ایران تجارت
آپارتمان و املاكخـودرو استخدامموبايلآموزشكامپيوتركار و اشتراكخدماتزيبايي و پوشاكلوازمصنعت
Close


تعداد بازديد : 6586
خدمات > مشاوره

ثبت شرکت و اخذ اقامت در ترکیه وکیل در ترکیه


تمامی اطلاعات لازمه و اصلی در پکیج های مربوطه موجود می باشد. جهت مشاوره اضافی با مدیر شرکت و یا کارشناسان مربوطه با تعیین وقت قبلی توسط ما و پرداخت 150 دلار حق مشاوره انجام خواهد شد.مبلغ مورد نظر را بعد از هماهنگی با ما به حسابهای بانکی مان موجود در صفحه اصلی می توانید واریز نمایید.مدت مشاوره تلفنی و یا حضوری حداکثر 2 ساعت می باشد. در صورت عدم جوابگویی شرکتمان به سوالات شما مبلغ فوق به حسابهایتان استرداد خواهد شد. جهت تماس با ما از صفحه اصلی سایت پشتیبانی انلاین و یا قسمت تماس با ما با ایمیل و یا تلفن می توانید ارتباط برقرار نمایید. 

آیا به تجارت، تولید و خدمات در کشور همسایه، ترکیه، فکر کرده اید؟ ما به شما کمک میکنیم تا با تأسیس شرکت در ترکیه از مزایای بیشمار آن استفاده کنید. ما از لحظه اول تا پایان فرآیند ثبت شرکت، اخذ اقامت، خرید ملک و... در کنار شما خواهیم بود و روند پیچیده آن را برای شما آسان خواهیم ساخت.  با ثبت شرکت در ترکیه علاوه بر امکان تجارت آزاد و ایجاد اشتغال، امکان خرید ملک و اخذ اقامت ترکیه نیز برایتان فراهم خواهد شد

هزینه ثبت شرکت : کل هزینه ای که خواهید پرداخت تنها 2800 دلار امریکاست . مبالغ فوق برای دو نفر شریک در نظر گرفته شده و برای هر نفر اضافی200 دلار دریافت میگردد.به هنگام ثبت شرکت حضور کلیه اعضای شرکت در دفترخانه حداقل یک بار الزامی می باشد و کلیه مراحل کار توسط ما انجام خواهد شد

 

هزینه های جاری شرکت (بصورت ماهیانه توسط شما پرداخت می شود:  هزینه های الزامی نگهداری شرکت در ترکیه)

1- هزینه حسابدار ( اجرت حسابدار رسمی ماهانه 180 دلار به بالا)

2- هزینه کارمند (اجباری نیست ولی‌ بهتر است برای اعتبار شرکت در آینده پرداخت شود)

3- هزینه اجاره محل دفتر

4- هزینه حقوق و بیمه کارمند و بیمه اعضای شرکت

5- هزینه های آب، برق، گاز، تلفن، اینترنت

6- در صورتی که محل کار اجاره ای باشد 23 درصد مالیات بر اجاره (استوپاژ)

7- هزینه های دفاتر رسمی و پلمپ آن در دارایی: سالانه حدوداً 400 دلار

8- مالیات بر درآمد: معادل 18% سود خالص شرکت

 

اگر کارمند ترک داشته باشید و از روز اول او را بیمه نمایید علاوه بر پایین تر بودن حق بیمه در روند دریافت اقامت نیزآسانتر خواهد شد

