نمایش آگهی
ارتباط
اشتراک
کلمات مرتبط
تازه های گروه
تعداد بازدید : 1603
فروش کابل فیبر نوری ، فروش کابل پچ کورد و فروش پیگتیل ، کابل و تجهیزات شبکه

فروش کابل فیبر نوری ، فروش کابل پچ کورد و فروش پیگتیل ، کابل و تجهیزات شبکه


  • تهران, همسو ارتباط صدرا
  • 09121343523 , 021-88945776
فروش کابل فیبر نوری ، فروش کابل پچ کورد و فروش پیگتیل ، کابل و تجهیزات شبکه

فروش کابل فیبر نوری ، تجهیزات شبکه ، کابل شبکه مسی ، پچ کورد فیبر نوری ، پچ کورد SC-SC , SC-LC , LC-LC , MTRJ , ST , ST-SC , ST-FC , ST-LC , FC , FC-LC , FC-SC پچ کورد دابلکس و سیمپلکس ، پچ کورد OM3 و OM4 , پچ کورد سینگل مود و مالتی مود . فروش برندهای معتبر CORNING , NEXANS ,LS تجهیزات فیبر نوری - کابل مالتی مود و سینگل مود - کابل فیبر نوری OutDoor - کابل فیبر نوری Indoor - کابل فیبر نوری InOut - مفصل فیبر نوری - باکس فیبر نوری - پچ پنل فیبر نوری - آداپتور فیبر نوری - پچ کورد فیبر نوری - پیگتیل فیبر نوری تجهیزات شبکه مسی - کابل شبکه Cat 7 , Cat 6a , Cat 6 , Cat5e - پچ پنل ، رک - پچ کورد و کیستون - سوکت شبکه قیمت استثنایی ارسال به کل کشور برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به سایت مراجعه فرمایید یا با مشاورین ما تماس بگیرید .تماس سریع : 09121343523


قـیـمـت :
ارسال آگهی : سه شنبه 2 خرداد 1396
اســتان :
تهران
شــهــر :
تهران
آ د ر س :
تـلـفــن :
09121343523 , 021-88945776
ایـمـیـل :
وب سایت :

تازه های گروه کامپیوتر > خدمات شبکه

٢/٣/١٣٩٦
شرکت رایان پشتیبان (پشتیبانی شبکه ، کامپیوتر و سرور)شرکت رایان پشتیبان (پشتیبانی شبکه ، کامپیوتر و سرور) تلفن: 26763137 - 26763146 مرکز تعمیرات و پشتیبانی و نگهداری کامپیوتر و شبکه (با 13 سال...
021-26763137 , 021-26763146تهران , رایان پشتیبان پرهام
به روز شده در : 4 ساعت پیش

٢/٣/١٣٩٦
شرکت آرتام طراحی و اجرای اتاق سرور و دیتا سنترشرکت آرتام طراح و مجری اتاق سرور و دیتا سنتر میباشد . خدمات این شرکت شامل : 1- سقف کاذب آکوستیک و ضد حریق 2- کف کاذب فولادی با روکش...
09123506957 , 021-88249322تهران , احسان شایق
به روز شده در : 8 ساعت پیش

٢/٣/١٣٩٦
فروش و توزیع آداپتور و POEفروش انواع آداپتور سوئیچینگ و معمولی با ولتاژ و آمپرهای مختلف جهت انواع دستگاه های مخابراتی – الکترونیکی و غیره ... آداپتور 3/3 ولت – 5/4 ولت – 5 ولت...
09306444064تهران , مهرداد حیدریان
به روز شده در : 11 ساعت پیش

٢/٣/١٣٩٦
فروش استثنایی سیم مهار و سیم مسی1. تولید کننده انواع سیم مهار نمره 8 , 6 ...... 2. فروش سیم مهار ایرانی و کرهای خشک جهت نصب دکل های مخابراتی 3. فروش انواع مهارکش ، گوشواره...
09306444064تهران , مهرداد حیدریان
به روز شده در : 11 ساعت پیش

٢/٣/١٣٩٦
تولید کننده دکل مهاری G35 , G45 , G65- تولید و فروش انواع دکل های مهاری با قائده G35 و G45 - دکل G35 فقط 41.000 تومان و دکل G45 48.000 تومان - جهت سفارشات ویژه...
09306444064تهران , مهرداد حیدریان
به روز شده در : 11 ساعت پیش

٢/٣/١٣٩٦
نصاب دکل،وایرلس وانواع آنتن و تجهیزاتنصب تجهیزات 1. نصب دکل با قیمت بسیار مناسب و توافقی در سراسر کشور 2. نصاب تجهیزات وایرلس و شبکه بروی دکل های مخابراتی 3. نصب...
09306444064تهران , مهرداد حیدریان
به روز شده در : 11 ساعت پیش

٢/٣/١٣٩٦
ساخت فروش تجهیزات وایرلس Motorolla- Ligowave-Microwaveبا سابقه در زمینه طراحی , مشاوره و فروش تجهیزات شبکه های بی سیم وایرلس در انواع نقطه به نقطه Point To Point - Pونقطه به چند نقطه Point To Multi Point...
021-86037286 , 021-86037284 , 09123384898تهران , سارین شبکه
به روز شده در : 11 ساعت پیش

