ایران تجارت
آپارتمان و املاكخـودرو استخدامموبايلآموزشكامپيوتركار و اشتراكخدماتزيبايي و پوشاكلوازمصنعت
Close
دوربین مداربسته


تعداد بازديد : 134225
خدمات > ترجمه

مقاله انگلیسی + ترجمه ی فارسی


مقاله های انگلیسی معتبر علمی 2007،2008 و 2009 با ترجمه آماده
در رشته های
حسابداری
( حسابداری مالی/سود قابل توزیع/ مدیریت در حسابداری/سیستم های ABC و RCA / حسابرسی زنجیره عرضه/ حسابرسی خارجی/سرمایه فکری/ تئوری مثبت بدهی دولت /بودجه ریزی و...)
مدیریت و اقتصاد
( مدیرت مالی/بارزگانی/استراتژیک/مدیریت دانش/مدیریت منابع انسانی/بحران مالی/جهانی شدن/تئوری سازمان/ خصوی سازی/ ایجاد استراتژی برای سازمان/تحلیل بازار/ بازاریابی صنعتی/بازاریابی/ مدیریت کالاهای کم سود/ بازاریابی استراتژیک/ تحلیل خط مشی ها/خرید/ نظریه مزیت نسبی/مدیریت اطلاعات و....)
کامپیوترو IT
( WIMAX,ADSL,RFID,IEEE Standard 802.16،معماری های پردازنده شبکه، امنیت کار بر در شبکه های بی سیم، WIRELESS ، Connection of IPv6 Domains via IPv4 Clouds ، فو تو شاپ ، فن آوری اطلاعات و..)
حقوق
( حقوق بین الملل: جنایت های سایبر، دادگاه جنایت های بین الملی ، دیوان محاکمات اداری و...)
عمران
( بتن و راهسازی و...)
برق
( الکترونیک، مکانیک، مخابرات، تکنیک کاهنده ی محرک (spur-reduction)،Network Planes و ...)

شیمی آلی ، متالورژی، مکانیک، علوم اجتماعی ، جامعه شناسی ، الهیات، دامپزشکی، ریاضیات و..

(مقاله انگلیسی +ترجمه فارسی)

در صورت درخواست ،اصل مقاله ونمونه ترجمه ان جهت اشنایی بیشتر با مقاله و اطمینان از کیفیت ترجمه به صورت رایگان به ادرس ایمیلتان فرستاده می شود.


در زیر عنوان نمونه ای از مقالات موجود در رشته های مختلف را مشاهده می کنید:


مقاله تخصصی در مورد حسابداری با ترجمه آماده ( موضوع : سهام )


Stakeholder democracy:

challenges and contributions

from social accountingدموکراسی سرمایه گذاری ( سهامدارای) :

چالش ها و مزایا درحسابداری اجتماعی

مقدمه :

نقش سرمایه داران در حاکمیت دموکراتیک شرکت های سهامی برای ترفیع شخصیت حقوقی دموکراسی سرمایه داری در محوریت دغدغه ها قرار دارد . ( ترن بال 1993 ;1995 ; 2003 ; گامبل و کلی 1996 ; بیلی و کلنسی 1997 ; بک استراد و سواستراد 2004 ; هریسون و فری من 2004 ; کر 2004 ; لاو و کاوتون 2004 ; پاولی و غیره 2004)

این مقاله بررسی بر اقدامات تعدادی از محققان حسابداری اجتماعی اصولا مقیم بریتانیا برای ترفیع ; ارزیابی و توسعه ی قالب هایی که ضروری برای ترقی شخصیت دموکراتیک تعاملات رسمی سازمان ها – سرمایه داران است .

یک دموکراسی سرمایه داری موفق بستگی به قدرت سرمایه داران در ملزم کردن سازمان ها نسبت به جوابگو بودن در قبال تصمیماتی است که بر رفاه سازمان ها تاثیر قابل ملاحظه ای دارد .

برای رسیدن به این مهم باید جریان اطلاعاتی وجود داشته باشد که در آن ذخایر سازمانی کنترل کننده برای سرمایه داران در مورد استفاده منبع و به ویژه تاثیری که استفاده از آنها بر روی گروه های سرمایه دار مختلف دارد گزارش (حساب ) تهیه کند. ( گری و غیره .1996;اون و غیره. 1997 )

مکانیزم هایی که سرمایه داران می توانند از طریق آن در مدیریت سازمان بر سر مسائل بنگاه در جهت نفوذ بر تصمیمات سازمانی تاثیر گذار بر زندگی آنها سهیم شوند همچنین قادر به توانا سازی حاکمیت دموکرات سازمان ها هستند .14 صفحه انگلیسی

20 صفحه ترجمه

15000 تومان

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و نهم دی 1389ساعت 13:36 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله تخصصی 2010 انگلیسی با ترجمه فارسی در مورد مدیریت منابع انسانی HRM و مدیریت استعداد TM


Journal of World Business 45 (2010) 179–189

Talent Management and HRM in Multinational companies in Beijing: Definitions

differences and driversمدیریت استعداد و مدیریت منابع انسانی در شرکتهای چند ملیتی درپکن

تعاریف- تفاوتها و محرکها

چکیده:مدیریت استعداد (TM) باعث افزایش توجه دانشگاهیان و شاغلین در سالهای اخیر شده است اما بسیاری ازنقایص و حذفیات برای تئوریها و پیشرفتهای تجربی بعدی باقیماندند.یک موردی که مورد بحث است این است که ایا TM از قبل وجودداشته است و آیا از شیوه های سنتی مدیریت منابع انسانی نیست؟. این مقاله دارای 3 قسمت اصلی است: (1)بررسی تواناییها و استعدادهای مدیریت که در ادبیات مطرح شده است و طرح کلی چهارچوب آن که در 4 دیدگاه اصلی مطرح شده است. مردم انحصاری- موقعیت انحصاری-فراگیر مردمی, سرمایه اجتماعی (2) تجزیه و تحلیل یافته های تحقیقات ما مربوط به TM, چشم اندازها و شیوه ها در 7 شرکت چند ملیتی در پکن است.(3) بحث و نتیجه گیری در مورد مقایسه تضادهای یافته های ما با توجه به ادبیات موجود و در چارچوب آن.6 تا از شرکتها انحصاری هستند. TMدارای بینش یکپارچه ای از مدیریت منابع انسانی است. برخی از این شرکتها مردم انحصاری مربوط به گروههای خاصی از مردم با عوامل بالقوه بالا هستند. در مواقعی که موقعیت انحصاری مربوط به موقعیتهای خاص در سازمان است. فقط یک سازمان رویکرد ‘مردمی را پذیرفته است. دو تا از شرکتها تاکید بر شایستگی توسعه سازمان دارند. بر استعدادهای پردازشی جریان توسعه نیز تمرکز دارند. و حرکت بطرف یک سرمایه اجتماعی که با آگاهی از شبکه ها, مفاهیم و روابط و همچنین سرمایه های انسانی است. استنباط یافته های ما برای تحقیق و بررسی چنین خلاصه شده است.

11 صفحه انگلیسی

25 صفحه ترجمه

15000 تومان

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و نهم دی 1389ساعت 13:34 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله تخصصی لاتین در حوزه ی مدیریت و اقتصاد ترجمه شده
The Relationship between Ownership and Performance

A Review of Theory and Evidence

رابطه بین مالکیت و کارایی:

مروری بر تئوری و شواهد

چکیده:

این مقاله پایه های تئوریکی را برای مدرک تجربی در مورد رابطه بین ساختار مالکیت و کارایی یکپارچه از دو دیدگاه بررسی می کند: مقدار مالکیت و مالکیت مدیریتی.ما توجه خاصی برای دیدن دلایلی برای اختلاف بین تحقیق تجربی گذشته، مانند محیط های دولتی یکپارچه، اهداف داده ای، معیارهای متغیر، و متدهای تخمین جلب نموده ایم. مسیرهای عمومی برای کار آینده بخوبی بحث می شوند.

