف برق این دستگاهها بسیار بسیار کم می باشد .
کاربرد دستگاههای دفع کننده موش و دور کننده موش در مکانهایی چون منازل و رستورانها , مهد کودک ها و بیمارستانها , انبار ها و سوله ها , کارخانجات و محیط های تولیدی , زمین های کشاورزی و باغ ها , سوپر مارکت ها و انبار های مواد غذایی و پتروشیمی ها می باشد .
کاربرد دستگاه فراری دهنده کبوتر در تراس و حیات منازل , زمین کشاورزی و باغ , انبار ها و سوله ها و همچنین فرودگاهها و پتروشیمی ها می باشد .
لازم به ذکر است امواج صوتی تولید شده توسط دستگاههای فراری دهنده موش و یا دستگاه دافع کبوتر و تمامی دستگاههای فراصوت ارائه شده توسط پارس الکترونیک دارای سویچ تغییر فرکانس صوتی هستند در نتیجه هیچ گاه حیوان به این صدا ها عادت نمی کند بلکه محیط را ترک می کند .
لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان و اطلاعات فنی بیشتر از تماس با ما دریغ نفرمایید.
پست الکترونیکی : parsec4014@gmail.com

قـیـمـت : _ _ _ _ _ _
آخرین بروزرسانی : شنبه 5 خرداد 1403
نام :
پارس الکترونیک دفتر مرکزی
اســتان :
تهران
شــهــر :
تهران
آدرس :
سعادت آباد
تـلـفــن :
021-22134014 , 021-22134016 , 09122788004
وب سایت :
چت واتساپ
ارتباط با آگهی دهنده: پارس الکترونیک دفتر مرکزی
فروش دور کننده , سوسک و سایر حیوانات و حشرات موذی

تازه های گروه صنعت > سایر صنایعصفحه  1 از 261

دستگاه دور کننده موش و سوسک و حشرات

دستگاه دور کننده موش و سوسک و حشرات
کمتر از نیم ساعت پیش
موش کش - دور کننده موش - دفع مار - دفع کبوتر - دور کننده گنجشک- دور کننده مارمولک دستگاه دفع موش ، دور کننده موش ، دورکننده پرنده ، دورکننده کبوتر ، التراسونیک ، آلتراسونیک ، اولتراسونیک ، ...
021-22134014 , 09122788004
تهران , پارس الکترونیک دفتر مرکزی

رزین ساخت اکسسوری ، فروش ادوات رزین اپوکسی

رزین ساخت اکسسوری ، فروش ادوات رزین اپوکسی
کمتر از نیم ساعت پیش
رزین اپوکسی شفاف بدون زردی مشابه آب همراه با هاردنر فوق شفاف فروش انواع رزین اپوکسی شفاف و دارای مقاومت حرارتی بالا. رزین اپوکسی رقیق رزین اپوکسی نیمه رقیق رزین اپوکسی...
09127647807 , 021-55804794
تهران , شاهد شیمی , شاهد رنگ

فروش چهارشاخ گاردان

فروش چهارشاخ گاردان
کمتر از نیم ساعت پیش
فروش انواع چهارشاخ گاردون ، سرند،فیدر با قیمت و کیفیت مناسب ارسال به همه...
09126946722
تهران , امید مهدوی۰۰

ورق نورگیر سقفی و دیواری سوله

ورق نورگیر سقفی و دیواری سوله
کمتر از 2 ساعت پیش
آیکون ویژهمحصولات شرکت را با نام های زیر نیز می شناسند : ورق های ترانسلوسنت ورق فایبرگلاس ایرانیت فایبرگلاس ایرانیت پلاستیکی ورق های نورگیر ورق های پلی کربنات ورق های سایه...
09131368820 , 031-58650006
مبارکه , حمید شفیع زاده

تولید ورق GRP

تولید ورق GRP
کمتر از 2 ساعت پیش
شرکت صنایع فایبرگلاس مبارکه تولید کننده ورق ، نما ، قطعات و مخازن فایبرگلاس با افتخار محصول جدید خود ورق جی آر پی GRP را به مرحله تولید انبوه رسانیده است . مزایای ورق GRP 1-دارای عمر...
09131368820 , 031-58650006
اصفهان , حمید شفیع زاده

امداد آیفون تصویری ایده پردازان

امداد آیفون تصویری ایده پردازان
کمتر از 2 ساعت پیش
خدمات تخصصی آیفون های تصویری و صوتی در شیراز و حومه : فروش، نصب و راه اندازی انواع آیفون های تصویری ایرانی و خارجی عیب یابی و تعمیرات تخصصی انواع آیفون های صوتی و تصویری در محل فقط با یک...
09388416383
شیراز , علی طالعی فر

راکتور گلاس لایند

راکتور گلاس لایند
کمتر از 2 ساعت پیش
راکتور با پوشش داخلی گلاس مقاوم به خوردگی شیمیایی (آماده تحویل) در سایزهای 63 لیتری - 100 لیتری - 630 لیتری - 1000، 2000، 3000، 6300، 8000 و 10000 لیتری ساخت...
09122394912
تهران , سلطانی

