ایران تجارت
آپارتمان و املاكخـودرو استخدامموبايلآموزشكامپيوتركار و اشتراكخدماتزيبايي و پوشاكلوازمصنعت
Close
دوربین مداربسته


تعداد بازديد : 135745
خدمات > ترجمه

مقاله انگلیسی + ترجمه ی فارسی


مقاله های انگلیسی معتبر علمی 2007،2008 و 2009 با ترجمه آماده
در رشته های
حسابداری
( حسابداری مالی/سود قابل توزیع/ مدیریت در حسابداری/سیستم های ABC و RCA / حسابرسی زنجیره عرضه/ حسابرسی خارجی/سرمایه فكری/ تئوری مثبت بدهی دولت /بودجه ریزی و...)
مدیریت و اقتصاد
( مدیرت مالی/بارزگانی/استراتژیك/مدیریت دانش/مدیریت منابع انسانی/بحران مالی/جهانی شدن/تئوری سازمان/ خصوی سازی/ ایجاد استراتژی برای سازمان/تحلیل بازار/ بازاریابی صنعتی/بازاریابی/ مدیریت كالاهای كم سود/ بازاریابی استراتژیك/ تحلیل خط مشی ها/خرید/ نظریه مزیت نسبی/مدیریت اطلاعات و....)
كامپیوترو IT
( WIMAX,ADSL,RFID,IEEE Standard 802.16،معماری های پردازنده شبكه، امنیت كار بر در شبكه های بی سیم، WIRELESS ، Connection of IPv6 Domains via IPv4 Clouds ، فو تو شاپ ، فن آوری اطلاعات و..)
حقوق
( حقوق بین الملل: جنایت های سایبر، دادگاه جنایت های بین الملی ، دیوان محاكمات اداری و...)
عمران
( بتن و راهسازی و...)
برق
( الكترونیك، مكانیك، مخابرات، تكنیك كاهنده ی محرك (spur-reduction)،Network Planes و ...)

شیمی آلی ، متالورژی، مكانیك، علوم اجتماعی ، جامعه شناسی ، الهیات، دامپزشكی، ریاضیات و..

(مقاله انگلیسی +ترجمه فارسی)

در صورت درخواست ،اصل مقاله ونمونه ترجمه ان جهت اشنایی بیشتر با مقاله و اطمینان از كیفیت ترجمه به صورت رایگان به ادرس ایمیلتان فرستاده می شود.


در زیر عنوان نمونه ای از مقالات موجود در رشته های مختلف را مشاهده می كنید:


مقاله تخصصی در مورد حسابداری با ترجمه آماده ( موضوع : سهام )


Stakeholder democracy:

challenges and contributions

from social accountingدموكراسی سرمایه گذاری ( سهامدارای) :

چالش ها و مزایا درحسابداری اجتماعی

مقدمه :

نقش سرمایه داران در حاكمیت دموكراتیك شركت های سهامی برای ترفیع شخصیت حقوقی دموكراسی سرمایه داری در محوریت دغدغه ها قرار دارد . ( ترن بال 1993 ;1995 ; 2003 ; گامبل و كلی 1996 ; بیلی و كلنسی 1997 ; بك استراد و سواستراد 2004 ; هریسون و فری من 2004 ; كر 2004 ; لاو و كاوتون 2004 ; پاولی و غیره 2004)

این مقاله بررسی بر اقدامات تعدادی از محققان حسابداری اجتماعی اصولا مقیم بریتانیا برای ترفیع ; ارزیابی و توسعه ی قالب هایی كه ضروری برای ترقی شخصیت دموكراتیك تعاملات رسمی سازمان ها – سرمایه داران است .

یك دموكراسی سرمایه داری موفق بستگی به قدرت سرمایه داران در ملزم كردن سازمان ها نسبت به جوابگو بودن در قبال تصمیماتی است كه بر رفاه سازمان ها تاثیر قابل ملاحظه ای دارد .

برای رسیدن به این مهم باید جریان اطلاعاتی وجود داشته باشد كه در آن ذخایر سازمانی كنترل كننده برای سرمایه داران در مورد استفاده منبع و به ویژه تاثیری كه استفاده از آنها بر روی گروه های سرمایه دار مختلف دارد گزارش (حساب ) تهیه كند. ( گری و غیره .1996;اون و غیره. 1997 )

مكانیزم هایی كه سرمایه داران می توانند از طریق آن در مدیریت سازمان بر سر مسائل بنگاه در جهت نفوذ بر تصمیمات سازمانی تاثیر گذار بر زندگی آنها سهیم شوند همچنین قادر به توانا سازی حاكمیت دموكرات سازمان ها هستند .14 صفحه انگلیسی

20 صفحه ترجمه

15000 تومان

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و نهم دی 1389ساعت 13:36 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله تخصصی 2010 انگلیسی با ترجمه فارسی در مورد مدیریت منابع انسانی HRM و مدیریت استعداد TM


Journal of World Business 45 (2010) 179–189

Talent Management and HRM in Multinational companies in Beijing: Definitions

differences and driversمدیریت استعداد و مدیریت منابع انسانی در شركتهای چند ملیتی درپكن

تعاریف- تفاوتها و محركها

چكیده:مدیریت استعداد (TM) باعث افزایش توجه دانشگاهیان و شاغلین در سالهای اخیر شده است اما بسیاری ازنقایص و حذفیات برای تئوریها و پیشرفتهای تجربی بعدی باقیماندند.یك موردی كه مورد بحث است این است كه ایا TM از قبل وجودداشته است و آیا از شیوه های سنتی مدیریت منابع انسانی نیست؟. این مقاله دارای 3 قسمت اصلی است: (1)بررسی تواناییها و استعدادهای مدیریت كه در ادبیات مطرح شده است و طرح كلی چهارچوب آن كه در 4 دیدگاه اصلی مطرح شده است. مردم انحصاری- موقعیت انحصاری-فراگیر مردمی, سرمایه اجتماعی (2) تجزیه و تحلیل یافته های تحقیقات ما مربوط به TM, چشم اندازها و شیوه ها در 7 شركت چند ملیتی در پكن است.(3) بحث و نتیجه گیری در مورد مقایسه تضادهای یافته های ما با توجه به ادبیات موجود و در چارچوب آن.6 تا از شركتها انحصاری هستند. TMدارای بینش یكپارچه ای از مدیریت منابع انسانی است. برخی از این شركتها مردم انحصاری مربوط به گروههای خاصی از مردم با عوامل بالقوه بالا هستند. در مواقعی كه موقعیت انحصاری مربوط به موقعیتهای خاص در سازمان است. فقط یك سازمان رویكرد ‘مردمی را پذیرفته است. دو تا از شركتها تاكید بر شایستگی توسعه سازمان دارند. بر استعدادهای پردازشی جریان توسعه نیز تمركز دارند. و حركت بطرف یك سرمایه اجتماعی كه با آگاهی از شبكه ها, مفاهیم و روابط و همچنین سرمایه های انسانی است. استنباط یافته های ما برای تحقیق و بررسی چنین خلاصه شده است.

11 صفحه انگلیسی

25 صفحه ترجمه

15000 تومان

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و نهم دی 1389ساعت 13:34 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله تخصصی لاتین در حوزه ی مدیریت و اقتصاد ترجمه شده
The Relationship between Ownership and Performance

A Review of Theory and Evidence

رابطه بین مالكیت و كارایی:

مروری بر تئوری و شواهد

چكیده:

این مقاله پایه های تئوریكی را برای مدرك تجربی در مورد رابطه بین ساختار مالكیت و كارایی یكپارچه از دو دیدگاه بررسی می كند: مقدار مالكیت و مالكیت مدیریتی.ما توجه خاصی برای دیدن دلایلی برای اختلاف بین تحقیق تجربی گذشته، مانند محیط های دولتی یكپارچه، اهداف داده ای، معیارهای متغیر، و متدهای تخمین جلب نموده ایم. مسیرهای عمومی برای كار آینده بخوبی بحث می شوند.

