درج رایگان آگهی
نمایش آگهی
ارتباط
اشتراک
کلمات مرتبط
تازه های گروه
تعداد بازدید : 364

دستگاه تصفیه آب صنعتی


  • تهران, گروه صنعتی ناب
  • 021-55312335
دستگاه تصفیه آب صنعتی

تاریخچه آب شیرین کن صنعتی (RO)
آب شیرین کن اسمزی در سال 1748 توسط ژان آنتونی نولت (Jean Antonie Nollet) ارائه گردید. تا 200 سال پس از ارائه این موضوع ، روند شیرین کردن آب اسمز معکوس فقط در مقیاس آزمایشگاهی انجام میگرفت. در سال 1949 دانشگاه کلیفرنیا در لس آنجلس (UCLA) از این روش برای شیرین کردن آب دریا استفاده کرد.

محققان این دانشگاه و دانشگاه فلوریدا در اواسط سال های 1950 تا 1960 توانستند با استفاده از این تکنولوژی، آب قابل شرب استخراج کنند. اما این کار با سرعت خیلی کم انجام می شد و جهت تولید انبوه مقرون به صرفه نبود تا اینکه با تلاش محققان دانشگاه UCLA و موسسه تحقیقات ملی کانادا دستگاه اسمز معکوس (reverse osmosis) در مقیاس تجاری تولید شد.

تا اواخر سال 2001 حدود 15200 عدد از این دستگاه ها در سراسر جهان استفاده میشد. از این منظر سیستم استخراج آب شیرین با استفاده از دستگاه آب شیرین کن صنعتیRO از آب دریا یا چاه یک روش نوین تلقی می گردد که در چند دهه اخیر در مقیاس تجاری تولید و به فروش می رسد.
دلایل استفاده از دستگاه تصفیه آب صنعتی
یکی از محدودیت ها در تمام دنیا، کمبود آب شیرین می باشد که مشکلات زیادی را در صنعت و زندگی روزانه انسان ها بوجود آورده است. این محدودیت ها نه تنها در تامین آب شرب به چشم میخورد، بلکه در کشاورزی و تولید دارو و مواد بهداشتی و صنعت نیز کاملا چشمگیر می باشند. در مقابل، آب دریا بخاطر داشتن حجم بالایی از نمک و املاح غیر قابل استفاده بوده که با آب شیرین کن دریایی می توان از آنها در چرخه طبیعت استفاده نمود. استفاده از دستگاه آب شیرین کن RO این امکان را فراهم می سازد تا 99.6% از املاح موجود در آب را حذف نموده و در نهایت آب شیرین و خالص را به عنوان خروجی تحویل دهد.

اسمز معکوس یا آب شیرین کن چیست؟
اسمز به فرآیندی در طبیعت گفته میشود که در آن آب شیرین تمایل زیادی به مهاجرت به سمت آب شور با املاح زیاد دارد. این مساله بارها و بارها در طول روز در بدن انسان و در کلیه ها رخ می دهد که در طبیعت نیز می توان در فرآیند جذب آب از زمین توسط ریشه درختان مشاهده کرد. اسمز معکوس دقیقا عکس این فرآیند عمل می کند و در آن آب شور با فشار به سمت آب شیرین مهاجرت نموده و یون و املاح موجود در آب توسط غشاری نیمه تراوا حذف می گردد.

