تعداد بازدید : 4372

فروش ماژول های 10GB

تهران
مهدی سفلی
09196078474 , 021-66355916
تصویر اول

فروش سوئیچ ها وماژول های 10GB سیسکو :
SFP-10G-SR
SFP-10G-LR
SFP-10G-ER
SFP-10G-ZR
SFP-10G-LRM
XENPAK-10GB-SR
XENPAK-10GB-LR
XENPAK-10GB-LRM
XENPAK-10GB-ER+
X2-10GB-SR
X2-10GB-LR
X2-10GB-ER
X2-10GB-T
X2-10GB-LX4
X2-10GB-CX4
( فروش ماژول های 10GB )
با تشکر مهد سفلی

قـیـمـت : _ _ _ _ _ _
آخرین بروزرسانی : یك شنبه 27 خرداد 1403
نام :
مهدی سفلی
اســتان :
تهران
شــهــر :
تهران
آدرس :
تـلـفــن :
09196078474 , 021-66355916
وب سایت :
ارتباط با آگهی دهنده: مهدی سفلی
فروش ماژول های 10GB

تازه های گروه کامپیوتر > خدمات شبکهصفحه  5 از 97

پچکورد فلت HUATONG Flat Cat6

پچکورد  فلت   HUATONG  Flat Cat6
2 روز پیش
پچکورد فلت HUATONG Cat6 Cat6 Flat - کابل رابط مودم و شبکه و کارتخوان POS در متراژهای 1 متری - 5 متری در چهار رنگ مختلف قرمز- آبی- سبز- زرد و 10 متری فقط رنگ بژ Test Pass By Fluke DTX-1800 32A
021-66738876 , 09395401832
تهران , سیامک نجفی

ترمینال باکس ۴ و ۸ پورت فیبر نوری( FTTH)

ترمینال باکس ۴ و ۸ پورت فیبر نوری( FTTH)
2 روز پیش
ترمینال باکس خانگی 4 پورت SC Simplex و تبدیل 8 پورت LC Duplex مدیریت ورودی کابلهای مخابرات به منزل و مراقبت کابلها از هرگونه ضربه و گرد و خاک . ابعاد 210mm x140mm x 40mm
021-66738876 , 09395401832
تهران , سیامک نجفی

کانکتور سینگل مود دین DIN Single Mode Connector

کانکتور سینگل مود دین DIN Single Mode Connector
2 روز پیش
کانکتور فیبر نوری سینگل مود دین - Single Mode Din Connector این کانکتور با استفاده از تکنولوژی فیبر نوری تک حالته عمل می‌کند که برای انتقال نور به صورت مستقیم و به یک جهت (حالت تک) طراحی شده است.
021-66738876 , 09395401832
تهران , سیامک نجفی

خدمات شبکه و پشتیبانی و ارتقا

خدمات شبکه و پشتیبانی و ارتقا
2 روز پیش
-نصب و آپدیت ویندوز سرور -رفع ایرادات احتمالی نرم افزارها -نصب و ارتقاء نرم افزارهای شبکه -نظارت بر امنیت تمامی سیستم ها -پشتیبانی و نگهداری از اطلاعات و دیتاهای شرکت -پیشگیری از وقوع ایرادات و مشکلات شبکه های کامپیوتری پشتیبانی س
09351810301 , 09111572300
تهران , خدمات کامپیوتری ویهان

مودم ۳G /4G ایرانسل مدل FD - i40 B1 در صاران مارکت

مودم  ۳G /4G ایرانسل مدل FD - i40 B1  در صاران مارکت
2 روز پیش
این با پارت نامبر FD-i40 B1 و با قابلیت پشتیبانی از شبکه 2G-3G-4G و دسترسی به اینترنت پر سرعت با کمک استاندارد N سازگار با استانداردهای 802 ٫ 11b/g سرعت انتقال داده تا 300 Mbps , چهار پورت 10/100Fast Ethernet اینترنت پرسرعتی را برای شما فراهم می کند. قاب
051-37232600 , 09027232600
مشهد , صاران مارکت

خرید مودم 4G/4.5/TD-LTE ایرانسل مدل TF-i60 G1 در صاران مارکت

خرید مودم 4G/4.5/TD-LTE ایرانسل مدل TF-i60 G1 در صاران مارکت
2 روز پیش
خرید مودم رومیزی 4G/TD-LTE ایرانسل مدل TF-i60 G1 با قیمتی مناسب از فروشگاه اینترنتی صاران مارکت. مشخصات محصول : همراه با بسته 300 گیگابایت یک ساله سیم کارت های قابل پشتیبانی: فقط ایرانسل تعداد کاربران قابل پشتیبانی: تا 32 نفر سرعت انتق
051-37232600 , 09027232600
مشهد , صاران مارکت2,300,000

مودم 4G/TD-LTE هوآوی مدل speed wi-fi home l01/s از صاران مارکت

مودم 4G/TD-LTE هوآوی مدل speed wi-fi home l01/s  از صاران مارکت
2 روز پیش
فروش ویژه مودم 4G/TD-LTE هوآوی مدل speed wi-fi home l01/s از فروشگاه اینترنتی صاران مارکت با قیمتی مناسب. مودم 4G/TD-LTE هوآوی مدل speed wi-fi home l01/s مشخصات محصول : نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم رابط‌ها: RJ-45 WAN/LAN، شیار سیم کارت شب
051-37232600 , 09027232600
مشهد , صاران مارکت4.200.000

