درج رایگان آگهی
نمایش آگهی
ارتباط
اشتراک
کلمات مرتبط
تازه های گروه
تعداد بازدید : 382

کوره صنعتی تولید زغال (استثنایی ترین کوره ایران )


  • تهران, محمدی
  • 09381030571 , 09034107675
کوره صنعتی تولید زغال (استثنایی ترین کوره ایران )

مژده به تمام افرادی که می خواهند وارد کار تولید زغال شوند.
اگر برای پول و کارتان ارزش قائل هستید و می خواهید بهترین کیفیت کار را با کمترین و استثنایی ترین قیمت راه اندازی کنید حتما متن زیر را قبل از شروع کار با دقت بخوانید تا بدانید استثنایی ترین شرایط در طول تاریخ کوره سازی ایران را یافته اید!!!.
شک نکنید خواندن این متن یعنی شما بهترین راهکار و کوره تولید زغال ایران راه یافته اید و خواندن این متن که شفاف سازی و ارائه مشاوره کامل همراه با صداقت کامل و همگام با مردم کشورمان است ارزش بسیار زیادی در موفقیت تان وسرمایه تان دارد!!!
مژده!!! برای اولین بار در کشور آموزش،راه اندازی و ساخت کوره صنعتی زغال اوکراینی با کمترین
بدون گرفتن حتی 1000 تومن سود و به جرات می گوییم آموزش روش پخت استثنایی ما در تولید باکیفیت ترین زغال در کشور با دستگاه منحصر به فرد اوکراینی ما و یا هر کوره ای که شما از آن استفاده می کنید و به علت نداشتن روش پخت علمی مناسب نمی توانید زغال درجه یک تولید کنید!!!
ما به عنوان تولید کننده،برای اولین بار و به صورت استثنایی و غیر قابل باور در تاریخ کوره سازی ایران،توانسته ایم 90 درصد هزینه راه اندازی کارگاه زغال را با بالاترین کیفیت در رقابت با تمام دستگاههای تولید زغال در کشور کاهش دهیم!!!
کوره زغال اوکراینی جدیدترین کوره برتر در کل کشور در مقایسه با تمام کوره هامی باشد!!!که به تازگی وارد این صنعت شده است.
دیگر دوره ی کوره های بی کیفیت و گران قیمت موجود در بازار تمام شد!!
قبل از هر چیز و خواندن مطالب زیر این مطلب را میگویم که اول زغال مارا ببینید و با کل کوره داران کشور مقایسه کنید و بعد کوره سفارش دهید!!!ما بهترین زغال را در بین تمام کوره داران کشور تولید میکنیم اگر غیر این است زغال را بیارید با زغال ما مقایسه کنید!!! حتی میتوانید هر چوبی که دیگران از زغال کردن باکیفیت آن عاجزند بیاورید تا ما تبدیل به باکیفیت ترین زغال بکنیم!!!ما ادعا نمیکنیم عمل میکنیم!!!
ما به عنوان تولید کننده ای که خاک زغال خورده ایم تا به این موفقیت رسیده ایم و مشغول تولید بهترین زغال ایران هستیم هستیم!!! پس از سالها از فروش کوره های بی کیفیت و گرانقیمت موجود در بازار هم اکنون راهکاری جدید و کاملا استثنایی را در صنعت زغال ارائه می دهیم و این مژده بزرگ را به هموطنان عزیزمان می دهیم که می توانند در کنار ما 90 درصد هزینه های راه اندازی کارگاه را کم کنند!!! و این فرصت استثنایی را پیش آورده ایم تا خط تولید زغال را با باورنکردنی ترین و کمترین هزینه 3میلیونونیم بدون گرفتن حتی 1000 تومن سود از ساخت کوره و با کیفیت مناسب زغال در کل کشور راه اندازی کنند آنهم با تضمین صددرصد!!!
اینجا بنگاه معاملاتی فروش کوره های بی کیفیت و گرانقیمت نیست اینجا بنگاه کارآفرینی با بالاترین کیفیت و بالاترین اطمینان و کمترین قیمت است یک محل امن برای راه اندازی کاروکسب مطمئن.این یک اقدام فرهنگی-تجاری است نه کاملا تجاری.همه چیز امکان پذیر است فقط کافی است درست انتخاب کنید.
ما برای اولین بار در کشور کوره های اوکراینی را ارائه میدهیم کشوری که سرآمد در صنعت باکیفیت ترین زغال است کوره هایی که با توجه به ساختار منحصر به فردی که دارند اعم از لحاظ کمیت و کیفیت برتری دارند بدین صورت که باکمترین هزینه و آسانترین راه قابل ساختن است و 100 درصد راندمان بالاتری نسبت به بقیه کوره ها دارند،به طوری که هر کسی با هر پتانسیلی توانایی ساخت و راه اندازی آن،کارکرد و تولید باکیفیت ترین زغال را از اولین پخت را دارد!!! ما قیمت فروش خط تولید زغال را در کشور به صورت کاملا استثنایی و غیر قابل باور شکستیم!!! پس دیگر از امروز پرداخت پول های نجومی بابت راه اندازی خط زغال تمام شد.دیگر واژه ی برشکست شدن در کار زغال تمام شد !!! از امروز با هر سرمایه اندکی که دارید و در هر قشری از جامعه که هستید و با هر تجربه ای که دارید و حتی اگر یکبار در این کار شکست خورده اید و ترس از راه اندازی دوباره دارید که مبادا دوباره شکست بخورید،در کنار ما بدون هیچ نگرانی از بابت تولید زغال با کیفیت و ریسک های خطرناک با خیال راحت و اطمینان کامل کارهایتان را به ما بسپارید و وارد تولید شوید.
