درج رایگان آگهی

فروش فیوژن فیبر نوری

صفحه 1 از 1
١٣٩٧/٩/٢١
فروش ویژه فیبرنوری
فروش فیبر نوری 4 ، 6 ، 8 ،12 ،24 ،48 ، 96،144 ،288 رشته سینگل مود خاکی و کانالی OBUC , OCUC فروش فیبرنوری 4 ، 6 ، 8 ،12 ،24 ،48 ، 96،144 ،288 رشته مالتی مود خاکی و کانالی OBUC , OCUC فروش فیبرنوری 12، 24 رشته سینگل مود مهاردار و هوایی ADSS, OSSC فروش فیبرنوری 4 ، 6 ، 8 ،12 ،24 ...
021-22894600 , 021-22894603 , 021-22894605
تهران , پیشرو بهینه نوآوران
23 ساعت پیش

١٣٩٧/٩/٢١
فروش فیوژن فیبر نوری
فیوژن فیبر نوری
خدمات فیوژن فیبر نوری و تست OTDR , کابل کشی و مفصل بندی فیبر نوری , نصب پچ پنل فیبر نوری , کاست و آرایش رک انجام کلیه امور مربوط به کابل کشی و مفصل بندی ، حفاری ، لوله گذاری ، فیوژن و تست فیبر نوری ( سینگل مود و مالتی مود ) نصب و عیب یابی پچ پنل ، پیگتیل، آداپتور ، پچ کرد و ماژول فیبر...
09122377360
تهران , میرزایی
23 ساعت پیش

١٣٩٧/٩/٢١
فروش فیوژن فیبر نوری
فیوژن فیبر نوری , مفصل بندی , FTTH , تست OTDR و فلوک
خدمات فیبر نوری , فیوژن فیبر نوری , اجرای شبکه های فیبر نوری , خدمات FTTH , مفصل بندی فیبر نوری , طراحی و تست و راه اندازی شبکه , دوربین تحت شبکه ((IP، - تست OTDR و Power meterو فلوک - اجرای پروژه های FTTH - فروش تجهیزات FTTH ، اسپلیتر ، Drop...
09121343523 , 021-88945776
تهران , همسو ارتباط صدرا
23 ساعت پیش

١٣٩٧/٨/٢٠
فروش فیبر نوری
کابل های فیبر نوری Indoor و Outdoor جهت زیر ساخت شبکه های کامپیوتری و دوربینهای مدار بسته و انتقال دیتا. فروش فیبر های هوایی ADSS و زمینی با برندهای شهید قندی ، فیبر نوری Draka فیبر نوری TKF فیبر نوری Leoni فیبر نوری Nexans کابل نوری ژله فیلد خاکی Optical buried fiber Cable (OBFC) jکابل نوری ژله...
021-44967410 , 021-44144140
تهران , سپیتام
1 ماه پیش

١٣٩٧/٧/۶
فروش فیبر
فروش فیبر نوری
فیبر نوری فروش فیبرنوری فروش کابل های مخابراتی جهت ارائه گواهینامه های معتبر تولید کنندگان به مشتری لطفا تماس بگیرید همکاری با پایین ترین سود ممکن فروش سیم و کابل همکاری با تمام همکاران و فروشندگان سیم و کابل شماره های...
021-33985309 , 021-33927654 , 021-33997736
تهران , یاسین
2 ماه پیش

١٣٩٧/۴/١٣
فروش فیبر نوری
فروش فیبر نوری تهران
فروش پچ کابل فیبر نوری نگزانس تنها نماینده پچ کابل فیبر نوری نکسانس ( نماینده پچ کورد فیبر نوری اورجینال) و واردکننده پچ کابل فیبر نوری نکسنس و تنها مرکز ارائه دهنده پچ کورد فیبر نوری آمریکایی ، پچ کابل فیبر نوری sc ، پچ کابل فیبر نوری lc ، پچ کورد فیبر نوری fc ، پچ کورد فیبر نوری st ، و تنها...
021-88929863 , 021-88929864 , 021-88958489
تهران , پارمیس زند
5 ماه پیش