كلمات كلیدی: میزان مالكیت، مالكیت مدیریتی، كارایی یكپارچه

10 صفحه انگلیسی

11 صفحه ترجمه

15000 تومان

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و نهم دی 1389ساعت 13:31 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله تخصصی انگلیسی در مورد حسابرسی با ترجمه آماده


Conflicting Objectives within the Board: Evidence

from Overlapping Audit and Compensation Committee

Membersتداخل اهداف در هیئت مدیره : شواهدی از همپوشانی وظایف هیئت حسابرسی واعضای هیئت غرامت گیرندهخلاصه :

هیئت مدیره گروهی گلچین از زبدگان هستند كه چندین وظیفه به عهده دارند. آنها باید تصمیماتی را در مورد موضوعات مختلفی اتخاذ كنند. این تصمیمات معمولا به زیرمجموعه خاصی از اعضا محول میشود. اهداف متفاوت گروه های زیرمجموعه ممكن است منجر به منافع متضاد و بهینه شود. برای مثال : در یك زمان، نظر هیئت حسابرسی و هیئت پاداش دهنده در یك راستا نباشد. هدف هیئت پاداش دهندهاعطای بسته ی مدیران پاداش كه منعكس كننده ی سطح كارایی شان است می باشد. این بسته ی اعطایی ممكن است حاوی انگیزه هایی(تشویق هایی) است كه میتواند بر روند گزارش مالی موثر باشد ، این كار به منظور انعكاس سطح كارایی بهترو افزایش خطر كیفیت ضعیف اقتصادی است. در مقابل، هدف هیئت مدیره سركشی به كیفیت گزارشات اقتصادی و روندی كه به آنها منجر میشود میباشد. بنابراین آنها بسته ی پاداشی را كه موجب كاهش دستكاری درآمد ها میشود را اعطا میكنند. ما شركت ها ی عمومی را كه همپوشانی(تداخل) هیئت حسابرسی واعضای هیئت پاداش دهندههستند را بررسی كرده و شركت هایی كه سهم بیشتری از پاداش های تشویقی مدیران پاداش را با همپوشانی كمتر بین هیئت حسابرسی واعضای هیئت پاداش دهنده دارند. این نتایج نشان می دهد كه جدا كردن اعضای این گروه ها ممكن است منجر به اثرگذاری در تصمیمات هیئت مدیره داشته باشد.

كلمات كلیدی : كمیته ی حسابرسی، كمیته ی جبران خسارت، كمیته ی جدایی، مدیر بخش پاداش ، كیفیت گزارش16 صفحه انگلیسی

19 صفحه ترجمه

18000 تومان

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و نهم دی 1389ساعت 13:29 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله لاتین 2010 مدیریت و صنایع با ترجمه آماده ( موضوع : خلاقیت ، نوآوری و مدیریت زمان)
journal homepage:elsevierOn the relationship between individual creativity and time

Management

روشهای فكر كردن و خلاقیت

در مورد رابطه بین خلاقیت شخصی و مدیریت زمان

چكیده

این مقاله رابطه بین رفتارهای مدیریتی بر اساس زمان و گرایش های اندازه گیری (البته این اندازه گیریها بر اساس امتیازی است كه شخص به خود می دهد ) خلاقیت و سنجش شخصیت خلاق را بررسی می كند . و به طور اضافه خلاقیت كلی نیز بررسی شد به عنوان مجموع دو زمینه خلاقیت كلی زمان كه نمره داده می شد . با بررسی نتایج و اطلاعات حاصله از 186 شركت كننده این نتیجه حاصل شدكه خلاقیت رابطه مثبتی با با برنامه ریزی كارهای روزانه و اطمینان به برنامه های طولانی مدت و داشتن درك صحیح از كنترل زمان و سختی ها و بی نتیجه ماندن كارها به خاطر بی برنامه گی دارد . نتایج منجر به چندین استدلال شد كه درك رابطه بین خلاقیت و مدیریت زمان را آسان می كند این استدلال ها مورد توجه قرار گرفتند و جهت گیری تحقیقات آینده مشخص شد .9 صفحه انگلیسی

12 صفحه ترجمه

10000 تومان

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و نهم دی 1389ساعت 13:16 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله انگلیسی 2010 مدیریت منابع انسانی (HRM) با ترجمه آماده 2010


Human Resource Management Review 20 (2010) 295–308

journal homepage: www.elsevier.com/locate/humres

Recognizing the benefits of diversity: When and how does diversity increase

group performance

چكیده

تنوع تنها اثرات مثبت را درپی نخواهد داشت. غالبا این مسئله مورد تایید قرار می گیرد كه عدم همسانی و شباهت تیم ها احتمال بروز یكپارچگی درون گروهی را كاهش می دهد وبه كشمكش ها و سوئ برداشت هایی خواهد شد كه در عوض كاهش میزان رضایت مندی مشتری و رفتار های شهروندی و افزایش تغییر و تحولات در كادر بازرگانی را در پی خواهد داد. از سوی دیگر، شواهدی از تاثیرات مثبت تنوع بر عملكرد گروهی وجود دارد چرا كه این مسئله می تواند به افزایش خلاقیت و ابتكار بواسطه تنوع بیشتر رویكرد های اعضای گروه، منجر شود. هرچند یافته های اندكی پیرامون شرایط و مكانیزم های روانشناختی كه به افزایش عملكرد گروه ضمن شرایط متنوع می انجامد، در دست می باشد. پاسخ به سئوالات تحقیقاتی نظیر اینكه كی و چگونه گوناگونی بر عملكرد گروه تاثیر می گذارد، هنوز بسیار محدود می باشد. هدف تحقیق حاضر فراهم آوردن پاسخ های تئوریك برای این سئوالات از طریق ارائه مدل برای مدیریت تنوعات می باشد كه خود راه را به فرضیه های مربوط به حوزه اجتماعی- روانشناسی می گشاید. این مدل دیدگاهی نوین را از طریق شناسایی روند یادگیری از شخصیت یكدیگر و ضمن كار گروهی بدست می دهد. این پروسه 2 سطح كاملا متمایز از این مكانیزم را در بر دارد(سطح فردی و سطح گروهی). این مدل پیشنهاد می كند كه هنگامی كه این مكانیزم اجتماعی- روانشناسی فعال گردد، تنوع خود به خود به بهبود عملكرد گروهی منجر خواهد شد. علاوه بر این طبق نظر مدل حاضرهنگامی كه محیط امن روحی- روانی، شرایطی باشد كه این مكانیزم ها را فعال نماید، ان گاه شخصیت جمعی بیش از پیش نمایان خواهد شد.13 صفحه انگلیسی

23 صفحه فارسی

15000 تومان+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و نهم دی 1389ساعت 13:13 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله تخصصی معتبر در مورد بازاریابی و رفتار سازمانی 2010


چگونه گرایش اجتماعی بر همكاری تحقیق­و­توسعه-بازاریابی تاثیر می گذارد؟

How does social orientation influence

R&D-marketing collaboration?