ما راه را رفتیم و اکنون به لطف خداوند منان زمانی که اول راه بودیم و با چنین قیمت های نجومی مواجه شدیم و همچنین زمانی که کیفیت پایین زغال کوره ها ی صنعتی موجود در بازار را دیدیم و ناامید شدیم به ما کمک کرد تا به موفقیت برسیم،با خود عهد بسته ایم راه را برای دیگران هموار کنیم.
ویژگی های کوره های تولید زغال اوکراینی:
ساختار فیزیکی متناسب با تکنولوژی روز تولید زغال با کیفیت.
کنترل مرحله به مرحله کوره بدون نیاز به تنظیم به صورت ساعتی در شبانه روز بر خلاف دستگاههای دیگر که در ساعت باید تنظیم شود.تابلو هوشمند خود ساخته که کار انسان را انجام میدهد!!!
استفاده از عایقی جدید و مقرون به صرفه به جای استفاده از پشم سنگ که به مرور زمان خاصیت مقاومت پذیری خود را از دست میدهد که نقش اصلی در کیفیت زغال دارد!!!
قابلیت جابه جایی و حمل آسان(استفاده از چرخ)
فرایند خنک سازی در 4ساعت.
بدون نیاز به استفاده از سبدهای تعبیه شده و جاگیر در کوره ها که حجم را می گیرد و جا گذاری آن سخت است..
درواقع کوره های اوکراینی ما به علت اینکه(بر خلاف تمام کوره های موجود در ایران) از همه طرف گرما به آن تزریق میشود حتی از سقف و پشت،پس احتیاج به سبد ندارد تا گرما از بین آنها عبور کند و چوب خام نماند!!!در واقع کوره های 1تنی بیرونی که فقط از کف گرما میخورند به علت همین سبدها که برای پخش گرما استفاده میشود.(به علت ساختار فیزیکی نامناسب)،همان700 کیلو چوب میگیرن با دو مشعل و مصرف سوخت بالا اما کوره ما چون سبد نمیخورد با اندازه کوچکتر ساخته میشود و یک مشعل میخورد و همان 700الی 900کیلو را میگیرد.
شما می توانید یک تنه به اندازه خود کوره یا یک چوب کبریت و حتی یک برگ درخت را تبدیل به زغال کنید!!!
حتی در کوره ی ما لازم نیس زمان زیاد و تلاش طاقت فرسایی را اختصاص دهید تا چوب خود را در کوره و در سبدهای تعبیه شده در کوره بچنید که علاوه بر زمان حجم کوره را جاگیر می کند.
ساختار استثنایی و اختصاصی و ویژگی های منحصر به فرد کوره اوکراینی گام مهمی در تولید زغال با کیفیت است با نازلترین و باور نکردنی ترین قیمت ممکن در کشور!!!.
قابل توجه می باشد ما هم ساخت کوره و هم پخت صحیح تولید ذغال را آموزش میدهم!!! و در واقع ما چند کار مهم،اساسی و متفاوت را در فرایند مشاوره و راه اندازی خط تولید زغال اوکراینی انجام میدهیم!!!
آموزش ساخت و راه اندازی دستگاه تولید زغال لیمو در چند طرح مختلف.
آموزش و راه اندازی کوره های تولید زغال کبابی در طرح های مختلف
فرمول های متفاوت انواع پخت بر اساس نوع چوب،خشک و خیس بودن چوب.
همان مشکلی که بسیاری افرادی که در فصل تابستان کوره خریداری میکنند و چوب خشک می زنند اما وقتی وارد فصل زمستان و فصل برش چوب خیس میشوند با مشکلات بسیاری(بو،گاز و خرد شدن زغال)روبه رو میشوند و تازه میفهمن که کوره هیچ کارایی ندارد.
مهمترین حسن کار ما این است که مشتری در فرایند آموزش،زغال دستگاه و عملکرد آن را میبیند و آن را تست میکند و به اطمینان میرسد و بعد از آن با دستگاهی کار میکند که از آن اطمینان دارد و از پخت اول کار صددرصد سوددهی دارد !!!همراه با تضمین ذغال درجه یک،نه به مانند افرادی که تا یکسال درگیر پخت بوده اند و 50 تن چوب را خراب کرده و به نتیجه نرسیدند زیرا روش پخت آنها اشتباه بوده.
دوستان عزیز دقت فرمائید تمام کوره های موجود در بازار زغال تولید می کنند اما چه نوع زغالی؟ با چه کیفیتی؟ اصلا روش پخت دارند؟
مشکلی که در تمام کوره های صنعتی وجود دارد یا همان زغال سیاه این است که اکثر این کوره ها زغال بی کیفیت تولید می کنند و فاکتور زغال خوب را ندارند منظور این است که زغال تولید شده توسط کوره های صنعتی اغلب به صورت قهوه ای رنگ هستن و به محض گذاشتن روی شعله چند تکه شده و حاوی بو و گاز هستند که به جرات میتوان گفت هیچ کدام از این کوره ها به دلیل ساختار فیزیکی و نوع آموزش پخت غلط تولید زغال نمی توانند عمل گازگیری را انجام دهند که این بزرگترین و مهمترین مشکل این کوره هاست که علاوه بر هزینه گزاف بابت خرید این کوره ها به علت تولید زغال نامرغوب افراد را به آستانه ورشکستگی می رساند زیرا اکثر افراد هیچ اطلاعی از پخت ، گازگیری و تاثیرات آن ندارند در واقع 90 درصد تولید باکیفیت فقط و فقط به پخت درست و عمل گازگیری مربوط میشود نه شکل و قیافه کوره!!!