صفحه 1 از 20

CISCO


١٣٩۶/۴/۶
CISCO
فروش لایسنس سیسکو لایسنس LiveAction لایسنس SolarWinds لایسنس ManageEngine لایسنس HP لایسنس Riverbed
بزرگترین و کاملترین مرجع ارائه لایسنسهای سازمانی ، تحویل سریع و آسان، پشتیبانی فنی ، تا 95 درصد تخفیف،بدون واسطه و گارانتی معتبر شرکتی...
021-77517483 , 09124354976
تهران , لایسنس سیسکو
به روز شده در : 1 روز پیش

١٣٩۶/۴/٧
CISCO
قیمت ptp 650 full ، تجهیزات شبکه و وایرلس Wireless
شرکت مهندسی تگفام فروش تجهیزات شبکه وایرلس ارائه کننده محصولات حرفه ای وایرلس: قیمت ptp 650...
021-88103840 , 021-88103841
تهران , شرکت مهندسی تگفام ( سهامی خاص )
به روز شده در : 3 ساعت پیش

١٣٩۶/۴/٧
فروش ویژه محصولات سیسکو
شرکت نت تک عرضه کننده محولات سیسکو با گارانتی شرکت نت تک انواع سوئیچ ، مودم روتر ,اکسس سرور ، روتر ، فایروال ، آی پی فون ، ماژول و... لیست...
09903988761
تهران , شرکت نت تک
به روز شده در : کمتر از 2 ساعت پیش

١٣٩۶/۴/٧
Cisco Vic2-4 fOX
فروش ویژه ماژول صدا Module Cisco Vic2 - 4Fox (نو و اوریجینال) و با 1 سال گارانتی...
09384594977
تهران , مژده احمدی قیمت: 900,000 تومان
به روز شده در : کمتر از 3 ساعت پیش

١٣٩۶/۴/٧
CISCO GBIC WS-G5483
فروش ویژه ماژول فیبر نوری سیسکو CISCO GBIC WS-G5483 (نو و اوریجینال) و با 1 سال گارانتی تعویض قیمت: 1000000...
09384594977
تهران , مژده احمدی
به روز شده در : کمتر از 3 ساعت پیش

١٣٩۶/۴/٧
[رافدسازان] فروش تجهیزات سیسکو با گارانتی
ارائه کلیه تجهیزات سیسکو ، با گارانتی معتبر تعویض رافدسازان (Rafedsazan) New , Used , Orginal , OEM ( با بیش از 12 سال تجربه...
021-77616350 , 021-77616355
تهران , داوود فتوحی
به روز شده در : 4 ساعت پیش

١٣٩۶/۴/٧
انواع ماژول ، flash , ram برای سیسکو
فروش محصولات سیسکو cisco– شبکه کاران اکتیو شبکه رایان وارد کننده و فروشنده تجهیزات سیسکو در ایران اکتیو شبکه رایان نماینده و وارد کننده...
021-77657330
تهران , اکتیوشبکه
به روز شده در : 5 ساعت پیش

١٣٩۶/۴/٧
تعمیر تخصصی سوئیچ و روتر سیسکو و میکروتیک
شرکت اکتیو شبکه رایان با در اختیار داشتن تیم فنی و تخصصی و بخش تعمیرات کلیه تجهیزات وایرلس اقدام به ارائه طرح گارانتی طلایی کلیه تجهیزات موجود در...
021-77657330 , 09024912149
تهران , اکتیوشبکه
به روز شده در : 5 ساعت پیش

١٣٩۶/۴/٧
بزرگترین مرکز تعمیرات تجهیزات cisco سیسکو
شرکت(SPj) در زمینه تعمیرات تخصصی تجهیزات شبکه ، طراحی و پیاده سازی بسترهای ارتباطی ؛ نامی آشنا ، معتبر و با سابقه در این عرصه می باشد و همواره لیست...
021-88459723
تهران , شیرین راد
به روز شده در : 6 ساعت پیش

