درج رایگان آگهی
نمایش آگهی
ارتباط
اشتراک
کلمات مرتبط
تازه های گروه
تعداد بازدید : 515

خرید دستگاه عرق گیری , خرید دستگاه گلاب گیری , خرید دستگاه تقطیر


  • تهران, فرهاد جوزی
  • 09125751606
خرید دستگاه عرق گیری , خرید دستگاه گلاب گیری , خرید دستگاه تقطیر

دستگاه گلابگیر خانگی , دستگاه گلاب گیری سنتی , دستگاه عرق گیری , دستگاه تقطیر خانگی
دستگاه گلاب گیر خانگی نوعی دستگاه مخصوص تهیه انواع گلاب به صورت شفاف و باکیفیت می باشد که به منظور سهولت عرق گیری انواع گیاهان به تولید رسیده است. این دستگاه با عملکرد ساده ای که به عنوان عرق گیر برای گیاهان مختلف دارد به شکل مناسبی قابلیت استفاده در منزل را برای همه افراد فراهم می کند. دستگاه گلاب گیر در دو نوع صنعتی و خانگی ساخته می شود و خرید عرق گیر با قیمت مناسب و توجه به کیفیت و ساختار آن و نوع مواد اولیه ای که در ساخت آن به کار رفته است امکان پذیر می باشد.
از آنجایی که در طب سنتی استفاده از عرقیجات گیاهی رایج می باشد تولیدکننده گلاب گیر می تواند تنوع مناسبی از عرقیجات را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. در نتیجه دستگاه گلاب گیر خانگی و یا دستگاه تقطیر خانگی امکان گلاب گیری انواع گیاهان دارویی از جمله نعناع، گل محمدی، کاسنی و همه گیاهان معطر را که دارای خواص درمانی بی نظیر هستند به آسانی برایتان فراهم می کند. دستگاه گلاب گیر، عرق گیر خانگی دارای طراحی منحصر به فرد و عملکرد خاص خود در عین سادگی می باشد که در نهایت با این نوع طراحی دارای کاربری مناسب برای منازل، عطاری ها و مراکز تولید عرقیجات گیاهان دارویی و سنتی شده است.
دستگاه گلاب گیر خانگی به منظور تقطیر و عرق گیری به روشی ساده با استفاده از مواد اولیه متفاوتی به تولید رسیده است و قیمت گلاب گیر در انواع مختلف که دارای اندازه بزرگ و کوچک در سایزهای مختلف هستند و جنس مواد اولیه در آنها متنوع می باشد جهت دسترسی و خرید به شکلی متفاوت عرضه می گردد.
همین طور به منظور استفاده از دستگاه تقطیر می توانید آن را بر روی یک شعله و یا چند شعله از گاز قرار دهید. شرکت های معتبر تولید کننده گلاب گیر، استانداردهای لازم را در ساخت این دستگاه رعایت کرده اند تا در نتیجه عرق گیری انواع گیاهان دارویی با سرعت عمل بالا و به سهولت انجام شود. فروش گلاب گیر به شکل دلخواه از طریق فروشگاه ها و مغازه های اختصاصی که برای این امر در نظر گرفته شده اند امکان پذیر می باشد.
انواع دستگاه عرق گیر و دستگاه گلاب گیر
دستگاه عرق گیر از قسمت های مختلفی تشکیل شده است که عبارتند از بدنه پایین و بدنه بالا. برای ساخت بدنه پایین دستگاه از یک دیگ آلومینیومی مرغوب و باکیفیت استفاده شده است. این دیگ جهت ریختن آب و موادی که به منظور تهیه عرق مورد استفاده قرار می گیرد کابرد دارد. به عنوان مثال برای تهیه عرق گلاب، گل ها را درون دیگ آلومینیومی ریخته و به اندازه حجم گیاه بر روی آن آب بریزید و دیگ آلومینیومی را جهت گرم کردن مواد و تهیه بخار بر روی شعله قرار دهید. بک نمونه عکس از یک دستگاه گلابگیر موجود در انبار بازرگانی بهار:
دستگاه گلاب گیر
