درج رایگان آگهی

راهنمای درآمدزایی


ثبت نام

شما با تکمیل فرم ثبت نام در سایت ایران تجارت می توانید آگهی رایگان و ویژه ثبت کنید و نیازی به فعال سازی حساب نمی باشد. اگر مایل بودید از سیستم مالی ایران تجارت استفاده نمایید می بایست رمز محرمانه ای را که هنگام ثبت نام به ایمیل شما ارسال شده را در صفحه فعال سازی حساب (منوی سمت راست) وارد کرده و شروع به کار نمایید.

نکته 1 : مبالغ کسب شده در این سیستم فقط می تواند در همین سایت خرج شود ( درج آگهی ویژه بدون ستاره ) و به صورت نقدی پرداخت نخواهد شد.

نکته 2 : تخصیص ستاره به آگهی ویژه شامل این سیستم نبوده و می بایست هزینه آن به صورت نقدی پرداخت شود.

1- مشاهده آگهی ها

شما می توانید با مشاهده اطلاعات کامل هر یک از آگهی های رایگان ایران تجارت مبلغ 550 ریال و آگهی های ویژه مبلغ 850 ریال به حساب خود بی افزایید.

توجه : قبل از مشاهد آگهی ها حتما ایمیل و کلمه عبور خود را وارد کنید.

توجه : بعد از باز شدن صفحه اطلاعات کامل آگهی می بایست 30 ثانیه مکث کنید.

توجه :حداکثر پرداخت به 25 آگهی در هر روز می باشد.

حساب من

در این صفحه لیست گردش مالی حساب شما به نمایش در خواهد آمد، جدولی وجود دارد که درآمد های کسب شده شما در ستون بستانکار و مبالغی که خرج کرده اید (درج آگهی) و یا انتقال داده اید در ستون بدهکار ثبت خواهد شد. درآمد حاصل از مشاهده آگهی ها به صورت زیر نمایش داده خواهد شد

درآمد حاصل از مشاهده آگهی ها --- ریال

افزایش موجودی شما می تواند جهت درج آگهی ویژه از اعتبار خود در حساب ایران تجارت استفاده شوند ، کافیست هنگام درج آگهی به جای شماره فیش واریزی کد تبلیغاتی خود را وارد نمایید.

املاک جدید! خودرو تور موبایل لپ تاپ