کلمات کلیدی: میزان مالکیت، مالکیت مدیریتی، کارایی یکپارچه

10 صفحه انگلیسی

11 صفحه ترجمه

15000 تومان

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و نهم دی 1389ساعت 13:31 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله تخصصی انگلیسی در مورد حسابرسی با ترجمه آماده


Conflicting Objectives within the Board: Evidence

from Overlapping Audit and Compensation Committee

Membersتداخل اهداف در هیئت مدیره : شواهدی از همپوشانی وظایف هیئت حسابرسی واعضای هیئت غرامت گیرندهخلاصه :

هیئت مدیره گروهی گلچین از زبدگان هستند که چندین وظیفه به عهده دارند. آنها باید تصمیماتی را در مورد موضوعات مختلفی اتخاذ کنند. این تصمیمات معمولا به زیرمجموعه خاصی از اعضا محول میشود. اهداف متفاوت گروه های زیرمجموعه ممکن است منجر به منافع متضاد و بهینه شود. برای مثال : در یک زمان، نظر هیئت حسابرسی و هیئت پاداش دهنده در یک راستا نباشد. هدف هیئت پاداش دهندهاعطای بسته ی مدیران پاداش که منعکس کننده ی سطح کارایی شان است می باشد. این بسته ی اعطایی ممکن است حاوی انگیزه هایی(تشویق هایی) است که میتواند بر روند گزارش مالی موثر باشد ، این کار به منظور انعکاس سطح کارایی بهترو افزایش خطر کیفیت ضعیف اقتصادی است. در مقابل، هدف هیئت مدیره سرکشی به کیفیت گزارشات اقتصادی و روندی که به آنها منجر میشود میباشد. بنابراین آنها بسته ی پاداشی را که موجب کاهش دستکاری درآمد ها میشود را اعطا میکنند. ما شرکت ها ی عمومی را که همپوشانی(تداخل) هیئت حسابرسی واعضای هیئت پاداش دهندههستند را بررسی کرده و شرکت هایی که سهم بیشتری از پاداش های تشویقی مدیران پاداش را با همپوشانی کمتر بین هیئت حسابرسی واعضای هیئت پاداش دهنده دارند. این نتایج نشان می دهد که جدا کردن اعضای این گروه ها ممکن است منجر به اثرگذاری در تصمیمات هیئت مدیره داشته باشد.

کلمات کلیدی : کمیته ی حسابرسی، کمیته ی جبران خسارت، کمیته ی جدایی، مدیر بخش پاداش ، کیفیت گزارش16 صفحه انگلیسی

19 صفحه ترجمه

18000 تومان

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و نهم دی 1389ساعت 13:29 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله لاتین 2010 مدیریت و صنایع با ترجمه آماده ( موضوع : خلاقیت ، نوآوری و مدیریت زمان)
journal homepage:elsevierOn the relationship between individual creativity and time

Management

روشهای فکر کردن و خلاقیت

در مورد رابطه بین خلاقیت شخصی و مدیریت زمان

چکیده

این مقاله رابطه بین رفتارهای مدیریتی بر اساس زمان و گرایش های اندازه گیری (البته این اندازه گیریها بر اساس امتیازی است که شخص به خود می دهد ) خلاقیت و سنجش شخصیت خلاق را بررسی می کند . و به طور اضافه خلاقیت کلی نیز بررسی شد به عنوان مجموع دو زمینه خلاقیت کلی زمان که نمره داده می شد . با بررسی نتایج و اطلاعات حاصله از 186 شرکت کننده این نتیجه حاصل شدکه خلاقیت رابطه مثبتی با با برنامه ریزی کارهای روزانه و اطمینان به برنامه های طولانی مدت و داشتن درک صحیح از کنترل زمان و سختی ها و بی نتیجه ماندن کارها به خاطر بی برنامه گی دارد . نتایج منجر به چندین استدلال شد که درک رابطه بین خلاقیت و مدیریت زمان را آسان می کند این استدلال ها مورد توجه قرار گرفتند و جهت گیری تحقیقات آینده مشخص شد .9 صفحه انگلیسی

12 صفحه ترجمه

10000 تومان

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و نهم دی 1389ساعت 13:16 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله انگلیسی 2010 مدیریت منابع انسانی (HRM) با ترجمه آماده 2010


Human Resource Management Review 20 (2010) 295–308

journal homepage: www.elsevier.com/locate/humres

Recognizing the benefits of diversity: When and how does diversity increase

group performance

چکیده

تنوع تنها اثرات مثبت را درپی نخواهد داشت. غالبا این مسئله مورد تایید قرار می گیرد که عدم همسانی و شباهت تیم ها احتمال بروز یکپارچگی درون گروهی را کاهش می دهد وبه کشمکش ها و سوئ برداشت هایی خواهد شد که در عوض کاهش میزان رضایت مندی مشتری و رفتار های شهروندی و افزایش تغییر و تحولات در کادر بازرگانی را در پی خواهد داد. از سوی دیگر، شواهدی از تاثیرات مثبت تنوع بر عملکرد گروهی وجود دارد چرا که این مسئله می تواند به افزایش خلاقیت و ابتکار بواسطه تنوع بیشتر رویکرد های اعضای گروه، منجر شود. هرچند یافته های اندکی پیرامون شرایط و مکانیزم های روانشناختی که به افزایش عملکرد گروه ضمن شرایط متنوع می انجامد، در دست می باشد. پاسخ به سئوالات تحقیقاتی نظیر اینکه کی و چگونه گوناگونی بر عملکرد گروه تاثیر می گذارد، هنوز بسیار محدود می باشد. هدف تحقیق حاضر فراهم آوردن پاسخ های تئوریک برای این سئوالات از طریق ارائه مدل برای مدیریت تنوعات می باشد که خود راه را به فرضیه های مربوط به حوزه اجتماعی- روانشناسی می گشاید. این مدل دیدگاهی نوین را از طریق شناسایی روند یادگیری از شخصیت یکدیگر و ضمن کار گروهی بدست می دهد. این پروسه 2 سطح کاملا متمایز از این مکانیزم را در بر دارد(سطح فردی و سطح گروهی). این مدل پیشنهاد می کند که هنگامی که این مکانیزم اجتماعی- روانشناسی فعال گردد، تنوع خود به خود به بهبود عملکرد گروهی منجر خواهد شد. علاوه بر این طبق نظر مدل حاضرهنگامی که محیط امن روحی- روانی، شرایطی باشد که این مکانیزم ها را فعال نماید، ان گاه شخصیت جمعی بیش از پیش نمایان خواهد شد.13 صفحه انگلیسی

23 صفحه فارسی

15000 تومان+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و نهم دی 1389ساعت 13:13 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله تخصصی معتبر در مورد بازاریابی و رفتار سازمانی 2010


چگونه گرایش اجتماعی بر همکاری تحقیق­و­توسعه-بازاریابی تاثیر می گذارد؟

How does social orientation influence

R&D-marketing collaboration?