که متاسفانه عده ای از افراد سودجو که حتی نمی دانند گاز گیری یعنی چی و اینکه چرا زغال خرد میشود رو شعله و... و فقط به واسطه اطلاع از ساختار کوره اقدام به ساخت و فروش آن می کنند.که برای صحت این ادعا به شما تضمین صد درصد میدهم که با گذاشتن زغال آنها به عنوان نمونه بر روی شعله با چند تکه شدن زغال مواجه میشوید که متاسفانه خود افراد نیز در این زمینه اطلاعی ندارند و خصوصا در مواجهه با چوب خیس همیشه به مشکل بر میخورن چون نمیتوانند رطوبت چوب و مقادیر نهایی چوب خیس را تخلیه کنند که همین امر باعث چن تکه شدن زغال بر روی شعله می شود و به قول ما زغال استخوانی و شیشه ای نیست و استحکام ندارد، ما به جرات اعلام میداریم که با روش پخت استثنایی خود میتوانیم خیس ترین چوب ها را به مانند چوب خشک تبدیل به زغال استخوانی کنیم که به مانند شیشه صدا میدهد و بسیار محکم و مقاوم است،حداقل 2 تا 3 ساعت ماندگاری!!! برای صحت این ادعا ما حتما به شما نمونه زغال خودمان را که از خیس ترین چوب ها تهیه کرده ایم میدهیم تا آن را با هر کسی میخواهید مقایسه کنید.زیرا کار کردن با چوب خیس و درآوردن زغالی استخوانی روش پختی متفاوت و استثنایی و ساختاری جدید در طراحی کوره میخواهد!!!(یعنی خط بطلان کشیدن بر روی تمام طرح های کوره های موجود در بازار و روش های نامتناسب و بی اصول با نوع چوب اعم از خیس و خشک).
دوستان توجه فرمایید مهمترین فاکتور در تولید، همواره دانش درمورد تولید آن کالا می باشد شما با آموزش پخت درست حتی می توانید در یک بشکه زغال باکیفیت تولید کنید!!!پس گول ظاهر کوره ها را نخورید و دانش افراد را درنظر بگیرید.شما اگر رانندگی بلد نباشید هر ماشینی که به شما بدهند نمی توانید به مقصد برسید!!! پس شرط اول، دانش آن کار است که در علم زغال شرط اول اطلاع از پخت سالم است.ما با تجربه فراوان در این زمینه توانسته ایم پس از سالها این مشکل را حل کنیم و به جرات حاضریم زغال تولید شده خود را با تمام زغال های تولید شده دستگاههای دیگر در کل کشور بدون هیچ چشم داشتی مقایسه کنیم!!!و توانسته ایم با تجربه و دانش کوره ای تولید کنیم که باکمترین هزینه(فقط 3میلیون) قابل ساختن است یعنی شما می توانید با کمترین هزینه صاحب چندین کوره شوید!!! پس فرصت را از دست ندهید و به جای خرید یک عدد از کوره های گرانقیمت و بی کیفیت موجود در بازار، با هزینه ای بسیار بسیار بسیار کمتر از آن صاحب چندین کوره شوید و در کنار ما علاوه بر تولید کننده موفق حتی تبدیل به یک سازنده شوید که ما در یک روز به شما آموزش ساخت میدهیم!!!
اطلاعاتی پیرامون تولید موفق:
در آخر نیز به عرض میرسانم که برای موفقیت در امر تولید باید پس از فراهم آوردن ابزار،
اولا بتوانید محصول باکیفیت تولید کنید و دوما پشتوانه مالی برای خرید مواد اولیه داشته باشید.
بر اساس تجربه این بنده حقیر مشاهده شده فراوان افرادی هستند که پولی را به سختی فراهم آورده و دستگاه خریداری کردند و اصلا با فرض اینکه آن دستگاه به مانند دستگاه ما زغال میدهد اما باز به علت اینکه بخش اعظمی از سرمایه خود را برای خرید دستگاه صرف کرده اند به علت کمبود پشتوانه مالی برای خرید مواد اولیه(چوب) در کمترین زمان برشکست کرده اند جدا از اینکه برخی افراد که حتی پشتوانه مالی در حین تولید داشته اند باز به واسطه زغال بی کیفیت انگیزه خود را از دست داده اند و از چرخه تولید خارج شده اند.تولید زغال بسیار سودمند است اما نه برای همه!!!برای کسانی که هدف را مشخص می کنند و براساس واقعیات و متناسب با اهداف برنامه ریزی می کنند و آنوقت وارد چرخه تولید یا همان اقدام به عمل می شوند و برای پولشان ارزش قائل اند.به همین دلیل است که از 100 درصد افرادی که وارد این کار می شوند نزدیک به 70 درصد از چرخه خارج شده اند زیرا بدون فکر و برنامه ریزی تمام پشتوانه مالی خود را وارد چرخه ای کرده اند که از لحاظ سازمانی و مدیریتی ناقص است.میتوانید تحقیق کنید از افرادی که این کوره ها را خریداری کردند.بخدا قسم افرادی بسیار هستند که هر روزه به ما زنگ میزنن و بخاطر خرید کوره های موجود در بازار زندگی خود را از دست داده اند که این افراد را به صورت عینی به شما نشان خواهم داد که می توانید از کارگاه آنها و دستگاههای آنها که خوابیده است دیدن بفرمائید.