بدنه بالای دستگاه تقطیر، دستگاه عرق گیر و یا دستگاه گلاب گیر از جنس استیل باکیفیت و با دوام ساخته شده است که خود شامل قسمت های زیر می باشد.
1- مخروط بخار: این بخش از جنس استیل می باشد و به دو بخش تقسیم می شود. الف) بخش زیرین مخروط : این قسمت بر روی دیگ آلومینیومی قرار می گیرد و تقطیر بخار ناشی از دیگ جوش و جمع آوری قطرات تقطیر حاصل شده می باشد که بخار به هنگام سرد شدن در این قسمت جمع آوری می شود و به سمت لوله خروجی هدایت می گردد. ب) بخش رویی مخروط : این قسمت عملیات گردش آب به منظور خنک کردن صفحه زیرین مخروط و بازدهی عرق گیر جریان دارد. آب از یک قسمت وارد شده و صفحه را خنک می کند و از َقسمت دیگر خارج می شود.
2- لوله مخروطی: این لوله که به قسمت زیرین دستگاه تقطیر متصل می باشد در بخش بیرونی مخزن بخار به منظور خروج میعان و قطرات تقطیر تعبیه شده است.
3- ورودی و خروجی آب : بر روی دستگاه گلاب گیر، عرق گیر یک لوله سر شلنگی به منظور اتصال شلنگ آب جهت وارد شدن آب به قسمت خنک کننده و جلوی دستگاه شیری برای تنظیم کردن آب خروجی ساخته شده است که میزان آب خروجی را تنظیم می کند تا آبی که در حال گردش می باشد بر روی مخروط رویی گرم نشود و خنک بماند.
عملکرد ساده دستگاه گلاب گیر خانگی
خرید دستگاه تقطیر و یا خرید گلاب گیر با قیمت مناسبی که دارد به سادگی این امکان را برایتان فراهم می کند که با داشتن یک دستگاه ساده در عین حال کاربردی بتوانید انواع عرقیجات دارویی را به شکل بهداشتی در نوع دلخواه در منزل خود تهیه کنید.
روش کارکرد انواع دستگاه عرق گیر، گلاب گیر خانگی به این صورت می باشد که گیاه مورد نظر به همراه آب در داخل دیگ جوش آلومینیومی موجود در آن ریخته می شود و بر روی شعله گاز قرار می گیرد. شعله گاز موجب تعریق و تبخیر گیاه می شود و اسانس گیاه تبخیر شده به صفحه استیل بخش زیرین برخورد می کند و موجب میعان بخار می شود. مایع رقیق و شفافی که از دستگاه خارج می شود عرق گیاه ریخته شده در دیگ آلومینیومی می باشد. در نتیجه شما می توانید با خرید عرق گیر انواع عرقیجات باکیفیت و شفاف را که می خواهید با قیمتی مناسب تهیه کرده و از تهیه آنها لذت ببرید.
برای خرید دستگاه گلاب گیر خانگی بهتر است باکیفیت ترین دستگاه گلاب گیر را انتخاب کنید تا بتوانید برای مدت زمان طولانی انواع عرقیجات گیاهی را به صورت طبیعی و خانگی تهیه نمایید. فروش عرق گیر در مغازه ها و فروشگاه های خاصی انجام می گیرد و به صورت عمده و جزیی در اختیار مشتریان قرار داده می شود. قیمت عرق گیر از نوع خانگی که به عنوان گلاب گیر خانگی نیز شناخته می شوند متفاوت می باشد.
تهیه انواع دستگاه عرق گیر
قیمت فروش دستگاه تقطیر و با توجه به کیفیت آلومینیوم و استیل به کار گرفته شده در ساختار دستگاه و ابعاد آن متفاوت می باشد. یکی از باکیفیت ترین و بادوام ترین انواع دستگاه های گلاب گیر، دستگاه تقطیر و یا دستگاه عرق گیر خانگی از نوع واشر دار می باشد. بسیاری از دستگاه های عرق گیر خانگی که با عناوین دستگاه گلاب گیر و دستگاه تقطیر شناخته می شوند دارای واشر سیلیکونی و بست آب بندی شده می باشد که دستگاهی کامل و مجهز است و به هنگام استفاده به خمیرگیری و یا گچ گرفتن و کارهای جانبی جهت آماده کردن دستگاه نیازی نیست.