 تعهدات کارفرما:
کارفرما موظف است مبلغ کل قرارداد را در دو مرحله به شرح ذیل به پیمانکار پرداخت نماید.
در مرحلة اول کارفرما موظف است 80 % از مبلغ کل قرارداد(معادل ریالی به نرخ روز) را در ابتدای کار به یکی از حسابهای موجود در سایت بنام فرهاد شیدفر واریز نماید و 20% مابقی را در مرحله دوم در ترکیه قبل از امضاء در دفترخانه رسمی جهت ثبت شرکت به پیمانکار پرداخت نماید.
کارفرما موظف است تمامی مدارک مورد نیاز ثبت شرکت را قبل از آمدن به ترکیه  بنام خود و تمامی اعضای شرکت را در ایران حاضر و تحویل پیمانکار دهد.
مدارک لازمه که باید در روز ثبت در ترکیه تحویل پیمانکار شوند عبارتند از:
1- اصل و کپی گذرنامه معتبر
2- ترجمه رسمی گذرنامه به زبان ترکی در ایران و تأیید آن با مهر سفارت ترکیه و یا کنسولگری ترکیه در شهرستانها. یابانجب کیملیک نوماراسی
3- ترجمه رسمی  گواهی محل سکونت: (فیش برق یا تلفن) با تأیید وزارتین دادگستری و خارجه ایران و سفارت ترکیه (برای این منظور فیش برق یا تلفن را به دفترخانه رسمی اقامت هر یک از اعضای شرکت برده و برگه تأییدیه محل سکونت را تهیه نموده و ترجمه و به تأیید سفارت ترکیه و یا کنسولگری ترکیه در شهرستانها برساند و یا می توانند مستقیماً خود فیش برق یا تلفن بنام خود شخص که آدرس بر روی آن درج شده است را ترجمه رسمی نموده و به تأیید سفارت ترکیه و یا کنسولگری ترکیه در شهرستانها برساند.
کارفرما موظف است اطلاعات زیر جهت تکمیل مدارک ثبت شرکت را در اولین مرحله ثبت شرکت به پیمانکار ارائه دهد.
 تعیین نام شرکت (حداقل 3 مورد به ترتیب اولویت و ذکر حوزه فعالیت شرکت در ترکیه)
 تعیین موارد کاری شرکت جهت ثبت در اساس نامه (حد اقل چهار زمینه کاری که با مشاور مالی هماهنگ خواهد شد)
 تعیین نام اعضای شرکت (حداقل دو نفر)
هزینه ثبت شرکت : کل هزینه ای که خواهید پرداخت تنها 2800 دلار امریکاست . مبالغ فوق برای دو نفر شریک (حداقل یک نفر مدیرعامل) در نظر گرفته شده و برای هر نفر اضافی200 دلار دریافت میگردد.
.به هنگام ثبت شرکت حضور کلیه اعضای شرکت در دفترخانه حداقل یک بار الزامی می باشد و کلیه مراحل کار توسط پیمانکار انجام خواهد شد. سمت های اعضای شرکت (حداقل یک نفر مدیرعامل) در صورت افزایش تعداد هئیت مدیره به ازای هر نفر مبلغ 500 دلار آمریکا اضافه بر مبلغ کل قرارداد در مرحلة اول پرداخت، به پیمانکار بایستی پرداخت گردد.
 تعیین آدرس محل شرکت (ارائه اجاره نامه محل شرکت در اولین مرحله ثبت الزامی است لذا یا شخصاً در ترکیه قبل از هر اقدامی محل شرکت را مشخص نماید و یا با توافق طرفین، پیمانکار نسبت به اجاره یا خرید محل شرکت اقدام نماید، در اینصورت کلیه هزینه های مربوطه باید در مرحله اول به پیمانکار بایستی پرداخت گردد.
 تعیین میزان سرمایه شرکت حداقل 5000 لیره ترکیه (نیازی نیست که بصورت واقعی در حساب باشد فقط چهار در ده هزارم از مبلغ سرمایه به بانک واریز خواهد شد.)
مبلغ 5000 دلار امریکا جهت ثبت شرکت برای دو نفر با سرمایه شرکتی حداقل 5000 لیره ترکیه می باشد. کلیه هزینه های اضافی اعم از تعداد بیشتر از 2 نفر از اعضای شرکت، کرایه محل شرکت (در صورتی که توسط پیمانکار انجام شود)، ثبت شرکت با هزینه شرکتی بالای 5000 لیره، درخواست ترجمه رسمی تمامی اوراق شرکت و هرگونه خواستی که در مفاد تعهدات پیمانکار نیست بایستی در مرحله اول به پیمانکار پرداخت شود.
کارفرما موظف است یک وکالت نامه جهت ثبت شرکت به پیمانکار و یا مشاور مالی در ترکیه بدهد این وکالت صرفاً جهت ثبت شرکت می باشد و هیچگونه مسئولیت دیگری برای وکیل (پیمانکار) نخواهد داشت.

