درج رایگان آگهی
نمایش آگهی
ارتباط
اشتراک
کلمات مرتبط
تازه های گروه
تعداد بازدید : 2360

لوله کاروگیت , کارخانه لوله کاروگیت فاضلابی ارزان


  • قزوین, گروه صنعتی ناب
  • 09124265750 , 021-88721092
تصویر اول
تصویر دوم
تصویر سوم
لوله کاروگیت , کارخانه لوله کاروگیت فاضلابی ارزان

لوله کاروگیت یکی از انواع لوله های دوجداره پلی اتیلن می باشد که بمنظور انتقال فاضلاب استفاده می شود .
این نوع لوله از سایز 110 میلیمتر تا 3500 میلیمتر در کارخانه ناب زیست در قزوین تولید می شود.
لوله کاروگیت با ظاهری کنگره دار و داخلی صاف و صیقلی و البته زرد رنگ با عنوان لوله کنگره دار فاضلابی و یا لوله آکاردئونی امروزه تقاضای زیادی دارد.
در ادامه به نحوه محاسبه قیمت لوله کاروگیت و ارائه لیست قیمت بروز لوله کاروگیت اعم از لوله کاروگیت استاندارد و لوله کاروگیت ارزان یا سبک می پردازیم.
قیمت لوله کاروگیت = وزن هر متر لوله مورد درخواست (پارامتری وابسته به تکنولوژی تولید می باشد) قیمت هر کیلو پلی اتیلن گرید 100 یا 80 (پارامتری وابسته به مقدار سهمیه کارخانجات تولید کننده می باشد) + سود کارخانه تولید کننده لوله کروگیت (حدودا 25%) + سرانه قیمت سرشکن شده کوپلر + سرانه قیمت واشر سرشکن شده در هر متر لوله + هزینه های حمل و نقل لوله ها (پارامتری وابسته به نزدیکی کارخانه تولید کننده به محل اجرای پروژه)
لیست قیمت لوله کاروگیت بر اساس میزان خاکی که قرار است تحمل کند (میزان فشاری که می بایست توسط لوله کروگیت بصورت مرده تحمل شود)، سایز و متراژی که توسط خریدار لوله کاروگیت سفارش گذاشته می شود دارای قیمت های متفاوتی است.
هزینه حمل در قیمت لوله فاضلاب پلی اتیلن بسیار موثر است.
به فرض مثال کارخانه لوله کاروگیت در بندرعباس بسیار سخت است که بتواند با کارخانه این نوع لوله ها در مشهد رقابت کند چرا که داخل این مدل لوله ها خالی بوده و هزینه حمل بقدری زیاد است می بایست حتما تولید کننده لوله کاروگیت بومی پیدا نمود. بطور مثال هزینه بار یک تریلی لوله کاروگیت ازشیراز تا مشهد که تنها می تواند 12 متر لوله 1800 بارگیری کند معادل 7 میلیون تومان می باشد . سرشکن کردن این هزینه حمل روی قیمت خود لوله مساوی است با 10 درصد افزایش قیمت لوله ها.
در حالت کلی قیمت لوله کاروگیت از17 هزارتومان در هر متر آغاز و تا 8 میلیون و 800 هزار تومان تا سایز 3000 میلیمتر ادامه دارد.
البته همانطور که عرض شد قیمت روز لوله کروگیت بستگی به عوامل زیادی دارد.
ذیلا لیست قیمت بروز لوله کاروگیت در تمامی سایز خدمت شما ارائه می شود.
فرض اصلی این قیمت ها مواد هر تن 12 هزار تومان و وجود بازرسی سطح یک می باشد.
قیمت لوله کاروگیت 110 میلیمتر با دهانه داخلی 11 سانتی متر و قطر بیرونی 121 میلیمتر از قیمت 20 هزار تومان آغاز تا 35 هزار تومان ادامه دارد . وزن لوله مذکور در هر متر معادل 1 کیلوگرم می باشد . لایه زرد داخلی درون لوله کاروگیت 110 یا 100 چیز مهمی نیست چرا که علنا ویدئو متری درون این لوله امکان پذیر نمی باشد.
در کوچه ها و پس کوچه ها و بن بست ها از این لوله بمنظور جمع آوری و هدایت فاضلاب استفاده می شود . برخی از شرکت ها از این لوله ها بمنظور غلاف کابل ها و سیم های مخابراتی استفاده می نماید از این رو به این لوله ها لوله کاروگیت مخابراتی نیز گفته می شود .