به هنگام استفاده از دستگاه گلاب گیر واشر دار کافی است گیاه مورد نظر را به همراه آب داخل دیگ بریزید و کندانسور را بر روی آن قرار دهید و چفت ها را ببندید. مهم ترین مزیت دستگاه عرق گیر واشر دار این است که بو و یا بخار حاصل از گیاه بیرون نمی زند و عرق گیری گیاهان با سهولت بیشتری در هر مکانی انجام می شود. تولیدکننده گلاب گیر جهت خرید و استفاده طولانی مدت از این دستگاه مرغوب ترین نوع آن را به لحاظ کیفیت انتخاب می کند.
مهم ترین مزیت دستگاه گلاب گیر خانگی وزن سبک و امکان جا به جایی راحت آن، امکان عرق گیری گیاهان با روشی بهداشتی و ارگانیک در منزل و قیمت مناسب آن می باشد. فروش دستگاه تقطیر خانگی از نوع واشر دار با توجه به نوع سایز دستگاه دارای قیمت های متفاوتی می باشد.
یکی از مرغوب ترین و قدیمی ترین انواع دستگاه عرق گیر خانگی دستگاه گلاب گیر مسی یا دستگاه عرق گیر مسی می باشد. قیمت گلاب گیر مسی با توجه به این که در ساختار آن از مس استفاده شده است بالاتر از سایر دستگاه های عرق گیر خانگی می باشد. در ساختار دستگاه عرق گیر مسی از یک دیگ مسی باکیفیت که دارای طول عمر مناسبی می باشد جهت گلاب گیری گیاهان مختلف استفاده شده است. بسیاری از شرکت های معتبر تولید کننده گلاب گیر مسی انواع مختلف از این دستگاه را با حجم مخزن مناسب، وزن کم و قابلیت شستشوی آسان به تولید رسانده اند. خرید عرق گیر مسی امکان تهیه عرقیجات انواع گیاهان معطر خشک و تر مانند: نعناح، ریحان، بهار نارنج، بید مشک، رازیانه، آویشن و غیره را برایتان فراهم می کند.
با خرید عرق گیر مسی می توانید انواع عرقیجات خانگی را با استفاده از شعله گاز، شعله بخاری و اجاق برقی تهیه کنید.
استفاده از روش عرق گیری ساده ای که با استفاده از عرق گیر مسی انجام می شود و محصولی که از آن به دست می آید دارای فواید زیادی برای سلامتی بدن می باشد. فواید استفاده از مس برای سلامتی شامل رشد مناسب بدن، استفاده کارآمد از آهن، بهبود سلامت بافت های همبند، مو و چشم می شود. علاوه بر این استفاده از گلاب گیر مسی جهت تهیه عرقیجات مختلف موجب تولید انرژی و پیشگیری از پیری زود رس می شود. ریتم قلبی منظم، غده تیروئید تنظیم شده، کاهش نشانه های التهاب مفاصل و بسیاری از موارد دیگر از مزایای مس برای سلامتی بدن می باشد که در نهایت با روش گلاب گیری ساده توسط دستگاه عرق گیر امکان پذیر می شود.. بنابراین استفاده از دستگاه عرق گیر مسی می تواند برای سلامتی بدن بسیار مفید باشد و با کاهش بیماری های مختلف موجب افزایش طول عمر مفید انسانها می گردد.
زمانی که مواد مورد نظر جهت عرق گیری درون دیگ مسی ریخته می شود مواد از یون آزاد شده دیگ استفاده می کنند و زمانی که عرقیجات توسط افراد مصرف می شود این مواد به شکل مطلوبی جذب بدن می گردد. علاوه بر مزیت های فراوانی که گلاب گیر مسی برای بدن دارد از لحاظ ساختار ظاهری دارای زیبایی منحصر به فردی می باشد و برای مدت زمان طولانی زیبایی ظاهری خود را حفظ می کند.
