درج رایگان آگهی
نمایش آگهی
ارتباط
اشتراک
کلمات مرتبط
تازه های گروه
تعداد بازدید : 6043

فروش انواع سوییچ ، روتر و تلفن سیسکو cisco


  • شیراز, هومن زادمهر
  • 071-32356868 , 071-32356969 , 09179199092
    whatsappLink چت واتساپ

فروش انواع سوییچ و روتر سیسکو ciscoفروش انواع سوئیچ و روتر و آی پی فون سیسکو cisco فروش انواع سوییچ و روتر سیسکو cisco فروش تجهیزات اکسس سرور ، سوئیچ ، روتر ، و تلفن سیسکو
فروش تجهیزات اکسس سرور سیسکو (Access Server Cisco)
فروش AS535XM , AS5350-2E1 , AS5300
AS-535XM-2E1-60-D
AS-5350-2E1-60-V
AS-5350-4E1-240-V FOR
AS5-535XM-2E1-60-V-
AS5-535XM-4E1-120-V
AS-5400
Cisco AS5800/VFC
انواع سوئیچ
WS-C2950G-E1Catalyst 2950,24 10/100 with 2GBIC slots, Enhanced Image
WS-C2960-8TC-LCatalyst 2960 8 10/100 + 1 T/SFP LAN Base Image
WS-C2960G-8TC-LCatalyst 2960 7 10/100/1000 + 1 T/SFP LAN Base
WS-C2960-24TT-LCatalyst 2960 24 10/100 + 2 1000BT LAN Base Image
WS-C2960-48TT-LCatalyst 2960 48 10/100 + 2 1000BT LAN Base Image
WS-C2960-24TC-LCatalyst 2960 24 10/100 + 2 T/SFP LAN Base Image
WS-C2960-48TC-LCatalyst 2960 48 10/100 + 2 T/SFP LAN Base Image
WS-C2960G-24TC-LCatalyst 2960 24 10/100/1000,4 LAN Base Image
WS-C2960G-48TC-LCatalyst 2960 48 10/100/1000,4 T/SFP LAN Base Image
Product numberCisco Catalyst 2950 / 2960 Series(Layer 3
WS-C3560-24TS-SCatalyst 3560 24 10/100 + 2 SFP IPB Image
WS-C3560-48TS-SCatalyst 3560 48 10/100 + 4 SFP IPB Image
WS-3560G-24TS-SCatalyst 3560 24 10/100/1000T + 4 SFP+ IPB Image
WS-C3560G-48TS-SCatalyst 3560 48 10/100/1000 + 4 SFP + IPB Image
Product numberCisco Catalyst 2950 / 2960 Series(Layer 3
WS-C3750-24TS-SCatalyst 3750 24 10/100 + 2 SFP + IPB Image
WS-C3750-48TS-SCatalyst 3750 48 10/100 + 4 SFP + IPB Image
WS-C3750G-12S-SCatalyst 3750 12 SFP + IPB Image
WS-C3750G-24T-SCatalyst 3750 24 10/100/1000T + IPB Image
WS-C3750G-24TS-SCatalyst 3750 24 10/100/1000 + 4 SFP + IPB Image ; 1.5RU
WS-C3750G-24TS-SIUCatalyst 3750 24 10/100/1000 + 4 SFP + IPB Image ; 1RU
WS-C3750G-48TS-SCatalyst 3750 48 10/100/1000T + 4 SFP + IPB Image
Product numberCisco Giga Transceiver Module
GLC-T1000BASE-T SFP
GLC-SX-MMGE SFP , LC connector SX transceiver
GLC-LH-SMGE SFP , LC connector LX/LH transceiver
GLC-ZX-SM1000 BASE-ZX SFP
WS-G54831000 BASE-T GBIC
WS-G54841000 BASE-SX Short Wavelength GBIC (Multimode only
WS-G54861000 BASE-LX/LH Long haul GBIC ( Single mode or multimode
WS-G54871000 BASE-AX extended reach GBIC ( single mode)
Product numberCisco Fire Wall
PIX-IGE-66PIX66-MHZ Gigabit Ethernet int card , Multimode(SX) SC
PIX-525-UR-BUNPIX252-UR Bundle ( Chassis, Unrestricted SW,2FE Ports, VAC+)
ASA5510-SEC-BUN-K9ASA 5510 Security Plus APPL with SW,HA,2GE + 3FE,3DES/AES
ASA5540-BUN-K9ASA 5540 Appliance with SW,HA,4GE + 1fe,3DES/AES
Cisco 7841 IP Phone
Cisco 9951 IP Phone
Cisco 8961 IP Phone
Cisco 6921
Cisco 7965 IP Phone
Cisco 7942G
Cisco 7941G
Cisco 9951 IP Phone
Cisco 9971
Cisco 7841 IP Phone
Cisco 7945G
Cisco 8851
Cisco 8845 IP Phone
cisco 7975
Cisco 7971G IP Phone
Cisco Unified IP Phone 7970G
Cisco 7962G
Cisco 7961G


