تعداد بازدید : 8646

فروش انواع سوییچ ، روتر و تلفن سیسکو cisco

شیراز
هومن زادمهر
071-32356868 , 071-32356969 , 09179199092
چت واتساپ
تصویر اول

فروش انواع سوییچ و روتر سیسکو ciscoفروش انواع سوئیچ و روتر و آی پی فون سیسکو cisco فروش انواع سوییچ و روتر سیسکو cisco فروش تجهیزات اکسس سرور ، سوئیچ ، روتر ، و تلفن سیسکو
فروش تجهیزات اکسس سرور سیسکو (Access Server Cisco)
فروش AS535XM , AS5350-2E1 , AS5300
AS-535XM-2E1-60-D
AS-5350-2E1-60-V
AS-5350-4E1-240-V FOR
AS5-535XM-2E1-60-V-
AS5-535XM-4E1-120-V
AS-5400
Cisco AS5800/VFC
انواع سوئیچ
WS-C2950G-E1Catalyst 2950,24 10/100 with 2GBIC slots, Enhanced Image
WS-C2960-8TC-LCatalyst 2960 8 10/100 + 1 T/SFP LAN Base Image
WS-C2960G-8TC-LCatalyst 2960 7 10/100/1000 + 1 T/SFP LAN Base
WS-C2960-24TT-LCatalyst 2960 24 10/100 + 2 1000BT LAN Base Image
WS-C2960-48TT-LCatalyst 2960 48 10/100 + 2 1000BT LAN Base Image
WS-C2960-24TC-LCatalyst 2960 24 10/100 + 2 T/SFP LAN Base Image
WS-C2960-48TC-LCatalyst 2960 48 10/100 + 2 T/SFP LAN Base Image
WS-C2960G-24TC-LCatalyst 2960 24 10/100/1000,4 LAN Base Image
WS-C2960G-48TC-LCatalyst 2960 48 10/100/1000,4 T/SFP LAN Base Image
Product numberCisco Catalyst 2950 / 2960 Series(Layer 3
WS-C3560-24TS-SCatalyst 3560 24 10/100 + 2 SFP IPB Image
WS-C3560-48TS-SCatalyst 3560 48 10/100 + 4 SFP IPB Image
WS-3560G-24TS-SCatalyst 3560 24 10/100/1000T + 4 SFP+ IPB Image
WS-C3560G-48TS-SCatalyst 3560 48 10/100/1000 + 4 SFP + IPB Image
Product numberCisco Catalyst 2950 / 2960 Series(Layer 3
WS-C3750-24TS-SCatalyst 3750 24 10/100 + 2 SFP + IPB Image
WS-C3750-48TS-SCatalyst 3750 48 10/100 + 4 SFP + IPB Image
WS-C3750G-12S-SCatalyst 3750 12 SFP + IPB Image
WS-C3750G-24T-SCatalyst 3750 24 10/100/1000T + IPB Image
WS-C3750G-24TS-SCatalyst 3750 24 10/100/1000 + 4 SFP + IPB Image ; 1.5RU
WS-C3750G-24TS-SIUCatalyst 3750 24 10/100/1000 + 4 SFP + IPB Image ; 1RU
WS-C3750G-48TS-SCatalyst 3750 48 10/100/1000T + 4 SFP + IPB Image
Product numberCisco Giga Transceiver Module
GLC-T1000BASE-T SFP
GLC-SX-MMGE SFP , LC connector SX transceiver
GLC-LH-SMGE SFP , LC connector LX/LH transceiver
GLC-ZX-SM1000 BASE-ZX SFP
WS-G54831000 BASE-T GBIC
WS-G54841000 BASE-SX Short Wavelength GBIC (Multimode only
WS-G54861000 BASE-LX/LH Long haul GBIC ( Single mode or multimode
WS-G54871000 BASE-AX extended reach GBIC ( single mode)
Product numberCisco Fire Wall
PIX-IGE-66PIX66-MHZ Gigabit Ethernet int card , Multimode(SX) SC
PIX-525-UR-BUNPIX252-UR Bundle ( Chassis, Unrestricted SW,2FE Ports, VAC+)
ASA5510-SEC-BUN-K9ASA 5510 Security Plus APPL with SW,HA,2GE + 3FE,3DES/AES
ASA5540-BUN-K9ASA 5540 Appliance with SW,HA,4GE + 1fe,3DES/AES
Cisco 7841 IP Phone
Cisco 9951 IP Phone
Cisco 8961 IP Phone
Cisco 6921
Cisco 7965 IP Phone
Cisco 7942G
Cisco 7941G
Cisco 9951 IP Phone
Cisco 9971
Cisco 7841 IP Phone
Cisco 7945G
Cisco 8851
Cisco 8845 IP Phone
cisco 7975
Cisco 7971G IP Phone
Cisco Unified IP Phone 7970G
Cisco 7962G
Cisco 7961G