قیمت لوله کاروگیت 250 با ورن هر متر 3.6 کیلو با هزینه کوپلر و واشر هر متر 49 هزار تومان
قیمت لوله کاروگیت 315 میمیلمتر به ازای هر متر 82000 تومان بهمراه اتصالات مریوطه اعم از کوپلر و یک عدد واشر EPDM - بمنظور استعلام قیمت کوپلر و واشر لوله کاروگیت بصورت مجزا می توانید با شماره های شرکت تماس بگیرید. لوله 315 کاروگیت در دو مقاومت 31.5 و 16 تولید می شود و در صورت تولید کمتر از این سفتی حلقوی در اولین ریزش خاک روی آن دچار شکست خواهد شد. البته استاندارد ایران اجازه تولید لوله کروگیت 315 با سفتی حلقوی 16 معادل sn=4 را نمی دهد و در صورت مشاهده کارخانه تولید کننده را قطعا جریمه خواهد نمود مر اینکه استفاده بجز انتقال فاضلاب داشته باشد همچون غلاف شیر برقی ، جوی های آبرو ، داکت ها و ونت های هوا و ...
قیمت لوله کاروگیت 600 معادل 60 سانتیمتر در مقاومت مکانیکی 31.5 با وزن هر متر 20 کیلو با کوپلر و واشر در این مقطع زمانی 275.000 تومان با سرشکن نمودن هزینه کوپلر و واشر با کیفیت مناسب و دارای تائیدیه بازرسی ساتکاب و یا یکی از شرکت های بازرسی مورد تائید وزارت نیرو
از لوله کاروگیت ارزان قیمت سایز 600 در ساخت منهول های آدم رو ، جوی های آب ، قالب سازی ، تولید شوتینگ های زباله و ... می توان استفاده نمود . بمنظور استعلام قیمت لوله کاروگیت ارزان با همکاران ما در شرکت ناب زیست تماس بگیرید.
قیمت لوله کاروگیت 800 میلیمتر با مقاومت مکانیکی 31.5 کیلونیوتن بر متر مربع به ازای هر متر 504 هزار تومان و وزن هر متر بدون احتساب کوپلر و واشر 36 کیلو گرم . لوله سبک این سایز می تواند در ساخت ایستگاه های پمپاژ ، مقاوم سازی بدنه های چاه ، منهول دسترسی به درون کانالها و تاسیسات زیر زمینی و استفاده بصورت قالب در پل سازی استفاده شود . امکان نصب نردبان درون لوله کاروگیت ارزان ناب زیست وجود دارد . بمنظور مشورت در این مورد و برخورداری از تجربیات و دانش همکاران ما در شرکت ناب زیست و استعلام قیمت لوله کاروگیت 800 هم کانون با شماره قرار گرفته در صفحه تماس با ما تماس بگیرید.
قیمت لوله فاضلابی سایز 1000 میلیمتر با وزن هر متر حدودا 65 کیلوگرم با فی هر متر با کوپلر و واشر 946 هزار تومان . در صورت استفاده از این سایز لوله در ساخت منهول و مخازن سپتیک و ایستگاه های پمپاژ می توان وزن را تا 50 کیلو در هر متر کاهش داد و قیمت تا 700.000 تومان کاهش خواهد یافت. برای استعلام قیمت و مشورت در این زمینه با همکاران ما تماس بگیرید.
قیمت لوله کاروگیت 1200 هر متر 1.150.000 تومان که قابلیت دارد بصروت اکستروژن و یا الکترو فیوژن به لوله های هم سایز خود متصل شود.
در این سایز لوله می توان از کوپلر واشر نیز جهت اتصال دو لوله به هم استفاده نمود ولی با توجه به بزرگ بودن قطر لوله فاضلاب و امکان از آب بندی خارج شدن بدلیل بالا بودن دبی فاضلاب در حال انتقال اصولا حتی بعد از استفاده از کوپلر و واشر منطقی است سر لوله های کاروگیتی به هم جوش بخورد.