Po-Chien Li & Yen-Chun Chen@ Springer Science+Business Media, LLC 2010چکیده گرایش اجتماعی به گستره ای از امور اطلاق می گردد که در آن فرصتهایی برای اعضای یک سازمان فراهم می شود تا تماسها و فعالیتهای اجتماعی خصوصی خارج از محیطهای کاریشان داشته باشند. این پژوهش بر این پایه که تعاملات و ارتباطات اجتماعی به روانسازی چشم اندازها کمک می کنند اقدام به پایه ریزی مدلی برای ترسیم روابط میان گرایش اجتماعی، رفتار تبعیت سازمانی، همکاری در زمینه بازاریابی تحقیق­و­توسعه، و عملکرد فرایندی برنامه توسعه تولیدات می نماید. نتایج تجربی بیشتر فرضهای ملحوظ توسط نویسندگان این تحقیق را تایید می کنند. به طور خاص، رفتار تبعیت سازمانی به عنوان عاملی میانجی برای روابط بین گرایش اجتماعی و مشارکت در تحقیق و توسعه شناخته شده است (یعنی با کمک به رفتار و ارزشهای اداری)، و گرایش اجتماعی هیچ تاثیر مستقیمی بر همکاریها ندارد.کلیدواژه ها گرایش اجتماعی . همکاری تحقیق و توسعه . توسعه تولیدات جدید . رفتار شهروندی سازمانی۱۸ صفحه فارسی

۲۰ صفحه انگلیسی

۲۰۰۰۰ تومان

(اصل انگلیسی مقالات قبل از خرید به صورت رایگان ارسال می گردد)

امکان انجام کل فرایند خرید در کمتر از نیم ساعت میسر است

با ما تماس بگیرید

۰۹۱۹۱۶۶۵۶۶۲+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و دوم دی 1389ساعت 17:3 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله تخصصی حسابداری مدیریت با ترجمه آماده


University Tees: Introducing fundamentals of

management accounting in a small business

موضوع:

چگونه استراتژی Tees دانشگاهی را توصیف می کنید؟Tees دانشگاهی با چه خطراتی مواجه است که می تواند برای نیل به اهداف استراتژیکی خود تهدیدآمیز باشد؟ Tees دانشگاهی متکی بر ترکیبی از رجحان اجرایی ( که عملکردی از سرعت، سهولت و هزینه می باشد) و صمیمیت مشتری برای تامین سفارشات مشتری است. Tees دانشگاهی، به ویژه دارای چهار منبع مزیت رقابتی است.

چه عوامل کلیدی بر قیمتهایی تاثیر گذارند که شرکتها برای تولیدات و خدماتشان مقرر کرده اند؟

سه عامل مهمی که بر تصمیمات قیمت گذاری تاثیر گذارند، مشتریان، رقیبان و هزینه می باشد13 صفحه انگلیسی

23 صفحه ترجمه

15000 تومان

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و دوم دی 1389ساعت 16:57 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمتن انگلیسی در مورد شیوه های قیمت گذاری


نمونه ترجمه :

قیمت عنصر تعیین کننده در عرصه بازار و بازاریابی است که میزان کسب درآمد را مشخص میکند. در این میان عناصر دیگر میزان هزینه ها را تعیین میکنند. از بین عناصر مختلف در عرصه بازار و بازاریابی مدیریت (تنظیم) قیمت ها بنظر آسان تر از دیگر موارد میرسد و در زمان کوتاهتری قابل انجام است. قیمت یک محصول همچنین میران ارزش گذاری مورد نظر کمپانی را برای محصول یا برندش به بازار نشان میدهد. یک محصول با طراحی خوب و انجام بازاریابی مناسب میتواند حتی با قیمتی بیشتر نسبت به رقبا با استقبالی بالا مواجه شده و سود بالایی را به کمپانی اش برساند. مثلاً Gillette را در نظر بگیرید.قصلی از کتابی ترجمه نشده

SHAPING THE MARKET OFFERINGS 2010

36 صفحه انگلیسی

40 صفحه ترجمه

25000 تومان

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و دوم دی 1389ساعت 16:55 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله تخصصی تجارت الکترونیک 2010 با ترجمه آماده
رضایت و عدم رضایت در حراجهای اینترنتی

یک تحلیل تجربیSatisfaction and dissatisfaction

In online auctions:

An empirical analysis

چکیده

هدف – هدف این مقاله آزمون تجربی اعتبار تئوری دوعامله جهت خدمات کیفی فروشنده در زمینه ی حراج اینترنتی می باشد.

طراحی/روش شناسی/رویکرد- نمونه ای آماری از بازخورد 2000 خریدار در باره ی عملکرد فروشنده ( 1000 بازخورد مثبت و 1000 بازخورد منفی ) از سایت ئی بی جمع آوری گردید. تحلیلی محتوائی از بازخوردهای مثبت ومنفی صورت پذیرفت و تعداد دفعات تکرار ویژگیهای کیفیت خدمات خاص مطرح شده مورد مطالعه و بررسی قرار گرفت.

یافته ها – تحلیل موارد مطرح کلی و منحصربفرد ازویژگیهای کیفیت خدمات اختلاف محتوائی معناداری برای بازخورد مثبت و منفی را نشان می داد، که دراین زمینه ازاعتبار تئوری دو عامله پشتیبانی کرده و به افزایش از درک انتظارات مشتری در این محیط می انجامد.

پیامدهای عملی – یافته های مقاله می تواند به تخصیص تلاش فروشندگان بر طراحی خدمات دلالت کند، بنابراین می توانند به ایجاد شهرت مورد نیاز و ابقای آن بمنظور جذب پیشنهاد گذاران و رقابت موفقیت آمیز در محیطهای اینترنتی با ریسک بالا مانند ئی بی بیانجامد.

اصالت/ ارزش- مقاله درک ازعوامل تعیین کننده ی کیفی در یک محیط خدماتی را که بطور قابل ملاحظه ای با محیط سنتی مغایرت دارد بدلیل خطراتی که خریداران درمعرض آن قرار می گیرند، عدم تقارن اطلاعات و فقدان تجربه ی قبلی با خریداران را گسترش می دهد. علاوه بر اینکه یافته های پشتیبان تئوری دو عامله در یک تقابل مستقیم با نمونه ی یک عامله ی معمولی که توسط بیشتر محقفان کیفی در بخش مدیریت عملیات ارائه گردیده می باشد و بطور برجسته اهمیت بررسی رضایت و عدم رضایت مشتری را بطور جداگانه در محیط حراج اینترنتی نشان می دهد.واژگان کلیدی : کیفیت خدمات مشتری، مزایده / مناقصه، رضایت مشتری، خرید اینترنتی

نوع مقاله : مقاله ی پژوهشی15 صفحه انگلیسی

18 صفحه ترجمه

15000 تومان

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و دوم دی 1389ساعت 16:54 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله ی تخصصی کامپیوتر و IT با ترجمه آماده
Strategy, IT applications for planning and control, and firm

Performance: The impact of impediments to IT implementationچکیده

مطالعه ما به بررسی وابستگی استراتژی، وسعت استفاده از IT در 12 کارکرد طرح ریزی و کنترل، و عملکرد شرکت پرداخته است. در این پژوهش توجه ویژه ای به تاثیر متعادل کننده روابط 15 مانع فنی، انسانی، و سازمانی در پیاده سازی IT شده است. ما به تحلیل داده های تحقیقاتی به دست آمده از 296 کمپانی تایوانی پرداختیه م، که داده های مالی حاصل از گزارشات مالی که علنا منتشر شده اند به آن الحاق شده است. نتایج به دست آمده نشان دادند که استراتژی به شکلی عمده بر وسعت استفاده از نرم افزارهای IT برای طرحریزی و کنترل اثر گذاشت. وسعت نرم افزارهای IT نیز به نوبه خود نقشی بسیار مستقیم بر عملکرد شرکتها دارند، در حالی که تاثیر مستقیم استراتژی حائز اهمیت نبود. رابطه بین استراتژی و گستره نرم افزارهای IT، و بین نرم افزارهای IT و عملکرد شرکتها وقتی سطح موانع اجرا و پیاده سازی IT پایین بود قویتر می شد. این یافته ها فراتر از این روابط کلی رفتند تا تفاوتهای سیستماتیک در نرم افزارهای مشخص IT و موانع پیش روی شرکتهایی که استراتژیهای متفاوتی را تعقیب می کنند تعیین نمایند.11 صفحه انگلیسی

