درج رایگان آگهی
صفحه 1 از 1

تجهیزات فیبر نوری


١٣٩۶/١١/٢
تجهیزات فیبر نوری
فیوژن فیبر نوری
خدمات فیوژن فیبر نوری و تست OTDR ، کابل کشی و مفصل بندی فیبر نوری ، نصب پچ پنل فیبر نوری ، کاست و آرایش رک انجام کلیه امور مربوط به کابل کشی و مفصل بندی ، حفاری ، لوله گذاری ، فیوژن و تست فیبر نوری ( سینگل مود و مالتی مود ) نصب و عیب یابی پچ پنل ، پیگتیل، آداپتور ، پچ کرد و...
09122377360
تهران , میرزایی
کمتر از 3 ساعت پیش

١٣٩۶/١١/١
تجهیزات فیبر نوری
فیوژن فیبر نوری ، مفصل بندی ، FTTH ، تست OTDR و فلوک
خدمات فیبر نوری ، فیوژن فیبر نوری ، اجرای شبکه های فیبر نوری ، خدمات FTTH ، مفصل بندی فیبر نوری ، طراحی و تست و راه اندازی شبکه ، دوربین تحت شبکه ((IP، - تست OTDR و Power meterو فلوک - اجرای پروژه های FTTH - فروش تجهیزات FTTH ، اسپلیتر ، Drop...
09121343523 , 021-88945776
تهران , همسو ارتباط صدرا
1 روز پیش

١٣٩۶/١١/٢
پچ کورد فیبرنوری یونیکام
شرکت آداک مجری و فروشنده کالاهای شبکه اصل با کیفیت عالی و تضمین جنس. توزیع تجهیزات فیبر نوری اورجینال با برند مطرح دنیا UNICOM با لیبل اورجینال بودن و ضمانت کالا Fiber Optic Patch Cords SCSC - MM UC-FPC-SCSC-62-07 ...
021-77616383
تهران , داوود فتوحی
لحظاتی پیش

١٣٩۶/١٠/١۶
انواع تجهیزات فیبر نوری
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع تجهیزات فیبر نوری شامل پچ پنل و باکس فیبر نوری (FO Patch Panel & Box)، مفصل (Closure)، فایبر لاک (Fiber Lock)، چسب تسا (Tesa Tape)، استریپر فیبر نوری (FO Stripper)، کریمپ حرارتی (Heat Crimp)، کریمپ فلزی (Metal Crimp)، الکل و جا الکلی...
021-88851270
تهران , اکسین تلکام
16 روز پیش

١٣٩۶/١٠/٣
تجهیزات فیبر نوری
نمایندگی OPF بلژیک با بکارگیری نیروی انسانی متخصص و مجرب و با تکیه بر برنامه اجرایی مدون ارائه دهنده کلیه تجهیزات فیبر نوری و مجری شبکه های مبتنی بر فیبر نوری بوده وبا اتکا به سالها تجربه و تخصص از پروژه های مختلف بروی بستر فیبر نوری و با اعتقاد به لزوم رعایت مهندسی کیفیت ،پروژه های شما را در...
021-77959684 , 021-77959685
تهران , میثم میثمی
29 روز پیش

١٣٩۶/٧/١٣
پخش تجهیزات فیبر نوری و فیوژن فیبر نوری
پخش تجهیزات فیبر نوری و فیوژن فیبر نوری برای مشاوره تماس بگیرید پخش تجهیزات فیبر نوری و فیوژن فیبر نوری ارسال به سراسر ایران اریه شرایط ویژه برای همکاران فروش تمامی تجهیزات فیبر نوری در ایران ساخت تمامی تجهیزات فبیبر نوری با درخوایت شما ساخت پچ کورد های...
09385247439 , 021-22316901
تهران , حسام فلاح
3 ماه پیش