قیمت لوله کاروگیت دار 1400 میلیمتر در صورت تولید به صورت استاندارد با مقاومت 31.5 کیلونیوتن بر مترمربع دارای وزن هر متر 128 کیلو معادل 17.920.000 ریال و در صورت تولید با مقاومت 16 کیلونیوتن بر مترمربع دارای وزن هر متر طول 105 کیلو معادل 14.700.000 ریال می باشد .
همچنین در صورت نیاز به تولید لوله پلی اتیلن 1400 کاروگیت دار ارزان می توان این لوله را با مقاومت 8 کیلو نیوتن هم تولید نمود که در این صورت قیمت به حدود 12 میلیون ریال در هر متر کاهش یافته و مصرف این نوه لوله ها در ساخت مخازن نگهداری اسید و سپتیک تانک کاروگیت می باشد
قیمت لوله فاضلاب کاروگیتی 1800 میلیمتر به ازای هر متر 3.000.000 تومان
قیمت لوله پلی اتیلن کاروگیتی سایز 3000 میلیمتر با وزن هر متر 505 کیلو و قیمت هر متر 6.560.000 تومان
و این لیست قیمت بروز لوله کاروگیت بود که هر روز این قسمت آپدیت و بروزرسانی میشود تا شما مشتریان عزیز در برآورد هزینه های پروژه هایی که از آن لوله کاروگیت استفاده میکنید برآورد قیمت داشته باشید .
مقاومت مکانیکی لوله های کاروگیت تولیدی در کارخانه ناب زیست دارای مقاوم 31.5 کیلو نیوتن می باشند.
در صورتی که کسی لوله کاروگیت ارزان قیمت درخواست داشته باشد می بایست این موضوع را اطلاع دهد تا ما به تولید با مقاومت 16 کیلونیوتن اقدام نمائیم.
از لوله کاروگیت ازران قیمت در پروژه های پلسازی ، ساخت غلاف های سیم های برق ساخت منهول های پلی اتیلنی ، ساخت سپتیک تانک پلی اتیلنی و ... استفاده می گردد.
جهت استعلام قیمت لوله کاروگیت با شماره 02188721092 تماس بگیرید.
قیمت لوله دوجداره کاروگیت پلی اتیلنی نسبت به نوع مواد اولیه (وارداتی و یا داخلی بودن یعنی پتروشیمی های امیرکبیر ، شازند ، مارون و سایر پرتوشیمی های داخلی)، گرید مواد و خلوص مواد اولیه تولید لوله، متفاوت می‌باشد.
منظور از خلوص مواد میزان ترکیب مواد اولیه تولید لوله پلی‌اتیلن با مواد ضایعاتی می‌باشد و کارخانه گروه صنعتی ناب زیست در تولید لوله‌های پلی اتیلن خود (اعم از لوله دوجداره پلی اتیلن و لوله‌های تکجداره پلی اتیلن) از هیچگونه مواد ضایعاتی استفاده نمی‌کند و به کیفیت عالی و تولید لوله پلی اتیلن بی نظیر متعهد می‌باشد که لوله‌های پلی اتیلن
تولیدی خود را اعم از لوله دوجداره پلی اتیلن و لوله‌های تکجداره پلی اتیلن در تمامی آزمایش‌ها مورد تائید بوده و کیفیت بالای محصولات کارخانه ناب زیست به اثبات رسیده است.
علت زرد بودن داخل لوله کاروگیت ویدئوتری درون لوله ها بهنگام انجام تست های مقاومت می باشد.
لیست قیمت لوله دوجداره پلی اتیلن و دیگر لوله‌های پلی اتیلنی براساس قیمت فروش مواد اولیه در بورس کالا با احتساب هزینه تولید، وزن و اندازه لوله کاروگیت و حمل و تحویل درب کارخانه و براساس گریدهای مواد اولیه به صورت کیلو گرم و یا بر اساس متر محاسبه و اعلام می‌گردد.
لوله کاروگیت یک نوع لوله کاروگیت دوجداره جهت انتقال فاضلاب است که قیمت آن ارتباط مستقیم به وزن لوله دوجداره دارد, وزن لوله کاروگیت متغیری از میزان خاک است که لوله دوجداره کاروگیت زیر آن مدفون شده است.
قیمت اتصالات کاروگیت نیز با قیمت لوله کاروگیت رابطه مستقیمی دارد و لیست قیمت آن در تمامی سایزها بر اساس قیمت لوله دوجداره کاروگیت تنظیم می شود.