قـیـمـت : _ _ _ _ _ _
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 15 اسفند 1402
نام :
هومن زادمهر
اســتان :
فارس
شــهــر :
شیراز
آدرس :
تـلـفــن :
071-32356868 , 071-32356969 , 09179199092
وب سایت :
چت واتساپ
ارتباط با آگهی دهنده: هومن زادمهر
فروش انواع سوییچ ، روتر و تلفن سیسکو cisco

تازه های گروه کامپیوتر > خدمات شبکهصفحه  1 از 104

فروش تجهیزات پسیو مس پچ کورد (Patch cord)

فروش تجهیزات پسیو مس پچ کورد (Patch cord)
کمتر از 2 ساعت پیش
-دارای کانکتور RJ45 در دو سر کابل -در انواع Cat7 , Cat6 , Cat5 و ... -در انواع SFTP , FRP , UTP -دارای روکشهای مختلف LSZH , PVC , PE -قابلیت سفارشی سازی طول کابل ( فروش...
09195006840 , 021-73065000
تهران , میثم میثمی

فروش اسپلیتر (splitter)

فروش اسپلیتر (splitter)
کمتر از 2 ساعت پیش
- مطابق با استاندارد ITU-T G.657.A1/A2 - تعداد خروجی: قابل ارائه به صورت 1 به 2 تا 1 به 64 - نوع فیبر: single mode - نوع کانکتور: SC - در سه نوع General,...
09123938861 , 021-73065111
تهران , میثم میثمی

فروش FAT

فروش  FAT
کمتر از 2 ساعت پیش
- دارای ظرفیت 4 تا 48 پورت - دارای کاست کتابی و قابل تعویض - پشتیبانی از انواع آداپتور LC& Simplex ، SC ، FC ، ST و Duplex - مناسب برای مصارف indoor و...
02173065000 , 09195006840
تهران , میثم میثمی

فروش پچ کورد فیبر نوری SC-SC/UPC SM Duplex LSZH 1m

فروش پچ کورد فیبر نوری SC-SC/UPC SM Duplex LSZH 1m
کمتر از 2 ساعت پیش
پچ کورد SCبه SC سینگل مود (single mode) فیبر نوری در شبکه های مبتنی بر فیبر نوری (FTTH) کار برد دارد. شرکت فاطر رسانور فروشنده و تامین کننده این محصول با مشخصات زیر می...
09195006840 , 021-73065000
تهران , میثم میثمی

خدمات شبکه کامپیوتری (در شیراز )

خدمات شبکه کامپیوتری (در شیراز )
کمتر از 2 ساعت پیش
نصب ، راه انداز و پشتیبان - شبکه های کامپیوتری و تجهیزات شبکه در اتاق سرور - روتر میکروتیک ، سوییچ و مودم - فیبرنوری ، شبکه سیمی و شبکه بی سیم ( وایرلس ) رایانه - UPS (رک ،...
09171398224
شیراز , موثر

تجهیزات شبکه

تجهیزات شبکه
5 ساعت پیش
کلیه کابلهای شبکه در مارکهای Nexans ,Legrand , brand rex با گارانتی تست فلوک (Orginal ) با قیمت مناسب UTP , FTP ,SFTP کلیه متعلقات اعم از ترانک پچ کورد های cat5 , cat6 پچ...
021-66157043 , 021-66157036
تهران , ارتباط شبکه رایان

کلیه کابلهای شبکه

کلیه کابلهای شبکه
5 ساعت پیش
کابل شبکه UTP , SFTP ,با برندهای Nexansو brand rex با گارانتی تست فلوک قابل ارائه با قیمت مناسب می باشد. لطفا جهت تخفیف بیشتر ذکر بازدید از آگهی فراموش نشود. رایان شبکه ( کلیه...
021-66157043 , 021-66157036
تهران , ارتباط شبکه رایان

