درج رایگان آگهی
نمایش آگهی
ارتباط
اشتراک
کلمات مرتبط
تازه های گروه
تعداد بازدید : 5317

فروش کابل فیبر نوری , فروش کابل پچ کورد و فروش پیگتیل , کابل و تجهیزات شبکه


  • تهران, همسو ارتباط صدرا
  • 09121343523 , 021-88945776
فروش کابل فیبر نوری , فروش کابل پچ کورد و فروش پیگتیل , کابل و تجهیزات شبکه

فروش کابل فیبر نوری , تجهیزات شبکه , کابل شبکه مسی , پچ کورد فیبر نوری , پچ کورد SC-SC , SC-LC , LC-LC , MTRJ , ST , ST-SC , ST-FC , ST-LC , FC , FC-LC , FC-SC پچ کورد دابلکس و سیمپلکس ، پچ کورد OM3 و OM4 , پچ کورد سینگل مود و مالتی مود . فروش برندهای معتبر CORNING , NEXANS ,LS تجهیزات فیبر نوری , کابل مالتی مود و سینگل مود , کابل فیبر نوری OutDoor , کابل فیبر نوری Indoor - کابل فیبر نوری InOut , مفصل فیبر نوری , باکس فیبر نوری - پچ پنل فیبر نوری - آداپتور فیبر نوری - پچ کورد فیبر نوری - پیگتیل فیبر نوری تجهیزات شبکه مسی - کابل شبکه Cat 7 , Cat 6a , Cat 6 , Cat5e - پچ پنل ، رک - پچ کورد و کیستون - سوکت شبکه قیمت استثنایی ارسال به کل کشور برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید .


تماس سریع : 09121343523


قـیـمـت :
ارسال آگهی : چهارشنبه 24 مرداد 1397
نام :
همسو ارتباط صدرا
اســتان :
تهران
شــهــر :
تهران
آ د ر س :
تـلـفــن :
09121343523 , 021-88945776
ایـمـیـل :
وب سایت :

تازه های گروه کامپیوتر > خدمات شبکه

١٣٩٧/٥/٢٥
سیم مهار , سیم مهاری فولادی هفت رشته گالوانیزه و دکل مهاریتولید و فروش انواع سیم مهاری در سایز های 6, 8 , 10 و 12 باکیفیت عالی مفتول گالوانیزه گرم زمینه مصرف دکل های مهاری اداره...
09125009673رباط کریم , رحیم جعفری
8 ساعت پیش

١٣٩٧/٥/٢٥
سیم مهار و دکل مهاریگروه صنعتی صنعتگران جوان پویا تولید سیم مهاری نمره(۶ ، ۸ ، ۱۰ و ۱۲ ) 1-مطابق با استاندارد. 2- با کیفیت بالا 3- استفاده از مفتول...
09125009673تهران , رحیم جعفری
8 ساعت پیش

١٣٩٧/٥/٢٥
دکل مهاری لوله و نبشیگروه صنعتی صنعتگران جوان پویا 1- طراحی، ساخت و نصب دکل های مهاری لوله و نبشی سه پایه و چهار پایه در ابعاد – G50 – G80 و سایزهای بالاتر بر اساس...
09126502852تهران , رحیم جعفری
8 ساعت پیش

١٣٩٧/٥/٢٥
انتقال خطوط تلفن دو مکانانتقال خط تلفن ویا سانترال از یک مکان به مکان دیگر سیتم انتقال خطوط تلفن از 4 خط تا100خط از یک مکان به مکان دیگر انتقال خطو ط تلفن-اینترنت-...
09112120802 , 011-35255865بابلسر , شرکت موج گستران البرز
11 ساعت پیش

١٣٩٧/٥/٢٥
فروش سوئیچ سیسکو CISCO SWITCH WS-2960-24TT- Lمشخصات فنی سوئیچ CISCO SWITCH WS-2960-24TT-L : برای خرید سوئیچ سیسکو CISCO SWITCH WS-2960-24TT-L و مشاوره نرم افزاری سوئیچ سیسکو CISCO SWITCH...
021-88932083تهران , شبکه مدرن پایتخت
12 ساعت پیش

١٣٩٧/٥/٢٥
فروش روتر اورجینال سیسکو سری 1900 مدل CISCO 1941/K9فروش انواع روتر های اورجینال به همراه گارانتی • فروش انواع روتر های سیسکو Cisco روتر سیسکو Cisco router 878-k9 روتر سیسکو Cisco router...
021-88932083تهران , شبکه مدرن پایتخت
12 ساعت پیش