دستگاه آب شیرین کن اسمز معکوس در مواقعی استفاده می گردد که نیاز به کاهش میزان نمک آب وجود دارد. اسمز معکوس یک فرآیند فیزیکی جداسازی است که در این فرآیند، جریان آب خام به دو جریان آب محصول و جریان آب تغلیظ شده تقسیم می شود. به جریان غلیظتر، آب شور و یا دورریز هم گفته می شود.نحوه کار دستگاه آب شیرین کن صنعتی
در شیرین کردن آب با اسمز معکوس، آب خام ( تصفیه نشده ) توسط پمپ به داخل محفظه ای که دارای غشای نیمه تراوا (ممبران) می باشد، با فشار رانده می شود، چون تقریبا فقط آب خالص می تواند از غشاء عبور کند به این صورت آب تقریبا خالص در یک طرف غشاء و آب تغلیظ شده از ناخالصی ها در طرف دیگر بوجود می آید. این فشار خارجی از فشار اسمزی طبیعی بیشتر است در نتیجه مولکول های کوچک تر از منافذ غشاء، عبور می کنند در حالیکه مولکول های بزرگ تر قادر به عبور از غشاء نیستند.
باید توجه داشت که قطر منافذ یک ممبران حتی از قطر یک ویروس و باکتری نیز کوچکتر می باشد. مولکول های بزرگ تر در جریانی جانبی از کنار غشاء عبور داده شده و دفع می گردند. در حالت کلی نحوه کار اسمز معکوس به شرح زیر می باشد:

آب شور با املاح زیاد وارد دستگاه تصفیه آب صنعتی می شود
برای انتقال آب شور به شیرین از پمپ فشار استفاده میشود
در مسیر عبور آب شور به شیرین، غشای نیمه تراوا با منافذ بسیار کوچک قرار گرفته و مانع از عبور املاح به بخش آب شیرین خواهد شد
بعد از چند مرتبه استفاده از دستگاه آب شیرین کن نیاز به شستشوی فیلتر و غشای نیمه تراوا با روش های مختلف از قبیل بک واش و مواد شیمیایی می باشد
نکته بسیار مهم اینکه، با توجه به نوع آب و میزان املاح موجود در آن ممکن است نیاز به پیش تصفیه باشد که برای این منظور از دستگاه های مختلف از قبیل اولترافیلتراسیون، فیلتر کربنی و فیلتر شنی و غیره استفاده می گردد. با استفاده از این تجهیزات حجم زیادی از آلودگی های آب کاسته شده و در نتیجه به غشای اسمز معکوس آسیب وارد نشده و طول عمر آن افزایش می یابد.

تجهیزات دستگاه آب شیرین کن
به منظور پیاده سازی فرآیند آب شیرین کن RO نیاز به تجهیزاتی از قبیل موارد زیر می باشد:
سیستم پیش تصفیه شامل فیلتر شنی، فیلتر کربنی و فیلتر کارتریجی
غشاء نیمه تراوا (Membrane)
پمپ فشار قوی(High Pressure Pump)
پکیج تزریق آنتی اسکالانت شامل پمپ تزریق و مخزن
پکیج تزریق سود کاستیک و اسید شامل پمپ تزریق و مخزن
شاسی استقرار
تابلوی توزیع قدرت و مدار فرما
سیستم CIP
تولید دستگاه آب شیرین کن RO
تجهیزات و ابزار کنترلی سیستم آب شیرین کن
فرآیند انتقال آب از غشای نیمه تراوا و حذف یون و املاح و آلودگی ها نیاز به وارد کردن فشار داشته که میزان فشار وارد شده به آب با توجه به میزان آلودگی ها و سایر موراد دارد. به همین خاطر، از تجهیزات کنترلی در بخش های مختلف دستگاه استفاده می گردد تا در نهایت خروجی آب با حذف بیش از 98 درصد املاح و صد در صدی باکتری و ویروس بدست آید. از مهم ترین تجهیزات کنترلی به کار رفته در دستگاه آب شیرین کن صنعتی تولید شده در شرکت ازن استریل عبارتند از:

فلومترهای اندازه گیری جریان
لوله و اتصالات استیل یا سوپر پایپ وV.C برای دو خط تحت فشار و فشار پائین
شیر فلکه های تنظیم جریان، شیرهای نمونه گیری و شیر فشار شکن
الکتروکنداکتیویتی متر (هدایت سنج)
PH- متر
مانومتر اندازه گیری فشار(Pressure Gauge)
کنترل کننده فشار بالا و پایین(Low Pressure Switch & High Pressure Switch)
انواع آب شیرین کن صنعتی RO
آب شیرین کن ها را می توان با توجه به نوع کاربرد آنها به گروه های مختلفی تقسیم بندی نمود، چون نوع غشا و ظرفیت و مراحل پیش تصفیه و غیره در محیط های مختلف متفاوت طراحی میشود. بر همین اساس، رایج ترین انواع آب شیرین کن RO عبارتند از:

آب شیرین کن کشاورزی
با توجه به شرایط جغرافیایی ایران و کویری بودن اغلب مناطق آن، برای کشاورزی در شهرهای مرکزی و شرق و همچنین جنوب نیاز به اصلاح آب می باشد. به همین دلیل در اکثر مزارع مکانیزه از دستگاه های آب شیرین کن برای کاهش مقدار املاح موجود در آب استفاده میشود. ورود املاح زیاد به زمین های زراعی به مرور منجر به فرسایش خاک شده و کیفیت محصولات را نیز تا حد زیادی کاهش می دهد.

قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی بسته به ظرفیت از 38 میلیون تومان آغاز و تا 4.5 میلیارد تومان ادامه دارد.
برای دریافت لیست قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی با همکاران من در شرکت ازن استریل تماس بگیرید.

آب شیرین کن گلخانه ای
بسیاری از گل و گیاهان در برابر املاح موجود در آب مقاومت خوبی نداشته و باعث میشود تا رشد آنها متوقف شده یا از بین بروند. علاوه براین، محصولات کشاورزی که در محیط های گلخانه ای پرورش داده میشوند نیز به آب با حجم پایینی از املاح نیاز دارند. به همین دلیل دستگاه آب شیرین کن صنعتی گلخانه ای از انتخاب های مناسبی برای این محیط ها به شمار می رود. این دستگاه ها را می توان متناسب با وسعت گلخانه و مقدار آب ورودی به آنها در ظرفیت های مختلفی خریداری نمود.

آب شیرین کن بیمارستانی
در محیط های بیمارستانی با توجه به تاثیر آب بر سلامت بیماران و پرسنل، استفاده از آب شیرین کن اهمیت بسیار زیاد دارد. با حذف املاح موجود در آب شرایط برای استفاده از آنها در محیط های آزمایشگاهی به عنوان حلال فراهم می گردد. استفاده از غشای نیمه تراوا در فرآیند اسمز معکوس باعث میشود تا حجم بسیار زیادی از املاح در آب حذف گردد. در نهایت نه تنها به عنوان آب شرب برای بیماران و پرسنل و آشپزخانه و غیره، بلکه در آزمایشگاه و همچنین استریل کردن تجهیزات اتاق عمل و غیره مورد استفاده قرار میگیرد.

آب شیرین کن مرغداری
استفاده از آب های دارای املاح با TDS بالا باعث میشود تا بیماری های مختلفی از قبیل سنگ کلیه و نرمی استخوان در مرغ و طیور شیوع پیدا کند. به همین دلیل استفاده از دستگاه های آب شیرین کن با ظرفیت متناسب با شرایط محیط یکی از ملزومات برای راه اندازی مرغداری می باشد. با توجه به تاثیرات مطلوبی که فرایند اسمز معکوس بر کاهش TDS دارد، یکی از روش ها برای حذف املاح از آب مرغداری ها RO خواهد بود.

آب شیرین کن دریایی
همان طور که از نام این نوع دستگاه RO مشخص است، برای تصفیه آب دریا و از بین بردن املاح و کاهش شوری آب و استفاده از آنها در کشاورزی و سایر صنایع اشاره نمود. مساله بسیار مهم در این تجهیزات، اهمیت بسیار زیاد پیش تصفیه به منظور حذف آبزیان و سایر آده های معلق در اب دریا می باشد. به همین دلیل از سایر تجهیزات از قبیل آشغالگیر و انواع فیلترها و حوضچه های ته نشینی در کنار دستگاه RO استفاده میشود. علاوه براین، نوع فیلتر و غشاهای مورد استفاده در این تجهیزات باید توانایی حذف حجم بسیار زیاد املاح را داشته باشند. به منظور افزایش کارایی این تجهیزات، بازه های زمانی کوتاه تری برای احیا ممبران ها در نظر گرفته میشود.