١٣٩۶/٧/٣
فروش تجهیزات فیبر نوری
شرکت ZEMI اولین توزیع کننده لوازم و تجهیزات فیبرنوری در استان مرکزی میباشد که در اسرع زمان تمامی تجهیزات فیبرنوری را به تمام شهرهای کشورمان مخصوصا استانهای همجوار ارسال میدارد. اگر در انتخاب برند و نوع تجهیزات فیبرنوری مردد هستید ما با افتخار تمام جزییات و مزایا ومعایب اجناس مورد نیازتان را...
08633257087 , 09307944433 , 09184929297
اراک , شرکت نوین الکترونیک صنعت زندیگان
3 ماه پیش

١٣٩۶/٧/١
مرکز کتنرل تهیه و توزیع فیبر نوری ایرانیان
ارائه سریع وفوری انواع تجهیزات فیبر نوری در حداقل زمان ارائه انواع کابل های فیبر نوری واتصالات مربوطه با مارک های معتبر جهانی ارائه راهکارهای مناسب با نیازهای سازمانی به صورت مشاوره ای ارائه انواع مدلهای تست تجهیزات فیبر نوری نمونه ای از مدلهای این مرکز به حضور اعلام...
021-88929122
تهران , پارمیس زند
4 ماه پیش

١٣٩۶/۶/٢٢
فروش کابل فیبر نوری-فروش پچ کابل فیبر-فروش پچ پنل
مژده مژده مژده تجهیزات فیبر نوری خود را با پایین ترین قیمت از ما بخواهید انواع فیبر نوری شامل مالتی مد و سینگل مد 8کور ، 12کور ، 24کور ، خاکی ، فیبر با کاور فلزی (CORGATED STEEL ARMORD) انواع فیبر نوری IN DOOR, OUT DOOR انواع فیبر نوری ایندور و...
021-88929864
تهران , پارمیس زند
4 ماه پیش

١٣٩۶/۶/١١
فروش کابل فیبرنوری BRANDREX برندرکس نگار فرهنگ
نماینده رسمی تجهیزات فیبر نوری برندرکس ، ارائه لیست قیمت کابل فیبرنوری برندرکس نماینده رسمی برندرکس اصل کابل , کابل فیبر نوری برندرکس , کابل فیبر نوری برندرکس 4 کور , کابل فیبر نوری برندرکس 6 کور , کابل فیبر نوری برندرکس 8 کور , کابل فیبر نوری برندرکس 12 کور , کابل فیبر نوری برندرکس 24...
021-88958489
تهران , پارمیس زند
4 ماه پیش

١٣٩۶/۶/١
جشنواره تابستانی فروش کابل و تجهیزات فیبر نوری
فیبر های نوری معمولاًدر دو گروه عمده موجود می باشد. بمنظور ارسال یک سیگنال در هر فیبر استفاده می شود: فیبرهای تک حالته (Single-Mode) بمنظور ارسال چندین سیگنال در یک فیبر استفاده می شود: فیبرهای چندحالته (Multi-Mode) FO CABLE 8 CORE SM OUTDOOR FO CABLE 8 CORE ...
021-88929864
تهران , پارمیس زند
5 ماه پیش

١٣٩۶/٥/٢٥
وارد کننده تجهیزات فیبر نوری نگزنس
تجهیزات فیبر نوری نگزنس Nexans Fibre Optic Equipments ارائه انواع تجهیزات فیبر نگزنس Nexans 1- انواع کابل فیبر نوری نگزنس Nexans موجود ● کابل فیبر نوری 8 رشته سینگل و مالتی مود ● کابل فیبر نوری 24 رشته سینگل و مالتی مود ● کابل فیبر نوری 12 رشته سینگل و مالتی مود...
021-88929863
تهران , پارمیس زند
5 ماه پیش

١٣٩۶/٥/٢٥
نماینده فروش انواع کابل فیبر نوری نگزنس Nexans
تجهیزات فیبر نوری نگزنس Nexans Fibre Optic Equipments ارائه انواع تجهیزات فیبر نگزنس Nexans 1- انواع کابل فیبر نوری نگزنس Nexans موجود ● کابل فیبر نوری 8 رشته سینگل و مالتی مود ● کابل فیبر نوری 24 رشته سینگل و مالتی مود ● کابل فیبر نوری 12 رشته سینگل و مالتی مود...
021-88929863
تهران , پارمیس زند
5 ماه پیش