زیرا بدون فکر تمام سرمایه شان را دستگاه خریدند و پشتوانه خود را برای مواد تولید از دست دادند که ما توانستیم در مدت کوتاهی کمتر از یک هفته کارگاه بسیاری از این افراد را که بعضی آنها نزدیک به 2سال خوابید بود،در کمال ناباوری آنها دوباره راه اندازی کنیم و اکنون مشغول تولیدند و بدون ریسک هر هفته دستگاه اضافه میکنند بدون اینکه دیگر احتیاج به ما داشته باشند و هم تولید کننده موفق هستند و هم سازنده دستگاه اوکراینی!!!پس به جای اینکه به طور مثال 50 میلیون را صرف خرید دو دستگاه بی کیفیت بکنید.می توانید خط تولید زغال ما را راه اندازی کنید.حالا شما44 میلیون دیگر دارید که آنرا چوب میخرید و سرمایه تان رو چن برابر میکنید !!!نه اینکه تمام سرمایه تان را با ریسکی بسیار بسیار بسیار خطرناک به یکباره برای خرید دستگاه همان اول وارد چرخه بکنید و پس از شکست هیچ راهه برگشتی نداشته باشین، این خیلی مهم است و همه واقعیت است!!!دوستان خواهشمندیم واقعیت را ببینید با فکر بیایید جلو و عجله نکنید.دوستان شما هیچ وقت نمیتوانید یا یکدستگاه پیشرفت کنید زیرا جوابگوی هزینه ها نیست به چن علت(پول اجاره،پول کارگر،خرج کارگاه،هزینه های مصرفی،خرید چوب وعدم فروش زغال بی کیفت) پس باید حداقل 4 دستگاه داشته باشید که اگر بخواهید از بیرون 4 دستگاه 25
زیرا ما کوره فروش نیستیم و در درجه اول تولید کننده ایم و به شما مشاوره و آموزش راه اندازی خط تولید زغال رو آموزش میدهیم با کمترین هزینه در کل کشور و بالاترین کیفیت ممکن!!!حتی افراد می توانند خودشان کوره را در شهر خودشان بسازند و آنوقت ما برایشان راه اندازی کنیم در کنار اینکه ما متعهد میشویم تمامی علم و تجربه خود را در زمینه ساختن انواع کوره ها و انواع پخت زغال آموزش را بصورت مادالعمر به شما آموزش خواهیم داد و همواره پشتیبانتان خواهیم بود از جمله زغال سفید که روشی نو است و ما درحال تست کردن آن هستیم.در هر پخت سه روزه 4 عدد کوره ما 4 میلیون سود است یعنی شما هزینه 4 دستگاه را در کمتر از یک ماه جبران میکنید علاوه بر اینکه به سود میرسید!!!یعنی شما در کنار از یک ماه هزینه راه اندازی را جبران میکنید و به صورت رایگان صاحب کوره میشدید!!!پس مطمئن باشید دیگر برشکست نخواید کرد چون بخش اعظمی از سرمایتان به جای اینکه در جیب دیگران باشد در دستانتان وجود دارد که باعث پیشرفتتان میشود!!!
حالا به این قسمت بسیار مهم با فرض یک مثال واقعی توجه کنید خیلی خیلی مهم است پس دقت کنید: شما با20 الی 25 میلیون یک عدد دستگاه 1تنی از بیرون میخرید و در هر پخت که با سرد شدن 4 روز طول میکشد نهایتا 200 کیلو زغال میگیرید(چون آنها یک تن چوب جا نمیگیرد به علت سبدهایی که داخل آنها گذاشتن و جاگیر هستند) اما ما با 10 عدد کوره اوکراینی خودمان برایتان راه اندازی میکنیم که در هر پخت 4 روز 10 عدد کوره های ما،شما1500کیلو معادل 1تن و پانصدکیلو زغال میگیرید!!!زغالی که نه گاز دارد نه بو و نه خرد میشود!!!
حالا با فرض اینکه آن 200 کیلو زغال کوره 1تنی 25 میلیونی زغالی با کیفیت است آیا ارزش فروش 200 کیلو زغال آن کوره با 1500یک تن و پانصدکیلو زغال 10 عدد از کوره های ما که هم قیمت هستند و با همان 25 میلیون ساخته می شوند مساوی است؟پس بحث ما علاوه بر کیفیت زغال،میزان تولید نیز است که شما با هزینه ای خیلی خیلی کمتر از آن برای راه اندازی خط تولید زغال توسط ما(کم کردن 90 درصدی هزینه راه اندازی کارگاه)می توانید تولیدی بسیار زیاد در رقابت با سایر کوره ها داشته باشید و این رمز موفقیت شماست یعنی هم کیفیت و هم تناژ تولید در کنار کمترین هزینه برای راه اندازی هر خط با 3میلیون!!!صرفنظر از کیفیت زغال ما حالا فکر کنید چقد اختلاف دارند در تناژ تولید؟
دوستان گلم با این توضیحات و روشن کردن واقعیت ها،و ابعاد پنهان علم کوره سازی،علم تولید زغال و راه کارهای کسب موفقیت در صنعت تولید زغال توسط این بنده حقیر، فکر کردن و تصمیم گیری را به خودتان میسپارم!!!