انواع عرق گیر مسی و یا دستگاه تقطیر مسی با توجه به ظرفیت دیگ آن با قیمت های مختلفی به فروش می رسد. فروش گلاب گیر مسی اغلب در فروشگاه ها و مغازه هایی که برای این کار اختصاص یافته اند صورت می گیرد. قیمت عرق گیر مسی نسبت به سایر دستگاه های گلاب گیری کمی بیشتر است اما با داشتن مزایای مطلوب می تواند مورد توجه طرفداران این محصول قرار بگیرد.
گلاب گیری از گیاهان مختلف
برای عرق گیری انواع گیاهان دارویی راه های مختلفی وجود دارد که نیازمند داشتن تخصص و دانش کافی در این زمینه بریا تهیه بهترین محصول و خوش طعم ترین آنها می باشد. انواع دستگاه تقطیر مسی و دستگاه های عرق گیر با جنس دیگ های استیل امکان عرق گیری انواع گیاهان معطر را بدون نیاز به داشتن تخصص برای عموم افراد فراهم می کند.
کارخانجات تولید کننده گلاب گیر با تولید سایزهای مختلف دستگاه عرق گیر امکان خرید گلاب گیر مناسب را با توجه به نیاز مشتریان فراهم کرده اند. برای خرید دستگاه تقطیر از نوع دلخواه با دوام بالا بهتر است علاوه بر نوع جنس و کیفیت دستگاه به فضای منزل خود برای قرار دادن دستگاه نیز توجه کافی داشته باشید و سایز مناسب را با در نظر گرفتن نیاز خود خریداری کنید.
بسیاری از فروشگاه های معتبر گلاب گیر خانگی یا تقطیر خانگی به منظور دسترسی راحت تر مشتریان برای خرید عرق گیر مسی که کیفیت بالایی دارد سایت های فروش اینترنتی را راه اندازی کرده اند. با مراجعه به سایت شرکت های معتبر فروش دستگاه تقطیر می توانید انواع سایزهای دستگاه گلاب گیر را همراه با قیمت گلاب گیر مسی و یا از مواد اولیه متفاوت جست و جو کنید و در نهایت اطمینان نوع مناسب از دستگاه گلاب گیر را انتخاب کنید و به صورت اینترنتی سفارش دهید. از مزایای خرید دستگاه گلاب گیر به صورت اینترنتی صرفه جویی در زمان و هزینه رفت و آمد می باشد در عین حال می توانید راهنمایی های لازم را در این زمینه به صورت آن کسب کنید.
معنی کلمه دستگاه تقطیر تبدیل کردن مایع به بخار می باشد. بدین صورت که در دستگاه تقطیر و یا گلاب گیر زمانی که مخلوط آب و گیاه به جوش می آید بخار حاصل از آن توسط قسمت کندانسور دستگاه سرد شده و تبدیل به مایع که همان عرق گیاه می باشد می گردد. به منظور نحوه صحیح استفاده از دستگاه های عرق گیر همراه با دستگاه یک برگه به عنوان راهنمای استفاده از محصول به مشتریان ارائه می شود.
استفاده صحیح از دستگاه تقطیر موجب افزایش طول عمر دستگاه با وجود استفاده زیاد از آن می گردد. با خرید دستگاه گلاب گیر خانگی امکان تهیه گلاب و عرقیجات سالم گیاهی برایتان مهیا می گردد. گلاب و عرقیجات گیاهی که توسط دستگاه گلاب گیر مسی و غیر مسی تولید می شود کاملا شفاف و بدون هرگونه تفاله گیاهان می باشد. دستگاه عرق گیر خانگی با داشتن مکانیزم درست گلابی سالم و خوش عطر را برایتان آماده می کند.
برای اطلاع یافتن از قیمت گلاب گیر مسی و یا گلاب گیر با دیگ استیل می توانید با شماره های درج شده در سایت بازرگانی بهار معتبر فروش گلاب گیر مسی و دستگاه عرق گیر استیل تماس حاصل کنید.