20 صفحه ترجمه

15000 تومان

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و دوم دی 1389ساعت 16:53 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله تخصصی مدیریت با ترجمه آماده ( برند تجاری)


هیوندا؛ تلاش برای موفقیت بین المللی

3 صفحه انگلیسی

7 صفحه ترجمه

5000 تومان

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و دوم دی 1389ساعت 16:51 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله انگلیسی در مورد حسابرسی با ترجمه آماده


تعارض منافع در حسابرسی: آیا این برخوردها در فساد تاثیرگذارند؟

چکیده

در این بخش به این موضوع پرداخته می شود که آیا برخوردهای منافع در حرفه حسابداری و حسابرسی در فساد تاثیرگذار است یا خیر. من برای پاسخ به این سؤال ابتدا یک تعارض منافع را تعریف کرده و مشخص خواهم کرد که تحت کدام شرایط بوجود می آید. انواع شرایطی راکه یک تعارض منافع ممکن است در آن رخ دهد با بررسی و بحث در خصوص سقوط مالی Enron نشان خواهیم داد. در قسمت دوم این بخش صورتی مفهومی از فساد را ارائه خواهیم داد که از طریق بررسی مشخصه های اصلی آن و نیز مشخصه هایی که معمولا و نه همیشه در موارد نوعی فساد وجود داشته اند، می باشد. من با استفاده از این بررسی مفهومی فساد، نشان خواهم داد که چگونه برخوردهای منافع در حسابرسی و حسابداری همانطور که در مورد Enron دیدیم، می توانند ذاتا منجر به فساد شوند. نهایتا شیوه هایی را که می توان بوسیله آنها به برخوردهای منافع پرداخت مورد بررسی قرار می دهیم. در مرحله آخر بهترین شیوه اخلاقی و نظارتی برای پرداختن به برخوردهای منافع در حسابرسی اجتناب از مجموع آنهاست همانطور که افشای صرف آن نمی تواند یک تعارض منافع را از بین ببرد و از اینرو وجود مداوم آن ریسک بالقوه ای را بدنبال دارد که ممکن است منجر به فساد شود18 صفحه انگلیسی

25 صفحه ترجمه

20000 تومان

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و دوم دی 1389ساعت 16:50 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدقابل توجه دوستان عزیز!

با توجه به مشغله ی کاری امکان دارد در ساعاتی از روز امکان برقراری تماس با شماره ۰۹۱۹۱۶۶۵۶۶۲ میسر نباشد که در این صورت می توانید ایمیل بزنید Motarjem1980@gmail.com ضمن اینکه هر روز از ساعت ۴ تا ۸ بعد از ظهر قطعا امکان برقراری تماس میسر است.

+ نوشته شده در یکشنبه نوزدهم دی 1389ساعت 23:31 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله تخصصی مدیریت با ترجمه آماده ( برند تجاری)


Samsung; redefining a brand

سامسونگ ؛ باز تعریف یک برند20 صفحه انگلیسی

25 صفحه ترجمه

20000 تومان

+ نوشته شده در سه شنبه بیست و سوم آذر 1389ساعت 19:15 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله تخصصی مهندسی صنایع 2010 (داده کاوی) با ترجمه آماده


Mining fuzzy association rules from uncertain data

استخراج قوانین وابستگی فازی از داده های نا مشخصچکیده

استخراج قوانین وابستگی یکی از مهمترین شیوه های بررسی داده است که وابستگی های بین داده را مشخص می کند. مطالعات متعدد زیادی موجود است که بر روی یافتن قوانین وابستگی فازی از داده های مشخص و دقیق تاکید دارد. متاسفانه، داده های حقیقی بدلیل خطاهای انسانی، خطاهای ابزاری، خطاهای ثبت و غیره گرایش به نامشخص بودن دارند. بنابراین، پرسشی که بلافاصله به ذهن خطور می کند این است که چگونه می توان قوانین وابستگی فازی را از داده های نامشخص استخراج نمود. بدین منظور این مقاله یک طرح معرفی را برای نشان دادن داده های نامشخص ارائه می دهد. این طرح معرفی بر مبنای توزیعات احتمال است چراکه تئوری احتمال ارتباط نزدیکی را بین مفاهیم همسانی و خطای تخمینی را ایجاد کرده که چارچوبی مطلوب را برای پرداختن به داده های نامشخص فراهم می کند . سپس الگوریتمی را برای استخراج قوانین وابستگی از داده های نامشخص گسترش خواهیم داد که با توزیعات احتمال نشان داده شده اند. نتایج تجربی حاصل از مطالعات نشان می دهد که رویکرد مطرح شده الگوهای مطلوب و ارزشمندی رابا قطعیت بالا مشخص می کند.

واژگان کلیدی: یادگیری، بررسی داده و آمار فازی، داده های نامشخص، داده کاوی، قوانین وابستگی فازی.25 صفحه انگلیسی

30 صفحه ترجمه

25000 تومان

+ نوشته شده در سه شنبه بیست و سوم آذر 1389ساعت 19:13 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله تخصصی انگلیسی در مورد مدیریت پروژه با ترجمه آماده بر گرفته از elsevier
www.sciencedirect.com

International Journal of Project ManagemenlBuilding knowledge in projects: A practical application

of social constructivism to information systems developmentساختار دانش در پروژه ها : بررسی کارکرد تجربی سازندگی گرایی( کانستراکتیویسم) در راستای توسعه ی سیستم های اطلاعات

9 صفحه انگلیسی

18 صفحه ترجمه

13000 تومان

(اصل انگلیسی مقالات قبل از خرید به صورت رایگان ارسال می گردد)

امکان انجام کل فرایند خرید در کمتر از نیم ساعت میسر است

روش های خرید: اینترنتی(ارسال به ایمیل)، پستی(پیشتاز) ، حضوری

با ما تماس بگیرید

۰۹۱۹۱۶۶۵۶۶۲

Motarjem1980@gmail.com

+ نوشته شده در سه شنبه بیست و سوم آذر 1389ساعت 19:11 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله ی انگلیسی در مورد استانداردهای حسابداری مالی با ترجمه آماده


The Relevance of the Value Relevance Literature For

Financial Accounting Standard Setting: Another View

41 صفحه انگلیسی

40 صفحه ترجمه

30000 تومان

+ نوشته شده در سه شنبه بیست و سوم آذر 1389ساعت 19:6 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله انگلیسی کوتاه در حوزه کامپیوتر و حسابداری


Computer-Based

Safeguards Information and

Accounting System

اطلاعات محافظتی مبتنی بر کامپیوتر و سیستم های حسابداری

جستجو، پردازش و تحلیل اطلاعات در مورد داراییها و جریان مواد هسته ای، بخشهای ضروری محافظت های IAEA می باشند. اطلاعات محافظتی از منابع متعددی جهت می گیرند. اطلاعات تامین شده، در توافق های حفاظتی متعددی بین ایالات و IAEA، شامل توافقهای NPT و توافقهای سه جانبه حفاظتی، تعیین می شود.