١٣٩۶/۴/٧
تعمیرات سرورهایHP اچ پی و سیسکو Cisco
شرکت (SPj) در زمینه تعمیرات تخصصی تجهیزات شبکه ، طراحی و پیاده سازی بسترهای ارتباطی ؛ نامی آشنا ، معتبر و با سابقه در این عرصه می باشد و همواره لیست...
021-88459723
تهران , شیرین راد
به روز شده در : 6 ساعت پیش

١٣٩۶/۴/۴
روتر سیسکو 2921 K9
روتر سیسکو 2921 K9 Cisco 2921 w/3 GE,4 EHWIC,3 DSP,1 SM,256MB CF,512MB...
021-23912502
تهران , شرکت شبکه پردازان اندیشه نگار دوران
به روز شده در : 2 روز پیش

١٣٩۶/۴/۴
Router CISCO3925 K9
Router CISCO3925 K9 Cisco 3925...
021-23912502
تهران , شرکت شبکه پردازان اندیشه نگار دوران
به روز شده در : 2 روز پیش

١٣٩۶/۴/۴
Router CISCO 3945 K9
Router CISCO 3945 K9 Cisco 3945...
021-23912502
تهران , شرکت شبکه پردازان اندیشه نگار دوران
به روز شده در : 2 روز پیش

١٣٩۶/۴/۴
Module Cisco GLC-LH-SMD
Module Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm,...
021-23912502
تهران , شرکت شبکه پردازان اندیشه نگار دوران
به روز شده در : 2 روز پیش

١٣٩۶/۴/۴
تعمیرات تخصصی سرورهای اچ پی HP و سیسکو Ciscoبا گارانتی
شرکت (SPj) در زمینه تعمیرات تخصصی تجهیزات شبکه ، طراحی و پیاده سازی بسترهای ارتباطی ؛ نامی آشنا ، معتبر و با سابقه در این عرصه می باشد و همواره لیست...
021-88459723
تهران , شیرین راد
به روز شده در : 3 روز پیش

١٣٩۶/۴/٣
پارت جدید محصولات سیسکو رسید
پارت جدید محصولات سیسکو رسید خرداد ماه...
021-88919928 , 021-88919929
تهران , ارتباط نماگستر
به روز شده در : 4 روز پیش

١٣٩۶/۴/٣
فروش ماژول های سیسکو مولتی مد
فروش ماژول های سیسکو مولتی مود: ماژول سیسکو GLC-FE-100FX ماژول سیسکو GLC-SX-MM ماژول سیسکو GLC-SX-MMD ماژول سیسکو...
09192699001 , 021-66355916
تهران , مهدی سفلی
به روز شده در : 4 روز پیش

١٣٩۶/۴/٣
فروش ویژه ماژولهای فیبر سیسکو GLC-SX-MM
ماژول های سیسکو : ماژول C3KX-NM-10G - ماژول HWIC-1T - ماژول MEM64-CF ماژول C3KX-NM-1G - ماژول HWIC-1FE - ماژول...
021-66355916 , 09196078474
تهران , مهدی سفلی
به روز شده در : 4 روز پیش

١٣٩۶/۴/٣
فروش ماژول سیسکو GLC-LH-SMD
فروش ماژول سینگل مد ماژول سیسکو GLC-LH-SM ماژول سیسکو GLC-LH-SMD تلفن: 02166355916 مدیر فروش: مهدی سفلی موبایل :...
09196078474
تهران , مهدی سفلی
به روز شده در : 4 روز پیش

١٣٩۶/۴/٣
فروش ماژول سیسکو سینگل مد
فروش ماژول سیسکو سینگل مد ماژول سیسکو GLC-FE-100LX ماژول سیسکو GLC-LH-SM ماژول سیسکو GLC-LH-SMD ماژول سیسکو...
09196078474 , 021-66355916
تهران , مهدی سفلی
به روز شده در : 4 روز پیش


املاک جدید! خودرو تور موبایل لپ تاپ