Po-Chien Li & Yen-Chun Chen@ Springer Science+Business Media, LLC 2010چكیده گرایش اجتماعی به گستره ای از امور اطلاق می گردد كه در آن فرصتهایی برای اعضای یك سازمان فراهم می شود تا تماسها و فعالیتهای اجتماعی خصوصی خارج از محیطهای كاریشان داشته باشند. این پژوهش بر این پایه كه تعاملات و ارتباطات اجتماعی به روانسازی چشم اندازها كمك می كنند اقدام به پایه ریزی مدلی برای ترسیم روابط میان گرایش اجتماعی، رفتار تبعیت سازمانی، همكاری در زمینه بازاریابی تحقیق­و­توسعه، و عملكرد فرایندی برنامه توسعه تولیدات می نماید. نتایج تجربی بیشتر فرضهای ملحوظ توسط نویسندگان این تحقیق را تایید می كنند. به طور خاص، رفتار تبعیت سازمانی به عنوان عاملی میانجی برای روابط بین گرایش اجتماعی و مشاركت در تحقیق و توسعه شناخته شده است (یعنی با كمك به رفتار و ارزشهای اداری)، و گرایش اجتماعی هیچ تاثیر مستقیمی بر همكاریها ندارد.كلیدواژه ها گرایش اجتماعی . همكاری تحقیق و توسعه . توسعه تولیدات جدید . رفتار شهروندی سازمانی۱۸ صفحه فارسی

۲۰ صفحه انگلیسی

۲۰۰۰۰ تومان

(اصل انگلیسی مقالات قبل از خرید به صورت رایگان ارسال می گردد)

امكان انجام كل فرایند خرید در كمتر از نیم ساعت میسر است

با ما تماس بگیرید

۰۹۱۹۱۶۶۵۶۶۲+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و دوم دی 1389ساعت 17:3 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله تخصصی حسابداری مدیریت با ترجمه آماده


University Tees: Introducing fundamentals of

management accounting in a small business

موضوع:

چگونه استراتژی Tees دانشگاهی را توصیف می كنید؟Tees دانشگاهی با چه خطراتی مواجه است كه می تواند برای نیل به اهداف استراتژیكی خود تهدیدآمیز باشد؟ Tees دانشگاهی متكی بر تركیبی از رجحان اجرایی ( كه عملكردی از سرعت، سهولت و هزینه می باشد) و صمیمیت مشتری برای تامین سفارشات مشتری است. Tees دانشگاهی، به ویژه دارای چهار منبع مزیت رقابتی است.

چه عوامل كلیدی بر قیمتهایی تاثیر گذارند كه شركتها برای تولیدات و خدماتشان مقرر كرده اند؟

سه عامل مهمی كه بر تصمیمات قیمت گذاری تاثیر گذارند، مشتریان، رقیبان و هزینه می باشد13 صفحه انگلیسی

23 صفحه ترجمه

15000 تومان

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و دوم دی 1389ساعت 16:57 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمتن انگلیسی در مورد شیوه های قیمت گذاری


نمونه ترجمه :

قیمت عنصر تعیین كننده در عرصه بازار و بازاریابی است كه میزان كسب درآمد را مشخص میكند. در این میان عناصر دیگر میزان هزینه ها را تعیین میكنند. از بین عناصر مختلف در عرصه بازار و بازاریابی مدیریت (تنظیم) قیمت ها بنظر آسان تر از دیگر موارد میرسد و در زمان كوتاهتری قابل انجام است. قیمت یك محصول همچنین میران ارزش گذاری مورد نظر كمپانی را برای محصول یا برندش به بازار نشان میدهد. یك محصول با طراحی خوب و انجام بازاریابی مناسب میتواند حتی با قیمتی بیشتر نسبت به رقبا با استقبالی بالا مواجه شده و سود بالایی را به كمپانی اش برساند. مثلاً Gillette را در نظر بگیرید.قصلی از كتابی ترجمه نشده

SHAPING THE MARKET OFFERINGS 2010

36 صفحه انگلیسی

40 صفحه ترجمه

25000 تومان

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و دوم دی 1389ساعت 16:55 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله تخصصی تجارت الكترونیك 2010 با ترجمه آماده
رضایت و عدم رضایت در حراجهای اینترنتی

یك تحلیل تجربیSatisfaction and dissatisfaction

In online auctions:

An empirical analysis

چكیده

هدف – هدف این مقاله آزمون تجربی اعتبار تئوری دوعامله جهت خدمات كیفی فروشنده در زمینه ی حراج اینترنتی می باشد.

طراحی/روش شناسی/رویكرد- نمونه ای آماری از بازخورد 2000 خریدار در باره ی عملكرد فروشنده ( 1000 بازخورد مثبت و 1000 بازخورد منفی ) از سایت ئی بی جمع آوری گردید. تحلیلی محتوائی از بازخوردهای مثبت ومنفی صورت پذیرفت و تعداد دفعات تكرار ویژگیهای كیفیت خدمات خاص مطرح شده مورد مطالعه و بررسی قرار گرفت.

یافته ها – تحلیل موارد مطرح كلی و منحصربفرد ازویژگیهای كیفیت خدمات اختلاف محتوائی معناداری برای بازخورد مثبت و منفی را نشان می داد، كه دراین زمینه ازاعتبار تئوری دو عامله پشتیبانی كرده و به افزایش از درك انتظارات مشتری در این محیط می انجامد.

پیامدهای عملی – یافته های مقاله می تواند به تخصیص تلاش فروشندگان بر طراحی خدمات دلالت كند، بنابراین می توانند به ایجاد شهرت مورد نیاز و ابقای آن بمنظور جذب پیشنهاد گذاران و رقابت موفقیت آمیز در محیطهای اینترنتی با ریسك بالا مانند ئی بی بیانجامد.

اصالت/ ارزش- مقاله درك ازعوامل تعیین كننده ی كیفی در یك محیط خدماتی را كه بطور قابل ملاحظه ای با محیط سنتی مغایرت دارد بدلیل خطراتی كه خریداران درمعرض آن قرار می گیرند، عدم تقارن اطلاعات و فقدان تجربه ی قبلی با خریداران را گسترش می دهد. علاوه بر اینكه یافته های پشتیبان تئوری دو عامله در یك تقابل مستقیم با نمونه ی یك عامله ی معمولی كه توسط بیشتر محقفان كیفی در بخش مدیریت عملیات ارائه گردیده می باشد و بطور برجسته اهمیت بررسی رضایت و عدم رضایت مشتری را بطور جداگانه در محیط حراج اینترنتی نشان می دهد.واژگان كلیدی : كیفیت خدمات مشتری، مزایده / مناقصه، رضایت مشتری، خرید اینترنتی

نوع مقاله : مقاله ی پژوهشی15 صفحه انگلیسی

18 صفحه ترجمه

15000 تومان

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و دوم دی 1389ساعت 16:54 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله ی تخصصی كامپیوتر و IT با ترجمه آماده
Strategy, IT applications for planning and control, and firm

Performance: The impact of impediments to IT implementationچكیده

مطالعه ما به بررسی وابستگی استراتژی، وسعت استفاده از IT در 12 كاركرد طرح ریزی و كنترل، و عملكرد شركت پرداخته است. در این پژوهش توجه ویژه ای به تاثیر متعادل كننده روابط 15 مانع فنی، انسانی، و سازمانی در پیاده سازی IT شده است. ما به تحلیل داده های تحقیقاتی به دست آمده از 296 كمپانی تایوانی پرداختیه م، كه داده های مالی حاصل از گزارشات مالی كه علنا منتشر شده اند به آن الحاق شده است. نتایج به دست آمده نشان دادند كه استراتژی به شكلی عمده بر وسعت استفاده از نرم افزارهای IT برای طرحریزی و كنترل اثر گذاشت. وسعت نرم افزارهای IT نیز به نوبه خود نقشی بسیار مستقیم بر عملكرد شركتها دارند، در حالی كه تاثیر مستقیم استراتژی حائز اهمیت نبود. رابطه بین استراتژی و گستره نرم افزارهای IT، و بین نرم افزارهای IT و عملكرد شركتها وقتی سطح موانع اجرا و پیاده سازی IT پایین بود قویتر می شد. این یافته ها فراتر از این روابط كلی رفتند تا تفاوتهای سیستماتیك در نرم افزارهای مشخص IT و موانع پیش روی شركتهایی كه استراتژیهای متفاوتی را تعقیب می كنند تعیین نمایند.11 صفحه انگلیسی