قـیـمـت :
ارسال آگهی : یك شنبه 29 آبان 1401
نام :
هومن زادمهر
اســتان :
فارس
شــهــر :
شیراز
آ د ر س :
071-32356868 , 071-32356969 , 09179199092
whatsappLink چت واتساپ
ایـمـیـل :
وب سایت :
ارتباط با آگهی دهنده هومن زادمهر



فروش انواع سوییچ ، روتر و تلفن سیسکو cisco

تازه های گروه کامپیوتر > خدمات شبکه

١۴٠١/٩/٩
فروش و تعمیرات مودم تاینت ( Tainet ) در شیرازاین فروشگاه با خدمات فروش و تعمیرات مودم های تاینت Tainet در شیراز در اسرع وقت و با نازلترین قیمت در خدمت همکاران و مشتریان عزیز می باشد . دفتر...
09177153642 , 071-38208760شیراز , مجموعه خادم , مهندس پوست فروش
کمتر از 2 ساعت پیش

١۴٠١/٩/٩
فروش و تعمیرات تجهیزات سیسکوفروش و تعمیرات تجهیزات Cisco در شیراز خدمات تست کلیه پورت ها و انجام تست های خاص در محیط شبیه سازی شده ( فروش و تعمیرات تجهیزات سیسکو...
09177153642 , 071-38208760شیراز , مجموعه خادم , مهندس پوست فروش
کمتر از 2 ساعت پیش

١۴٠١/٩/٩
فروش دامنه ها و وب سایت های رند irangolchinفروش دامنه های بسیار رند و 2 سیلاب و قدمت دار irangolchin.com و irangolchin.ir ( شروع کار در عرصه اینترنت از پائیز 86) دارای طراحی وب سایت...
09124404570تهران , سرآمد
کمتر از 2 ساعت پیش

١۴٠١/٩/٩
فروش و تعمیرات مودم پتون (Patton) در شیرازفروش و تعمیرات انواع مودم های مخابراتی و تعمیرمودم adsl در شیراز بصورت فوری این فروشگاه تعمیرات و فروش مودم های مخابراتی و خانگی adsl را در...
09177153642 , 071-38208760شیراز , مجموعه خادم , مهندس پوست فروش
کمتر از 2 ساعت پیش

١۴٠١/٩/٩
خدمات فیبر نوری و شبکهمشاوره ، طراحی ، اجراء و نصب بسترهای فیبر نوری و شبکه کامپیوتر در تمام نقاط کشور. انجام عملیات فیوژن فیبر نوری ، سربندی انواع کانکتور ، مفصل...
09115454651تهران , یاسر محمدی
3 ساعت پیش

١۴٠١/٩/٩
فروش تجهیزات شبکه سیسکو ویپ cisco voipفروش و تامین کننده تجهیزات سیسکو سیسکو و اچ پی یوزد , ریفر , نیواورجینال با یکسال گارنتی قیمت عالی ارسال فوری لیست...
021-66947668 , 09195803080تهران , پردیس شبکه پارسیان
7 ساعت پیش

١۴٠١/٩/٩
فروش سرور های اچ پی HPفروش انواع سرور های اچ پی (G7/G8/G9/G10) DL180 DL360 DL380 نیو پک / ریفر/ یوزد (دست دوم) انواع هارد قیمت...
021-66947668 , 09195803080 , 021-66583745تهران , پردیس شبکه پارسیان
7 ساعت پیش

١۴٠١/٩/٩
روتر سیسکو 2811روتر 2811 سیسکو: مدل 2811 از سری روترهای 2800 سیسکو است که به روترهای integrated services Routers معروف هستند. به این معنی که چندین سرویس را...
021-66947668 , 09195803080تهران , پردیس شبکه پارسیان
7 ساعت پیش