قـیـمـت :
ارسال آگهی : پنج شنبه 7 بهمن 1400
نام :
گروه صنعتی ناب
اســتان :
قزوین
شــهــر :
قزوین
آ د ر س :
تـلـفــن :
09124265750 , 021-88721092
ایـمـیـل :
وب سایت :

تازه های گروه صنعت > آب و فاضلاب

١۴٠١/٣/٧
فروش سختی گیر رزینیسختی گیری فرآیندی برای جداکردن دو عنصر کلسیم و منیزیم و به مقدار کمتر ترکیبات فلزاتی مانند: آهن ، منگنز و آلومینیوم می باشد. اگر این دو عنصر از آب...
021-88340826 , 021-88320167تهران , شرکت خانه آب
لحظاتی پیش

١۴٠١/٣/٧
دستگاه آب شیرین کن اسمز معکوس , تصفیه آب صنعتیشرکت خانه آب با بیش از یک دهه تجربه در ساخت و طراحی دستگاه های تصفیه آب صنعتی آمادگی خود را جهت مشاوره ، طراحی و ساخت دستگاه های آب شیرین کن صنعتی در...
021-88320167 , 021-88340826تهران , شرکت خانه آب
لحظاتی پیش

١۴٠١/٣/٧
سیستم گندزدا یووی -UVدستگاه U.V - یو وی اشعه فرابنفش (U.V) یک عامل ضدعفونی کننده فیزیکی است که به درون دیواره سلولی میکروارگانیسم ها نفوذ کرده و باعث تخریب و ممانعت...
021-88320167 , 021-88340826تهران , شرکت خانه آب
لحظاتی پیش

١۴٠١/٣/٧
فروش دیفیوزر ریز درشت پکینگ مدیا لاملا بلوئرشرکت آبسان سازه آپادانا با تجربه متناسب در خصوص تصفیه فاضلاب آماده ی خدمات و تولیدات زیر می باشد . - تولید دیفیوزرهای دیسکی حباب ریز در...
09103592006اصفهان , آبسان سازه آپادانا
کمتر از 10 دقیقه پیش

١۴٠١/٣/٧
تجهیزات کولینگ تاور , برج خنک کننده (پکینگ شانه تخم مرغی)شرکت آبسان سازه آپادانا با تجربه متناسب در خصوص تصفیه فاضلاب صنعتی و بهداشتی و تصفیه آب آماده مشاوره و طراحی سیستم های آب و فاضلاب می باشد و همچنین...
09103592006اصفهان , آبسان سازه آپادانا
کمتر از 10 دقیقه پیش

١۴٠١/٣/٧
فروش پکیج تصفیه فاضلابپکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی و صنعتی قابل استفاده در مراکز با حجم کم فاضلاب و محدودیت فضا، به منظور تصفیه فاضلاب مطابق استاندارد سازمان محیط زیست ایران...
031-36515568 , 09103592006اصفهان , آبسان سازه آپادانا
کمتر از 10 دقیقه پیش

١۴٠١/٣/٧
فروش دستگاه آب شیرین کن (RO)این دستگاه به منظور نمک زدایی از آب های نیمه شور و شور مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین جهت تصفیه آب لب شور چاه و یا آب شور دریا و استفاده از آن...
031-36515568 , 09103592006اصفهان , آبسان سازه آپادانا
کمتر از 10 دقیقه پیش