20 صفحه ترجمه

15000 تومان

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و دوم دی 1389ساعت 16:53 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله تخصصی مدیریت با ترجمه آماده ( برند تجاری)


هیوندا؛ تلاش برای موفقیت بین المللی

3 صفحه انگلیسی

7 صفحه ترجمه

5000 تومان

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و دوم دی 1389ساعت 16:51 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله انگلیسی در مورد حسابرسی با ترجمه آماده


تعارض منافع در حسابرسی: آیا این برخوردها در فساد تاثیرگذارند؟

چكیده

در این بخش به این موضوع پرداخته می شود كه آیا برخوردهای منافع در حرفه حسابداری و حسابرسی در فساد تاثیرگذار است یا خیر. من برای پاسخ به این سؤال ابتدا یك تعارض منافع را تعریف كرده و مشخص خواهم كرد كه تحت كدام شرایط بوجود می آید. انواع شرایطی راكه یك تعارض منافع ممكن است در آن رخ دهد با بررسی و بحث در خصوص سقوط مالی Enron نشان خواهیم داد. در قسمت دوم این بخش صورتی مفهومی از فساد را ارائه خواهیم داد كه از طریق بررسی مشخصه های اصلی آن و نیز مشخصه هایی كه معمولا و نه همیشه در موارد نوعی فساد وجود داشته اند، می باشد. من با استفاده از این بررسی مفهومی فساد، نشان خواهم داد كه چگونه برخوردهای منافع در حسابرسی و حسابداری همانطور كه در مورد Enron دیدیم، می توانند ذاتا منجر به فساد شوند. نهایتا شیوه هایی را كه می توان بوسیله آنها به برخوردهای منافع پرداخت مورد بررسی قرار می دهیم. در مرحله آخر بهترین شیوه اخلاقی و نظارتی برای پرداختن به برخوردهای منافع در حسابرسی اجتناب از مجموع آنهاست همانطور كه افشای صرف آن نمی تواند یك تعارض منافع را از بین ببرد و از اینرو وجود مداوم آن ریسك بالقوه ای را بدنبال دارد كه ممكن است منجر به فساد شود18 صفحه انگلیسی

25 صفحه ترجمه

20000 تومان

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و دوم دی 1389ساعت 16:50 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدقابل توجه دوستان عزیز!

با توجه به مشغله ی كاری امكان دارد در ساعاتی از روز امكان برقراری تماس با شماره ۰۹۱۹۱۶۶۵۶۶۲ میسر نباشد كه در این صورت می توانید ایمیل بزنید Motarjem1980@gmail.com ضمن اینكه هر روز از ساعت ۴ تا ۸ بعد از ظهر قطعا امكان برقراری تماس میسر است.

+ نوشته شده در یكشنبه نوزدهم دی 1389ساعت 23:31 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله تخصصی مدیریت با ترجمه آماده ( برند تجاری)


Samsung; redefining a brand

سامسونگ ؛ باز تعریف یك برند20 صفحه انگلیسی

25 صفحه ترجمه

20000 تومان

+ نوشته شده در سه شنبه بیست و سوم آذر 1389ساعت 19:15 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله تخصصی مهندسی صنایع 2010 (داده كاوی) با ترجمه آماده


Mining fuzzy association rules from uncertain data

استخراج قوانین وابستگی فازی از داده های نا مشخصچكیده

استخراج قوانین وابستگی یكی از مهمترین شیوه های بررسی داده است كه وابستگی های بین داده را مشخص می كند. مطالعات متعدد زیادی موجود است كه بر روی یافتن قوانین وابستگی فازی از داده های مشخص و دقیق تاكید دارد. متاسفانه، داده های حقیقی بدلیل خطاهای انسانی، خطاهای ابزاری، خطاهای ثبت و غیره گرایش به نامشخص بودن دارند. بنابراین، پرسشی كه بلافاصله به ذهن خطور می كند این است كه چگونه می توان قوانین وابستگی فازی را از داده های نامشخص استخراج نمود. بدین منظور این مقاله یك طرح معرفی را برای نشان دادن داده های نامشخص ارائه می دهد. این طرح معرفی بر مبنای توزیعات احتمال است چراكه تئوری احتمال ارتباط نزدیكی را بین مفاهیم همسانی و خطای تخمینی را ایجاد كرده كه چارچوبی مطلوب را برای پرداختن به داده های نامشخص فراهم می كند . سپس الگوریتمی را برای استخراج قوانین وابستگی از داده های نامشخص گسترش خواهیم داد كه با توزیعات احتمال نشان داده شده اند. نتایج تجربی حاصل از مطالعات نشان می دهد كه رویكرد مطرح شده الگوهای مطلوب و ارزشمندی رابا قطعیت بالا مشخص می كند.

واژگان كلیدی: یادگیری، بررسی داده و آمار فازی، داده های نامشخص، داده كاوی، قوانین وابستگی فازی.25 صفحه انگلیسی

30 صفحه ترجمه

25000 تومان

+ نوشته شده در سه شنبه بیست و سوم آذر 1389ساعت 19:13 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله تخصصی انگلیسی در مورد مدیریت پروژه با ترجمه آماده بر گرفته از elsevier
www.sciencedirect.com

International Journal of Project ManagemenlBuilding knowledge in projects: A practical application

of social constructivism to information systems developmentساختار دانش در پروژه ها : بررسی كاركرد تجربی سازندگی گرایی( كانستراكتیویسم) در راستای توسعه ی سیستم های اطلاعات

9 صفحه انگلیسی

18 صفحه ترجمه

13000 تومان

(اصل انگلیسی مقالات قبل از خرید به صورت رایگان ارسال می گردد)

امكان انجام كل فرایند خرید در كمتر از نیم ساعت میسر است

روش های خرید: اینترنتی(ارسال به ایمیل)، پستی(پیشتاز) ، حضوری

با ما تماس بگیرید

۰۹۱۹۱۶۶۵۶۶۲

Motarjem1980@gmail.com

+ نوشته شده در سه شنبه بیست و سوم آذر 1389ساعت 19:11 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله ی انگلیسی در مورد استانداردهای حسابداری مالی با ترجمه آماده


The Relevance of the Value Relevance Literature For

Financial Accounting Standard Setting: Another View

41 صفحه انگلیسی

40 صفحه ترجمه

30000 تومان

+ نوشته شده در سه شنبه بیست و سوم آذر 1389ساعت 19:6 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله انگلیسی كوتاه در حوزه كامپیوتر و حسابداری


Computer-Based

Safeguards Information and

Accounting System

اطلاعات محافظتی مبتنی بر كامپیوتر و سیستم های حسابداری

جستجو، پردازش و تحلیل اطلاعات در مورد داراییها و جریان مواد هسته ای، بخشهای ضروری محافظت های IAEA می باشند. اطلاعات محافظتی از منابع متعددی جهت می گیرند. اطلاعات تامین شده، در توافق های حفاظتی متعددی بین ایالات و IAEA، شامل توافقهای NPT و توافقهای سه جانبه حفاظتی، تعیین می شود.