مزایای دستگاه تصفیه آب صنعتی
در حال حاضر دستگاه تصفیه آب صنعتی RO نه تنها در صنعت، بلکه در بخش های کشاورزی و خانگی نیز کاربرد گسترده ای پیدا کرده است. دلیل تقاضای زیاد اسمز معکوس برای شیرین کردن آب مزایای بسیار زیاد این شیوه تصفیه آب می باشد که از مهم ترین آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود
اقتصادی بودن سیستم نسبت به روش های دیگر
مصرف انرژی کمتر در مقایسه با روش های دیگر تصفیه آب
امکان کار مداوم بدون نیاز به توقف های ادواری
سهولت کار با دستگاه و کاهش هزینه های تعمیرات و نگهداری
عدم عبور باکتری، ویروس ها و مواد تب زا (PYROGENS) از ممبران ها
امکان بازگرداندن آب غلیظ به محیط زیست و یا استفاده مجدد از آب در دستگاه
کاربرد آب شیرین کن (اسمز معکوس)
استفاده از آب دریا و آب های زیر زمینی با املاح زیاد و شور و همچنین به چرخه درآوردن آب فاضلاب در بخش های صنعتی یکی از بهترین راهکارها برای مقابله با خشکسالی و کمبود آب می باشد. دستگاه آب شیرین کن RO تا حد زیادی این مشکلات را برطرف نموده و بخاطر حذف یون، باکتری و ویروس و املاح کوچکتر از 0.0001 میکرون، در صنایع مختلفی کاربرد دارد. مهم ترین موارد کاربرد اسمز معکوس عبارتند از:
تهیه و تولید آب شرب از آب های شور (مصارف شرب)
تهیه و تولید آب مورد نیاز جهت رشد سریع دام و طیور
تامین و تولید آب مناسب جهت رشد چشمگیرگیاهان و مصارف کشاورزی
تامین و تولید آب فرایندی کارخانه های داروسازی و لوازم آرایشی
تولید آب مصرفی نیروگاه های بخار و سیکل ترکیبی
تامین و تولید آب دیگ های بخار، سیستم های برودتی و مبدل های حرارتی
تامین و تولید آب دستگاه های دیالیز بیمارستانها
بازیافت پساب های صنعتی
راه های افزایش کیفیت در فرآیند آب شیرین کن صنعتی
یکی از مهم ترین و اصلی ترین فاکتورها که میفیت خروجی اسمزمعکوس را بررسی می کند، میزان TDS می باشد که باید تا حد امکان کاهش پیدا کند. به منظور افزایش کارایی و عملکرد بهتر دستگاه ها و فرایند اسمز معکوس چند راهکار وجود دارد که عبارتند از:
انتخاب غشا و ممبران استاندارد
علاوه بر پمپ و شاسی و سایر قطعات مورد استفاده در طراحی این دستگاه ها، غشا یا ممبران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و ارتباط مستقیم با کارایی دستگاه تصفیه آب صنعتی دارند. لذا،باید غشا و ممبران مناسب و متناسب با نوع آب و املاح موجود در آن برای این منظور استفاده شود. اندازه منافذ روی ممبران ها اهمیت بسیار زیادی داشته و متناسب با نوع آب و املاح و ذرات موجود در آنها لازم است غشای مناسب انتخاب شود. همچنین لازم به ذکر است که به صورت دوره ای باید غشاها با شستشوی معکوس یا سایر روش ها احیا یا تعویض شوند.

پیش تصفیه اسمز معکوس
یکی از مهم ترین گام ها برای بهبود کارایی و عملکرد اسمز معکوس، انجام عملیات پیش تصفیه می باشد. با توجه به آنالیزهایی که بر روی آب صورت میگیرد، نوع فرایند پیاده سازی شده برای پیش تصفیه مشخص میشود. بر همین اساس ممکن است در پیش تصفیه سختی گیری انجام شود یا فیلتراسیون! خروجی آب تولید شده در این مرحله سطح کمتری آده و املاح داشته و به همین دلیل سطح غشاها دیرتر با مواد مختلف انباشته خواهد شد و احیای آنها با فاصله زمانی بیشتر انجام میشود.

