درج رایگان آگهی
نمایش آگهی
ارتباط
اشتراک
کلمات مرتبط
تازه های گروه
تعداد بازدید : 6018

فروش کابل فیبر نوری , فروش کابل پچ کورد و فروش پیگتیل , کابل و تجهیزات شبکه


  • تهران, همسو ارتباط صدرا
  • 09121343523 , 021-88945776
فروش کابل فیبر نوری , فروش کابل پچ کورد و فروش پیگتیل , کابل و تجهیزات شبکه

فروش کابل فیبر نوری , تجهیزات شبکه , کابل شبکه مسی , پچ کورد فیبر نوری , پچ کورد SC-SC , SC-LC , LC-LC , MTRJ , ST , ST-SC , ST-FC , ST-LC , FC , FC-LC , FC-SC پچ کورد دابلکس و سیمپلکس ، پچ کورد OM3 و OM4 , پچ کورد سینگل مود و مالتی مود . فروش برندهای معتبر CORNING , NEXANS ,LS تجهیزات فیبر نوری , کابل مالتی مود و سینگل مود , کابل فیبر نوری OutDoor , کابل فیبر نوری Indoor - کابل فیبر نوری InOut , مفصل فیبر نوری , باکس فیبر نوری - پچ پنل فیبر نوری - آداپتور فیبر نوری - پچ کورد فیبر نوری - پیگتیل فیبر نوری تجهیزات شبکه مسی - کابل شبکه Cat 7 , Cat 6a , Cat 6 , Cat5e - پچ پنل ، رک - پچ کورد و کیستون - سوکت شبکه قیمت استثنایی ارسال به کل کشور برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید .


قـیـمـت :
ارسال آگهی : دوشنبه 20 آبان 1398
نام :
همسو ارتباط صدرا
اســتان :
تهران
شــهــر :
تهران
آ د ر س :
تـلـفــن :
09121343523 , 021-88945776
ایـمـیـل :
وب سایت :

تازه های گروه کامپیوتر > خدمات شبکه

١٣٩٨/٨/٢٥
مشاوره , طراحی , ساخت و نصب دکل های مهاری و خودایستادکل مهاری G35 . دکل مهاری G45 شرکت آرسین تک (arsintech) پیشرو در مشاوره , طراحی ,ساخت و نصب دکل های مخابراتی مهاری G35,G45,G50,G60,G80,دکل خود ایستا...
09124332130تهران , آرسین تک
2 روز پیش

١٣٩٨/٨/٢٥
تعمیرات تخصصی انواع تجهیزات سیسکوCisco و اچ پیHPشرکت SPj در زمینه تعمیرات تخصصی تجهیزات شبکه ، طراحی و پیاده سازی بسترهای ارتباطی ؛ نامی آشنا ، معتبر و با سابقه در این عرصه می باشد و همواره لیست...
021-88459723تهران , شیرین راد
2 روز پیش

١٣٩٨/٨/٢٥
تعمیرات تخصصی سرورهای اچ پی HP و سیسکو Ciscoبا گارانتیشرکت (SPj) در زمینه تعمیرات تخصصی تجهیزات شبکه ، طراحی و پیاده سازی بسترهای ارتباطی ؛ نامی آشنا ، معتبر و با سابقه در این عرصه می باشد و همواره لیست...
021-88459723تهران , شیرین راد
2 روز پیش

١٣٩٨/٨/٢٥
بزرگترین مرکز تعمیرات تجهیزات cisco سیسکوشرکت(SPj) در زمینه تعمیرات تخصصی تجهیزات شبکه ، طراحی و پیاده سازی بسترهای ارتباطی ؛ نامی آشنا ، معتبر و با سابقه در این عرصه می باشد و همواره لیست...
021-88459723تهران , شیرین راد
2 روز پیش

١٣٩٨/٨/٢٥
سوئیچ سیسکو 2960X24TS-Lاین سوئیچ سیسکو دارای بیست و چهار پورت 10/100/1000 از نوع اترنت گیگ و 4 عدد آپ لینک یک گیگ بصورت SFP ، سی پی یو دو هسته ای به همراه 512MB حافظه DRAM...
021-88820850تهران , سیستم افزار خاورمیانه
2 روز پیش