ارائه کلیه مدارکه لازمه جهت ثبت شرکت در مرحله اول اسکن تمامی مدارک توسط ایمیل به ما بوده و  در مرحله دوم ارائه اصل مدراک در روز ثبت شرکت توسط تمامی اعضای شرکت در ترکیه حضوراً الزامی می باشد.  حداکثر ظرف 7 روز کلیه اقدامات اولیه ثبت شرکت به پایان رسیده و در نهایت با حضور اعضای شرکت در دفترخانه رسمی به همراه مترجم ، شرکت به ثبت می رسد

تعهدات پیمانکار:
کلیه هزینه های مربوط به ثبت شرکت که توسط پیمانکار پرداخت خواهد شد و مسئولیت های پیمانکار  به شرح زیر می باشد:
1- هزینه های مربوط به ترجمه
2- هزینه های مربوط به تکمیل مدارک ثبت شرکت و حسابداری
3- هزینه های مربوط به دفترخانه جهت ثبت شرکت
4- هزینه مشاور مالی و حسابدار رسمی شرکت در مرحله ثبت
5- هزینه اداره مالیات، اتاق بازرگانی، ثبت روزنامه رسمی
6- هزینه اداره ثبت احوال
7- یک شب اقامت در هتل چهار ستاره
8 - ترانسفر فرودگاهی دو طرفه در ترکیه (استانبول)
9- هزینه های مربوط به دفترخانه رسمی در ترکیه
10- اجرت وکیل
11-هزینه های مربوط به دارایی و اتاق بازرگانی در ترکیه
12- معرفی حسابدار رسمی برای ادامه فعالیت شرکت
13- استخدام منشی در صورت نیاز
14- مشاوره و پیدا کردن محل استیجاری برای شرکت
15- هزینه مترجم رسمی (برای افرادی که به زبان ترکی تسلط ندارند)
16- افتتاح حساب بانکی

 

قوانین اضافه شده به ثبت شرکت از 2011 :

1-  هر یک از شرکای شرکت باید یک چهارم سهم خود را حداکثر تا 4 ماه بعد از ثبت شرکت به ترکیه وارد کنند و بقیه مبلغ را تا یک سال وارد ترکیه کنند. پول های وارد شده فقط به صورت یک مدرک لازم میباشد که این مدرک را میتوان در هر نوع مرز ترکیه (زمینی & هوایی) درگمرک ترکیه در قبال مبلغ وارد شده به صورت یک برگ معتبر گرفت.
 
در ضمن هر یک از اعضای شرکت میتوانند این مبلغ را از یکی از بانک های خارجی به بانک ترکیه حواله شود. این حواله را میتواند به حساب بانکی یک شرکت جدیدالتآسیس در ترکیه واریز کرد. با توجه به اینکه حواله پول به مقدار زیاد از ایران فعلا مقدور نمی باشد کسانی که میخواهند از این روش استفاده کنند بایستی در کشوری غیر از ایران حساب بانکی داشته باشند تا بتوانند پول را حواله کنند و در این صورت حتما عبارت زیر باید در توضیح حواله نوشته شود:
 (  نام .....- نام خانوادگی.......
 bu Sermaye taahhut hesabina Turkiyede kurdugu sirket adina 
نام شرکت ............ )  
 
2- برای اشخاصی که می خواهند بدون ثبت شرکت درترکیه فقط مجوز کاری و متعاقباً اقامت کاری دریافت نمایند، شرکت ترکی که آنها را استخدام می کند بایستی حداقل 6 شهروند ترک را به مدت حداقل 6 ماه به همراه آنها استخدام و بیمه آنها را پرداخت نماید. به عبارت دیگر اشخاص بایستی دنبال چنین شرکتهایی باشند که بتواند حداقل 6 شهروند ترک به همراه آنان استخدام نموده و یا اینکه از قبل در آنجا مشغول به کار بوده باشند. این قانون در مورد شرکت ثبت شده خارجیان نیز صادق است.
 
3- بیمه هر کارمند و یا اعضای شرکت نسبت به درآمد آن متغیر می باشد حداقل بیمه با حداقل حقوق کاری ماهیانه حدوداً 200 دلار می باشد، که اکثراً افرادی که در شرکتها کار می کنند این بیمه از درآمد آنان کسر می شود و هزینه به عهده شرکت ندارد ولی اگر شرکت مجبور به استخدام کارمند باشد و کارمند کسر شدن بیمه را از حقوق خودش قبول نکند شرکت موظف به پرداخت آن می باشد. قیمت بیمه نسبت به شهروند ترک بودن و یا خارجی بودن فرق نمی کند فقط نسبت به درآمدی که به اداره مالیت ارائه می شود متغییر می باشد


 

 مزایای تأسیس شرکت در ترکیه:

1) خارجیها بدون نیاز به مشارکت شهروندان آن کشور میتوانند شرکت تأسیس کنند، بنابراین، برخلاف کشورهایی مانند امارات متحده عربی، نیازی به پرداخت بیمورد وجه به شهروندان بومی آن کشور نیست. 