4 صفحه انگلیسی

5 صفحه ترجمه

6000 تومان

+ نوشته شده در سه شنبه بیست و سوم آذر 1389ساعت 19:5 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله كوتاه در حوزه حسابداری و كامپیوتر با ترجمه آماده


ACCOUNTING INFORMATION SYSTEMS COMPUTER

OPPORTUNITIES FOR THE SMALL BUSINESS

موقعیتهای سیستم های اطلاعاتی حسابداری و كامپیوتری در دسترس تجارتهای كوچكچكیده:

یكی از مشكلات در رقابت تجارت كوچك با بزرگ استفاده نا كارا و یا عدم استفاده از تكنولو‍ژی به روزاز قبیل كامپیوتر می باشد. پیشرفت پی در پی در رقابتها تنها به معنای یافتن پاسخ سوالات پیش از هر كس دیگری می باشد.تلفیق مراحل اتوماتیك حسابداری،ارتباطات وسیستمهای كارشناسانه چه به تنهایی و چه با یكدیگرمی تواند به ایجاد یك سیستم اطلاعات حسابداری كمك كند:سیستمی كه زمان صرف شده برای امور روزمره را كاهش داده و سریعا اطلاعات را برای تصمیم گیری بهترفراهم می سازد.5 صفحه انگلیسی

5 صفحه ترجمه

6000 تومان

+ نوشته شده در سه شنبه بیست و سوم آذر 1389ساعت 19:4 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله تخصصی كامپیوتر با ترجمه آماده
برگرفته از ژورنال معتبر

Computer Communications

From content distribution networks to content networks — issues and

challengesاز شبكه های توزیع محتوا تا شبكه های محتوا – اهداف و چالشها

چكیده

بخاطر توسعه های تكنیكی در الكترونیك ها مقدار محتوای دیجیتال در حال افزایش است.جهت ایجاد محتوای دیجیتال،محتوای چندرسانه ای موجود برای جمعیت های مصرفی توزیع شده و گسترده، شبكه های توزیع محتوا استفاده می شوند. وظیفه اصلی CDNهای جاری ارسال بهینه و دسترس پذیری افزایش یافته محتوا برای مصرف كننده است. این زمینه به تحقیق برای سالهای متعدد اشاره دارد.CDNهای مدرن در اتوماتیك كردن مدیریت CDN منظور دارند. بعلاوه كاربردهای مدرن فقط عملیات دستیابی را روی محتوا انجام نمی دهد، بلكه همچنین محتوا ایجاد می كند، تغییر می دهد و محتوا را در مكان مناسب از ساختار قرار می دهد. اگر این عملیات توسط ساختار توزیع شده حمایت شود، ما ساختار را به جایCDN ، CN می نامیم.

12 صفحه انگلیسی

20 صفحه ترجمه

15000 تومان

(اصل انگلیسی مقالات قبل از خرید به صورت رایگان ارسال می گردد)

امكان انجام كل فرایند خرید در كمتر از نیم ساعت میسر است

روش های خرید: اینترنتی(ارسال به ایمیل)، پستی(پیشتاز) ، حضوری

با ما تماس بگیرید

۰۹۱۹۱۶۶۵۶۶۲

+ نوشته شده در سه شنبه بیست و سوم آذر 1389ساعت 18:59 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمتن PowerPoint پاور پوینت انگلیسی ترجمه شده در حوزه ی مدیریت و سرمایه گذاری
متن PowerPoint پاور پوینت انگلیسی ترجمه شده

درباره ی سرمایه گذاری مستقیم خارجی

Foreign Direct Investment and Collaborative Ventures

( ترجمه به صورت ورد)

26 صفحه پاور پوینت انگلیسی با ترجمه

10000 تومان

+ نوشته شده در سه شنبه بیست و سوم آذر 1389ساعت 18:55 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمتن لاتین مدیریت ترجمه شده
متن انگلیسی (یك فصل از كتاب چاپ نشده)

روش های تحلیل سیستم ها

Systems Analysis Methods

13 صفحه انگلیسی

20 صفحه ترجمه

15000 تومان

+ نوشته شده در سه شنبه بیست و سوم آذر 1389ساعت 18:54 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمعتبر ترین مركز ارائه مقاله های تخصصی دانشگاهی با ترجمه آماده


راهنمای خرید و جستجوی مقاله در ۱۹۸۰:

برا ی دسترسی سریع تر می توانید از بخش آرشیو ( سمت چپ) فقط مقاله های رشته مورد نظرتان را مشاهده كنید. جهت دریافت رایگان اصل انگلیسی هر یك از مقالات می بایست ایمیل زده و عنوان مقاله را اطلاع دهید. مقاله هایی كه بر روی سایت گذاشته شده اند بخشی از مقالات موجود است. در صورتی كه مقاله مورد نظرتان را نیافتید می توانید از طریق ایمیل یا تلفن نسبت وجود آن در بقیه ی آرشیو مطلع شوید. همچنین امكان ترجمه تخصصی مقاله خودتان نیز میسر است. امكان جستجو ی علمی مقاله با شرایط مورد نظرتان نیز میسر است.

Motarjem1980@gmail.com

۰۹۱۹۱۶۶۵۶۶۲

ایمیل ها حداكثر ظرف ۳ ساعت پاسخ داده می شود.

( به استثنای ایمیل هایی كه از ۱ تا ۱۰ بامداد ارسال می شوند)

خرید ترجمه از طریق مراجعه حضوری یا خرید از طریق ایمیل( پرداخت وجه به حساب) امكان پذیر است.( به همراه ایمیل ارسال رایگان اصل مقاله توضیحات كامل نحوه خرید ارسال می شود.)

با توجه به این كه كامنت های این وبلاگ دیر به دیر مشاهده می شود از ارسال درخواست در كامنت خودداری نمایید.

+ نوشته شده در یكشنبه نهم آبان 1389ساعت 15:29 توسط مهدی عباسیمقاله انگلیسی در مورد سیستم های اطلاعات حسابداری با ترجمه آماده 2009
Data Models of Accounting Information Systems REA vs. IAC

مدلهای داده ای سیستم های اطلاعات حسابداری REA در مقابل IAC

دپارتمان مهندسی كامپیوتر دانشگاه Epoka

چكیده:

هدف مدل داده ای توصیف ساختار منطقی سیستم شی می باشد، همانطور كه توسط كاربرانش مشاهده می شود.در سیستم های اطلاعات حسابداری، شی، كارفرمای اقتصادی است و اطلاعات دخیره شده كه در یك روش ساختاری مورد نیاز است، می باشد بنابراین داده ممكن است سازگار بوده و صحیح باشد.

مدلسازی واقعی اجزا پیرامون واحد اقتصادی، برای ساختن یك سیستم بهینه كه اطلاعات را در مورد بخش اقتصادی ذخیره می كند، بسیار مهم است.

در ابتدای سیستم های اطلاعاتی حسابداری، مدلسازی داده توسط مادی سازی فرایندهای واحد اقتصادی به فرایندی كه كامپیوتر نسبت به انسان ممكن است بدون خطا و سریع عمل كند، ایجاد شد. این مدل در ملاحظات ساختار داده ای سنتی نظم حسابداری،بكار گرفته نشد. آنها عملكرد مدل را ذخیره نمودند همانطوركه توسط Pacioli درطول Renaissance توصیف شد.كنسرواتیسم حقیقتا در حرفه ی حسابداری مناسب بود. بنابرین تغییر از یك مدل مناسب و چیزی كه در استفاده بیش از نیم میلیون در مدل جدید،بود، بسیار ساده از طرف جامعه، پذیرفته نشد، چون مدل جدید به اندازه كافی واضح و مناسب نبود.

مدل سنتی عباراتی را برای جلوگیری از خطاها و تكرارها در محاسبه استفاده می نمود. همانطور كه كامپیوترها محاسبات را خیلی سریع و بدون خطا انجام می دهند، نیازی به این عبارات نیست.بنابراین عبارات فقط به دیدگاههای مجازی تبدیل می شوندكه شامل اطلاعات پردازش شده است و هربار كه كاربر نیاز دارد مشاهده می شود.

از 1975 تا آغاز 80 تعدادی تغییر در زمینه مدلسازی داده دركل، و در مدلسازی داده در سیستم های اطلاعات حسابداری، رخ داد.