فروش کلیه تجهیزات Nexans

فروش کلیه تجهیزات Nexans
5 ساعت پیش
فروش کلیه تجهیزات Nexans با گارانتی و قیمت مناسب کابل های مسی کابل های فیبر نوری متعلقات اعم از پچ پنل , پچ کورد , پریز شبکه و .... متعلقات فیبر نوری اعم از پچ پنل فیبر ,پچ کورد...
021-66157043 , 021-66157036
تهران , ارتباط شبکه رایان

کلیه کابل های فیبر نوری

کلیه کابل های فیبر نوری
5 ساعت پیش
کلیه کابل های فیبر نوری با کیفیت و قیمت مناسب از 8 کور تا 48 کور مالتی مود ,OM4,OM2 , OM3 و سینگل مود با کلیه متعلقات پروژه فیبر pigtail , patch cord fiber , adoptr , OCDF, patch panel...
021-66157043 , 021-66157036
تهران , ارتباط شبکه رایان

تجهیزات میکروتیک

تجهیزات میکروتیک
5 ساعت پیش
آیکون ویژهفروش رادیوهای میکروتیک مدلهای رادیو میکروتیک به شرح ذیل می باشد رادیو بصورت پکیج کامل (POE ، بست ، آداپتور ) بطور مثال انواع RouterBoard ( برد اصلی رادیو ساخت USA) با مدل های : -...
071-32356868 , 071-32356969
شیراز , هومن زادمهر

فروش تجهیزات cisco

فروش تجهیزات cisco
5 ساعت پیش
ارائه کلیه تجهیزات سیسکو ، با گارانتی معتبر شبکه شین new , used , orginal , oem حق انتخاب با شما ، تامین قطعات ، تضمین خدمات ، گارانتی تعویض ، خدمات پس از فروش و مشاوره رایگان از...
071-32356969 , 09179199092
شیراز , هومن زادمهر

فروش کابل های شبکه اشنایدر در شیراز

فروش کابل های شبکه اشنایدر در شیراز
5 ساعت پیش
فروش کابل فرانسوی اشنایدر cat5e sftp cat6a utp cat6 utp cat6 sftp cat7 utp indoor و outdoor با گارانتی و تست فلوک جهت سفارش با شماره های درج شده تماس حاصل...
071-32356969 , 071-32356868
شیراز , هومن زادمهر

فروش سوییچ های سری 9000 سیسکو

فروش سوییچ های سری 9000 سیسکو
5 ساعت پیش
فروش سوییچ های سیسکو سری 9000 نیو اورجینال تحویل فوری در...
071-32356969 , 071-32356868
شیراز , هومن زادمهر

کابل CAT6 SFTP نگزنس (روکشLSZH)

کابل CAT6 SFTP نگزنس (روکشLSZH)
5 ساعت پیش
کابل شبکه SFTP نگزنس محصول شرکت نگزنس فرانسه میباشد که بیشترین سازگاری با تجهیزات نگزنس را داراست این کابل سازگار با تمام استانداردهای کابل CAT6 و دارای پوشش شیلد و فویل آلومینیومی می باشد. این...
071-32356969 , 071-32356868
شیراز , هومن زادمهر
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

آگهی های ویژه کامپیوتر » خدمات شبکه

فروش انواع سوییچ ، روتر و تجهیزات پسیو شبکه
071-32356969 , 071-32356868
تجهیزات میکروتیک

تجهیزات میکروتیک

هومن زادمهر
071-32356868 , 071-32356969
فروش مودم های مخابراتی ( مودم تاینت ، مودم زیمنس )
09124232099 , 021-45215
خدمات شبکه ، کابل کشی
09197134417 , 021-91002540
راه اندازی و پشتیبانی شبکه در کرج
09190949590 , 026-91002355

آگهی های ویژه کامپیوتر

فروش انواع سوییچ ، روتر و تلفن سیسکو cisco
071-32356868 , 071-32356969
فروش انواع سوییچ ، روتر و تجهیزات پسیو شبکه
071-32356969 , 071-32356868
خدمات کامپیوتری در محل ، تعمیر کامپیوتر ، لپ تاپ
021-86031378 , 021-26600252