2) هزینه های تأسیس و نگهداری شرکت در ترکیه به مراتب پایینتر از بسیاری از کشورهای دیگر است. 

3) مالیاتی که به دولت میپردازید در قبال درآمدهای حاصله بوده، به پرداخت وجوه ثابت و بیمورد به عنوان مالیات بر درآمد مجبور نخواهید شد.

4) برای کسب درآمد نیاز به کار سطح بالایی نیست، با ثبت شرکت حتی میتوانید رستوران ایرانی در ترکیه دایر کنید! 

5) با تأسیس شرکت به شما اجازه اقامت یکساله داده میشود.

6) در صورت فعال نگه داشتن شرکت، 5-2 سال پس از تأسیس میتوانید از ترکیه اقامت دائم بگیرید و از امتیازات کامل شهروندی استفاده کنید. 

7) با داشتن گذرنامه ترکیه میتوانید بدون نیاز به ویزا به دهها کشور در تمام قاره ها مسافرت نمایید که فهرست آنها در همین اطلاعیه آمده است. 

8) با ثبت شرکت میتوانید به نام شرکت ملک مسکونی و مستغلات خرید و فروش نمایید.

 

مزایای داشتن گذرنامه ترکیه:

 دارندگان گذرنامه ترکیه مجازند بدون داشتن ویزا به 90 کشور جهان وارد شوند. در برخی موارد ویزا در هنگام ورود به کشور خارجی صادر میشود و در برخی موارد نیازی به ویزا نبوده، تنها مهر ورود و خروج به گذرنامه زده میشود. مدت زمان اقامت به این روش بسته به کشور خارجی از 30 تا 120 روز متغیر است. در بین کشورهایی که برای ورود به آنها ویزا لازم نیست میتوان از کشورهای مهمی مانند ژاپن، سنگاپور، آرژانتین، کرواسی، افریقای جنوبی، مراکش و تونس نام برد. فهرست کامل کشورهای مورد نظر ذیلاً درج شده است:

 

آسیا: بحرین، بنگلادش، کامبوج، هنگ کنگ، ایران، عراق، ژاپن، اردن، قزاقستان، کره جنوبی، قرقیزستان، لائوس، لبنان، ماکائو، مالزی، مالدیو، نپال، عمان، فیلیپین، قطر، سنگاپور، سریلانکا، سوریه، تاجیکستان، تایلند، تیمور-لسته امریکای جنوبی: آرژانتین، بولیوی، برزیل، شیلی، کلمبیا، اکوادور، پاراگوئه، اروگوئه، ونزوئلا امریکای مرکزی و شمالی: آنتیگوا و باربودا، باهاما، باربادوس، بلیز، برمودا، جزایر بریتیش ویرجین، کاستاریکا، دومنیکا، جمهوری دومنیکن، السالوادور، گواتمالا، هاییتی، هندوراس، جاماییکا، مونتسرات، نیکاراگوآ، سنت وینست و گرانادا، ترینیداد و توباگو، جزایر تورکس و کایکوس اروپا: آلبانی، ارمنستان، آذربایجان، بوسنی هرزگوین، کرواسی، گرجستان، کوزوو، مقدونیه، مونته نگرو، قبرس شمالی افریقا: کومور، جیبوتی، گامبیا، گینه، کنیا، لیبی، ماداگاسکار، مائوریتوس، مراکش، موزامبیک، سیشل، افریقای جنوبی، سوازیلند، تانزانیا، توگو، تونس، اوگاندا اقیانوسیه: جزایر کوک، فیجی، میکرونزیا، نیوئه، پالائو، پاپوئا گینه نو، ساموآ، تونگا، تووالو

( ثبت شرکت و اخذ اقامت در ترکیه وکیل در ترکیه )
www.parssafir.com
www.parssafiremlak.com


قـیـمـت :

ارسال آگهی : دوشنبه 22 اسفند 1390

___________________
کـشــور : ترکیه
شــهــر : İstanbul
آ د ر س : binbirdere han no:6 kat:4/408 Sultanahmet/istanbul وکیل:على نیکنام
تـلـفــن : 00905063396252 -00902125160212
ايـمـيـل :
وب سايت :
ارتباط با آگهي دهنده
نـــام : Ali nima
00905063396252 -00902125160212 : تلفـن

