درج رایگان آگهی
صفحه 1 از 1

فروش فیوژن فیبر نوری


١٣٩۶/٨/٢٧
فروش فیوژن فیبر نوری
فیوژن فیبر نوری ، مفصل بندی ، FTTH ، تست OTDR و فلوک
خدمات فیبر نوری ، فیوژن فیبر نوری ، اجرای شبکه های فیبر نوری ، خدمات FTTH ، مفصل بندی فیبر نوری ، طراحی و تست و راه اندازی شبکه ، دوربین تحت شبکه...
09121343523 , 021-88945776
تهران , همسو ارتباط صدرا
5 ساعت پیش

١٣٩۶/٨/٢٥
فروش ویژه فیبرنوری
فروش فیبر نوری 4 ، 6 ، 8 ،12 ،24 ،48 ، 96،144 ،288 رشته سینگل مود خاکی و کانالی OBUC , OCUC فروش فیبرنوری 4 ، 6 ، 8 ،12 ،24 ،48 ، 96،144 ،288...
021-22894600 , 021-22894603 , 021-22894605
تهران , پیشرو بهینه نوآوران
2 روز پیش

١٣٩۶/٨/٣
فروش فیوژن فیبر نوری
فروش فیبرنوری
فیبر نوری فروش فیبرنوری فروش کابل های مخابراتی جهت ارائه گواهینامه های معتبر تولید کنندگان به مشتری لطفا تماس بگیرید همکاری...
021-33985309 , 021-33927654 , 021-33997736
تهران , یاسین
23 روز پیش

١٣٩۶/۶/٢٣
وارد کننده کابل فیبرنوریفروش فیبرنوری با ضمانت تست ( ستاره 2 )
IBC ارائه کننده انواع کابل فیبرنوری متناسب با تمامی شرایط پروژه ها کابل فیبرنوری خاکی ( دفنی ) ، کابل فیبرنوری هوایی ( مهاردار ) IBC...
021-88929863
تهران , پارمیس زند
2 ماه پیش

١٣٩۶/۶/٢٢
جشنواره فروش فیبر نوری
شرکت مهندسی ibc ؛ نماینده فروش و وارد کننده ی محصولات فیبرنوری در ایران مفتخر است که از سال 1378 تا کنون ؛ با ارائه انواع فیبر نوری و...
021-88929863
تهران , پارمیس زند
2 ماه پیش

١٣٩۶/۶/٢١
آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فیبر نوری
آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فیبر نوری OM3 - 66932635 فروش فیبر نوری OM3 ساخت اروپا (آلمان و انگلستان) ساختار کلی فیبر نوری...
021-66419334 , 021-66932635 , 021-66932688
تهران , آلما شبکه
2 ماه پیش

١٣٩۶/۶/٢١
فروش فیوژن فیبر نوری فوجیکورا
شرکت دانیال کیا تنها نماینده رسمی فوجیکورا (ژاپن) در ایران، ارائه دهنده ی خدمات فروش و پس از فروش انواع دستگاههای فیوژن اسپلایسر فیبر نوری و...
021-42747
تهران , شرکت دانیال کیا
2 ماه پیش

١٣٩۶/۶/٧
فروش فیبر نوری با قیمت های باورنکردنی
فیبر نوری و تجهیزات شبکه برند رکس شرکت مهندسی شبکه نگار نماینده رسمی برند رکس انگلستان افتخار دارد تا کیفیت برتر را به مهندسین IT هدیه...
021-88929863
تهران , پارمیس زند
2 ماه پیش

١٣٩۶/۶/٢
فروش فیبر نوری+فروش پچ کابل+فروش پچ کورد+فرو پچ پنل
فروش تخصصی و ویژه انواع پچ کابل های فیبر نوری با سر کانکتو ر های ST , FC ,LC , SC که از انواع آن می توان به سینگل مود SINGEL MODE و مالتی مود ...
021-88929863
تهران , پارمیس زند
2 ماه پیش

١٣٩۶/٥/٢٩
فروش ویژه فیبرنوری کابل فیبرنوری نگزانس ( ستاره 1 )
IBC ارائه دهنده انواع کابل فیبرنوری کابل فیبرنوری نگزانس با ضمانت تست فروش فیبرنوری با قیمت رقابتی ویژه همکاران شهرستان کابل...
021-88929863
تهران , پارمیس زند
3 ماه پیش

١٣٩۶/٥/١
فروش فیبر نوری تهران
فروش پچ کابل فیبر نوری نگزانس تنها نماینده پچ کابل فیبر نوری نکسانس ( نماینده پچ کورد فیبر نوری اورجینال) و واردکننده پچ کابل فیبر نوری نکسنس و تنها...
021-88951117
تهران , پارمیس زند
3 ماه پیش

١٣٩۶/۴/٢۶
فروش فیوژن فیبرنوری و تست otdr
شرکت فرابرد سامانه پایدار مجری شبکه های فیبرنوری فیوژن فیبرنوری ، مفصلبندی و تست فیبرنوری انواع کابل های سینگل مود و مالتی...
09133044409 , 09120885311
اصفهان , فرابرد سامانه پایدار
4 ماه پیش

١٣٩۶/۴/١٧
فروش فیبر نوری و تجهیزات فیبر نوری
نماینده فایبرلند انگلیس،فروش کابل فیبر نوری ، پچ کورد فیبر نوری ، پچ کورد SC-SC , SC-LC , LC-LC , MTRJ , ST , ST-SC , ST-FC , ST-LC , FC , FC-LC ,...
09389690381
تهران , مهسا جلالی نژاد
4 ماه پیش

١٣٩۶/١/١٥
فروش فیبر نوری
کابل های فیبر نوری Indoor و Outdoor جهت زیر ساخت شبکه های کامپیوتری و دوربینهای مدار بسته و انتقال دیتا.فروش فیبر های هوایی ADSS و زمینی با برندهای...
021-44967410 , 021-44144140
تهران , رحیمی
7 ماه پیش

١٣٩٥/١١/٩
فروش ویژه کابل شبکه و فیبر نوری
شرکت توسعه ارتباطات تیسفون نماینده انحصاری LATIX استرالیا و نمایندگی فروش فیبر نوری SUMITOMO ژاپن فروش انواع کابل شبکه ، فیبر...
09125061425
تهران , احسان ایمانی
9 ماه پیش

١٣٩٥/١٠/١
فروش فیبر نوری و تجهیزات_خدمات فیوژن_SADRA:
شرکت صدرا ارائه کننده انواع فیبر های نوری و تجهیزات مربوط به آن می باشد : Fiber optic (single Mod, Multi Mod ) (Outdoor / outdoor– steel...
021-88853763
تهران , حسام
11 ماه پیش

١٣٩٥/٨/١
فروش ویژه پچ کورد های ubnet
فروش ویژه پچ کورد های ubnet پوشش کابل : UTP گروه: Cat5e, Cat6 طول کابل: 1-2-3-5 متری رنگ: قرمز، زرد، سبز، آبی اتصال سوئیچ...
77683990
تهران , شرکت شبکه پرداز پارمیس
1 سال پیش


1
املاک جدید! خودرو تور موبایل لپ تاپ