6 صفحه انگلیسی

8 صفحه ترجمه

۸000 تومان

(اصل انگلیسی مقالات قبل از خرید به صورت رایگان ارسال می گردد)

امكان انجام كل فرایند خرید در كمتر از نیم ساعت میسر است

روش های خرید: اینترنتی(ارسال به ایمیل)، پستی(پیشتاز) ، حضوری

با ما تماس بگیرید

۰۹۱۹۱۶۶۵۶۶۲+ نوشته شده در یكشنبه بیست و پنجم مهر 1389ساعت 2:5 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمتن انگلیسی ترجمه شده در مورد كامپیوتر ZigBee وایر لس /جدید
تئوری های ZigBee

12 صفحه انگلیسی

16 صفحه فارسی

15000 تومان

+ نوشته شده در یكشنبه بیست و پنجم مهر 1389ساعت 2:0 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمتن لاتین ترجمه شده در مورد كامپیوتر ZigBee /جدید
سطح مسیر یابی ZigBee

ZigBee Routing Layer

5 صفحه انگلیسی

11 صفحه ترجمه

8000 تومان

+ نوشته شده در یكشنبه بیست و پنجم مهر 1389ساعت 1:51 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله انگلیسی در مورد زنجیره تامین با ترجمه آماده
Theory and Methodology

On the optimization of supply chain networking decisions

تئوری و روش شناسی بهینه سازی تصمیمات شبكه بندی زنجیره تامین

چكیده

شركتها در تلاش هستند تا خود را به موقعیتی برسانند تا بتوانند ارزش افزوده به زنجیره تامینی كه در آن قرار گرفته اند را به بیشترین میزان برسانند. این امر چنین سؤالات استراتژیكی را در پی خواهد داشت: به منظور بهبود قابلیتهای مركزی كنونی بایستی كدام منابع پایدار را توسعه بخشید؟ بایستی كدام فعالیتها را خارجی كرد و به كدام شریك داخلی باید این فعالیتها را واگذار كرد؟بایستی كدام فعالیتهای داخلی را حفظ كرده و توسعه بخشید؟ چگونه باید منابع شركت را به فعالیتها اختصاص داد؟ هدف این مقاله پیشنهاد دادن یك مدل برنامه ریزی ریاضی است از تجارت توسعه یافته ای كه می توان از آن برای بررسی این نوع مسائل شبكه بندی استراتژیكی استفاده كرد. در ابتدا تعداد زیادی از سازه های مدلسازی شبكه عمومی، ارائه شده است. سپس مدلی برای بهینه سازی ساختار زنجیره تامین ،تحت فرضیه های خاصی در مورد ماهیت تولید، هزینه وعملكردهای ارزش در شركتهای تولید/پخش نمونه كار برده شده است.همچنین یك بحث ذهنی برای دستیابی به راه حل ها از مدل ارائه شده است. نهایتا، برای روشن ساختن سودمندی این رویكرد ، از مثالی در مورد یك شركت یخچال برقی استفاده شده است. Ó 2001 Elsevier Science B.V . تمامی حقوق محفوظ می باشد.

كلمات كلیدی: استراتژی زنجیره تامین، شبكه بندی، تجارت توسه یافته، تئوری شركت، برنامه مختلط عدد صحیح12 صفحه انگلیسی

18 صفحه ترجمه

15000 تومان

+ نوشته شده در یكشنبه بیست و پنجم مهر 1389ساعت 1:47 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله تخصصی در مورد سیستم های اطلاعات حسابداری و مدیریت دانش با ترجمه آماده 2009
سیستم اطلاعات حسابداری (AIS) و مدیریت دانش:

مطالعه موردی

چكیده

این مطالعه به دنبال بررسی استفاده از سیستم اطلاعات حسابداری (AIS) توسط Bhd.Sdn. ZBMS، و بررسی سهم استفاده از آن در مدیریت دانش و نقش استراتژیك سازمان است. ZBMS شركت ثبت شده در كوالالامپور است كه در صنعت ساخت و ساز فعالیت می كند. این شركت از سیستم خودكار ای.آی.اس با نام بسته ی مالی و حسابداری پروژه استفاده كرده است. بسته ای كه توسط یك شركت خصوصی (ZYXW) گسترش یافته است. قشرهای مختلفی از افرادی كه در داخل و خارج محیط سازمانی با شركت سر و كار دارند ، از اطلاعات حسابداری تولید شده توسط این سیستم برای تصمیم گیری استفاده می كنند. بر اساس ورودی های ارائه شده توسط مدیران سطح عملیاتی، نرم افزار كانتراكت پلاس هر ماه گزارش درآمد پروژه های ماهانه، ترازنامه و گزارشی از تغییر در موقعیت های مالی را، به منظور برنامه ریزی، كنترل و تصمیم گیری برای تخصیص منابع از سوی مدیران استراتژیك و تاكتیكی برای آنان ارسال می كند. نقش ایفا شده توسط ای.آی.اس ، كاركرد حسابداری سازمان ها را ارتقا داده و بر ارزش اطلاعات می افزاید. سیستم خودكار ای.آی.اس، سرعت تولید اظهارنامه های مالی را بالا می برد و و بر ضعف انسان در پردازش داده ها غلبه می كند. این سیستم مدیریت منابع و فرآیند نظارت، كنترل و پیش بینی تجارتZBMS را برای آینده ای بهتر ، ارتقا می بخشد. با ظهور AIS ، می توان رشد ضمنی و صریح دانش را از طریق آموزش های فشرده پرسنل در مرحله اولیه پیاده سازی سیستم گرفته تا توسعه و استفاده از راهنمای خود این شركت در آموزش
كاركنان جدید و كمك به كار كاركنان كنونی مشاهده كرد. با توجه به نفع AIS برای ZBMS ، این
مقاله توصیه میكند كه منبع داده ها باید كاملا اتوماتیك بوده و سیستم موجود باید از طریق كامپیوتری كردن قبل و بعد از مناقصه ی پروژه ها ارتقا یابد تا ای.آی.اس قادر باشد كار خود را به درستی تكمیل كند.

كلمات كلیدی : سیستم های اطلاعاتی حسابداری ، مدیریت دانش ، كاركردهای حسابداری ، ارزش اطلاعات ، گزارش های مالی9 صفحه انگلیسی

13 صفحه ترجمه

10000 تومان

(اصل انگلیسی مقالات قبل از خرید به صورت رایگان ارسال می گردد)

امكان انجام كل فرایند خرید در كمتر از نیم ساعت میسر است

روش های خرید: اینترنتی(ارسال به ایمیل)، پستی(پیشتاز) ، حضوری

با ما تماس بگیرید

۰۹۱۹۱۶۶۵۶۶۲+ نوشته شده در یكشنبه بیست و پنجم مهر 1389ساعت 1:44 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله تخصصی انگلیسی در مورد ریسك با ترجمه آماده


A fuzzy multi-attribute model for risk evaluation in workplaces

الگوی چند شا خصه ای مخاطره پذیری در محیط های كاریچكیده:

ارزیابی نرخ مخاطرات روند مدیریت ایمنی را به لحاظ انتقادی مورد بررسی قرار می دهد.این امراساسا ارزیابی مخاطرات مرتبط با فعالیت های كاری رابه شكل آماده سازی مدیران با اطلاعات مناسب جهت هدفمند كردن تاثیر ارزیابی ها مورد استفاده قرار می دهد. مهم ترین فعالیت در رابطه با سنجش نرخ مخاطرات ،سنجش نرخ مخاطرات شغلی می با شد اما بر خلاف اهمیت آن قوانین ملی و بین المللی هرگز روش های استانداردی را برای هدفمند كردن آن تدوین نكرده ودر عین حال به شركت ها امكان اتخاذ تصمیمات مقتضی را در آزادی كامل واگذار كرده است.به عنوان نتیجه گیری ، شركت ها عموما بر استفاده از اصول آسانی تكیه دارند كه غالبا قادر به تقویت همه ی جنبه های اصلی مخاطره پذیری در محیط های كاری نیستند و كمترین رتبه را در فعالیت های مخاطره آمیز دارا می با شند.در این نگاره روش جدیدی برای سنجش نرخ مخاطره پذیری با هدف بر طرف سازی محدودیت های رویكرد های قدیمی پیشنهاد شده است. به طور اخص فاكتور های جدیدی معرفی شده اند كه بررسی میزان تاثیر رفتار انسان و محیط را بر سطح مخاطرات مورد اهمیت قرار می دهند، و دیگر آنكه دامنه ی آسیب ها وامكان وقوع هر گونه پیشامدی را مد نظر دارند.روش پیشنهاد شده همچنین یك رویكرد تخمینی و پیش فرض مدار را بر پایه ی تئوری منطقی كه در فرایند سنجش امكان انسجام بیشتری را به همراه می آورد در جهت دست یابی به یك نمودارنهایی عالی از فعالیت های مخاطره آمیزمورد استفاده قرار داده است.و سرانجام یك مورد عینی واقعی برای نشان دادن ظرفیت های مدل جدید مخاطره سنجی گزارش شده است.9 صفحه انگلیسی

25 صفحه ترجمه

15000 تومان


برای كسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 09191665662 تماس بگیرید.