ما به شما ماهی نمیفروشیم ماهی گرفتن را یادتان میدهیم تا بتوانید پول و سرمایه خودتان را به جای اینکه به جیب دیگران بریزید،در فرایند تولید از آن استفاده کنید و چوب بخرید!!!زیرا داشتن چوب خیلی مهم است افرادی هستند که کوره خریدند 25 میلیون اما چوب ندارند و باید پس از زغال درآوردن چن روز تعطیل باشند،تا بتوانند از فروش زغال چوب بخرند و از کار عقب افتاده اند تازه اگر بتوانند زغال آن را بفروشین زغالی که قهوه ای رنگ است و گاز دارد،بو دارد و خرد میشود که خیلی ها زغال آن دستگاهها را به عنوان کبابی فروخته اند !!! ما به شما کمک میکنیم هم دستگاه داشته باشید و هم سازنده یعنی بتوانید به راحتی و در شهر خودتان و در کارگاه خودتان کوره را بسازید!!!کوره ای که از آن اطمینان دارید تا بتوانید در هر فرصتی که بخواهید تعداد کوره ما را که فقط خرجش 3میلیون است اضافه کنید و بتوانید در کمتر از یک هفته از شروع کار صددرصد علاوه بر جبران سرمایه اولیه به سود برسید به شما قول صددرصد میدهیم که از روز اول به سود میرسید!!!زیرا ما نیز مانند شما تولید کننده ایم و شما را و مخصوصا جوانان را که به مانند ما پا به این عرصه گذاشتن درک میکنیم ما نیز این راه را رفته ایم و دنبال سود آنچنانی نیستیم. هدف ما فقط این است که دیگر پول های نجومی برای فراهم آوردن خط زغال پرداخت نشود و هر کسی از هر قشری و با سرمایه مالی اندک نیز بتواند وارد چرخه تولید شود.
لذا با عنایت و لطفی که خداوند بزرگ به ما عطا فرموده و ما فقط وسیله هستیم فقط و فقط به این فکر هستیم که بتوانیم سهم کوچکی را در ایجاد فرصت شغلی برای مردم عزیز کشورمان داشته باشیم تا پول و سرمایه شان را که به سختی فراهم آورده اند از دست ندهند و ناامید نشوند. ما به علت عهدی که پس از پی نمودن این راه و رسیدن به موفقیت آنهم ساختن دستگاه اوکراینی(بهترین دستگاه تولید زغال در جهان) و تولید با کیفیت ترین زغال در ایران و به لطف این موفقیت بسیار بزرگ با خود بسته ایم آمده ایم تا با شما هم قسم شویم و برای اولین بار در کشور موفقیت و ایجاد شغل برتر و با کیفیت را به صورت باورنکردنی بدون آنکه به جیب خود فکر کنیم و با آینده تان بازی کنیم محقق کنیم و خط تولید کوره های اوکراینی را راه اندازی کنیم و دیگر شاهد برشکستگی و ناامیدی مردم به خصوص جوانان عزیز کشورمان نباشیم.باشد که خدا راضی باشد.
در ضمن افرادی که به ما مراجعه میکنند اگر از جایی دیگر نیز کوره خریداری کرده اند و نمیتوانند زغال باکیفیت تولید کنند حاضریم به صورت رایگان تا آنجا که در توانمان است مشکل دستگاه آنها را برطرف کنیم و روش پخت خودمان را در اختیار آنها بزاریم!!!پس اگر نمیتوانید زغال در بیاورید چوبتان را حرام نکنید مانند افرادی که 50 تن چوب را خراب کردن اخر هم به نتیجه نرسیدن افراد فروشنده هم جوابگو نبودند چون هیچ روش پختی ندارند!!!
تمام کارهایتان را به ما بسپارید و پس از انجام تحقیقات لازم از کوره های دیگر،آخرین نفر به ما مراجعه کنید و در کنار ما به جای اینکه پولتان را در جیب دیگران بفرستید رو پای خودتان بایستید و مطمئن باشید تجربه تان در کمترین زمان چن برابر آن افراد خواهد شد.حتی اگر به ما مراجعه نکنید ما برایتان آرزوی موفقیت داریم و به عنوان کسی که این راه را پیموده ایم همواره این نکته را گوشزد میکنیم که فقط به ظواهر آنها توجه نکنید و درانتخاب کوره دقت بسیار داشته باشید و حتما روش های پخت افراد را درنظر بگیرید و ببینید اصلا روش پخت دارند و چن روش پخت دارند؟ آیا می توانند چوب خیس را تبدیل به زغالی با کیفیت کنند یا نه؟ وببینید آیا آنها تفاوت ها را در ارائه روش پخت در نظر میگیرند یا نه به مانند بسیاری فقط یک روش پخت دارند!!!روش پخت به مانند آشپزی است پس فرق بین دانستن چگونه پختن خیلی خیلی مهم است!!! دوستان برای پولتان ارزش قائل شوید تا به مانند بسیاری افراد دیگر که به مانند شما با رویاهای سازنده وارد این کار شدند اما انتخاب درست نکردند و ریسک کردند و به یکباره تمام سرمایه شان را وارد چرخه تولید کردند و پس از شکست و تولید ناموفق هیچ راه برگشتی نداشتند و شکست خوردند،شکست نخورید و حتما پس از فراهم آوردن کوره ها به فکر پشتوانه باشید این بسیار مهم است. بدانید رویاهایتان با ما دست یافتنی است ما پذیرای شما هستیم و مطمئن باشید برای موفقیتتان دست از هیچ تلاشی بر نمیداریم!!! تا آخر با صداقت و متعهد همراهتان هستیم و همه جوره با شما راه خواهیم آمد پس با کمترین سرمایه بیایید جلو و نترسید ما همراهتان هستیم و برای ثابت کردن نیت و صداقتمان نمیگزاریم کسی دست خالی از پیش ما برود!!! و اکنون جانانه مطمئن باشید ثمره همکاری ما و شما تولید کننده ای خواهد بود که با یک ذهن فوق العاده خلاق با اطلاعاتی پیرامون علم تولید زغال و از همه مهمتر علم ساخت انواع کوره های زغال و...