١٣٩۶/٥/٢٢
ارائه انواع تجهیزات فیبر نگزنس
تجهیزات فیبر نوری نگزنس Nexans Fibre Optic Equipments ارائه انواع تجهیزات فیبر نگزنس Nexans 1- انواع کابل فیبر نوری نگزنس Nexans موجود ● کابل فیبر نوری 8 رشته سینگل و مالتی مود ● کابل فیبر نوری 24 رشته سینگل و مالتی مود ● کابل فیبر نوری 12 رشته سینگل و مالتی مود...
021-88929863
تهران , پارمیس زند
5 ماه پیش

١٣٩۶/٥/١
فروش کابل فیبر نوری تهران
گروه مهندسی IBC ارائه دهنده ، نماینده فروش و وارد کننده کابل و تجهیزات فیبر نوری ، مفتخر است با سابقه بیش از 12 سال در امر فروش ، مشاوره و راه اندازی شبکه همراه همیشگی شما مشتریان گرامی باشد. عرضه کننده انواع کابل فیبر نوری و اتصالات آن به صورت اورجینال ORGINAL همراه با گارانتی معتبر می باشد ،...
021-88951117
تهران , پارمیس زند
6 ماه پیش

١٣٩۶/۴/١٧
فروش فیبر نوری و تجهیزات فیبر نوری
نماینده فایبرلند انگلیس،فروش کابل فیبر نوری ، پچ کورد فیبر نوری ، پچ کورد SC-SC , SC-LC , LC-LC , MTRJ , ST , ST-SC , ST-FC , ST-LC , FC , FC-LC , FC-SC پچ کورد دابلکس و سیمپلکس ، پچ کورد OM3 و OM4 , پچ کورد سینگل مود و مالتی مود . تجهیزات فیبر نوری - کابل مالتی مود و سینگل مود - کابل فیبر نوری...
09389690381
تهران , مهسا جلالی نژاد
6 ماه پیش

١٣٩۶/٢/١٧
تامین تجهیزات فیبر نوری - سویچ
شرکت ارتباط مبین تأمین کننده (وارد کننده و تولید کننده ) کلیه تجهیزات شبکه بر بستر فیبر نوری تارهای نوری این شرکت از نوع Fuijkura می باشد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است . انواع سویچ سیسکو کابلهای مسی...
021-66538651 , 021-66538658
تهران , ارتباط مبین
8 ماه پیش

١٣٩۶/١/١۴
تولید و تامین تجهیزات فیبر نوری ( پیگتیل، پچ کورد، اداپتور، پچ پنل، مفصل و ...)
شرکت رایا تدبیر کویر با هدف ساخت و تأمین تجهیزات پسیو شبکه های نوری فعالیت خود را از سال 1386 آغاز نموده است. فعالیت های این شرکت شامل تولید تجهیزات مخابراتی، آموزش، بازرگانی و اجرا طراحی گردیده است که به شرح زیر می باشد. • تولید انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نوریpigtail – patch cord ) ...
09132578323
تهران , وحید رفیعیان
9 ماه پیش


1

آگهی های ویژه

نمایندگی فروش و نصب سانترال پاناسونیک

علیرضا زرگر تیزابی
021-66565142 , 09121374172
تقویت کننده انتن موبایل

علی قاسملو
0912755874 , 021-44299630 , 09125771287
فروش تقویت کننده انتن موبایل

علی قاسملو
09125771287 , 021-44299631
تقویت آنتن موبایل در تبریز

کیارش کیانپور
041-34393667 , 09395240097
سیستم انتقال خط تلفن ثابت

کیارش کیانپور
051-38815201 , 09155073854
تقویت آنتن موبایل

مهدی علیشاهی
09361101760 , 021-66037612
املاک جدید! خودرو تور موبایل لپ تاپ