به عبارت دیگر، با استفاده از فیلتراسیون و سختی گیری و همچنین جذب سطحی شرایط برای حذف آهن، منگنز و سایر املاح که منجر به کاهش کارایی غشاها یا پارگی آنها شوند جلوگیری می گردد.

قیمت آب شیرین کن صنعتی
قیمت آب شیرین کن ها بر اساس نوع عملکرد آنها، سایز و ظرفیت و محیط مورد استفاده هر یک متفاوت می باشد. به طوریکه آب شیرین کن خانگی قیمت ارزان تری نسبت به نوع صنعتی با سایز و ظرفیت های بزرگ دارد. برای اطلاع و استعلام قیمت دستگاه آب شیرین کن صنعتی کافیست از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در پایین صفحه با شرکت ازن استریل تماس بگیرید.

طراحی آب شیرین کن RO
در طراحی آب شیرین کن صنعتی RO فاکتورهای متعددی وجود دارند که عدم رعایت آنها می تواند بر کارایی و عملکرد دستگاه اثر منفی ایجاد کند. از مهم ترین آنها می توان به طراحی بر اساس نوع املاح موجود در آب اشاره نمود. با در نظر گرفتن نوع و مقدار املاح موجود در آب فیلتر و غشای مناسب برای حذف آنها استفاده نمود. علاوه براین، اندازه گیری و محاسبه ظرفیت دستگاه آب شیرین کن صنعتی نیز باید بر اساس شرایط محیط انجام شود. انتخاب جنس بدنه و مقاوم سازی تمام قطعات داخلی در برابر تماس با املاح و مواد خورنده همگی باید بر اساس استانداردها انجام شود.

کارشناسان و تکنسین های شرکت ازن استریل با برخورداری از سابقه فعالیت بالا در این زمینه و اطلاع کامل از جزئیات و استانداردهای روز دنیا طراحی این تجهیزات را با متریال مناسب انجام می دهد. طراحی و ساخت این تجهیزات کاملا سفارشی متناسب با شرایط محیط مورد نظر انجام می شود.

خرید آب شیرین کن صنعتی
با توجه به تاثیرات نامطلوبی که آب های دارای املاح بر سلامتی ایجاد می کنند، خرید آب شیرین کن صنعتی RO برای محیط های مختلف از قبیل کشاورزی، گلخانه، بیمارستان، دامداری و محیط های آزمایشگاهی و حتی مصارف خانگی اهمیت بسیار زیادی دارد. در خرید دستگاه تصفیه آب لازم است در مرحله اول به نوع غشاهای به کار رفته در آنها توجه داشته باشید تا از کارایی و کیفیت آنها اطمینان حاصل کنید.

همچنین لازم به ذکر است که این دستگاه ها در ظرفیت های مختلفی طراحی و ساخته میشوند، لذا بهتر است در زمان خرید به ظرفیت دستگاه توجه داشته و گزینه متناسب با شرایط محیط مورد نظر را انتخاب و خریداری کنید. بررسی کامل بدنه دستگاه، نوع و برند قطعات داخلی استفاده شده در آن و سابقه فعالیت تولید کننده همگی می توانند کیفیت خرید آب شیرین کن اسمز معکوس صنعتی را تضمین کند.

ساخت دستگاه آب شیرین کن صنعتی RO
تولید دستگاه آب شیرین کن به روش اسمز معکوس در ظرفیت های مختلف و با کاربردهای مختلف از جمله صنعتی، خانگی، دریایی، کشاورزی و … از خدمات شرکت ازن استریل میباشد. این شرکت با بیش از 30 سال تجربه بین المللی و داخلی در ساخت تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب آماده ارائه خدمات به شرکت ها و مشتریان داخلی و خارجی می باشد .کارشناسان شرکت ازن استریل آماده ارائه مشاوره های لازم قبل از خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی RO بوده و با توجه به هدف از نصب اسمز معکوس در محیط مورد نظر گزینه های مختلفی را پیشنهاد می دهند.