که ما به شما میدهیم متفاوت با تمام افراد ی که در این فرایند قرار دارند عمل خواهید کرد و قطعا بهترین زغال را تولید خواهد کرد و با اطمینان صددرصد میگوییم فقط با کوره های ما و روش پخت استثنایی ما موفق میشوید!!! پس فرصت را از دست ندهید زیرا دیگر جای هیچ شک و ترس نیست ما همه موانع را برداشته ایم و برای اولین بار در ایران شفاف سازی کردیم.این نکته مهم است بدانید موفقیت 100 درصد در امر خطیر تولید زغال نیازمند متفاوت حرکت کردن در مقایسه با سایرین است!!! به مانند ما که هم در تولید زغال و هم کوره سازی متفاوت با دیگران حرکت میکنیم زیرا پخت اسرار آمیزی داریم که دیگران ندارند ما کوره ای میسازیم که سه تومن خرجش است و هر هفته میتوانید خودتان بسازید که قطعا دیگران قدرت این کار و علم این کار را ندارند.
با عنایت خدا بر اساس همین هدف،برای اولین بار با الویت صداقت کامل و شفاف سازی در جهت راه اندازی کارگاه شما با کمترین هزینه،بدون اینکه به جیب خود فکر کنیم،هم اکنون آماده ایم تا با ارائه این راهکار جدید و خلاقانه و خداپسندانه،اتفاقی نو را در صنعت شغل پرسود زغال برایتان رقم بزنیم!!!و آن راه اندازی کسب و کار مطمئن بدون هیچ گونه ریسک و بالاترین کیفیت تولید است!!!
درضمن شما هر کوره ای غیر از کوره اوکراینی ما مانند کوره سنتی بابلی،کوره سنتی زمینی کوره سنتی جدید با روش هوادهی و فنس که چهارروزه زغال میدهد و یکباره بدون ماشه زدن،کوره هلندی، و هر کوره ای که می خواهید به ما زنگ بزنید!!! که بیشتر این کوره ها را خودمان میزنیم و یا افراد مناسب در این زمینه را به شما معرفی میکنیم و هر نوع سوالی در زمینه راه اندازی کارگاه و وسایل و ابزار لازم برای این کار و پیشبرد این کار دارید با ما تماس بگیرید ،ما حاضریم با دل و جان به شما مشاوره رایگان بدهیم و مشکل شما را حل کنیم و با شما همکاری کنیم!!!
آموزش و راه اندازی کارگاه شما به صورت کاملا علمی و عملی مطابق با تکنولوژی روز، فقط در یک هفته از اولین تماس با ما و در هر نقطه ای از کشور عزیزمان که باشید.
لطفا برای راه اندازی کارگاه از قبل با ما هماهنگی بفرمایید تا بتوانیم پس از آموزش شما در کارگاه خودمان،نمایندگانمان را برای راه اندازی در کمترین زمان به شهر شما بفرستیم.بی شک امروز دیگر هیچ کس در کشور به مانند ما وجود ندارد تا بتواند 90 درصد هزینه راه اندازی کارگاه زغال را کاهش دهد و با همچین شرایطی و با صداقت کامل با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت زغال ایران کارگاه شما را بدون هیچ گونه ریسک که خیلی از افراد به دلیل انتخاب نامناسب شکست خوردند، راه اندازی کند.
به عنوان آخرین حرف به شما می گویم که 100 درصد پای قرارداد به شما تضمین میدهم که شما فرض 5 میلیون بابت راه اندازی 2 دستگاه به ما پرداخت میکنید و مطمئن باشید این 5 میلیون هزینه در 2 پخت یعنی کمتر از 8 روز به جیبتان برمیگردد یعنی در 2 پخت کوره ها برایتان رایگان می شود حالا شما چطور می خواهید 50 میلیون پولی را که صرف دو دستگاه که از دیگران میخرید و زغالشان صددرصد به مانند زغال ما نیست را جبران کنید؟قطعا این کار محال است این را به شما قول خواهم داد.پس برادرانه از شما می خواهیم واقع بینانه فکر کنید و وقتی میدانید جلوی پایتان چاه است ریسک نکنید و قدم برندارید تا در درون چاه بیفتید چون دیگر طنابی ندارید که خود را بالا بکشید.ما تمام راه را برایتان هموار میکنیم!!!پس قبل از شروع کار حتما با ما تماس بگیرید و مشاوره بگیرید چون ما با نیت صادقانه و روش پخت اسرار آمیز و روش ساخت کوره با کمترین هزینه برای اولین بار آمده ایم به شما کمک کنیم.
شرط ما اول این است که نمونه زغال ما را بگیرید و با کل کوره داران کشور مقایسه کنید و بعد کوره سفارش دهید و به جرات میگوییم حاضر به مقایسه زغال خود هستیم و فقط کافی است بیاید کارگاه ما و زغال مارا ببینید و برای اولین بار در پایان پخت خودتان در کوره ما را بازکنید!!!
برای اطلاع از نحوه ی آموزش،مکان آموزش و هزینه آموزش تماس بگیرید.منتظرتان هستیم.