١٣٩٨/٨/٢٥
تولید و تامین تجهیزات پسیو فیبر نوریتولید و فروش انواع پچپنل ، پیگتیل و پچکورد، آداپتور ، اتنیتور، باکس فیبر نوری FAT box FTTH Box OCDF Rack Mount OCDF Wall...
021-88500162 , 021-88500163 , 021-88500164تهران , شرکت پویش تجهیز صنعت پاسارگاد
2 روز پیش

١٣٩٨/٨/٢٥
تولید و فروش مفصل فیبر نوریارائه مفصل فیبر نوری خاکی ،هوایی، دریایی Dome, 3M , Samjin, Network دارای واسطه جهت افزایش تعداد ورودی خروجی کابل در مفصل مفصل...
021-88500162 , 021-88500163 , 021-88500164تهران , شرکت پویش تجهیز صنعت پاسارگاد
2 روز پیش

١٣٩٨/٨/٢٥
انجام فیوژن و تست OTDRشرکت پویش تجهیز صنعت پاسارگاد با ارائه خدمات تخصصی شبکه های مخابراتی و فیبر نوری شامل تامین تجهیزات ، مشاوره ، طراحی ، نظارت ، اجرا ، نصب و راه...
021-80500162 , 021-80500163 , 021-507705خدمات در سراسر ایران , شرکت پویش تجهیز صنعت پاسارگاد
2 روز پیش

١٣٩٨/٨/٢٥
فروش سرورهای HP اچ پی تعمیروخدمات سرورهای hpپخش کننده اصلی قطعات سرورهای قدیمی وجدید در ایران فروش هارد sas scsi رم RAM HP HARD HPو تعمیرات سرورhp sun supermicro intelخدمات 24 ساعته...
021-66126008 , 021-66126009 , 09122700972تهران , دستجردی
2 روز پیش

١٣٩٨/٨/٢٥
رک rackبزرگترین تولید کننده تولید کننده انواع رک های دیواری و ایستاده و توزیع در سراسر کشور با نازلترین قیمت رک 15 یونیت عرض 60 عمق 60 شامل 1 عدد...
021-66741582تهران , یگانه شبکه خلیج فارس
3 روز پیش

١٣٩٨/٨/٢٥
ارائه کننده محصولات Schneider Electric سری ACTASSIنمایندگی محصولات شبکه اشنایدر الکتریک( اکتاسی) در زیر تعدادی از محصولات پرفروش این برند آورده شده است : کابل شبکه Cat5e UTP • کابل 4...
09127372204 , 021-88470301تهران , محمد رضا پورنصر
3 روز پیش

١٣٩٨/٨/٢٥
فروش مودم 3G یو اس بی دار همراهفروش یک عدد مودم یو اس بی دار همراه مدل D-Link , DWM - 156 HSUPA USB ADAPTER با گارانتی ایزی قابلیت درج سیم کارت در مودم ( قیمت: فقط...
09124249712تهران , فرشاد رامز
3 روز پیش

١٣٩٨/٨/٢٥
فروش تجهیزات نیو و رده بالای سیسکوفرا ارتباطات صنعت پیشه عرضه کننده انواع روتر های سری جدید سیسکو ، سوئیچ های نیو و ماژول های مربوطه ی تجهیزات سیسکو با گارانتی معتبر و پشتیبانی فنی...
021-88338867تهران , فرا ارتباطات صنعت پیشه
3 روز پیش

١٣٩٨/٨/٢٥
رک 9 یونیت OUTDOOR با عمق 60 به همراه تجهیزات جانبیرنگ الکترواستاتیک (کرم و مشکی) استاندارد 19 اینچ درب جلو همراه با قفل ریتال و قفل آویز ضد آب با درجه حفاظتIP 64 دارای 2 ریل عمودی...
035-35302641یزد , کبیر صنعت
3 روز پیش

١٣٩٨/٨/٢٥
رک 20 یونیت OUTDOOR با عمق 60رنگ کرم الکترو استاتیک مناسب برای فضای باز محافظ در برابرگرد وغبار ip65 ورودی هوا از طریق پنجره های فیلتر شده برروی درب و خروجی هوا...
035-35302641یزد , کبیر صنعت
3 روز پیش

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

آگهی های ویژه کامپیوتر » خدمات شبکه

املاک جدید! خودرو تور موبایل لپ تاپ