١٣٩٧/۴/٣
وارد کننده کابل فیبرنوری , فروش فیبرنوری با ضمانت تست ( ستاره 2
وارد کننده کابل فیبرنوری , فروش فیبرنوری با ضمانت تست ( ستاره 2 )
IBC ارائه کننده انواع کابل فیبرنوری متناسب با تمامی شرایط پروژه ها کابل فیبرنوری خاکی ( دفنی ) ، کابل فیبرنوری هوایی ( مهاردار ) IBC وارد کننده تمامی کابل های فیبرنوری om2 انواع کابل فیبرنوری نگزانس قابل ارائه : Fiber optic cable 8 core single mode Fiber optic ...
021-88929863 , 021-88929864 , 021-88958489
تهران , پارمیس زند
5 ماه پیش

١٣٩٧/۴/٢
جشنواره فروش فیبر
جشنواره فروش فیبر نوری
شرکت مهندسی ibc ؛ نماینده فروش و وارد کننده ی محصولات فیبرنوری در ایران مفتخر است که از سال 1378 تا کنون ؛ با ارائه انواع فیبر نوری و تجهیزات مربوطه با کیفیت بسیا عالی و قیمت های بسیار مناسب نام گسترده ای در زمینه خدمات شبکه به عمل آورد. انواع فیبر نوری...
021-88929863 , 021-88929864 , 021-88958489
تهران , پارمیس زند
5 ماه پیش

١٣٩٧/٣/٥
فروش ویژه فیبرنوری کابل فیبرنوری نگزانس ( ستاره 1
فروش ویژه فیبرنوری کابل فیبرنوری نگزانس ( ستاره 1 )
IBC ارائه دهنده انواع کابل فیبرنوری کابل فیبرنوری نگزانس با ضمانت تست فروش فیبرنوری با قیمت رقابتی ویژه همکاران شهرستان کابل فیبرنوری نگزنس در مدل های : کابل فیبرنوری سینگل مود – کابل فیبرنوری مالتی مود لطفا جهت سفارش کالا با واحد فروش تماس حاصل فرمایید خرید فیبر نوری ,...
021-88929863 , 021-88929864 , 021-88958489
تهران , پارمیس زند
6 ماه پیش

١٣٩٧/٢/٣١
فروش فیبر نوری+فروش پچ کابل+فروش پچ کورد+فرو پچ
فروش فیبر نوری+فروش پچ کابل+فروش پچ کورد+فرو پچ پنل
فروش تخصصی و ویژه انواع پچ کابل های فیبر نوری با سر کانکتو ر های ST , FC ,LC , SC که از انواع آن می توان به سینگل مود SINGEL MODE و مالتی مود MULTI MODE با مارک معتبر جهانی نکسنس NEXANS اشاره کرد.. شرح کابل های فیبر نوری به صورت زیر می باشد: FIBER OPTIC ...
021-88929863 , 021-88929864 , 021-88958489
تهران , پارمیس زند
6 ماه پیش

١٣٩٧/٢/٢۶
فروش فیبر نوری با قیمت های
فروش فیبر نوری با قیمت های باورنکردنی
فیبر نوری و تجهیزات شبکه برند رکس شرکت مهندسی شبکه نگار نماینده رسمی برند رکس انگلستان افتخار دارد تا کیفیت برتر را به مهندسین IT هدیه کند تجهیزات فیبر نوری indoor/outdoor کابل های شیلد دار کابل های UTP کابل های 10G 10Gigabit Ethernet over copper...
021-88929863 , 021-88929864 , 021-88958489
تهران , پارمیس زند
7 ماه پیش