دستگاه عرق گیر یا تقطیر خانگی این امکان را برای خانم های با سلیقه فراهم می کند تا علاوه بر تهیه انواع عرقیجات خانگی و سالم برای خانواده خود بتوانند عرقیجات ارگانیک و بهداشتی با حجم زیاد را در منزل تهیه کرده و کسب و کاری پر سود را راه اندازی کنند.
تولید انواع سایزهای عرق گیر خانگی با توجه به قیمت گلاب گیر به شکل نرمال این امکان را برایتان فراهم می کند تا بتوانید در آپارتمان های کوچک نیز از این دستگاه کاربردی استفاده کنید. به هنگام خرید دستگاه گلاب گیر، دستگاه عرق گیر و تقطیر خانگی دقت فرمایید و برای حفظ سلامتی خود مراقب مارک های تقلبی انواع دستگاه عرق گیر خانگی باشید. زیرا مارک های تقلبی دستگاه های گلاب گیر خانگی علاوه بر این که اقدام به تولید دستگاه های بی کیفیت می کنند سلامتی افراد را به خطر می اندازند. برای تولید تقلبی دستگاه عرق گیر خانگی یا گلاب گیر در قسمت قیفی دستگاه که مهم ترین قسمت تشکیل دهنده گلاب گیر می باشد از لحیم استفاده می شود که برای سلامتی بسیار مضر است.
تولید انواع عرقیجات گیاهی با دستگاه گلاب گیر و دستگاه عرق گیر
انواع دستگاه تقطیر یا دستگاه گلاب گیر مرغوب و باکیفیت با قاب های صنعتی و به صورت یک تکه بدون جوشکاری به تولید می رسد که علاوه بر کیفیت ساخت بالا موجب کاهش بیماری در افراد می گردد. روش تقطیر و عرق گیری گیاهان با استفاده از دستگاه گلاب گیر موجب کاهش هزینه برای خرید انواع عرقیجات و گلاب های صنعتی می باشد و راهی مطمئن برای تولید عرقیجات انواع گیاهان دلخواه است. دیگ دستگاه گلاب گیر باید دارای کیفیت ساخت بالا و استاندارد مناسب باشد تا با قرار گرفتن بر روی شعله گاز تغییر رنگ ندهد و زیبایی ظاهری خود را حفظ کند. برای خرید دستگاه گلاب گیر و یا عرق گیر خانگی بهتر است نوع مرغوب و استاندارد آن را خریداری کنید و از خرید دستگاه های گلاب گیر تقلبی که از مواد اولیه نامرغوب و بی کیفیت برای ساخت آن استفاده می شود بپرهیزید.
بسیاری از تولید کنندگان دستگاه عرق گیر به منظور اطمینان مشتریان از اصل بودن دستگاه تقطیر یا گلاب گیر خانگی به هنگام فروش دستگاه عرق گیر آن را برای مدت زمان چند ماه ضمانت می کنند. قیمت گلاب گیر مسی نسبت به دستگاه های گلاب گیر یا عرق گیر با دیگ استیل بالاتر می باشد و با کیفیت ساخت بالایی که دارد نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. با استفاده از دستگاه تقطیر خانگی خوب با روش تقطیر ساده و آسان می توانید در فصل هایی از سال که زمان عرق گیری گلاب و یا سایر عرقیجات پرطرفدار می باشد انواع عرقیجات و گلاب را با بهترین کیفیت تولید کنید و علاوه بر مصرف شخصی آن را به فروش برسانید.
با توجه به این که خواص دارویی گیاهان مختلف برای بسیاری از افراد روشن است و امروزه استفاده از عرقیجات گیاهی به منظور درمان بسیاری از بیماری ها، درمان چاقی، لاغری و غیره پرکاربرد می باشد و جایگاه ویژه ای در طب سنتی دارد، استفاده از عرقیجات اصل و باکیفیت برای عموم مردم اهمیت ویژه ای پیدا کرده است.
از این رو تولید انواع دستگاه تقطیر یا دستگاه گلاب گیر خانگی نسبت به گذشته افزایش یافته است و نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است.


