درج رایگان آگهی
نمایش آگهی
ارتباط
اشتراک
کلمات مرتبط
تازه های گروه
تعداد بازدید : 5759

فروش کابل فیبر نوری , فروش کابل پچ کورد و فروش پیگتیل , کابل و تجهیزات شبکه


  • تهران, همسو ارتباط صدرا
  • 09121343523 , 021-88945776
فروش کابل فیبر نوری , فروش کابل پچ کورد و فروش پیگتیل , کابل و تجهیزات شبکه

فروش کابل فیبر نوری , تجهیزات شبکه , کابل شبکه مسی , پچ کورد فیبر نوری , پچ کورد SC-SC , SC-LC , LC-LC , MTRJ , ST , ST-SC , ST-FC , ST-LC , FC , FC-LC , FC-SC پچ کورد دابلکس و سیمپلکس ، پچ کورد OM3 و OM4 , پچ کورد سینگل مود و مالتی مود . فروش برندهای معتبر CORNING , NEXANS ,LS تجهیزات فیبر نوری , کابل مالتی مود و سینگل مود , کابل فیبر نوری OutDoor , کابل فیبر نوری Indoor - کابل فیبر نوری InOut , مفصل فیبر نوری , باکس فیبر نوری - پچ پنل فیبر نوری - آداپتور فیبر نوری - پچ کورد فیبر نوری - پیگتیل فیبر نوری تجهیزات شبکه مسی - کابل شبکه Cat 7 , Cat 6a , Cat 6 , Cat5e - پچ پنل ، رک - پچ کورد و کیستون - سوکت شبکه قیمت استثنایی ارسال به کل کشور برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید .


قـیـمـت :
ارسال آگهی : سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
نام :
همسو ارتباط صدرا
اســتان :
تهران
شــهــر :
تهران
آ د ر س :
تـلـفــن :
09121343523 , 021-88945776
ایـمـیـل :
وب سایت :

تازه های گروه کامپیوتر > خدمات شبکه

١٣٩٨/٢/٣١
رک 9 یونیت OUTDOOR با عمق 60 به همراه تجهیزات جانبیرنگ الکترواستاتیک (کرم و مشکی) استاندارد 19 اینچ درب جلو همراه با قفل ریتال و قفل آویز ضد آب با درجه حفاظتIP 64 دارای 2 ریل عمودی...
035-35302641یزد , کبیر صنعت
کمتر از 1 ساعت پیش

١٣٩٨/٢/٣١
رک 20 یونیت OUTDOOR با عمق 60رنگ کرم الکترو استاتیک مناسب برای فضای باز محافظ در برابرگرد وغبار ip65 ورودی هوا از طریق پنجره های فیلتر شده برروی درب و خروجی هوا...
035-35302641یزد , کبیر صنعت
کمتر از 1 ساعت پیش

١٣٩٨/٢/٣١
رک dvr(مشکی ) رنگ الکترواستاتیک درب شیشه ای همراه با قفل سوئیچی دارای شبکه تهویه بر روی بدنه های جانبی به منظور گردش هوا ورودی و خروجی کابل...
09120546011 , 035-35302641 , 09129250898یزد , کبیر پلاست
کمتر از 1 ساعت پیش

١٣٩٨/٢/٣١
رک دیواری 7 یونیت با عمق 45 به همراه تجهیزات جانبیاستاندارد 19 اینچ (کرم و مشکی ) رنگ الکترواستاتیک درب شیشه ای همراه با قفل سوئیچی دارای شبکه تهویه بر روی بدنه های جانبی به منظور گردش...
09120546011 , 035-35302641یزد , کبیر پلاست
کمتر از 1 ساعت پیش

١٣٩٨/٢/٣١
رک دیواری 6 یونیت با عمق 32 به همراه تجهیزات جانبیمشخصات محصول : KS632B استاندارد 19 اینچ (کرم و مشکی ) رنگ الکترواستاتیک درب شیشه ای همراه با قفل سوئیچی دارای شبکه تهویه بر...
09120546011 , 035-35302641یزد , کبیر پلاست
کمتر از 1 ساعت پیش

١٣٩٨/٢/٣١
کابل شبکه cat6 ، cat5 ، cat7 ، پچ کورد . پچ پنل . کیستون . لگراند . نگزنسفروشنده لوازم شبکه و مخابرات . پچ پنل . پچ کورد . کیستون . کابل لگراند و نگزنس . پریز برق . رک . نماینده داکت دانوب و البرز انجام پروژه های دولتی و...
021-33951554 , 09128945127تهران , محمدنصرتی
کمتر از 2 ساعت پیش