١٣٩٧/٢/١١
آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فیبر
آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فیبر نوری
آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فیبر نوری OM3 - 66932635 فروش فیبر نوری OM3 ساخت اروپا (آلمان و انگلستان) ساختار کلی فیبر نوری مالتی مود به 3 صورت می¬باشد: فیبر نوری OM1 – که تولید آن بسیار محدود می باشد فیبر نوری OM2 فیبر نوری OM3 - که در حال حاضر بهترین...
021-66419334 , 021-66932635 , 021-66932688
تهران , آلما شبکه
7 ماه پیش

١٣٩۶/۶/٢١
فروش فیوژن فیبر نوری
فروش فیوژن فیبر نوری فوجیکورا
شرکت دانیال کیا تنها نماینده رسمی فوجیکورا (ژاپن) در ایران، ارائه دهنده ی خدمات فروش و پس از فروش انواع دستگاههای فیوژن اسپلایسر فیبر نوری و تجهیزات مربوط به آن با بیش از 10 سال سابقه مستمر در این راستا فروش استثنایی انواع فیوژن های فوجیکورا را آغاز می نمایید. لینک نمایندگی رسمی شرکت...
021-42747
تهران , شرکت دانیال کیا
1 سال پیش

١٣٩۶/۴/١٧
فروش فیبر نوری و تجهیزات فیبر
فروش فیبر نوری و تجهیزات فیبر نوری
نماینده فایبرلند انگلیس،فروش کابل فیبر نوری ، پچ کورد فیبر نوری ، پچ کورد SC-SC , SC-LC , LC-LC , MTRJ , ST , ST-SC , ST-FC , ST-LC , FC , FC-LC , FC-SC پچ کورد دابلکس و سیمپلکس ، پچ کورد OM3 و OM4 , پچ کورد سینگل مود و مالتی مود . تجهیزات فیبر نوری - کابل مالتی مود و سینگل مود - کابل فیبر نوری...
09389690381
تهران , مهسا جلالی نژاد
1 سال پیش

١٣٩٥/١١/٩
فروش ویژه کابل شبکه و فیبر
فروش ویژه کابل شبکه و فیبر نوری
شرکت توسعه ارتباطات تیسفون نماینده انحصاری LATIX استرالیا و نمایندگی فروش فیبر نوری SUMITOMO ژاپن فروش انواع کابل شبکه ، فیبر نوری ، تجهیزات پسیو واکتیو با برندهای مختلف و قیمت مناسب طراحی ، مشاوره و اجرای پروژه های شبکه ، فیبر نوری و دوربین مدار بسته...
09125061425
تهران , احسان ایمانی
1 سال پیش

١٣٩٥/١٠/١
فروش فیبر نوری و تجهیزات_خدمات
فروش فیبر نوری و تجهیزات_خدمات فیوژن_SADRA:
شرکت صدرا ارائه کننده انواع فیبر های نوری و تجهیزات مربوط به آن می باشد : Fiber optic (single Mod, Multi Mod ) (Outdoor / outdoor– steel Armored – Glass yarn – Loose tube, Anti Rodent Tight Buffer – Direct Buried, Fig 8 self-support -, ADSS ضد جونده – دارای شیلد های حفاظتی...
021-88853763
تهران , حسام
2 سال پیش

١٣٩٥/٨/١
فروش ویژه پچ کورد های
فروش ویژه پچ کورد های ubnet
فروش ویژه پچ کورد های ubnet پوشش کابل : UTP گروه: Cat5e, Cat6 طول کابل: 1-2-3-5 متری رنگ: قرمز، زرد، سبز، آبی اتصال سوئیچ شبکه و پچ پنل اتصال کارت شبکه و پریز دارای تائیدیه Fluke Passed دارای 2 سال گارانتی شرکت شبکه پرداز...
77683990
تهران , شرکت شبکه پرداز پارمیس
2 سال پیش


1
املاک جدید! خودرو تور موبایل لپ تاپ