١٣٩٧/٥/٢٥
سوییچ سیسکوسوییچ های سیسکو cisco switch مدلWS-C2960-24TT-L cisco switch مدلWS-C2960S-48TS-L cisco switch مدلWS-C2960G-48TC-L cisco switch...
021-88932083تهران , شبکه مدرن پایتخت
12 ساعت پیش

١٣٩٧/٥/٢٥
ماژول سیسکوGLC-LH-SMD ,GLC-SX-MMDفروش ماژول سینگل مد ماژول سیسکو GLC-LH-SM ماژول سیسکو GLC-LH-SMD ماژول سیسکو Cisco XFP-10G ماژول سیسکو Cisco...
021-88932083تهران , شبکه مدرن پایتخت
12 ساعت پیش

١٣٩٧/٥/٢٥
تامین تجهیزات , فروش تجهیزات , فروش سخت افزار و خدمات شبکه در شیرازفعالیت های اصلی شرکت: سخت افزار : - تامین سخت افزار اعم از تبلت | لپ تاپ | قطعات کامپیوتر (مادربورد، کارت گرافیک، حافظه، پردازنده، درایو...
09172176117 , 09173087479 , 071-32325284شیراز , محسن محزون
12 ساعت پیش

١٣٩٧/٥/٢٥
تولید و فروش انواع دکل مهاری , دکل سازان ایران تاور , مرادیساخت ، تولید ، نصب و نگهداری انواع دکل مهاری در سراسر ایران - 1.فروش دکل جی 35 مهاری مثلثی 2.فروش دکل جی 45 مهاری مثلثی 3.فروش...
09123494404 , 021-77732616تهران , مهندس رامین مرادی
12 ساعت پیش

١٣٩٧/٥/٢٥
هوشمند سازی دیتا سنتر کارنو لاجیکشرکت مهندسی کارنو با هدف نظارت و هوشمند سازی اتاق سرور و مراکز داده تجهیزاتی را ارائه کرده است که به صورت جامع و یکپارچه امکان مانیتورینگ و کنترل را...
051-37130024-7 , 021-33531860 , 09151100714تهران , محمد خادمی راد
12 ساعت پیش

١٣٩٧/٥/٢٥
شرکت فراز شبکه کارنو تولید کننده سیستم های مدیریت جامع دیتا سنتر و اتاق سروربرای تأمین برق داخل رک از پاور ماژول ها استفاده می شود و تنها کابل خارج شده از رک کابل ترمینال پاور ماژول است. شرکت فراز شبکه کارنو پاور ماژول ها را...
051-37130024-7 , 021-33531860 , 09151100714تهران , محمد خادمی راد
12 ساعت پیش

١٣٩٧/٥/٢٥
گروه فنی و مهندسی کارنو توزیع کننده محصولات اشنایدر در ایرانگروه فنی و مهندسی کارنو کلیه محصولات اشنایدر را که شامل : ترانکینگ اشنایدر کابل...
09128715525 , 09124798432 , 09151100714تهران , محمد خادمی راد
12 ساعت پیش

١٣٩٧/٥/٢٥
خدمات هوشمند سازی ویژه مدارس در شیرازشرکت عصر دانایی با 10سال سابقه درخشان و دارای تاییدیه از حراست آموزش و پرورش فارس در سال جدید در خدمت شماست : فروش رایانه/هوشمند سازی...
09173087479شیراز , سورن
13 ساعت پیش

١٣٩٧/٥/٢٥
ارائه دهنده خدمات و تجهیزات GPONشرکت امواج گستر نوین ، ارائه کننده راهکارهای GPON ، با تکیه بر دانش و تجربه لازم در زمینه شبکه و فیبر نوری و اجرای پروژه های مخابراتی و شبکه ای اعم...
051-37600870 , 09152330955مشهد , نت ست
13 ساعت پیش

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

آگهی های ویژه کامپیوتر » خدمات شبکه

آگهی های ویژه کامپیوتر

طراحی سایت حرفه ای

مهد پردا پژوهان
021-44967547 , 021-44086249
فراوب - طراحی حرفه ای وب سایت

حمید قریشی
021-88697331
خریدار لپ تاپ و کامپیوتر بصورت نقدی و 24 ساعته در محل فروش قطعات کامپیوتر

قاسم سلیمیان فروشگاه فراسیستم
09196330283 , 09127742214 , 021-66865733
املاک جدید! خودرو تور موبایل لپ تاپ