قـیـمـت :
ارسال آگهی : سه شنبه 3 اردیبهشت 1398
نام :
فرهاد جوزی
اســتان :
تهران
شــهــر :
تهران
آ د ر س :
میدان خراسان ، خیابان مشهد ، کوچه خوانساری ، نبش کوچه شیوایی ، پلاک یک
تـلـفــن :
09125751606
ایـمـیـل :
وب سایت :

ارتباط با آگهی دهنده

فرهاد جوزی 09125751606


خرید دستگاه عرق گیری , خرید دستگاه گلاب گیری , خرید دستگاه تقطیر
کد امنیتی زیر را وارد نمایید:

تازه های گروه صنعت > تولید مواد غذایی

١٣٩٨/٢/۴
فروش سبزیجات خشکفروش شنبلیله و سبزی قورمه سبزی خشک با بالاترین کیفیتی که تا کنون تجربه کرده اید. وزن هر بسته 100 گرم شنبلیله 8000 تومان قورمه سبزی...
09376446825 , 09139026436اصفهان , فاطمه رضایی
7,000 تومان
کمتر از 1 ساعت پیش

١٣٩٨/٢/۴
فروش قارچ و نوشیدنی کفیرفروش قارچ و نوشیدنی کفیر اکسیر سلامتی و زیبایی قارچ گرمی ۱۲۰۰ تومان و نوشیدنی کفیر لیتری ۶۰۰۰ تومان با نازلترین و بهترین قیمت فروش حضوری در...
09376446825 , 09139026436اصفهان , فاطمه رضایی
کمتر از 1 ساعت پیش

١٣٩٨/٢/٣
بازرگانی عیسی زاده خرید و فروش قند و شکر و روغن و برنج تایلندیفروش شکر و روغن کلیه کارخانه ها دست اول برنج تایلندی درجه 1 بسته بندی 40 کیلویی رب یارا 800 گرمی رب یارا 5 کیلویی بارگیری به...
09141525610 , 09143510153 , 045-33334784اردبیل , وحید عیسی زاده
کمتر از 2 ساعت پیش

١٣٩٨/٢/٣
فروش روغن سرخ کردنی و سویا گالنی و حلب 16کیلوییفروش روغن سویا و سرخ کردنی 16 حلب و گالنی کارخانه های ماهک گلناز طبیعت ارسال به سراسر ایران به قیمت کارخانه ( فروش روغن سرخ کردنی...
09141525610 , 09143510153اردبیل , وحید عیسی زاده
کمتر از 2 ساعت پیش

١٣٩٨/٢/٣
تولید و فروش بلغور ذرتشرکت دانه مروارید زرین کیمیا تولید کننده استاندارد ترین بلغور ذرت در ایران جهت مصرف در کارخانجات تولید پفک نمکی و کنفلکس و تنقلات و محصولات ...
09121078518تهران , علی شاهسوارانی
کمتر از 2 ساعت پیش

١٣٩٨/٢/٣
خرید ماهی خشک شده ، فروش ماهی خشک شده ، کارخانه ماهی خشک شده ، تولید ماهی خشک شده ، بازار ماهی خشک شدهشرکت فرآوری ماهی خشک مرجع خرید عمده ماهی خشک شده ، فروش عمده ماهی خشک شده ، کارخانه ماهی خشک شده ، بازارعمده ماهی خشک شده ، قیمت ماهی خشک شده ، خرید...
076-33339720 , 076-33347366 , 09172870046جزیره قشم , مرضیه اکیبا
کمتر از 2 ساعت پیش

١٣٩٨/٢/٣
فروش عمده ماهی خشک متو و ماهی خشک ساردینخرید ماهی خشک. فروش ماهی خشک. خرید و فروش ماهی خشک..قیمت فرآوری ماهی خشک. بازار بزرگ ماهی خشک. صادرات ماهی خشک.فروش عمده ماهی خشک. آنالیز ماهی خشک....
076-33339720 , 076-33347366 , 09172870046جزیره قشم , مرضیه اکیبا
کمتر از 2 ساعت پیش

١٣٩٨/٢/٣
تولید و فراودی وفروش نخودچی و سویاتولید و فرواوری و فروش مستقیم و بی واسته نخودچی آجیلی سویا آجیلی آرد نخودچی نخود ابگوشتی لپه با بهترین کیفیت و قیمت کارخانه با بیش از 50...
09143126248ممقان , ناصر خانبابایی
کمتر از 3 ساعت پیش