نام شما :
ايميل يا تلفن :
در مورد : ثبت شرکت و اخذ اقامت در ترکیه وکیل در ترکیه
پيغام :

جستجو هاي مرتبط
   • طرح توجیهی    • SPSS    • استرالیا    • ielts    • نقشه برداری    • متالورژی    • حقوقی    • مقاله    • کنترل پروژه    • پزشکی    • کارشناسی ارشد    • ایمنی    • بیمه    • دبی    • زبان    • مهندس صنایع    • شیمیایی    • ترکیه    • آموزش    • اعزام دانشجو    • کبک    • حسابدار    • اخذ اقامت در ایران    • بانک طرح های توجیهی    • مشاور ایزو
تازه هاي اين گروه ( خدمات > مشاوره)
٢٩/١/١٣٩٣
گروه کارشناسان رسمی دادگستری
همکاران این مجموعه با تخصص های ذیل گرد هم آمده اند: • اساتید دانشگاه • کارشناسان رسمی دادگستری • وکلاء پایه یک داد...
تهران , مجتبی رشیدنهال
تلفن : 26410159 | 26410160 | 22792591
به روز شده در : 5 ساعت و 20 دقیقه پیش
٢٩/١/١٣٩٣مشاور سیستم های مدیریت کیفیت- ISO
1. استقرار و پیاده سازی سیستم های مدیریت کیفیت و اخذ گواهینامه های ISO 9001:2008,ISO14001,ISO18001,... 2.استقرار و پیاده سازی سیستم های ...
تهران و کرج , مرتضی عطایی
تلفن : 09371591907 - 09121387928توافقی
به روز شده در : 6 ساعت و 23 دقیقه پیش
٢٩/١/١٣٩٣
مشاوره پروژه های مهندسی شیمی آراد تجهیز
گروه مهندسی شیمی آراد تجهیز انجام تخصصی پروژه های مهندسی شیمی مشاوره پایان نامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا طراحی با نرم افزار ...
تهران , آراد تجهیز
تلفن : 09122750837
به روز شده در : 6 ساعت و 55 دقیقه پیش
٢٩/١/١٣٩٣
راهنمای تحصیل در خارج و اخذ بورس تحصیلی
راهنمای جامع روش های اخذ پذیرش و بورس تحصیلی از دانشگاه های معتبر دنیا بانک اطلاعاتی جامع و به روز شده از شرایط تحصیلی و اقامتی کلیه کشورها...
تهران , علوی 12500 تومان
به روز شده در : 7 ساعت پیش
٢٨/١/١٣٩٣
مشاور HSEومهندسی انسانی-طراحی کنترل عوامل زیان آور-بهمراه آموزش تخصصی ایمنی و سلامت شغلی-ارگونومی
اینجانب محسن کارچانی متولد: اراک(شهرصنعتی) مقیم شهر تهران دانشجوی دکترای تخصصیPhD مهندسی بهداشت حرفه ای گرایش ایمنی - ارگونومی(حیطه خط...
تهران , محسن کارچانی
تلفن : 09355240763
به روز شده در : 7 ساعت و 38 دقیقه پیش
٢٨/١/١٣٩٣
قانون اخذ اقامت ترکیه 2013قانون ثبت شرکت ترکیه2013
شرکت سراج آرام )شماره ثبت279814( این شرکت باچندین سال سابقه درخشان دارای دفاتر رسمی نمایندگی درشهرهای استانبول- ازمیر- انکارا وبا داش...
تهران , شرکت سراج آرام
تلفن : 09124469598 - 77512734
به روز شده در : 8 ساعت و 22 دقیقه پیش
٢٨/١/١٣٩٣موسسه وکالت و مشاوره حقوقی علیرضا تحریری
زمینه فعالیت: انجام وکالت در کلیه مراجع قضایی اداری‌ مالی‌ ثبتی‌ دادگاه‌های خانواده‌ شهرداریها و کمیسیونهای آن دادگاه‌های انقلاب تعزیرات حکومتی‌ مراجع...
