نمایش آگهی
ارتباط
اشتراک
کلمات مرتبط
تازه های گروه
تعداد بازدید : 1823

فروش کابل فیبر نوری ، فروش کابل پچ کورد و فروش پیگتیل ، کابل و تجهیزات شبکه


  • تهران, همسو ارتباط صدرا
  • 09121343523 , 021-88945776
فروش کابل فیبر نوری ، فروش کابل پچ کورد و فروش پیگتیل ، کابل و تجهیزات شبکه

فروش کابل فیبر نوری ، تجهیزات شبکه ، کابل شبکه مسی ، پچ کورد فیبر نوری ، پچ کورد SC-SC , SC-LC , LC-LC , MTRJ , ST , ST-SC , ST-FC , ST-LC , FC , FC-LC , FC-SC پچ کورد دابلکس و سیمپلکس ، پچ کورد OM3 و OM4 , پچ کورد سینگل مود و مالتی مود . فروش برندهای معتبر CORNING , NEXANS ,LS تجهیزات فیبر نوری - کابل مالتی مود و سینگل مود - کابل فیبر نوری OutDoor - کابل فیبر نوری Indoor - کابل فیبر نوری InOut - مفصل فیبر نوری - باکس فیبر نوری - پچ پنل فیبر نوری - آداپتور فیبر نوری - پچ کورد فیبر نوری - پیگتیل فیبر نوری تجهیزات شبکه مسی - کابل شبکه Cat 7 , Cat 6a , Cat 6 , Cat5e - پچ پنل ، رک - پچ کورد و کیستون - سوکت شبکه قیمت استثنایی ارسال به کل کشور برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به سایت مراجعه فرمایید یا با مشاورین ما تماس بگیرید .


تماس سریع : 09121343523


قـیـمـت :
ارسال آگهی : چهارشنبه 31 خرداد 1396
نام :
همسو ارتباط صدرا
اســتان :
تهران
شــهــر :
تهران
آ د ر س :
تـلـفــن :
09121343523 , 021-88945776
ایـمـیـل :

تازه های گروه کامپیوتر > خدمات شبکه

١٣٩۶/۴/١
شرکت رایان پشتیبان (پشتیبانی شبکه ، کامپیوتر و سرور)شرکت رایان پشتیبان (پشتیبانی شبکه ، کامپیوتر و سرور) تلفن: 26763137 - 26763146 مرکز تعمیرات و پشتیبانی و نگهداری کامپیوتر و شبکه (با 13 سال...
021-26763137 , 021-26763146تهران , رایان پشتیبان پرهام
به روز شده در : 12 ساعت پیش

١٣٩۶/۴/١
فروش ماژول سیسکو GLC-BX-Uفروش ماژول سیسکو : فروش ماژول GLC-BX-U فروش ماژول GLC-BX-D تلفن : 02166355916 تلفن همراه :...
021-66355916 , 09196078474تهران , مهدی سفلی
به روز شده در : 13 ساعت پیش

١٣٩۶/۴/١
فروش ماژول سیسکو SFP-10G-ERفروش ماژول سیسکو ماژول سیسکو SFP-10G-SR ماژول سیسکو SFP-10G-LR ماژول سیسکو SFP-10G-ER ماژول سیسکو...
021-66355916 , 09196078474تهران , مهدی سفلی
به روز شده در : 13 ساعت پیش

١٣٩۶/۴/١
فروش ماژول سیسکوPVDM3-32فروش ماژول های سیسکو...
09196078474 , 021-66355916تهران , مهدی سفلی
به روز شده در : 13 ساعت پیش

١٣٩۶/۴/١
انجام خدمات پشتیبانی شبکهارائه خدمات نگهداری و پشتیبانی از تجهیزات اتاق سرور شامل رک ، سرور ، UPS و ... • ارائه سرویس دوره ای جهت تجهیزات اتاق سرور • ارائه سرویس...
021-88971448 , 09126123920تهران , ارتباطات شبکه اندیش زمرد
به روز شده در : 15 ساعت پیش

١٣٩۶/۴/١
تعمیرات تخصصی UBNT , MIKROTIKشرکت تندیس رایان (با بیش از 10 سال سابقه ) با داشتن کادری متخصص و کارآزموده آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیرات محصولات شرکت...
021-88482027 , 021-88481355تهران , شرکت تندیس رایان اروین
به روز شده در : 15 ساعت پیش

١٣٩۶/۴/١
فروش محصولات Mikrotik , UBNTشرکت تندیس رایان ارائه کننده محصولات کمپانی های MikroTik ARC UBNT شماره های تماس ...
021-88482027 , 021-88481355 , 09128080724تهران , شرکت تندیس رایان اروین
به روز شده در : 15 ساعت پیش