4 صفحه انگلیسی

5 صفحه ترجمه

6000 تومان

+ نوشته شده در سه شنبه بیست و سوم آذر 1389ساعت 19:5 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله کوتاه در حوزه حسابداری و کامپیوتر با ترجمه آماده


ACCOUNTING INFORMATION SYSTEMS COMPUTER

OPPORTUNITIES FOR THE SMALL BUSINESS

موقعیتهای سیستم های اطلاعاتی حسابداری و کامپیوتری در دسترس تجارتهای کوچکچکیده:

یکی از مشکلات در رقابت تجارت کوچک با بزرگ استفاده نا کارا و یا عدم استفاده از تکنولو‍ژی به روزاز قبیل کامپیوتر می باشد. پیشرفت پی در پی در رقابتها تنها به معنای یافتن پاسخ سوالات پیش از هر کس دیگری می باشد.تلفیق مراحل اتوماتیک حسابداری،ارتباطات وسیستمهای کارشناسانه چه به تنهایی و چه با یکدیگرمی تواند به ایجاد یک سیستم اطلاعات حسابداری کمک کند:سیستمی که زمان صرف شده برای امور روزمره را کاهش داده و سریعا اطلاعات را برای تصمیم گیری بهترفراهم می سازد.5 صفحه انگلیسی

5 صفحه ترجمه

6000 تومان

+ نوشته شده در سه شنبه بیست و سوم آذر 1389ساعت 19:4 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله تخصصی کامپیوتر با ترجمه آماده
برگرفته از ژورنال معتبر

Computer Communications

From content distribution networks to content networks — issues and

challengesاز شبکه های توزیع محتوا تا شبکه های محتوا – اهداف و چالشها

چکیده

بخاطر توسعه های تکنیکی در الکترونیک ها مقدار محتوای دیجیتال در حال افزایش است.جهت ایجاد محتوای دیجیتال،محتوای چندرسانه ای موجود برای جمعیت های مصرفی توزیع شده و گسترده، شبکه های توزیع محتوا استفاده می شوند. وظیفه اصلی CDNهای جاری ارسال بهینه و دسترس پذیری افزایش یافته محتوا برای مصرف کننده است. این زمینه به تحقیق برای سالهای متعدد اشاره دارد.CDNهای مدرن در اتوماتیک کردن مدیریت CDN منظور دارند. بعلاوه کاربردهای مدرن فقط عملیات دستیابی را روی محتوا انجام نمی دهد، بلکه همچنین محتوا ایجاد می کند، تغییر می دهد و محتوا را در مکان مناسب از ساختار قرار می دهد. اگر این عملیات توسط ساختار توزیع شده حمایت شود، ما ساختار را به جایCDN ، CN می نامیم.

12 صفحه انگلیسی

20 صفحه ترجمه

15000 تومان

(اصل انگلیسی مقالات قبل از خرید به صورت رایگان ارسال می گردد)

امکان انجام کل فرایند خرید در کمتر از نیم ساعت میسر است

روش های خرید: اینترنتی(ارسال به ایمیل)، پستی(پیشتاز) ، حضوری

با ما تماس بگیرید

۰۹۱۹۱۶۶۵۶۶۲

+ نوشته شده در سه شنبه بیست و سوم آذر 1389ساعت 18:59 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمتن PowerPoint پاور پوینت انگلیسی ترجمه شده در حوزه ی مدیریت و سرمایه گذاری
متن PowerPoint پاور پوینت انگلیسی ترجمه شده

درباره ی سرمایه گذاری مستقیم خارجی

Foreign Direct Investment and Collaborative Ventures

( ترجمه به صورت ورد)

26 صفحه پاور پوینت انگلیسی با ترجمه

10000 تومان

+ نوشته شده در سه شنبه بیست و سوم آذر 1389ساعت 18:55 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمتن لاتین مدیریت ترجمه شده
متن انگلیسی (یک فصل از کتاب چاپ نشده)

روش های تحلیل سیستم ها

Systems Analysis Methods

13 صفحه انگلیسی

20 صفحه ترجمه

15000 تومان

+ نوشته شده در سه شنبه بیست و سوم آذر 1389ساعت 18:54 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمعتبر ترین مرکز ارائه مقاله های تخصصی دانشگاهی با ترجمه آماده


راهنمای خرید و جستجوی مقاله در ۱۹۸۰:

برا ی دسترسی سریع تر می توانید از بخش آرشیو ( سمت چپ) فقط مقاله های رشته مورد نظرتان را مشاهده کنید. جهت دریافت رایگان اصل انگلیسی هر یک از مقالات می بایست ایمیل زده و عنوان مقاله را اطلاع دهید. مقاله هایی که بر روی سایت گذاشته شده اند بخشی از مقالات موجود است. در صورتی که مقاله مورد نظرتان را نیافتید می توانید از طریق ایمیل یا تلفن نسبت وجود آن در بقیه ی آرشیو مطلع شوید. همچنین امکان ترجمه تخصصی مقاله خودتان نیز میسر است. امکان جستجو ی علمی مقاله با شرایط مورد نظرتان نیز میسر است.

Motarjem1980@gmail.com

۰۹۱۹۱۶۶۵۶۶۲

ایمیل ها حداکثر ظرف ۳ ساعت پاسخ داده می شود.

( به استثنای ایمیل هایی که از ۱ تا ۱۰ بامداد ارسال می شوند)

خرید ترجمه از طریق مراجعه حضوری یا خرید از طریق ایمیل( پرداخت وجه به حساب) امکان پذیر است.( به همراه ایمیل ارسال رایگان اصل مقاله توضیحات کامل نحوه خرید ارسال می شود.)

با توجه به این که کامنت های این وبلاگ دیر به دیر مشاهده می شود از ارسال درخواست در کامنت خودداری نمایید.

+ نوشته شده در یکشنبه نهم آبان 1389ساعت 15:29 توسط مهدی عباسیمقاله انگلیسی در مورد سیستم های اطلاعات حسابداری با ترجمه آماده 2009
Data Models of Accounting Information Systems REA vs. IAC

مدلهای داده ای سیستم های اطلاعات حسابداری REA در مقابل IAC

دپارتمان مهندسی کامپیوتر دانشگاه Epoka

چکیده:

هدف مدل داده ای توصیف ساختار منطقی سیستم شی می باشد، همانطور که توسط کاربرانش مشاهده می شود.در سیستم های اطلاعات حسابداری، شی، کارفرمای اقتصادی است و اطلاعات دخیره شده که در یک روش ساختاری مورد نیاز است، می باشد بنابراین داده ممکن است سازگار بوده و صحیح باشد.

مدلسازی واقعی اجزا پیرامون واحد اقتصادی، برای ساختن یک سیستم بهینه که اطلاعات را در مورد بخش اقتصادی ذخیره می کند، بسیار مهم است.

در ابتدای سیستم های اطلاعاتی حسابداری، مدلسازی داده توسط مادی سازی فرایندهای واحد اقتصادی به فرایندی که کامپیوتر نسبت به انسان ممکن است بدون خطا و سریع عمل کند، ایجاد شد. این مدل در ملاحظات ساختار داده ای سنتی نظم حسابداری،بکار گرفته نشد. آنها عملکرد مدل را ذخیره نمودند همانطورکه توسط Pacioli درطول Renaissance توصیف شد.کنسرواتیسم حقیقتا در حرفه ی حسابداری مناسب بود. بنابرین تغییر از یک مدل مناسب و چیزی که در استفاده بیش از نیم میلیون در مدل جدید،بود، بسیار ساده از طرف جامعه، پذیرفته نشد، چون مدل جدید به اندازه کافی واضح و مناسب نبود.

مدل سنتی عباراتی را برای جلوگیری از خطاها و تکرارها در محاسبه استفاده می نمود. همانطور که کامپیوترها محاسبات را خیلی سریع و بدون خطا انجام می دهند، نیازی به این عبارات نیست.بنابراین عبارات فقط به دیدگاههای مجازی تبدیل می شوندکه شامل اطلاعات پردازش شده است و هربار که کاربر نیاز دارد مشاهده می شود.

از 1975 تا آغاز 80 تعدادی تغییر در زمینه مدلسازی داده درکل، و در مدلسازی داده در سیستم های اطلاعات حسابداری، رخ داد.