خرم آباد , alireza
تلفن : 09124039662
به روز شده در : 8 ساعت و 25 دقیقه پیش
٢٨/١/١٣٩٣
چیلر چیلرهای جذبی هواساز داکت اسپلیت مالتی پنل vrf داکت کولرهای گازی
شرکت انرژی تهویه میناگر شرکت ما مفتخر است با بهترین کادر فنی و مهندسین خدمات تاسیسات, طبق سازه شما بهترین طرح جهت گرمایش و سرمایش را ارائه و اجر...
تهران , میناگر
تلفن : 09197475741
به روز شده در : 8 ساعت و 40 دقیقه پیش
٢٨/١/١٣٩٣
موسسه حقوقی وکلای قرن معاصر
انجام و قبول ، مشاوره و داوری کلیه دعاوی حقوقی ، کیفری و خانواده .همچنین امور تخصصی مرتبط با حقوق پزشکی ،اسناد تجاری و مالی ، قراردادها اخذ وکا...
مشهد , سعید احمدزاده
تلفن : 0915 511 8289
به روز شده در : 9 ساعت و 8 دقیقه پیش
٢٨/١/١٣٩٣مشاوره وانجام خدمات
کالیبراسیون تجهیزات آزمایشگاه-طراحی وتجهیزآزمایشگاه کارخانجات-سمپاشی وعملیات طعمه گذاری-سیستم تصفیه آب وفاضلاب-سیستمهای ایزو9000و14000و22000و17025و180...
هشتگرد , علی جودکی عنبرته
تلفن : 09194646983
به روز شده در : 13 ساعت و 34 دقیقه پیش
٢٨/١/١٣٩٣
شرکت مشاوره آماری آمارپردازان
شرکت خدمات مشاوره آمارپردازان دکتر مهدی جباری نوقابی- عضو هیات علمی گروه آمار دانشگاه فردوسی مشهد بدین وسیله به اطلاع می‌رساند: شرکت ...
مشهد , ش.اسکندری
تلفن : 0511-7681480
به روز شده در : 16 ساعت و 8 دقیقه پیش
٢٨/١/١٣٩٣برگه استحکام بنا و برگه نظارت و محاسبات
برگه استحکام بنا و نظارت و محاسبات توسط مهندس ناظر پایه 1 عمران با قیمت مناسب و در اسرع وقت تلفن تماس مهندس ناظر شاه صاحبی : 09124230400 - 77401118...
تهران , سیدمحمد شاه صاحبی
تلفن : 09124230400 - 77401118
به روز شده در : 18 ساعت و 2 دقیقه پیش
٢٨/١/١٣٩٣طراحی و اجراء فضای سبر
شرکت مهندسی پندار سبز - مشاوره ، طراحی ، اجراء و نگهداری فضای سبز - مشاوره و اجراء آبنما ، آلاچیق و ... ...
تهران , شکاری
تلفن : 09364319358- 66721718
به روز شده در : 18 ساعت و 34 دقیقه پیش
٢٨/١/١٣٩٣
مشاوره در زمینه استقرار سیستمهای مدیریت کیفیت
مشاوره در زمینه استقرار سیستم های مدیریت کیفیت ISO 9001 ، ISO/TS 29001 ، ISO/TS 16949 ، ISO 17025 و سایر استانداردهای صنعتی ، بهداشتی ، ایمنی در سراسر...
تهران , مسعود اناری
تلفن : 09122334500
به روز شده در : 18 ساعت و 37 دقیقه پیش
٢٨/١/١٣٩٣
مرکز مشاوره و خدمات تخصصی روانشناختی مهر افزا
مشاور خانواده ،مشاوره قبل از ازدواج، طلاق، زناشوئی ، مشاوره تحصیلی شغلی و تربیتی مشکلات رفتاری و شخصیتی آزمونهای روانشناختی و هوش، آْز...
تهران , ماندانا ذاکریان
تلفن : 22594417
به روز شده در : 19 ساعت و 14 دقیقه پیش
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
آگهي هاي ويژه خدمات