قـیـمـت :
ارسال آگهی : دوشنبه 1 مهر 1398
نام :
محمدی
اســتان :
تهران
شــهــر :
تهران
آ د ر س :
تـلـفــن :
09381030571 , 09034107675
ایـمـیـل :
وب سایت :

تازه های گروه صنعت > خدمات صنعتی

١٣٩٨/١١/٧
آسفالت کاری و اجاره غلطک در کرجاجاره غلطک در کرج دو تنی , مخصوص زیر سازی در تهران و کرج و حومه موجود است با اپراتور مجرب و ماهر جهت زیر سازی و کوبیدن چمن , غلطک های سی جی 11 (...
09016773213تهران , علی فرضعلی پور
لحظاتی پیش

١٣٩٨/١١/٧
خدمات آنودایزینگ آلومینیوم و تیتانیوم در بزرگراه فتحانجام خدمات آنودایزینگ نرمال آندایزینگ کرومیک آنادایزینگ سخت آنودایز رنگی در طیفهای گوناگون پولیش شیمیایی...
021-66153057 , 021-66153038 , 021-66153058تهران , آنودایزینگ آلومینیوم و تیتانیوم آریا
کمتر از 20 دقیقه پیش

١٣٩٨/١١/٧
آنودایزینگ آلومینیوم و تیتانیوم آریاخدمات آنودایزینگ آلومینیوم آریا شامل: آندایزینگ سخت آندایزینگ تیتانیوم آنادایزینگ کرومیک آنادایزینگ رنگی آندایزینگ...
021-66153057 , 021-66153038 , 021-66153058تهران , آنودایزینگ آلومینیوم و تیتانیوم آریا
کمتر از 20 دقیقه پیش

١٣٩٨/١١/٧
توجه توجه مسباره زیر قیمت بازار عرضه میگردد(به مناسبت افتتاح فاز جدید کارخانه دانه وپودر ساینده رشیدی کلیه محصولات زیر قیمت بازار عرضه میگردد)تولید و فروش مسباره مات و براق در دانه بندی های...
09058271747 , 09123322426گرمسار , دانه و پودر ساینده رشیدی
کمتر از 1 ساعت پیش

١٣٩٨/١١/٧
درب پارکینگ فلزی ، فرفورژه ، کلاسیکسازنده انواع درب فلزی پارکینگ به صورت لولایی ، ریلی ، کشویی در مدلهای مختلف فرفورژه ، cnc , طرح چوب ، کلاسیک با قیمت مناسب و در اسرع وقته صورت...
09123156833 , 021-56541149تهران , پارس درب
کمتر از 1 ساعت پیش

١٣٩٨/١١/٧
طراح یخچال و فریزر خانگیطراحی انواع یخچال و فریزرخانگی : دوقلو ، کمبی ، ساید بای ساید از کانسپت ، طراحی تا پروتوتایپ و تولید انبوه. با گرید انرژی A ، A+ و...
09129052750پاکدشت , علیرضا صادقی
کمتر از 1 ساعت پیش

