درج رایگان آگهی
نمایش آگهی
ارتباط
اشتراک
کلمات مرتبط
تازه های گروه
تعداد بازدید : 6389

فروش کابل فیبر نوری , فروش کابل پچ کورد و فروش پیگتیل , کابل و تجهیزات شبکه


  • تهران, همسو ارتباط صدرا
  • 09121343523 , 021-88945776
فروش کابل فیبر نوری , فروش کابل پچ کورد و فروش پیگتیل , کابل و تجهیزات شبکه

فروش کابل فیبر نوری , تجهیزات شبکه , کابل شبکه مسی , پچ کورد فیبر نوری , پچ کورد SC-SC , SC-LC , LC-LC , MTRJ , ST , ST-SC , ST-FC , ST-LC , FC , FC-LC , FC-SC پچ کورد دابلکس و سیمپلکس ، پچ کورد OM3 و OM4 , پچ کورد سینگل مود و مالتی مود . فروش برندهای معتبر CORNING , NEXANS ,LS تجهیزات فیبر نوری , کابل مالتی مود و سینگل مود , کابل فیبر نوری OutDoor , کابل فیبر نوری Indoor - کابل فیبر نوری InOut , مفصل فیبر نوری , باکس فیبر نوری - پچ پنل فیبر نوری - آداپتور فیبر نوری - پچ کورد فیبر نوری - پیگتیل فیبر نوری تجهیزات شبکه مسی - کابل شبکه Cat 7 , Cat 6a , Cat 6 , Cat5e - پچ پنل ، رک - پچ کورد و کیستون - سوکت شبکه قیمت استثنایی ارسال به کل کشور برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید .


قـیـمـت :
ارسال آگهی : دوشنبه 29 اردیبهشت 1399
نام :
همسو ارتباط صدرا
اســتان :
تهران
شــهــر :
تهران
آ د ر س :
تـلـفــن :
09121343523 , 021-88945776
ایـمـیـل :
وب سایت :

تازه های گروه کامپیوتر > خدمات شبکه

١٣٩٩/٣/٨
تولید و فروش انواع دکل مهاری , دکل سازان ایران تاور , مرادیساخت ، تولید ، نصب و نگهداری انواع دکل مهاری در سراسر ایران - 1.فروش دکل جی 35 مهاری مثلثی 2.فروش دکل جی 45 مهاری مثلثی 3.فروش...
09123494404 , 021-55526370تهران , مهندس رامین مرادی
کمتر از 2 ساعت پیش

١٣٩٩/٣/٨
نصب و کانفیگ رادیو میکروتیکراه اندازی و نصب شبکه کابلی نصب و اجرای انواع ترانکینگ و داکت نصب و راه اندازی رادیو کانفیگ میکروتیک کابل کشی شبکه ، تلفن ، و...
09195512648 , 09333218732البرز , امین قربانپور
کمتر از 3 ساعت پیش

١٣٩٩/٣/٨
نصب و راه اندازی شبکه های کابلی و بی سیمخدمات پسیو شبکه راه اندازی و نصب شبکه کابلی نصب و اجرای انواع ترانکینگ و داکت کابل کشی شبکه، تلفن، برق و UPS راه اندازی و اجرای...
09195512648 , 09333218732کرج , امین قربانپور
کمتر از 3 ساعت پیش

١٣٩٩/٣/٨
نوین ارتباطات آریا (تامین و فروش تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه)شرکت نوین ارتباطات آریا با هدف ارائه خدمات و تجهیزات نوین در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات آمادگی خود را جهت مشاوره ، طراحی و اجرای پروژه های شبکه ،...
021-88919779 , 021-88898773 , 09021293940تهران , نوین ارتباطات آریا
3 ساعت پیش

١٣٩٩/٣/٨
فروش مبدل فیبر نوری AHDشرکت سپیتام به صورت تخصصی و حرفه ای و با پشتوانه مهندسین مجرب ایرانی در صنعت طراحی سیستمهای الکترونیکی و مخابراتی ، این افتخار را دارد که فروش...
021-44383320تهران , سپیتام
4 ساعت پیش

١٣٩٩/٣/٨
فروش فیبر نوریکابل های فیبر نوری Indoor و Outdoor جهت زیر ساخت شبکه های کامپیوتری و دوربینهای مدار بسته و انتقال دیتا. فروش فیبر های هوایی ADSS و زمینی با برندهای...
021-44967410 , 021-44144140تهران , سپیتام
4 ساعت پیش