پیکاپ ویزای کانادا و امریکا و انگلیس قصران گشت
رسول بابایی
تهران
تلفن : 02188697080

تور مالزی ، تور دبی ، تور ترکیه ، تور گرجستان،تور تایلند
سیدعباس علوی
ایران
تلفن : 02187170

ترخیص کالا - شرکت آفاق تجارت
علی بامیزان
آذربایجان غربی
تلفن : 09144470453

تور دبی ، ویزا دبی ، هتل دبی ،وقت سفارت
سیناکاظمی
تهران
تلفن : 44865097

تور کیش 2 شب و 3 روز هوایی اقامت در هتل هتل سه ستاره کیش 3 ستاره
رضا جلیلی غلامی
تهران
تلفن : 09132890637

تورهای لحظه آخری وارزان قیمت ترکیه / مالزی / تایلند / دبی / گرجستان / ارمنستان / بالی/تور نوروز92
الیت گشت
تهران
تلفن : 88900313

طراحی حرفه ای و تهیه نقشه های معماری و سازه- طراحی نما ، دکوراسیون داخلی و عکس و فیلم از فایل 3dmax
nima marset
تهران
تلفن : 22847241-22847224

گالری آیدی ( پخش کاغذ دیواری - لمینت - پارکت - کفپوش)
عباس ترابی منشادی
تهران
تلفن : 77803256 ,77450026 - 09123978315

آژانس مسافرتی جشنواره گشت
آژانس مسافرتی جشنواره گشت
تهران
تلفن : 88 53 52 53

تور مالزی ارزان
سیناکاظمی
تهران
تلفن : 44865097

تورهای ترکیه- دبی- تایلند -مالزی - چین-هتد- -گرجستان-کیش ومشهد/تورهای نوروز1392
الیت گشت
تهران
تلفن : 021-88900313

تور امارات ( دبی ) 2 شب و 3 روز هوایی با پرواز آسمان اقامت در هتل ROYAL GARDEN 2 ستاره
سجاد صالح
تهران
تلفن : 77512455

گروه صنعتی نگین درب سلماس
عباس سلیمانی
سلماس
تلفن : 04435384111

تور تایلند ارزانترین نرخ
رضا جلیلی غلامی
تهران
تلفن : 88 54 88 53

تور ترکیه تور استانبول تور آنتالیا تور مارماریس تور کوش اداسی
رضا جلیلی غلامی
تهران
تلفن : 021 - 88548853

تور استانبول , تور آنتالیا
سیناکاظمی
تهران
تلفن : 44865097

تورچین بهار 93
محمد احمدی
تهران
تلفن : 09126888665 - 22887100

تورنمایشگاه گوانجو بهار93
محمد احمدی
تهران
تلفن : 02122887100 - 09126888665

تورآنتالیا بهار93
محمد احمدی
تهران
تلفن : 09126888665 - 22887100

بلیط هواپیما
رزرواسیون
تهران
تلفن : 05118558635


ايران تجارت

نشان تعالی
مدال الکترونيکی کيفيت برتر
کليک برای تائيد السيتکس

: ايميل يا نام كاربري
: كلـمه عبور


عبارات کلیدی
استخدام منشی
خدمات
خدمات مسافرتی
سیستم حفاظتی
چاپ و تبلیغات
صادرات و واردات
مشاوره
بیمه
تایپ و تکثیر
ترجمه
ثبت شرکتها
ماشينهاي اداري
دكوراسيون
حسابداری و حسابرسی
خدمات اداری
خدمات مجالس
خدمات پزشكي
حمل و نقل
تعمير لوازم
ايران تجارت
صفحه اصلي
ثبت نام
درج آگهي
ويرايش آگهي ها
پرداخت اینترنتی
جستجو
استانها
مراکز تجاری تهران
خرید و فروش گوشی
موبایل
خرید و فروش خودرو
تورهای مسافرتی
خرید و فروش لپ تاپ
مشخصات فنی خودروها
تعرفه تبليغاتي
تماس با ما
راهنماي درآمد زايي

بلبرینگ ، رولبرینگ ، نیدل برینگوام خرید خانه و پیش فروش آپارتمان

iNetطراحی وب سایتنحوه درج آگهی رایگان و ویژه :
ابتدا توسط لینک ثبت نام در منوهای اصلی سایت فرم عضویت را تکمیل نمایید و سپس آگهی خود را توسط لینک درج آگهی ثبت نمایید. جهت کسب اطلاعات در مورد تفاوت آگهی های ویژه و رایگان ، لیست قیمت ها و تخفیف ها به صفحه تعرفه تبلیغاتی در منوهای اصلی سایت رجوع نمایید.
نیازمندیها ایران تجارت خرید و فروش خودرو تورهای مسافرتیصفحه اصلی | جستجو | ثبت نام | درج آگهي | تعرفه تبليغاتي | تماس با ما
خرید و فروش خودرو | تورهای مسافرتی

مسئوليت آگهي هاي درج شده در ايران تجارت با آگهي دهندگان مي باشد.