تولید و‌ پخش انواع میز چوبی بصورت عمده

تولید و‌ پخش انواع میز چوبی بصورت عمده
کمتر از 2 ساعت پیش
تولید و فروش بصورت عمده میز چوبی ابعاد صفحه میز 50x70 ارتفاع از زمین 53 سانتی متر تاشو‌ لوله صنعتی محکم تولیدی در اصفهان میباشد ارسال به سراسر ایران ( تولید و‌ پخش انواع میزچوبی بصورت عمده...
09130240935
اصفهان , میلاد۱۵۰۰۰۰ تومان

تولید انواع پرچ

تولید انواع پرچ
کمتر از 3 ساعت پیش
تولید انواع پرچ توخالی در سایزهای مختلف و مورد نیاز مشتری و آلیاژهای مختلف مثل آهن , برنج , مس و آلومینیوم ( تولید انواع پرچ توخالی) کاربرد در کیف و کفش _ درب قابلمه _ قطعات الکترونیکی _...
09184114784
تهران , داود پورزادی

روانکارهای صنعتی آبشار شیمی

روانکارهای صنعتی آبشار شیمی
کمتر از 3 ساعت پیش
تولید و پخش انواع روانکارهای صنعتی گریس های پایه کلسیم و بنتون روغن دنده 140,250,32۰ ساده و EP روغن حل شونده (آب صابون) روغن هیدرولیک 46 ، 68 روغن صنعتی 1۰ آب مقطر ،...
09361787538 , 021-56232452
تهران , هیرمند

خریدار خرید و فروش پله برقی کارکرده دست دوم

خریدار خرید و فروش پله برقی کارکرده دست دوم
کمتر از 3 ساعت پیش
با سلام و احترام یکی از زمینه های فعالیت این شرکت خرید و فروش انواع قطعات و لوازم پله برقی های کارکرده ، دست دوم ، استوک و یا اکبند می باشد. برندهای قابل خرید توسط شرکت ما عبارتند...
09059272008
تهران , احمدی5500000 تومان

روغن انتقال حرارت , بهران حرارت , ایرانول , پارس , سپاهان

روغن انتقال حرارت , بهران حرارت , ایرانول , پارس , سپاهان
کمتر از 3 ساعت پیش
روغن های انتقال حرارت بر پایه مواد معدنی و افزودنی مرغوب تولید می شوند و در سیستم های انتقال حرارت بسته با بیشینه تا دمای 320 درجه سانتی گراد مورد استفاده قرار می گیرد. مقاوم در برابر اکسیداسیون...
09133239820
اصفهان , صفری

روغن کمپرسور، روغن کمپرسور هوا ، روغن کمپرسور اسکرو

روغن کمپرسور، روغن کمپرسور هوا ، روغن کمپرسور اسکرو
کمتر از 3 ساعت پیش
روغن کمپرسور Vdl68 Vdl100 Vdl150 Hh Hlp یکی از مهم‌ترین وظایف روغن کمپرسور، انتقال گرمای دستگاه به بیرون است. چرا که با روشن شدن دستگاه، انرژی برق به گرما تبدیل...
09133239820
اصفهان , صفری

تولید درپوش لوله مقوایی

تولید درپوش لوله مقوایی
کمتر از 3 ساعت پیش
تولید درپوش پلاستیکی درسایز های مختلف بابهترین مواداولیه (درضمن سفارش ساخت و تولید قالب درپوش هرسایزی که شما بخواهید طراحی وساخته می...
09121218488
تهران , اسماعیل آقازاده
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

آگهی های ویژه صنعت » سایر صنایع

ورق نورگیر سقفی و دیواری سوله
09131368820 , 031-58650006
فروش لوله سیلندری و میل کروم

فروش لوله سیلندری و میل کروم

فولاد یگانه تهران
09124496503 , 021-66242435
فروش پودر مس و برنز
09137975179 , 031-45647422
فلکسی تانک - ایزو تانک  - فلکسی تانک قیر
09121504266 , 09198585505
فروش پوشال آیدین

فروش پوشال آیدین

پوشال آیدین
09121510905 , 09128790789
کیسه های جامبوبگ و گونی پلی پروپیلن
09367125465 , 09120706730
خرید و فروش پالت و تخته
09362525659
فلاکس ( تنه کار ) جوشکاری بریزینگ
021-88750961
فروش دستگاه بستنی ساز قیفی
09122349715 , 09202520067
پتاسیم امیل گزانتات (pax) چینی
09922310028
فلوکولانت چینی

فلوکولانت چینی

خانم روشنایی
09922310028

آگهی های ویژه صنعت

اجاره دیزل ژنراتور پنتا
09121969855
تولید و فروش پایه بتنی فنس و فنس
09124620341
قیمت خرید کیسه جامبوبگ 1 تنی تولیدی جامبوبگ هینا پک
09354329180 , 09122112195