١٣٩٨/١١/٧
فروش فوق العاده انواع هیتر جت و بخاری گلخانه ای ویژه گلخانه , سالن پرورش قارچ و مرغداری هافروش انواع سیستمهای حرارتی : قیمت هیتر هیتر حرارتی بخاری گلخانه ای هیتر گلخانه ای بخاری مرغداری هیتر مرغداری کوره...
044-32253347 , 09147907288 , 09149380704ارومیه , شرکت مهندسی کشاورزی پارس برزگر اذربایجان
کمتر از 1 ساعت پیش

١٣٩٨/١١/٧
خدمات نقشه کشی صنعتی صدرا طراحانارایه کلیه خدمات نقشه کشی صنعتی وطراحی بصورت پروژه ای وحضور در محل 1- ارایه کلیه خدمات طراحی ومدلسازی کلیه قطعات صنعتی 2- تهیه نقشهای ساخت...
09122457615 , 021-55259376تهران , صدرا طراحان
کمتر از 2 ساعت پیش

١٣٩٨/١١/٧
خط کامل بازیافت پلاستیک و نایلون , گرانول پلاستیک (نایلون) با تضمین فروش محصولشرکت پندار پلیمر پیشرو طراح و سازنده خطوط بازیافت پلاستیک , خط کامل بازیافت پلاستیک و نایلون , گرانول پلاستیک (نایلون) با تضمین فروش محصول آیا...
021-28425230تهران , پندار پلیمر
کمتر از 2 ساعت پیش

١٣٩٨/١١/٧
خدمات پانچ CNC و خم سی ان سی CNC Punchخدمات پانچ و خمکاری سی ان سی cnc با دستگاه پانچ cnc تا ورق عرض 1600 و طول 3000 و تا ضخامت 6 میلیمتر ساخت قطعات استنلس استیل از مرحله طراحی و...
09102016335پردیس , مانا صنعت
کمتر از 3 ساعت پیش

١٣٩٨/١١/٧
تامین مواد اولیه و کلیه خدمات مربوط به دستگاه های ساخت زغال-تهیه و توزیع مواد اولیه(خاک اره،خاک زغال،پوست گردو) درجه یک تولید زغال به سراسر کشور _تامین و خدمات کلیه دستگاه های تولید زغال _رفع عیوب...
09123434352 , 026-37313386 , 026-37313387کرج , گروه صنعتی مهر صنعت ماهدشت
کمتر از 3 ساعت پیش

١٣٩٨/١١/٧
ذغال دو آتیشهتولید و فروش ذغال فشرده با خاک اره و بدون بو , بدون سردرد با زمان سوخت عالی و بدون ریزش خاکستر در بسته بندی 8 کیلویی بصورت شمش و برش خورده ما مدعی...
09371581250تهران , مجتبی نوری
کمتر از 3 ساعت پیش

١٣٩٨/١١/٧
ربخته گری قطعات پرس ضربه ای چدنیربخته گری قطعات پرس ضربه ای ریخته گری قطعات داکتیل ( نشکن ) و خاکستری ( معمولی ) ریخته گری سری کاری و ریخته گری قطعات...
09124071639 , 09371581250 , 021-36423743تهران , مجتبی نوری
کمتر از 3 ساعت پیش

١٣٩٨/١١/٧
آلومینیومریخته گری و مدل سازی آذرکاو در زمینه ساخت مدل های cnc و چوبی و...و ریخته گری آلومینیوم و فلزات رنگین آماده ارائه خدمات سفارشی و انبوه می...
09371581250 , 021-36423743تهران , مجتبی نوری
کمتر از 3 ساعت پیش

١٣٩٨/١١/٧
ساخت - طراحی و نمونه سازی قطعات صنعتی و غیر صنعتیساخت و نمونه سازی قطعات صنعتی ساخت قطعات یدکی شکسته شده و تخریب شده از جنس پلیمر-فلز- آلومینیوم ( ساخت - طراحی و نمونه سازی قطعات صنعتی و...
09225944607 , 09126218308تهران , نوروزی
کمتر از 3 ساعت پیش

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

آگهی های ویژه صنعت » خدمات صنعتی

برش رول به رول تخصصی استیل

سمیرا دستوم
09123994504 , 021-46860924
محلول مخصوص رفع خاموشی زغال

مهران عباسپور
09111116977
آندایزینگ آنودایزینگ آلومینیوم آروین

کوروش صالحیان -کارشناس ارشد مواد
09121988265 , 021-56420252
فروش پایه پالت نعلبکی

گروه صنعتی محمدی
09123519622 , 09194527916
فروش انواع رنگهای صنعتی، اپوکسی و دریایی

شرکت دریا تامین
021-88205441 , 021-88205441
خدمات آنودایزینگ آلومینیوم و تیتانیوم در بزرگراه فتح

آنودایزینگ آلومینیوم و تیتانیوم آریا
021-66153057 , 021-66153038 , 021-66153058
تولید مسباره مات

علیرضا قسیمی
09136998184 , 09120960744,03434291666

آگهی های ویژه صنعت

شیمیایی باران

حمید احمدی
09915555094 , 021-33879280 , 09128958827
فروش جوجه زرین طیور پروران میهن

طیور پروران میهن
021-77687828 , 09125114924 , 09129587462
تولید و فروش پودر سنگ

وحید لامعی
021-77915816 , 021-77958458
املاک جدید! خودرو تور موبایل لپ تاپ