6 صفحه انگلیسی

8 صفحه ترجمه

۸000 تومان

(اصل انگلیسی مقالات قبل از خرید به صورت رایگان ارسال می گردد)

امکان انجام کل فرایند خرید در کمتر از نیم ساعت میسر است

روش های خرید: اینترنتی(ارسال به ایمیل)، پستی(پیشتاز) ، حضوری

با ما تماس بگیرید

۰۹۱۹۱۶۶۵۶۶۲+ نوشته شده در یکشنبه بیست و پنجم مهر 1389ساعت 2:5 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمتن انگلیسی ترجمه شده در مورد کامپیوتر ZigBee وایر لس /جدید
تئوری های ZigBee

12 صفحه انگلیسی

16 صفحه فارسی

15000 تومان

+ نوشته شده در یکشنبه بیست و پنجم مهر 1389ساعت 2:0 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمتن لاتین ترجمه شده در مورد کامپیوتر ZigBee /جدید
سطح مسیر یابی ZigBee

ZigBee Routing Layer

5 صفحه انگلیسی

11 صفحه ترجمه

8000 تومان

+ نوشته شده در یکشنبه بیست و پنجم مهر 1389ساعت 1:51 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله انگلیسی در مورد زنجیره تامین با ترجمه آماده
Theory and Methodology

On the optimization of supply chain networking decisions

تئوری و روش شناسی بهینه سازی تصمیمات شبکه بندی زنجیره تامین

چکیده

شرکتها در تلاش هستند تا خود را به موقعیتی برسانند تا بتوانند ارزش افزوده به زنجیره تامینی که در آن قرار گرفته اند را به بیشترین میزان برسانند. این امر چنین سؤالات استراتژیکی را در پی خواهد داشت: به منظور بهبود قابلیتهای مرکزی کنونی بایستی کدام منابع پایدار را توسعه بخشید؟ بایستی کدام فعالیتها را خارجی کرد و به کدام شریک داخلی باید این فعالیتها را واگذار کرد؟بایستی کدام فعالیتهای داخلی را حفظ کرده و توسعه بخشید؟ چگونه باید منابع شرکت را به فعالیتها اختصاص داد؟ هدف این مقاله پیشنهاد دادن یک مدل برنامه ریزی ریاضی است از تجارت توسعه یافته ای که می توان از آن برای بررسی این نوع مسائل شبکه بندی استراتژیکی استفاده کرد. در ابتدا تعداد زیادی از سازه های مدلسازی شبکه عمومی، ارائه شده است. سپس مدلی برای بهینه سازی ساختار زنجیره تامین ،تحت فرضیه های خاصی در مورد ماهیت تولید، هزینه وعملکردهای ارزش در شرکتهای تولید/پخش نمونه کار برده شده است.همچنین یک بحث ذهنی برای دستیابی به راه حل ها از مدل ارائه شده است. نهایتا، برای روشن ساختن سودمندی این رویکرد ، از مثالی در مورد یک شرکت یخچال برقی استفاده شده است. Ó 2001 Elsevier Science B.V . تمامی حقوق محفوظ می باشد.

کلمات کلیدی: استراتژی زنجیره تامین، شبکه بندی، تجارت توسه یافته، تئوری شرکت، برنامه مختلط عدد صحیح12 صفحه انگلیسی

18 صفحه ترجمه

15000 تومان

+ نوشته شده در یکشنبه بیست و پنجم مهر 1389ساعت 1:47 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله تخصصی در مورد سیستم های اطلاعات حسابداری و مدیریت دانش با ترجمه آماده 2009
سیستم اطلاعات حسابداری (AIS) و مدیریت دانش:

مطالعه موردی

چکیده

این مطالعه به دنبال بررسی استفاده از سیستم اطلاعات حسابداری (AIS) توسط Bhd.Sdn. ZBMS، و بررسی سهم استفاده از آن در مدیریت دانش و نقش استراتژیک سازمان است. ZBMS شرکت ثبت شده در کوالالامپور است که در صنعت ساخت و ساز فعالیت می کند. این شرکت از سیستم خودکار ای.آی.اس با نام بسته ی مالی و حسابداری پروژه استفاده کرده است. بسته ای که توسط یک شرکت خصوصی (ZYXW) گسترش یافته است. قشرهای مختلفی از افرادی که در داخل و خارج محیط سازمانی با شرکت سر و کار دارند ، از اطلاعات حسابداری تولید شده توسط این سیستم برای تصمیم گیری استفاده می کنند. بر اساس ورودی های ارائه شده توسط مدیران سطح عملیاتی، نرم افزار کانتراکت پلاس هر ماه گزارش درآمد پروژه های ماهانه، ترازنامه و گزارشی از تغییر در موقعیت های مالی را، به منظور برنامه ریزی، کنترل و تصمیم گیری برای تخصیص منابع از سوی مدیران استراتژیک و تاکتیکی برای آنان ارسال می کند. نقش ایفا شده توسط ای.آی.اس ، کارکرد حسابداری سازمان ها را ارتقا داده و بر ارزش اطلاعات می افزاید. سیستم خودکار ای.آی.اس، سرعت تولید اظهارنامه های مالی را بالا می برد و و بر ضعف انسان در پردازش داده ها غلبه می کند. این سیستم مدیریت منابع و فرآیند نظارت، کنترل و پیش بینی تجارتZBMS را برای آینده ای بهتر ، ارتقا می بخشد. با ظهور AIS ، می توان رشد ضمنی و صریح دانش را از طریق آموزش های فشرده پرسنل در مرحله اولیه پیاده سازی سیستم گرفته تا توسعه و استفاده از راهنمای خود این شرکت در آموزش
کارکنان جدید و کمک به کار کارکنان کنونی مشاهده کرد. با توجه به نفع AIS برای ZBMS ، این
مقاله توصیه میکند که منبع داده ها باید کاملا اتوماتیک بوده و سیستم موجود باید از طریق کامپیوتری کردن قبل و بعد از مناقصه ی پروژه ها ارتقا یابد تا ای.آی.اس قادر باشد کار خود را به درستی تکمیل کند.

کلمات کلیدی : سیستم های اطلاعاتی حسابداری ، مدیریت دانش ، کارکردهای حسابداری ، ارزش اطلاعات ، گزارش های مالی9 صفحه انگلیسی

13 صفحه ترجمه

10000 تومان

(اصل انگلیسی مقالات قبل از خرید به صورت رایگان ارسال می گردد)

امکان انجام کل فرایند خرید در کمتر از نیم ساعت میسر است

روش های خرید: اینترنتی(ارسال به ایمیل)، پستی(پیشتاز) ، حضوری

با ما تماس بگیرید

۰۹۱۹۱۶۶۵۶۶۲+ نوشته شده در یکشنبه بیست و پنجم مهر 1389ساعت 1:44 توسط مهدی عباسی | نظر بدهیدمقاله تخصصی انگلیسی در مورد ریسک با ترجمه آماده


A fuzzy multi-attribute model for risk evaluation in workplaces

الگوی چند شا خصه ای مخاطره پذیری در محیط های کاریچکیده:

ارزیابی نرخ مخاطرات روند مدیریت ایمنی را به لحاظ انتقادی مورد بررسی قرار می دهد.این امراساسا ارزیابی مخاطرات مرتبط با فعالیت های کاری رابه شکل آماده سازی مدیران با اطلاعات مناسب جهت هدفمند کردن تاثیر ارزیابی ها مورد استفاده قرار می دهد. مهم ترین فعالیت در رابطه با سنجش نرخ مخاطرات ،سنجش نرخ مخاطرات شغلی می با شد اما بر خلاف اهمیت آن قوانین ملی و بین المللی هرگز روش های استانداردی را برای هدفمند کردن آن تدوین نکرده ودر عین حال به شرکت ها امکان اتخاذ تصمیمات مقتضی را در آزادی کامل واگذار کرده است.به عنوان نتیجه گیری ، شرکت ها عموما بر استفاده از اصول آسانی تکیه دارند که غالبا قادر به تقویت همه ی جنبه های اصلی مخاطره پذیری در محیط های کاری نیستند و کمترین رتبه را در فعالیت های مخاطره آمیز دارا می با شند.در این نگاره روش جدیدی برای سنجش نرخ مخاطره پذیری با هدف بر طرف سازی محدودیت های رویکرد های قدیمی پیشنهاد شده است. به طور اخص فاکتور های جدیدی معرفی شده اند که بررسی میزان تاثیر رفتار انسان و محیط را بر سطح مخاطرات مورد اهمیت قرار می دهند، و دیگر آنکه دامنه ی آسیب ها وامکان وقوع هر گونه پیشامدی را مد نظر دارند.روش پیشنهاد شده همچنین یک رویکرد تخمینی و پیش فرض مدار را بر پایه ی تئوری منطقی که در فرایند سنجش امکان انسجام بیشتری را به همراه می آورد در جهت دست یابی به یک نمودارنهایی عالی از فعالیت های مخاطره آمیزمورد استفاده قرار داده است.و سرانجام یک مورد عینی واقعی برای نشان دادن ظرفیت های مدل جدید مخاطره سنجی گزارش شده است.9 صفحه انگلیسی

25 صفحه ترجمه

15000 تومان


برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 09191665662 تماس بگیرید.

( مقاله انگلیسی + ترجمه ی فارسی )


قـیـمـت :

ارسال آگهی : چهارشنبه 20 آذر 1392

___________________
اســتان : تهران
شــهــر : تهران
آ د ر س : ارائه خدمات به تمام ایران
تـلـفــن : 09191665662
ايـمـيـل :
وب سايت :
ارتباط با آگهي دهنده
نـــام : مهدی عباسی
09191665662 : تلفـن


تازه هاي اين گروه ( خدمات > ترجمه)
١١/١/١٣٩٤
ترجمه حرفه ای با قیمت مناسب + هدیه ویژه
::: ما اولین نیستیم ، بنابراین بیشتر تلاش می کنیم ::: - آیا از پرسه زدن و جستجوهای بیهوده در دنیای وب برای ترجمه متن خود خسته شده اید؟...
تهران , گروه مترجمین پارسیان
تلفن : 22809224 - 09196873368 - 09371172819هوایتان را داریم
به روز شده در : 1 ساعت و 55 دقیقه پیش
١١/١/١٣٩٤
ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی به سبک گرته
مشخصات فردی: نام و نام خانوادگی: گرته تاریخ تولد: 1 / 1 / 1391 شماره شناسنامه:139111 شماره ملی: 139111 محل صدور: تهران<...
تهران , گروه گرته
تلفن : 02188658361
به روز شده در : 3 ساعت و 12 دقیقه پیش
١٠/١/١٣٩٤
مترجم ,زبان, آلمانی‌,
مترجم زبان آلمانی‌ جهت ترجمه کتبی‌ و شفاهی‌ و همراه و همزمان برای شرکتها، سفارتخانه‌ها و تمام اقشار و کسانی‌ که با آلمانی‌ زبان‌ها در ارتباط هستند، تو...
تهران , بهنام حسین‌زاده
تلفن : 09128140278
به روز شده در : 11 ساعت و 53 دقیقه پیش
١٠/١/١٣٩٤ترجمه انگلیسی به فارسی انواع متون
ترجمه انواع متون عمومی ترجمه انواع متون تخصصی حسابداری ومدیرت در کمترین زمان با کمترین هزینه...
تهران , الکس
تلفن : 09339504965
به روز شده در : 12 ساعت و 49 دقیقه پیش
١٠/١/١٣٩٤
ترجمه حرفه ای متون تخصصی و فنی
ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت صنعت،معدن و تجارت ما چیزی بیش از یک دارالترجمه هستیم دارالترجمه آنلاین ان...
شیراز , ترجمه کده
تلفن : 071-53336484
به روز شده در : 14 ساعت و 10 دقیقه پیش
١٠/١/١٣٩٤
ترجمه تخصصی متون رشته مدیریت
ما چیزی بیش از یک دارالترجمه هستیم در ترجمه کده، ترجمه تمام متون، با بهره گیری از مترجمانی متخصص و تحصیلکرده در زمینه مرتبط با موضوع متن، ص...
شیراز , ترجمه کده
تلفن : 071-53336484هزینه بر اساس تعداد کلمات متن، محاسبه میگردد.
به روز شده در : 14 ساعت و 10 دقیقه پیش
١٠/١/١٣٩٤
ترجمه تخصصی دانشجویی و دانشگاهی
ما چیزی بیش از یک دارالترجمه هستیم دارالترجمه آنلاین انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی|تحت پوشش قراردادن بیش از 10 زبان زنده و رایج دنیا|...
شیراز , ترجمه کده
تلفن : 071-53336484
به روز شده در : 14 ساعت و 10 دقیقه پیش
١٠/١/١٣٩٤
دارالترجمه آنلاین انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی
ما چیزی بیش از یک دارالترجمه هستیم دارالترجمه آنلاین انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی|تحت پوشش قراردادن بیش از 10 زبان زنده و رایج دنیا|...
شیراز , ترجمه کده
تلفن : 07153336484
به روز شده در : 14 ساعت و 10 دقیقه پیش
١٠/١/١٣٩٤
ترجمه متون تخصصی با کیفیت عالی
ترجمه سلیس و روان را با گروه مترجمین حرفه ای ما تجربه کنید. ترجمه کلیه متون - انگلیسی به فارسی- فارسی به انگلیسی ترجمه ترجمه کلیه متون<...
تهران , پریسا یوسفی
تلفن : 09385366154ایده آل
به روز شده در : 15 ساعت و 37 دقیقه پیش
١٠/١/١٣٩٤
مترجم همزمان زبان آلمانی
مترجم همزمان زبان آلمانی توسط فارغ التحصیل آلمان جهت پروژه های بازرگانی و نمایشگاهی خارجی و داخلی...
تهران , پریسا لطیفی
تلفن : 77671895 - 77671898 - 77801160
به روز شده در : 15 ساعت و 56 دقیقه پیش
٩/١/١٣٩٤
رکورد قیمت و کیفیت ترجمه
ترجمه و تایپ و نمودار و فرمول و ... با قیمت بسیار مناسب همگی توسط خود مترجم حتما متن را ایمیل کنید و نمونه ای از ترجمه متن و زمان تحویل و ق...
اصفهان , مهدی خزاعی
تلفن : 09138927916
به روز شده در : 1 روز و 3 ساعت پیش
٩/١/١٣٩٤مترجم زبان چینی
ترجم زبان چینی (دانش آموخته ادبیات فارسی از دانشگاه بین المللی امام خمینی ؛ اهل چین) با سابقه کار ترجمه (کتبی و شفاهی) در زمینه های تجاری ؛ صنعتی .علم...
قزوین , جین چیانگ ما
تلفن : 09391828278
به روز شده در : 1 روز و 5 ساعت پیش
٩/١/١٣٩٤
ترجمه متون تخصصی زبان انگلیسی و انجام پروژه و تحقیقات دانشجویی
ترجمه متون تخصصی زبان انگلیسی عادی و تخصصی مدیریت- روانشناسی- زیست شناسی- بازاریابی وفروش و... و انجام پروژه و تحقیقات دانشجویی و متفرقه در کوتاهترین ...
تهران , سیامک غفاری
تلفن : 09138384928
به روز شده در : 1 روز و 16 ساعت پیش
٩/١/١٣٩٤
ترجمه تخصصی علوم انسانی حسابداری حقوق مدیریت اقتصاد روانشناسی
ترجمه روان و سلیس برای انواع متون تخصصی رشته های علوم انسانی : حسابداری ، حقوق ، اقتصاد ، مدیریت ، روانشناسی ، علوم تربیتی ، علوم سیاسی ، تربیت بدنی و...
تهران , علی نصیری
تلفن : 09104010164
به روز شده در : 1 روز و 22 ساعت پیش
٩/١/١٣٩٤
ترجمه تخصصی برق و الکترونیک و کامپیوتر
ترجمه روان و سلیس برای انواع متون تخصصی رشته های مهندسی برق (الکترونیک ، قدرت ، مخابرات ، کنترل) ، مهندسی کامپیوتر و IT ، علوم پایه (ریاضی و فیزیک) ، ...
تهران , علی نصیری
تلفن : 09104010164
به روز شده در : 1 روز و 22 ساعت پیش
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
آگهي هاي ويژه خدمات > ترجمه
ترجمه تخصصی تمامی متون و رشته ها
دانشجو آنلاین
تهران
تلفن : 44648626