١٣٩٩/٣/٨
فروش رک های شبکه و مخابراتیفروش رک های شبکه ماهان indoor & outdoor رک دیواری 7 یونیت عمق 45 رک دیواری 9 یونیت عمق 45 رک دیواری 14 یونیت عمق 60 و 80 رک...
09365736074 , 021-88537680 , 021-88537679تهران , طراحان گستر پارسیان
5 ساعت پیش

١٣٩٩/٣/٨
فروش محصولات Qnapفروش Qnap مدل های SMB و Home & Soho و رک مونت . Qnap سیستم عامل پیشرفته QTS را ارائه می نمایند که یک NAS با استفاده راحت و در عین حال قدرتمند را...
021-88520397 , 021-88520399تهران , راد پندار ماد
8 ساعت پیش

١٣٩٩/٣/٨
فروش هارد سرور HPفروش هارد سرور HP به صورت ارجینال در راد پندار ماد، شرکت راد پندار ماد پیشرو در تامین قطعات و تجهیزات سرور HP و کلیه قطعات قدیمی سرور HP می...
021-88520397 , 021-88520399تهران , راد پندار ماد
8 ساعت پیش

١٣٩٩/٣/٨
فروش رم سرور hpفروش رم سرور hp ، به صورت ارجینال در راد پندار ماد ، فروش رم سرور hp مدل رم سرور HP 16GB DDR4-2133 ، رم سرور HP 16GB PC3-10600R DDR3 ، رم سرور HP...
021-8852397 , 021-88520399تهران , راد پندار ماد
8 ساعت پیش

١٣٩٩/٣/٨
فروش سرور HPفروش سرور hp به صورت ارجینال در راد پندار ماد، فروش تجهیزات سرور hp از قبیل : رم سرور hp ، هارد سرور hp ، پاور سرور hp و کلیه تجهیزات قدیمی سرور اچ...
021-88520397 , 021-88520399تهران , راد پندار ماد
8 ساعت پیش

١٣٩٩/٣/٨
نمایندگی محصولات شبکه مایکرونت (Micronet)(میکرونت)نمایندگی محصولات شبکه مایکرونت Micronet مایکرونت یکی از تولید کنندگان و توسعه دهندگان سیستمهای شبکه برای تشکیلات و سازمانهای بزرگ تا متوسط...
021-88482042 , 021-88482043تهران , شرکت سامانه ارتباط وستا
8 ساعت پیش

١٣٩٩/٣/٨
نمایندگی فروش کابل شبکه کلیپسال CLIPSAL by SCHNEIDER ELECTRICفروش کابل شبکه کلیپسال CLIPSAL شرکت کلیپسال بزرگترین تولید کننده تجهیزات شبکه در استرالیا با بیش از 90 سال سابقه و نوآوری است .لازم بذکر است...
021-88482042 , 021-88482043تهران , شرکت سامانه ارتباط وستا
8 ساعت پیش

١٣٩٩/٣/٨
تجهیزات پسیو شبکه آر اند ام - R&Mفروش تجیهزات شبکه آر اند ام – R&M شرکت سامانه ارتباط وستا افتخار دارد که ارائه کننده یکی از بهترین و قابل اطمینان ترین کابلهای شبکه در...
021-88482042 , 021-88482043تهران , شرکت سامانه ارتباط وستا
8 ساعت پیش

١٣٩٩/٣/٨
نمایندگی فروش تجهیزات شبکه دی لینک D-LINKفروش تجهیزات شبکه دی لینک - D-Link شرکت دی لینک یکی از پرسابقه ترین شرکتهای دنیای شبکه می باشد که از سال 1986 به توسعه سیستمی بازار خود درمحدوده...
021-88482042 , 021-88482043تهران , شرکت سامانه ارتباط وستا
8 ساعت پیش

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

آگهی های ویژه کامپیوتر » خدمات شبکه

فروش و راه اندازی سرویس IPTV شرکت فاطر

میثم میثمی
021-77959684 , 09123938861 , 021-77959685
فروش ONT های فیبر نوری

میثم میثمی
021-77959684 , 09123938861 , 021-77959685
فروش اکسسوری فیبر نوری

میثم میثمی
021-77959684 , 09123938861 , 021-77959685
فروش تجهیزات سیسکو دست دوم (used) و نو (new)

ایرن شبکه
09026563286 , 021-88851924 , 021-88851952

آگهی های ویژه کامپیوتر

خریدار ضایعات کامپیوتر

عزیز محمودی
09195226582
فروش عمده دست دوم لپ تاپ و پرینتر و کیس و مانیتور

امین پدیدیان
09163000919 , 09164600080 , 09164600090
فروش عمده لپ تاپ دست دوم مانیتور و پرژکتور و پرینتر

امین پدیدیان
09163000919 , 09164600080 , 09164600090
املاک جدید! خودرو تور موبایل لپ تاپ