١٣٩٨/٢/٣
آجیل و خشکبار اورینعرضه عمده و خرده انواع آجیل، خشکبار، میوه خشک، شکلات و سوغاتی های متنوع ایرانی و خارجی در بسته بندی های متنوع ما در فروشگاه اورین، اقلام مرغوب...
09141641193 , 021-66123867 , 09120339550تهران , مهدیه کاظم زاده
کمتر از 3 ساعت پیش

١٣٩٨/٢/٣
فروش تخمه آفتابگردون کانادایی دور سفیدتخمه آفتابگردون با قیمت عمده برای عمده فروش ها و مغازه دارها ارسال به تمام نقاط شیراز و استان با طعم های نمکی و ترش نقدی (...
09381708799شیراز , بهروز صفری
کمتر از 3 ساعت پیش

١٣٩٨/٢/٣
سوغات تبریز: (نوقا،ریس،تسبیحی،راحت الحلقوم)یزرگترین تولید کننده و توزیع کننده سوغات تبریز : نوقا ،نوقای مخصوص ، نوقای آجیلی ، ریس بادامی ، ریس پسته ای ، تسبیحی ، تسبیحی دو رنگ ، راحت الحلقوم...
09391161448تبریز , محمد رازقی اسکوئی
کمتر از 3 ساعت پیش

١٣٩٨/٢/٣
فروش سبزی خشک کن و میوه خشک کن.این دستگاه از یک محفظه با چهارچوب فلزی بسیار محکم و بدنه دو جداره گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستاتیک ساخته شده که محفظه چرخ دار و سینی های آن کاملا...
09131111575اصفهان , علی عطابخش
3 ساعت پیش

١٣٩٨/٢/٣
پخش و فروش گوشت لاشه ، فیله راسته زبان گوساله قلوه گاه گوساله و گوسفندی تازه و منجمدعرضه مستقیم از کشتارگاه انواع : گوشت گاوی تازه و منجمد داخلی پخش انواع آلایش گاوی زبان تازه و منجمد ، مغز گاوی تازه و منجمد دنبالیچه تازه...
09191253739تهران , فرهاد موسی زاده
5 ساعت پیش

١٣٩٨/٢/٣
فروش ، پخش گوشت و آلایش گاوی (زبان گوساله ، مغز ) راسته و فیله گوساله و گوسفندی تازه و منجمدفروش انواع گوشت گاوی تازه و گوشت گاوی منجمد گوشت گاوی منجمد داخلی ، پخش انواع آلایش گاوی زبان تازه و منجمد ، مغز گاوی تازه و منجمد ، دنبالیچه تازه و...
09191253739 , 021-55837194 , 021-55837296تهران , فرهاد موسی زاده
5 ساعت پیش

١٣٩٨/٢/٣
پخش گوشت و آلایش گاوی (زبان گوساله ، مغز و.. )راسته وفیله گوساله وگوسفندی تازه ومنجمدبزرگترین پخش کننده زبان گوساله و گوشت تازه و منجمد محصولات با کیفیت با قیمت مناسب را از ما بخواهید عرضه مستقیم انواع محصولات (گوشت و آلایش)...
09191253739 , 021-55837194 , 09336163684تهران , فرهاد موسی زاده
5 ساعت پیش

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

آگهی های ویژه صنعت » تولید مواد غذایی

مواد اولیه صنایع غذایی و شیمیایی

زرین پلاست سپهر
021-88723118 , 021-88723465
تامین کننده مواد پودری لبنی

رامتین غفاری فر
09121068693
چای طبیعی ارگانیک هایا

پیمان محسن خواه
09123601844 , 09124753502 ,09108872728
خرید تضمینی میوه خشک

میلاد حیدری
09197870654
فروش عمده انواع روغن های خوراکی و دارویی

پیشگامان شیمی آریا
09191425020,0912 485 0 508
املاک جدید! خودرو تور موبایل لپ تاپ