ترجمه حرفه ای با قیمت مناسب + هدیه ویژه
گروه مترجمین پارسیان
تهران
تلفن : 22809224 - 09196873368 - 09371172819

مترجم تخصصی زبان چینی و انگلیسی
امین شیران
اصفهان
تلفن : 09131297671

ترجمه انگلیسی (تخصصی و عمومی)، فرانسه، روسی، عربی، کردی
مرکز ترجمه رایا (شاهو کریمی)
تهران
تلفن : 09125151169

ترجمه حرفه ای متون تخصصی و فنی
ترجمه کده
شیراز
تلفن : 071-53336484

مترجم زبان چینی فارسی
زکی پور
کرج و تهران
تلفن : 09195376033
آگهي هاي ويژه خدمات

چاپ دیجیتال فانوس ( چاپ پلات ،چاپ لمینیت ، چاپ سی دی ، و ...
سید محمد هاشمی
تهران
تلفن : 66729460

مرکز پخش محصولات وینیفلکس - vinyflex (ایران کفپوش) - پارکت - لمینت - کفپوش
عباس ترابی منشادی
تهران
تلفن : 021- 77803256- 021- 77450026

تعمیر کولر گازی ، سرویس کولر گازی ،شارژ گاز کولر گازی،نصب کولر گازی و اسپیلت،سرویس و تعمیر آبسردکن
آرمان تهویه
تهران
تلفن : 09125042902 - 44210047-44210059-44239741-66052786

وقت سفارت آمریکا، پیکاپ پاسپورت آمریکا ، انگلستان و کانادا با بهترین قیمت و مجوز رسمی
نویدعزتی
تهران
تلفن : 02188209168

کلینیک فوق تخصصی کاشت مو وترمیم موی رنسانس
صداقت
تهران
تلفن : 88943653-09122115442

اخذ ویزای شینگن
نگار خان
تهران
تلفن : 02188584918

تورهای ویژه نوروز باارزان ترین قیمتها ولوکس ترین خدمات
گیتا گشت پرواز
تهران
تلفن : 02126851060

مجری تورهای ترکیه ،دبی ،چین ،تایلند ،گوانگجو ،کیش ،مشهد ،طبیعتگردی1و2روزه ،صدورپرواز خارجی وداخلی
مجید قاسمی
تهران
تلفن : 02126230423

تور کامل مشهد زمینی از175000تومان و هوایی از 295000تومان
بوستان معراج
تهران
تلفن : 22457575 - 22457591

تورهای ایرانگردی مارکوپولو نوروز 94
ایرانگردی مارکوپولو
تهران
تلفن : 88503564

تور امارات ( دبی ) 5 شب و 6 روز هوایی با پرواز ایران ایر
نویدعزتی
تهران
تلفن : 02188209168

وقت سفارت کانادا در ترکیه - ایران آنکارا
کارگزاری ایران آنکارا
تهران
تلفن : 88736703

بلیچینگ (سفید کردن دندانها) با جدیدترین و مجهزترین دستگاه روز دنیا 20% تخفیف ویژه تا آغاز سال جدید
محسن نقوی
تهران
تلفن : 09126664030

درب های کنترلی پارکینگ , کرکره برقی - (آی تی تکنیک)
محسن طیبی
کرج
تلفن : 2634200080

شرکت خدماتی نظافتی
شرکت خدماتی آدا سرویس
تهران
تلفن : 66942039

تور آنتالیا فول چارتر اطلس جت 6 شب 9 شب 10 شب سرزمین پارس
علی احمدی
تهران
تلفن : 88890919

تور کیش 2 شب و 3 روز هوایی اقامت در هتل هتل سه ستاره کیش 3 ستاره
رضا جلیلی غلامی
تهران
تلفن : 09132890637

تورهای لحظه آخری وارزان قیمت تور ترکیه /مالزی / تایلند / دبی / گرجستان / ارمنستان / بالی/نوروز1394
الیت گشت
تهران
تلفن : 88402080

درب اتوماتیک BFT , درب کنترلی , درب برقی , درب ریموتی , فوبوس , CAME , PHOBOS , ZITEX
کوروش پارسیان
تهران
تلفن : 0912-8001190

فروش ویژه دستگاه برق اضطراری ( ups )
میلاد نجفی
تهران
تلفن : 66494214 - 66400594


ايران تجارت

نشان تعالی
مدال الکترونيکی کيفيت برتر
کليک برای تائيد السيتکس

: ايميل يا نام كاربري
: كلـمه عبور


عبارات کلیدی
مدیریت منابع انسانی
بازاریابی صنعتی
مدیریت اطلاعات
مهندسی صنایع
استراتژیک
حسابرسی
یخچال
RFID
خدمات
خدمات مسافرتی
سیستم حفاظتی
چاپ و تبلیغات
صادرات و واردات
مشاوره
بیمه
تایپ و تکثیر
ترجمه
ثبت شرکتها
ماشينهاي اداري
دكوراسيون
حسابداری و حسابرسی
خدمات اداری
خدمات مجالس
خدمات پزشكي
حمل و نقل
تعمير لوازم
صنعتی
ايران تجارت
صفحه اصلي
ثبت نام
درج آگهي
ويرايش آگهي ها
پرداخت اینترنتی
جستجو
استانها
فروش آپارتمان و املاک
مراکز تجاری تهران
خرید و فروش گوشی
موبایل
خرید و فروش خودرو
تورهای مسافرتی
خرید و فروش لپ تاپ
مشخصات فنی خودر وها
تعرفه تبليغاتي
تماس با ما

راهنماي درآمد زايي

بلبرینگ ، رولبرینگ ، نیدل برینگطراحی وب سایتنحوه درج آگهی رایگان و ویژه :
ابتدا توسط لینک ثبت نام در منوهای اصلی سایت فرم عضویت را تکمیل نمایید و سپس آگهی خود را توسط لینک درج آگهی ثبت نمایید. جهت کسب اطلاعات در مورد تفاوت آگهی های ویژه و رایگان ، لیست قیمت ها و تخفیف ها به صفحه تعرفه تبلیغاتی در منوهای اصلی سایت رجوع نمایید.
نیازمندیها ایران تجارت خرید و فروش خودروصفحه اصلی | جستجو | ثبت نام | درج آگهي | تعرفه تبليغاتي | تماس با ما
خرید و فروش خودرو | تورهای مسافرتی | فروش آپارتمان و املاک

سایت ایران تجارت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد
مسئوليت آگهي هاي درج شده در ايران تجارت با آگهي دهندگان مي باشد.