١۴٠١/٣/٧
پکیج تصفیه فاضلاب , پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتیپکیج تصفیه فاضلاب , پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی , پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی - پکیج تصفیه فاضلاب بیمارستان - پکیج تصفیه فاضلاب انسانی شرکت زرین آب...
021-44052976 , 021-44052977 , 09121900653تهران , زرین آب پایه ژرف
کمتر از 1 ساعت پیش

١۴٠١/٣/٧
دریچه سه طرف آببند , استاپ لاگ , دریچه کانال فاضلابشرکت زرین آب ژرف با سابقه دو دهه فعالیت در زمینه آب و فاضلاب اقدام به تولید و ساخت انواع دریچه های کنترل ورودی و خروجی اکثر کانالهای آب و فاضلاب ،...
021-44052976 , 09121900653 , 021-44052977تهران , زرین آب پایه ژرف
کمتر از 1 ساعت پیش

١۴٠١/٣/٧
تصفیه فاضلاب , تصفیه فاضلاب بهداشتی , تولید کننده تجهیزات تصفیه فاضلاب , تصفیه فاضلاب صنعتیتصفیه فاضلاب فاضلاب به هرآبی گفته می شود که توسط استفاده انسان آلوده شده باشد. فاضلاب آب استفاده شده از هر ترکیبی از فعالیتهای خانگی ، صنعتی ،...
021-44052976 , 09121900653 , 021-44052977تهران , زرین آب پایه ژرف
کمتر از 1 ساعت پیش

١۴٠١/٣/٧
فیلتر شنی ، سازنده فیلتر شنیفیلتر شنی برای حذف مواد معلق و همچنین ذرات شناور استفاده می شود . آب و یا پساب از بالا وارد فیلتر می شود و سپس از لایه های سیلیس عبور کرده و پس از...
021-44052976 , 0912190065 , 021-44052977تهران , زرین آب پایه ژرف
کمتر از 1 ساعت پیش

١۴٠١/٣/٧
فروش کوپنهای متال سمپلفروش انواع کوپنهای متال سمپل خوردگی و رسوب با قیمت مناسب شیمیایی خلیج فارس...
09128696582تهران , سید همایون عرب نژاد
کمتر از 1 ساعت پیش

١۴٠١/٣/٧
فروش مواد ضد رسوب و ضدخوردگی N2H4 55%فروش مواد ضد رسوب و ضد خوردگی ، انواع اکسیژن زداها و با یوسایدها و دیسکلر ماده سه کاره پلی آمین HEDP;PBTC آمینهای فیلمر N2H4...
09128696582تهران , سید همایون عرب نژاد
کمتر از 1 ساعت پیش

١۴٠١/٣/٧
فروش DTPMPAفروش ماده شیمیایی DTPMPA شرکت شیمیایی خلیج فارس...
09128696582تهران , سید همایون عرب نژاد
کمتر از 1 ساعت پیش

١۴٠١/٣/٧
خرید ضایعات آهن آلات ، ضایعات آلومینیوم ، مس ، برنز ، موتورخانه در تبریز و شهرستانهاخرید ضایعات خرید ضایعات آهن میلگرد تیرآهن درب پنجره و.. در تبریز خرید و قیمت مناسب برای تناژ بالا خرید در کل تبریز و...
09364034342 , 09147387089تبریز , امید رضایی
کمتر از 1 ساعت پیش

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

آگهی های ویژه صنعت » آب و فاضلاب

تعمیر پمپ چاه بازوبست پمپ چاه نصب و پیاده پمپ چاه

جواد پمپی
09121553788 , 09121555388 , 021-55293369
تولید کننده انواع اتصالات گالوانیزه آب و گاز

صنایع ریخته گری برادران برزگر
021-36426859 , 09126861494
فروش شیر فلکه و لوله و اتصالات

احمد قربانی
09128394617 , 021-36612933 , 021-36059649
شرکت فناوران سدآب

محمد
021-22271941
تعمیر ، خرید و فروش کمپرسور اسکرو

علیرضا بابایی راد
09124856521
فروش انواع خط های تولید نبات و آبنبات

علی هوشمند
09333183885 , 09129211560 , 09125148737
آسیاب پین میل - میکسر - سپراتور

علی عجم حسنی
09125317207
املاک جدید! خودرو تور