( مقاله انگلیسی + ترجمه ی فارسی )


قـیـمـت :

ارسال آگهی : چهارشنبه 20 آذر 1392

___________________
اســتان : تهران
شــهــر : تهران
آ د ر س : ارائه خدمات به تمام ایران
تـلـفــن : 09191665662
ايـمـيـل :
وب سايت :
نسخه جديد
ارتباط با آگهي دهنده
نـــام : مهدی عباسی
09191665662 : تلفـن


تازه هاي اين گروه ( خدمات > ترجمه)
١٢/٧/١٣٩٤
مترجم ,زبان, آلمانی‌,

مترجم زبان آلمانی‌ جهت ترجمه كتبی‌ و شفاهی‌ و همراه و همزمان برای شركتها، سفارتخانه‌ها و تمام اقشار و كسانی‌ كه با آلمانی‌ زبان‌ها در ارتباط هستند، تو...


تهران , بهنام حسین‌زاده
تلفن : 09128140278
به روز شده در : 24 دقیقه پیش
١٢/٧/١٣٩٤
ترجمه انواع متون تخصصی و عادی

ترجمه با بالاترین كیفیت ، كوتاه ترین زمان تایپ دقیق در كمترین زمان امور گرافیكی با خلاقیت بالا - خدمات ترجمه تخصصی متون حق...


كرج , مازیار قلاوند
تلفن : 09212950073
به روز شده در : 47 دقیقه پیش
١٢/٧/١٣٩٤
آگهی استخدام مترجم زبان انگلیسی از تمام نقاط كشور (بصورت غیرحضوری)

گروه ایران مترجم از بین مترجمین مجرب و متخصص ، مترجم فوری جذب می نمایند . مترجم فوری باید حداقل در یك زمینه تخصصی در یكی از بخش های ترجمه انگلیسی به ف...


كرج , مازیار قلاوند
تلفن : 09212950073
به روز شده در : 47 دقیقه پیش
١٢/٧/١٣٩٤ترجمه رسمی و غیر رسمی به زبان عربی

دفتر ترجمه رسمی 403 تهران مركز تخصصی ترجمه به زبان انگلیسی ،عربی ، روسی ، تركی ، آلمانی ، ارمنی و آذری به صورت ترجمه رسمی با تاییدات دادگستری و ا...


تهران , وحید همت فر
تلفن : 021-44381172
به روز شده در : 1 ساعت و 59 دقیقه پیش
١٢/٧/١٣٩٤ترجمه رسمی و غیر رسمی به زبان انگلیسی

دفتر ترجمه رسمی 403 تهران مركز تخصصی ترجمه به زبان انگلیسی ،عربی ، روسی ، تركی استانبولی و آلمانی به صورت ترجمه رسمی با تاییدات دادگستری و امور خ...


تهران , وحید همت فر
تلفن : 021-44381172
به روز شده در : 1 ساعت و 59 دقیقه پیش
١٢/٧/١٣٩٤ترجمه رسمی و غیر رسمی به زبان آلمانی

دفتر ترجمه رسمی 403 تهران مركز تخصصی ترجمه به زبان انگلیسی ،عربی ، روسی ، تركی استانبولی ، آلمانی ، ارمنی و آذری به صورت ترجمه رسمی ...


تهران , وحید همت فر
تلفن : 44381172
به روز شده در : 1 ساعت و 59 دقیقه پیش
١٢/٧/١٣٩٤ترجمه رسمی و غیر رسمی به زبان روسی

دفتر ترجمه رسمی 403 تهران مركز تخصصی ترجمه به زبان انگلیسی ،عربی ، روسی ، تركی استانبولی ، آلمانی ، ارمنی و آذری به صورت ترجمه رسمی ...


تهران , وحید همت فر
تلفن : 02144381172
به روز شده در : 1 ساعت و 59 دقیقه پیش
١٢/٧/١٣٩٤ترجمه انگلیسی به فارسی/بلعكس كاملا تخصصی با تایپ رایگان

تمامی ترجمه های انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی شما با كیفیت بسیار بالا و به صورت كاملا تخصصی توسط تیمی قوی از مترجمان كشورمان با حداقل قیمت موجود...


ساری , مترجم
تلفن : 09386870756
به روز شده در : 2 ساعت و 16 دقیقه پیش
١٢/٧/١٣٩٤
ترجمه زبان انگلیسی با قیمت مناسب +تایپ رایگان !!!

امكان همكاری با اداره ها سازمان ها و موسسات بعنوان مترجم و مدرس زبان انگلیسی -با سابقه كار و آشنایی با رشته های مختلف ترجمه تمامی متون انگل...


سراسر ایران , مترجم
تلفن : 09386870756
به روز شده در : 2 ساعت و 17 دقیقه پیش
١٢/٧/١٣٩٤
ترجمه خیلی ارزان با بالاترین كیفیت و تایپ رایگان

ترجمه فوق العاده سریع و هزینه پایین با كیفیت عالی و تایپ رایگان (پایین ترین هزینه ممكن در كشور با كیفیت آكادمیك) كافیست درخواست خود را به 09367352452 ...


تهران , محسن
تلفن : 09367352452
به روز شده در : 2 ساعت و 39 دقیقه پیش
١٢/٧/١٣٩٤
مترجم فارسی در گوانجو

دوستان سلام بر شما كار با صداقت احمد مقیم چین اگر قصد امدن به چین دارند و نیاز به مترجم داشته باشد خوش میشوم همكاری نمایم008613226636920...


گوانجو , احمد
تلفن : 008613226636920توافقی
به روز شده در : 2 ساعت و 40 دقیقه پیش
١٢/٧/١٣٩٤
مترجم چینی مقیم چین

با نام خدا اینجانب احمد مقیم شهر گوانجو افتخار دارم با كسانیكه قصد سفر به چین را دارند همكاری نمایم تشكر 008613226636920...


گوانجو , احمد
تلفن : 008613226636920توافقی
به روز شده در : 2 ساعت و 40 دقیقه پیش
١٢/٧/١٣٩٤
مترجم فارسی در چین

با سلام خدمت دوستان عزیز اگر قصد امدن به چین را دارند و نیاز به یك مترجم فارسی به چینی و انگلیسی با تجربه و همكارخوب داشته باشد خوشحال میشوم تا همكار ...


گوانگجو , احمد
تلفن : 008613226636920توافقی
به روز شده در : 2 ساعت و 40 دقیقه پیش
١٢/٧/١٣٩٤
مترجم چینی در گوانگجو

اینجانب احمد مقیم شهر گوانجو افتخار دارم با كسانیكه قصد سفر به چین را دارند همكاری نمایم...