١٣٩٨/٢/٣١
فروش کابل شبکه تراکینگ دانوب ، لگراند ، sftp ، utpداکت دانوب , البرز ترانک , کابل شبکه لگراند , کیستون pks , کابل مخابراتی کرمان , پچ پنل , پچ کورد , ترمینال...
09128945127 , 021-33951554 , 09196321091تهران , محمدنصرتی
کمتر از 2 ساعت پیش

١٣٩٨/٢/٣١
نصب و کانفیگ رادیو میکروتیکراه اندازی و نصب شبکه کابلی نصب و اجرای انواع ترانکینگ و داکت نصب و راه اندازی رادیو کانفیگ میکروتیک کابل کشی شبکه ، تلفن ، و...
09195512648 , 09333218732البرز , امین قربانپور
3 ساعت پیش

١٣٩٨/٢/٣١
نصب و راه اندازی شبکه های کابلی و بی سیمخدمات پسیو شبکه راه اندازی و نصب شبکه کابلی نصب و اجرای انواع ترانکینگ و داکت کابل کشی شبکه، تلفن، برق و UPS راه اندازی و اجرای...
09195512648 , 09333218732کرج , امین قربانپور
3 ساعت پیش

١٣٩٨/٢/٣١
کابل شبکهتجهیزات پسیو شبکه کابل شبکه تجهیزات شبکه فیس پلیت تجهیزات شبکه شامل :انواع کابل های فیبر نوری و کانکتورهای فیبر نوری انواع...
09389368872 , 021-86072006 , 021-86072007تهران , شرکت نوآوران نت ایرسا
8 ساعت پیش

١٣٩٨/٢/٣١
سوئیچ سیسکو 2960X24TS-Lاین سوئیچ سیسکو دارای بیست و چهار پورت 10/100/1000 از نوع اترنت گیگ و 4 عدد آپ لینک یک گیگ بصورت SFP ، سی پی یو دو هسته ای به همراه 512MB حافظه DRAM...
021-88820850تهران , سیستم افزار خاورمیانه
8 ساعت پیش

١٣٩٨/٢/٣١
راه اندازی سیستم ویپخدمات ویپ سیستم ویپ یکپارچه آشنایی یا مفاهیم و امکانات ویپ سیستم تلفن ویپ مرکز تلفن تحت شبکه راه اندازی سیستم ویپ...
09210861258 , 021-88969603 , 09124215233تهران , داوود خسروی
8 ساعت پیش

١٣٩٨/٢/٣١
نماینده فروش تجهیزات شبکه البرزخرید و فروش تجهیزات شبکه ارتباط نماگستر نماینده فروش و پخش تجهیزات شبکه در استان البرز فروش انواع کابل های شبکه cat5e & cat6 & cat 6a ساده ( utp )،...
021-88405579 , 021-88919929 , 09124232099تهران , ارتباط نما گستر
8 ساعت پیش

١٣٩٨/٢/٣١
فروش مودم های مخابراتینصب و راه اندازی خطوط ٤ و ٥ رقمی ویژه رستوران ها وشرکت ها وآژانسهای هواپیمایی مشاورین املاک و کلیه مشاغل آژانس های هواپیمایی شرکت...
021-88405579 , 021-88919929 , 09124232099تهران , ارتباط نما گستر
8 ساعت پیش

١٣٩٨/٢/٣١
فروش تلفن تحت شبکه گرند استریم GXP2160فروش تلفن تحت شبکه گرند استریم GXP2160 سپهر ارتباط گویا Grandstream GXP2160 دارای 6 اکانت SIP است همچنین دارای 24 کلید BLF و صفحه...
021-41258000تهران , تهرانی
8 ساعت پیش

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

آگهی های ویژه کامپیوتر » خدمات شبکه

راه اندازی سیستم ویپ

داوود خسروی
09210861258 , 021-88969603 , 09124215233
فروش کابل شبکه تراکینگ دانوب ، لگراند ، sftp ، utp

محمدنصرتی
09128945127 , 021-33951554 , 09196321091
خدمات شبکه و نصب و راه اندازی شبکه - کیا شبکه

محمد صادق اردستانی
09192829060 , 021-28423254

آگهی های ویژه کامپیوتر

نمایندگی فروش ویدئوپروژکتور

داوود خسروی
09210861258 , 021-88969603 , 09124215233
ریبون رنگی hiti cs200

ماشین های اداری اولیس
021-66911420 , 021-66911440
خریدار ضایعات کامپیوتر

عزیز محمودی
09195226582
طراحی سایت حرفه ای

مهد پردا پژوهان
021-44967547 , 021-44086249
املاک جدید! خودرو تور موبایل لپ تاپ