١۴٠١/٩/٩
فروش تلفن ای پی سری 7900تمامی مدل های دارای 7900 LCD که شامل Soft Key های پویا و متغیر نسبت به امکانات تماس هستند . پشتیبانی از خدمات اطلاعات ، از جمله زبان نشانه...
021-66947668 , 09195803080 , 021-66583745تهران , پردیس شبکه پارسیان
7 ساعت پیش

١۴٠١/٩/٩
نماینده فروش تجهیزات میکروتیک در ایرانشرکت امین ارتباطات با هدف ارائه خدمات در زمینه های وایرلس و ارتباطات شبکه با اتکا به خداوند متعال در حال فعالیت میباشد.هدف اصلی این مجموعه ارائه...
021-91007345تهران , سید امین احمدی
7 ساعت پیش

١۴٠١/٩/٩
فروش اجرا و نگهداری تجهیزات شبکه های کامپیوتریفروش اجرا و نگهداری شبکه های کامپیوتری فروش تجهیزات شبکه و مودم نصب و راه اندازی شبکه فروش و اجرا و نگهداری سرور اتوماسیون ادری...
09101503789 , 09369407762تهران , محمود نوری
8 ساعت پیش

١۴٠١/٩/٩
طراحان شبکه آرکا مشاوره وفروش سرور و ذخیره سازهایHPما در طراحان شبکه آرکا ، با بهره گیری از تیمی مجرب از متخصصان و مشاوران سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور ، توانسته ایم به صورت تخصصی در زمینه سخت...
021-88177705 , 09031238717تهران , طراحان شبکه آرکا
8 ساعت پیش

١۴٠١/٩/٩
طراحان شبکه آرکا مشاوره و فروش سرور و ذخیره سازهای SUPERMICROما در طراحان شبکه آرکا ، با بهره گیری از تیمی مجرب از متخصصان و مشاوران سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور ،توانسته ایم به صورت تخصصی در زمینه سخت افزار...
021-88177705 , 09031238717تهران , طراحان شبکه آرکا
8 ساعت پیش

١۴٠١/٩/٩
فروش تجهیزات نیو و رده بالای سیسکوفرا ارتباطات صنعت پیشه عرضه کننده انواع روتر های سری جدید سیسکو ، سوئیچ های نیو و ماژول های مربوطه ی تجهیزات سیسکو با گارانتی معتبر و پشتیبانی فنی...
02191300145تهران , فرا ارتباطات صنعت پیشه
9 ساعت پیش

١۴٠١/٩/٩
تولید سبد کابل استیل wire mesh cable trayتامین کننده و تولید کننده سبد کابل استیل و گالوانیزه , کاملترین مجموعه در زمینه Wire Mesh Cable Tray در ایران . کاربرد: بستر مناسب برای کابلهای...
021-77850917 , 021-77850824 , 09917179383تهران , کورش
10 ساعت پیش

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

آگهی های ویژه کامپیوتر » خدمات شبکه

فروش انواع سوییچ ، روتر و تجهیزات پسیو شبکه

هومن زادمهر
071-32356969 , 071-32356868 , 09179199092
تولید سیم مهاری - سیم مهار

گروه صنعتی صنعتگران جوان پویا , رحیم جعفری
09123471740 , 021-5658583 , 09125009673
فیوژن و تجهیزات فیبر نوری

نادر عبدالعلی زاده
09144591369
فروش مودم های مخابراتی ( مودم تاینت ، مودم واتسون ، مودم زیمنس )

ارتباط نما گستر کیان
09124232099 , 021-45215 , 021-88919929

آگهی های ویژه کامپیوتر

خریدار ضایعات کامپیوتر

عزیز محمودی
09195226582
فروش ویدئو پروژکتور اپسون ، پاناسونیک ، ویویتک

شبکه گستران مهرحامد
09210861258 , 09124215233 , 021-86021797
خریدار ضایعات کامپیوتر

محمد محمودی
09127610943
فروش مودم واتسون 5 ، مودم مخابراتی

شبکه گستران مهرحامد
09210861258 , 021-88969603 , 09124215233
فروش مودم LTE مبین نت مدل MN4200

شبکه گستران مهرحامد
021-88969603 , 021-88963452 , 021-88963716