٢/٣/١٣٩٦
فروش مودم های مخابراتینصب و راه اندازی خطوط ٤ و ٥ رقمی ویژه رستوران ها وشرکت ها وآژانسهای هواپیمایی مشاورین املاک و کلیه مشاغل آژانس های هواپیمایی شرکت...
021-88919928-9تهران , ارتباط نماگستر
به روز شده در : 11 ساعت پیش

٢/٣/١٣٩٦
فروش انواع GPS و دستگاه های موقعیت یابگروه فنی و مهندسی ارتباط نگار پویا توزیع کننده انواع GPS های فوق حساس و موقعیت یاب و GPS های خودرویی می باشد از واردکننده خرید کنید بهترین قیمت ها...
09335144564 , 88928906تهران , ارتباط نگار پویا
به روز شده در : 12 ساعت پیش

٢/٣/١٣٩٦
فروش تجهیزات شبکه و رکشرکت ارتباط نگار پویا به منظور ارائه تجهیزات و خدمات در زمینه شبکه های وایرلس (Wireless) و سیمی Wierd در نظر دارد تجهیزات و خدمات حرفه ای و خاصی را...
09335144564 , 88928906تهران , ارتباط نگار پویا
به روز شده در : 12 ساعت پیش

٢/٣/١٣٩٦
فروش آداپتور ، poe و انواع پاور ماژولشرکت ارتباط نگار پویا به منظور ارائه تجهیزات و خدمات در زمینه شبکه های کامپیوتری اقدام به وارد کردن و توزیع انواع آداپتور ، poe و همچنین پاور...
09335144564 , 88928906تهران , ارتباط نگار پویا
به روز شده در : 12 ساعت پیش

٢/٣/١٣٩٦
تولید، فروش و نصب دکلشرکت ارتباط نگارپویا یکی از بزرگترین تولید کنند گان دکل های مخابراتی در ایران می باشد.این شرکت با داشتن کارگاه صنعتی و با داشتن نیروی فنی مجرب و...
09335144564 , 88928906تهران , ارتباط نگار پویا
به روز شده در : 12 ساعت پیش

٢/٣/١٣٩٦
تولید و فروش انواع دکل مهاری - دکل سازان ایران تاور- مرادیساخت ، تولید ، نصب و نگهداری انواع دکل مهاری در سراسر ایران - 1.فروش دکل جی 35 مهاری مثلثی 2.فروش دکل جی 45 مهاری مثلثی 3.فروش...
09123494404 , 021-33177787تهران , مهندس رامین مرادی
به روز شده در : 12 ساعت پیش

٢/٣/١٣٩٦
گروه فنی و مهندسی کارنو واردکننده انحصاری محصولات سرت پلاستیک ترکیه درایرانکلیه محصولات سرت پلاستیک ترکیه شامل : ( ترانک سرت پلاستیک - پریز برق سرت پلاستیک - ترانک کفی سرت پلاستیک - کیستون شبکه سرت پلاستیک - کیستون تلفن سرت...
09128715525 , 09124798432 , 09151100714تهران , محمدخادمی راد
به روز شده در : 13 ساعت پیش

٢/٣/١٣٩٦
هوشمند سازی دیتا سنتر کارنو لاجیکشرکت مهندسی کارنو با هدف نظارت و هوشمند سازی اتاق سرور و مراکز داده تجهیزاتی را ارائه کرده است که به صورت جامع و یکپارچه امکان مانیتورینگ و کنترل را...
051-37130024-7 , 021-33531860 , 09151100714تهران , محمدخادمی راد
به روز شده در : 13 ساعت پیش

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

آگهی های ویژه کامپیوتر » خدمات شبکه

آگهی های ویژه کامپیوتر

فروش کیس دست دوم

امین پدیدیان
061-32923377 , 09163000919 , 09037778090
فروش کامپیوتر دست دوم

امین پدیدیان
061-32923377 , 09163000919 , 09037778090
قیمت فروش رادیو موتورولا , Motorola , Cambium Networks , PTP 650 , ePMP 1000

شرکت مهندسی تگفام ( سهامی خاص )
021-88103840-41 , 09123231592
کارآمد ترین نرم افزار حسابداری

ارک محاسبان تبریز
041-35512391 , 09149026892 , 09354694721
فروش مودم های مخابراتی

ارتباط نماگستر
021-88919928-9
خدمات کامپیوتری لپ تاپ شبکه در محل

امداد رایانه
021-88900559 , 021-22875405 , 021-44488089
دکل وای فای

مهرداد ملک زاده
09121015932
تعمیر و پشتیبانی کامپیوتر لپ تاپ و شبکه

رایان پشتیبان پرهام
021-26763137 , 021-26763146
فروش نرم افزار سوپر مارکت متین

متین
09153111471 , 09356690655
اجاره لپ تاپ

شیروانی
021-88894834
املاک جدید! خودرو تور موبایل لپ تاپ