خرید مودم LTE مدل MN4200 به همراه سیم کارت 4.5G در صاران مارکت

خرید مودم LTE مدل MN4200 به همراه سیم کارت 4.5G در صاران مارکت
2 روز پیش
خرید مودم LTE مدل MN4200 به همراه سیم کارت 4.5G در صاران مارکت با قیمتی مناسب همراه با گارانتی 18 ماهه تعویض مبین نت. ویژگی های محصول: گارانتی 18 ماهه تعویض ارتباط بی سیم و باسیم وایرلس سری N 15 کاربر همزمان دانلود تا 40 و آپلود ت
051-37232600 , 09027232600
مشهد , صاران مارکت1620000

پاور ماژول AP7851

پاور ماژول AP7851
2 روز پیش
ماژول توزیع رک 16 آمپر تک فاز واحدهای توزیع رک اندازه‌گیری شده (PDU) اندازه‌گیری فعال را برای بهینه‌سازی انرژی و حفاظت از مدار فراهم می‌کنند. آستانه های هشدار تعریف شده توسط کاربر ، خطر را با هشدارهای محلی و از راه دور در زمان واقعی کاهش می دهد تا در مو
09127150164
تهران , مهندسی هوشمند سازان افلاک

یو پی اس ماژولار APC Symmetra Px 160KVA

یو پی اس ماژولار APC Symmetra Px 160KVA
2 روز پیش
یو پی اس 3 فاز ماژولار، با کارایی بالا، با راندمان بالا که با افزایش مرکز داده شما تا 160 کیلووات/160 کیلو ولت آمپر، مقیاس پذیر است. مناسب برای برنامه های مرکز داده کوچک، متوسط ​​و بزرگ. با توجه به کیفیت بالای این سری از یو پی اس ها هنوز مصرف کنندگان حرف
09127150164
تهران , مهندسی هوشمند سازان افلاک

راه اندازی تجهیزات شبکه ، خدمات شبکه در شیراز

راه اندازی تجهیزات شبکه ، خدمات شبکه در شیراز
2 روز پیش
-اجرا نصب و راه اندازی پشتیبانی فیبر نوری شبکه سیمی شبکه بی سیم ( وایرلس ) UPS تجهیزات شبکه اتاق سرور تراکینگ داکت کابل کشی رک پچ پنل کف کاذب پرینتر تحت شبکه پسیو اکتیو شبکه در شیراز - روتر میکروتیک ، سوییچ و مودم - مجری شبکه شیراز ( نصب ، راه
09171398224
شیراز , شبکه آیان

فروش فوق العاده فایروال فورتی گیت

فروش فوق العاده فایروال فورتی گیت
2 روز پیش
شرکت نوآوران افراتک هوشمند با بهره‌گیری از ارتباطات قوی با شرکای تجاری بین‌المللی و همکاری کارشناسان امنیت ، خدماتی قابل اطمینان و متناسب با نیاز سازمان‌ها و شرکت‌ها را در زمینه تامین محصولات فورتی نت Fortinet به همراه تجربه تمرکز کامل بر فروش فورتی گیت به خصو
021-86765000 , 021-86765900
تهران , افرا تک هوشمند

فروش سرور و ذخیره ساز افراتک هوشمند

فروش سرور و ذخیره ساز افراتک هوشمند
2 روز پیش
در صورت نیاز به مشاوره و یا خرید سرور و ذخیره سازهای HP وDELL EMC، با ما تماس بگیرید. شرکت نوآوران افراتک هوشمند با بهره گیری از متخصصان توانمند، آماده ارائه خدمات تامین، نصب و راه اندازی، آموزش و پشتیبانی با اطمینان به ارائه قیمت سرور به سازمان ها و شرکت های
021-86765000 , 021-86765900
تهران , افرا تک هوشمند

فروش فورتی وب افراتک هوشمند

فروش فورتی وب افراتک هوشمند
2 روز پیش
فورتی وب یک فایروال وب اپلیکیشن است که از وب اپلیکیشن ها و API ها در برابر حملاتی که آسیب پذیری های شناخته شده یا ناشناخته را مورد هدف قرار میدهند، محافظت میکند. شرکت نوآوران افراتک هوشمند با بهره‌گیری از ارتباطات قوی با شرکای تجاری بین‌المللی و همکاری کا
021-86765000 , 021-86765900
تهران , افرا تک هوشمند

تجهیزات دی لینک، تی پی لینک، زایکسل و تندا

تجهیزات دی لینک، تی پی لینک، زایکسل و تندا
3 روز پیش
فروش دی لینک ، تی پی لینک ، زایکسل و تندا در شیراز و تهران مجموعه شبکه شین فروش تجهیزات شبکه در جنوب کشور اقدام به فروش تجهیزات شبکه با برندهای دی لینک، تی پی لینک، تندا و زایکسل در ایران می کند. تجهیزات شبکه :::::::::::::::::::::::::::::::::::
071-32356969 , 071-32356868
شیراز , هومن زادمهر
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

آگهی های ویژه کامپیوتر » خدمات شبکه

خدمات نصب و راه اندازی شبکه و سرور
09355213763 , 021-63877763
خدمات شبکه کامپیوتری ، راه اندازی شبکه کامپیوتری
021-86031378 , 09127002329
تعمیرات تخصصی Tape Storage

تعمیرات تخصصی Tape Storage

مدیریت مراکز داده میا
09357773207 , 021-88501100
راه اندازی  سیستم تلفنی تحت شبکه ، ویپ (voip)
09129612941 , 09363932680
فیوژن فیبر نوری ، تست و عیب یابی و پسیو شبکه
09127628342 , 09115454651
راه اندازی و پشتیبانی شبکه در کرج
09190949590 , 026-91002355
راه اندازی و پشتیبانی شبکه در کرج
09127305771 , 026-34307766
خدمات شبکه ، کابل کشی
09197134417 , 021-91002540