گوانگجو , احمد
تلفن : 008613226636920توافقی
به روز شده در : 2 ساعت و 40 دقیقه پیش
١٢/٧/١٣٩٤
ترجمه سوئدی

ترجمه سوئدی به فارسی و فارسی به سوئدی، ترجمه جوابیه رای درخواست ویزا سفارت و درخواست تجدیدنظر و پیگیری آن مترجم همزمان سوئدی به فارسی و فارس...


تهران , vahid sahebnassagh
تلفن : 09123035183
به روز شده در : 2 ساعت و 58 دقیقه پیش
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
آگهي هاي ويژه خدمات > ترجمه

ترجمه تخصصی و ثبت و پذیرش مقالات ISI
آیت محمودی
قائم شهر
تلفن : 09117118712

ترجمه حرفه ای با قیمت مناسب + هدیه ویژه
گروه مترجمین پارسیان
تهران
تلفن : 22809224 - 09196873368 - 09371172819

مترجم زبان چینی ساكن شانگهای
سیاوش خلیفه
شانگهای
تلفن : 008613661697374

مترجم زبان چینی و راهنمای تور با كارت
علی یوسفان
تهران
تلفن : 09128958925

مترجم رسمی چینی
راحله كیاشمشكی
تهران
تلفن : 88302314

مترجم زبان چینی در پكن
امین شیران
پكن
تلفن : 008618710033019

مترجم چینی به فارسی زبان ساكن چین شانگهای, مترجم زبان چيني
soheili
شانگهای
تلفن : 008618516028074

دانلود مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی
دانشگاهی
تهران
تلفن : 09374675363

ترجمه انگلیسی (تخصصی و عمومی)، فرانسه، روسی، عربی، كردی
مركز ترجمه رایا (شاهو كریمی)
تهران
تلفن : 09125151169
مترجم چینی در همه ی زمینه ها
ایرج فتحعلی
تهران
تلفن : 09364951882
آگهي هاي ويژه خدمات

حواله ارزی كشورها|افتتاح حساب بانكی اخذاقامت كشورها|ثبت شركت كشورها|
شركت سراج آرام
تهران
تلفن : 02188146309 - 9120216558

بازرگانی نورسا عرضه كننده ملزومات تابلوسازی و ماشین آلات صنعت چاپ
میلاد ربیعی
تهران
تلفن : 33931976

تور تركیه ( استانبول ) 3 شب و 4 روز هوایی با پرواز قشم ایر اقامت در هتل ستاره 3 ستاره
مهدی رضایی
تهران
تلفن : 88758570

دور كردن حیوانات موذی ، دفع پرندگان بدون نیازبه سم ۱۰۰% تضمینی دفع موش ، از بین برنده سوسك ، چسب موش
آقای پارسا
تهران
تلفن : 021-88088747-09128958856

پیكاپ ویزا-وقت سفارت-تور كانادا-تورهای ارزان قیمت تركیه- تور ارزان استانبول
saliansafar
تهران
تلفن : 22020188

تور كویر مرنجاب 1 شب و 2 روز زمینی با اتومبیل های شاسی بلند
هوتن
تهران
تلفن : 09123265265

مهر پرسی برقی
رضا تهرانی
تهران
تلفن : 88930281-2

شركت خدماتی نظافتی
شركت خدماتی آدا سرویس
تهران
تلفن : 66942039

درب اتوماتیك BFT , درب كنترلی , درب برقی , درب ریموتی , فوبوس , CAME , PHOBOS , ZITEX
كوروش پارسیان
تهران
تلفن : 09128001190

تورهای ارزان قیمت | تور ارزان استانبول | تور ارزان دبی | تور تایلند | تور چین | تور هند
Reza afshar
تهران
تلفن : 88961494

وقت سفارت و پیكاپ ویزا آمریكا،كانادا،انگلیس
راه ابریشم تخت جمشید
تهران
تلفن : 44975440 - 09128727313

تور كیش 2 شب و 3 روز هوایی اقامت در هتل هتل سه ستاره كیش 3 ستاره
رضا جلیلی غلامی
تهران
تلفن : 09132890637

مركز پخش محصولات وینیفلكس - vinyflex (ایران كفپوش) - پاركت - لمینت - كفپوش
عباس ترابی منشادی
تهران
تلفن : 021- 77803256- 021- 77450026

تور تركیه تور استانبول تور آنتالیا تور مارماریس تور كوش اداسی
رضا جلیلی غلامی
تهران
تلفن : 021 - 88548853

تورهای لحظه آخری وارزان قیمت تور تركیه /مالزی / تایلند / دبی / گرجستان / ارمنستان / بالی/نوروز1394
الیت گشت
تهران
تلفن : 88402080

تورهای لحضه آخرتركیه. آنتالیا.استانبول. كوشاداسی. بدروم.مارماریس و تورهای دقیقه 90دبی و ارمنستان
arash ariana
تهران
تلفن : 02122221009

از طراحی تا چاپ
حمیدرضا محمد علیزاده
تهران
تلفن : 09128387704

تور تایلند ارزانترین نرخ
رضا جلیلی غلامی
تهران
تلفن : 88 54 88 53

تعمیر كولر گازی ، سرویس كولر گازی ،شارژ گاز كولر گازی،نصب كولر گازی و اسپیلت،سرویس و تعمیر آبسردكن
آرمان تهویه
تهران
تلفن : 09125042902 - 44210047-44210059-44239741-66052786

تعمیر كولرگازی در كرج تعمیر چیلر تعمیر سردخانه
حسین فیروزی
كرج
تلفن : 09127652048 - 02632403163


ايران تجارت

نشان تعالی
مدال الکترونيکی کيفيت برتر
کليک برای تائيد السيتکس

: ايميل يا نام كاربري
: كلـمه عبور


عبارات کلیدی
مدیریت منابع انسانی
بازاریابی صنعتی
مدیریت اطلاعات
مهندسی صنایع
استراتژیک
حسابرسی
یخچال
RFID
خدمات
 • خدمات مسافرتی
 • سیستم حفاظتی
 • چاپ و تبلیغات
 • صادرات و واردات
 • مشاوره
 • بیمه
 • تایپ و تکثیر
 • ترجمه
 • ثبت شرکتها
 • ماشینهای اداری
 • دكوراسیون
 • حسابداری و حسابرسی
 • خدمات اداری
 • خدمات مجالس
 • خدمات پزشكی
 • حمل و نقل
 • تعمیر لوازم
 • صنعتی
 • ايران تجارت
  صفحه اصلي
  ثبت نام
  درج آگهي
  ويرايش آگهي ها
  پرداخت اینترنتی
  جستجو
  استانها
  فروش آپارتمان و املاک
  مراکز تجاری تهران
  خرید و فروش گوشی
  موبایل
  خرید و فروش خودرو
  تورهای مسافرتی
  خرید و فروش لپ تاپ
  مشخصات فنی خودر وها
  تعرفه تبليغاتي
  تماس با ما

  راهنماي درآمد زايي

  بلبرینگ ، رولبرینگ ، نیدل برینگ  طراحی وب سایت  نحوه درج آگهی رایگان و ویژه :
  ابتدا توسط لینک ثبت نام در منوهای اصلی سایت فرم عضویت را تکمیل نمایید و سپس آگهی خود را توسط لینک درج آگهی ثبت نمایید. جهت کسب اطلاعات در مورد تفاوت آگهی های ویژه و رایگان ، لیست قیمت ها و تخفیف ها به صفحه تعرفه تبلیغاتی در منوهای اصلی سایت رجوع نمایید.
  نیازمندیها ایران تجارت خرید و فروش خودروصفحه اصلی | جستجو | ثبت نام | درج آگهي | تعرفه تبليغاتي | تماس با ما
  خرید و فروش خودرو | تورهای مسافرتی | فروش آپارتمان و املاک

  سایت ایران تجارت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد
  مسئوليت آگهي هاي درج شده در ايران تجارت با آگهي دهندگان مي باشد.