قـیـمـت :
ارسال آگهی : دوشنبه 24 آبان 1400
نام :
گروه صنعتی ناب
اســتان :
تهران
شــهــر :
تهران
آ د ر س :
خیابان سردار جنگل
تـلـفــن :
021-55312335
ایـمـیـل :
وب سایت :

تازه های گروه صنعت > آب و فاضلاب

١۴٠٠/٩/٨
لوله بازکنی غرب تهران شبانه روزی , لوله بازکنی پونک لوله بازکنی بلوارفردوس لوله بازکنی جنت آبادلوله بازکنی غرب تهران , 40% تخفیف لوله بازکنی کاشانی لوله بازکنی بلوار فردوس لوله بازکنی اشرفی اصفهانی , لوله بازکنی پونک لوله بازکنی...
09127206120 , 021-44485314 , 021-22051280تهران , خدمات فنی رضایت
کمتر از 1 ساعت پیش

١۴٠٠/٩/٨
لوله بازکنی شهران40% تخفیف شهران بدون تعطیلی لوله بازکنی شهر زیبا غرب تهران لوله بازکنی پونک , لوله بازکنی شهرک نفت لوله بازکنی تهرانسر لوله...
021-22051280 , 09127206120 , 021-44485314تهران , خدمات فنی رضایت
کمتر از 1 ساعت پیش

١۴٠٠/٩/٨
لوله بازکنی پونکلوله بازکنی پونک شبانه روزی 40% تخفیف : 44485305 لوله بازکنی جنت آباد لوله بازکنی شهران : 44485314 لوله بازکنی سردارجنگل ، لوله...
09127206120 , 021-44485305 , 021-44485314تهران , خدمات فنی رضایت
کمتر از 1 ساعت پیش

١۴٠٠/٩/٨
نمونه بردارآب – نمونه بردار نقطه ای آبنمونه بردارآب - نمونه بردار نقطه ای آب (پنوماتیک و مکانیک ) ساخت شرکت سیماب الکترونیک نمونه برداری آّب از اعماق مورد نظر دریاها ، دریاچه...
021-44288390 , 021-44282103 , 021-44282104تهران , رشید فرهنگ فر
کمتر از 1 ساعت پیش

١۴٠٠/٩/٨
سوند سه مولفه ای لرزه نگاریسوند سه مولفه ای لرزه نگاری ساخت شرکت سیماب الکترونیک مورد استفاده برای اکتشافات و بررسی های ژئوتکنیکی لرزه ای و ارزیابی مقاومت باربری...
021-44288390 , 021-44282103 , 021-44282104تهران , رشید فرهنگ فر
کمتر از 1 ساعت پیش

١۴٠٠/٩/٨
نمونه بردار رسوب بستر (Van Veen Grab- Bottom Sampler)این دستگاه برای نمونه برداری از رسوبات نرم و رسوبات ماسه‌ای بستر تالاب‌ها، دریاچه‌ها، دریاها، رودخانه‌ها و . . . و به منظور مطالعات زیست محیطی،...
021-44288390 , 021-44282103 , 021-44282104تهران , رشید فرهنگ فر
کمتر از 1 ساعت پیش

١۴٠٠/٩/٨
گهواره تلفریک ساخت شرکت سیماب الکترونیکبه منظور انجام عملیات اندازه گیری دبی سیلاب در رودخانه ها و دبی سنجی کانال های بزرگ در پل های تلفریک کابلی، از گهواره تلفریک استفاده می...
021-44288390 , 021-44282103 , 021-44282104تهران , رشید فرهنگ فر
کمتر از 1 ساعت پیش

١۴٠٠/٩/٨
کابین دوش آلپکابین دوش آلپ با بهترین یراق آلات و پروفیل در رنگهای متنوع در خدمت شما همشهریان عزیز میباشد... آدرس: باغمیشه اول خ دماوند مجتمع تجاری...
09146500442تبریز , شیشه بالکن آلپ
کمتر از 1 ساعت پیش