١٣٩۶/۴/١
گارانتی اصلی میکروتیکشرکت تندیس رایان ارائه کننده گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات میکروتیک گارانتی میکروتیک تندیس رایان ( بی قید و شرط...
021-8848202 , 021-88481355تهران , شرکت تندیس رایان اروین
به روز شده در : 15 ساعت پیش

١٣٩۶/۴/١
نمایندگی میکروتیک در ایرانشرکت تندیس رایان با بیش از 10 سال سابقه ارائه کننده محصولات کمپانی های MikroTik Kenbotong UBNT ...
021-88482027 , 09128080724تهران , شرکت تندیس رایان اروین
به روز شده در : 15 ساعت پیش

١٣٩۶/۴/١
خدمات تلفن سانترال پاناسونیک در استان گلستانشرکت پارس ارتباط گلستان مجری مشاوره ، ارائه - فروش و پشتیبانی مراکز تلفن سانترال آنالوگ و دیجیتال (کم ظرفیت و پر ظرفیت ) در استان گلستان...
01733559010 , 01733559020گنبد کاووس , پارس ارتباط گلستان
به روز شده در : 16 ساعت پیش

١٣٩۶/۴/١
فروش محصـول جدید لیگوویو Ligo PTP 5-N RapidFireشـرکت فنی مهنـدسی تراشـه ارتباطات هوشمنـد پاسـارگـاد Icc Net Co بزرگتـرین وارد کننـده تجهیـزات مخـابراتی و شبـکه در ایـران می باشـد که در عین حال...
021-88227956-9 , 021-88383804-7تهران , مهندسی تراشه ارتباطات هوشمند پاسارگـاد
به روز شده در : 16 ساعت پیش

١٣٩۶/۴/١
فروش محصول جدید لیگوویو LigoDLB 5شـرکت فنی مهنـدسی تراشـه ارتباطاتـــــ هوشمنــد پاسـارگـاد Icc Net Co بزرگتــرین وارد کننـده تجهیـزاتــــ مخـابراتی و شبـکه در ایـران می باشـد که در...
021-88227956-9 , 021-88383804-7تهـران , مهندسی تراشه ارتباطات هوشمند پاسارگـاد
به روز شده در : 16 ساعت پیش

١٣٩۶/۴/١
فروش رادیو های لیگوویو Ligowaveشرکت فنی و مهندسی تراشه ارتباطات هوشمند پاسارگاد توانسته با بهـره گیـری از تیـم مجـرب و متخصص در بخش Wireless علاوه بر رفـع نیـازهای خود اقـدام به...
021-88383804 , 021-88227956تهران , مهندسی تراشه ارتباطات هوشمند پاسارگـاد
به روز شده در : 16 ساعت پیش

١٣٩۶/۴/١
تولید و فروش انواع دکل مهاری - دکل سازان ایران تاور- مرادیساخت ، تولید ، نصب و نگهداری انواع دکل مهاری در سراسر ایران - 1.فروش دکل جی 35 مهاری مثلثی 2.فروش دکل جی 45 مهاری مثلثی 3.فروش...
09123494404 , 021-33177787تهران , مهندس رامین مرادی
به روز شده در : 16 ساعت پیش

١٣٩۶/۴/١
انتقال خطو ط تلفن-اینترنت- دوربین-کارت خوان بانکیانتقال خط تلفن از یک مکان به مکان دیگر سیتم انتقال خطوط تلفن از 4 خط تا100خط از یک مکان به مکان دیگر شرایط : 2 مکان باید دید...
09112120802 , 011-35255865بابلسر , شرکت موج گستران البرز
به روز شده در : 16 ساعت پیش

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

آگهی های ویژه کامپیوتر

طراحی سایت حرفه ای

های وبکس
021-88783682
تخفیف باورنکردنی برای 4 مدل کیس

امین پدیدیان
09163000919 , 061-32923377
فروش کامپیوتر دست دوم

امین پدیدیان
061-32923377 , 09163000919 , 09037778090
تخفیف بسیار ویژه برای فروش کیس دست دوم

امین پدیدیان
061-32923377 , 09163000919 , 09037778090
فروش و خدمات پس ازفروش بارکدخوان های دیتالاجیک

خدمات پرینتر مبنا
09122104394 , 021-88301915 , 021-88301973
تعمیر هارد وبازیابی اطلاعات اصفهان

الکترونیک
031-32355820 , 031-32373523 , 031-32373524
خدمات کامپیوتری لپ تاپ شبکه در محل

امداد رایانه
021-88900559 , 021-22875405 , 021-44488089
طراحی تخصصی لوگو onlogo

جواد شهری
09120336511
طراحی سایت ارزان ، سئو و بهینه سازی

احمد بالوی
021-22082258 , 021-22085386 , 021-22083926
نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه

فراتحلیلگران ورجاوند
021-88932817 , 021-88932818
املاک جدید! خودرو تور موبایل لپ تاپ