١۴٠٠/٩/٨
ماهگون پلاستیکتولید و فروش نایلکس و نایلون نایلون عریض 1 متر الی 12 متر(ساده و یووی دار) نایلون حبابدار نایلون خیاری نایلون...
09021232251 , 021-56528046ری , ماهگون پلاستیک
کمتر از 2 ساعت پیش

١۴٠٠/٩/٨
فلومتر التراسونیک ( دبی سنج فراصوتی )فلومتر برای اندازه گیری جریان سیالات در لوله های پر بدون نیاز به برش لوله. فروش انواع فلومترهای التراسونیک در برند ها و قیمت های...
021-55233048 , 09120252348ری , فناوری های سنجش رادین
کمتر از 2 ساعت پیش

١۴٠٠/٩/٨
فروش انواع خط های تولید نبات و آبنباتساخت و فروش انواع وسایل آبنبات و نبات سازی انواع: دیگ های پخت از 200 کیلو تا 2 تن انواع: نرده نبات چوبی کاملا به روز و پیشرفته انواع:...
09333183885 , 09129211560تهران , علی هوشمند
کمتر از 3 ساعت پیش

١۴٠٠/٩/٨
فروش دستگاه آب خانگیفروش انواع دستگاه تصفیه آب خانگی،نیمه صنعتی و صنعتی با یک سال گارانتی معتبر و نصب رایگان شش مرحله ای پایه دار وگیجدار با ممبرین 50 ...
09141182769تبریز , فروشگاه زلال آب
کمتر از 3 ساعت پیش

١۴٠٠/٩/٨
طراحی و نصب و راه اندازی دستگاه تصفیه آب صنعتیتصفیه آب با اسمز معکوسRO (آب شیرین کن) شرکت مهندسی زلال آب سازه مشاوره/طراحی/ساخت سیستمهای اسمز معکوس (OSMOSIS REVERSE) مشاوره،...
09149094755تبریز , فروشگاه زلال آب
کمتر از 3 ساعت پیش

١۴٠٠/٩/٨
ساخت و راه اندازی سختی گیر رزینیسختی گیر رزینی ساخت سختی گیر رزینی بطور کلی سختی گیر رزینی وظیفه حذف ترکیبات معدنی معلق و املاح محلول در آب سیستم های گرمایش و سرمایش...
09141182769تبریز , فروشگاه زلال آب
کمتر از 3 ساعت پیش

١۴٠٠/٩/٨
فروش آب مقطر در تبریزفروش آب مقطر برای مصارف آزمایشگاهی فروش آب مقطر در تبریز آب مقطر مخصوص صنایع پزشکی در انواع بسته بندی های 1 لیتری الی 20 لیتری و فروش...
09141182769تبریز , فروشگاه زلال آب
کمتر از 3 ساعت پیش

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

آگهی های ویژه صنعت » آب و فاضلاب

دستگاه ازن ساز , ازن ژنراتور , قیمت ازن ساز

گروه صنعتی ناب
09124265750 , 021-88721092
تعمیر پمپ چاه خارج کردن پمپ داخل چاه اب

جواد پمپی
09121553788 , 09121555388 , 021-55293369
کولینگ تاور ، برج خنک کننده

گروه صنعتی ناب
09124265750 , 021-88721092
مواد ضد اسید مواد ضد خوردگی

حمید شفیع زاده
09133378785
سپتیک تانک | قیمت سپتیک تانک

گروه صنعتی ناب
09124265750 , 021-88721092
فروش عمده ممبران ۴ اینچ و ۸ اینچ فیلمتک Filmtec

انرژی پویآب پارس
09122356240 , 021-66302642
پکیج تصفیه فاضلاب انسانی ، بهداشتی ، صنعتی

گروه صنعتی ناب
021-88721092 , 09124265750
چدن دریچه چاه , کفشور

مصطفی اکرادی
09123757471 , 09218815251
شرکت فناوران سدآب

محمد
021-22271941
آب شیرین کن صنعتی | دستگاه تصفیه آب صنعتی

گروه صنعتی ناب
09124265750 , 021-88721092
املاک جدید! خودرو تور